Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
90 postów 3452 komentarze

Spartakus

wk..ny - "Twoja siła zaczyna się tam gdzie kończy strach", "Na zgniłym fundamencie nie wybudujesz solidnego domu", "Jeżeli prawo i sprawiedliwość są w konflikcie, musimy wybrać sprawiedliwość i nieposłuszeństwo wobec prawa",

Moje komentarze

 • 5*
  W tym całym teatrzyku widzę coś niepokojącego..
  Coś, co cały czas Bogumił Boguchwał dwojga płci próbuje przekazać.
  Aby zrozumieć teraźniejszość dawno postanowiłem poznać przeszłość >10,000 lat temu. Wiem, że nic nie wiem, ale ma wiedza pozwala widzieć to co zakryte. Jestem jednym z nielicznych, który rozumie co wkleja Bogumił.

  Wygląda mi na to, że Świat przejmują potomkowie faraonów i chcą uhonorować przodków.

  Kamyczek dla poszerzenia wiedzy:
  https://rudaweb.pl/index.php/2017/12/12/lewici-byli-nad-wisla-tysiace-lat-wczesniej/
  Artykuł i dyskusja na akademickim poziomie, kilka nowych rzeczy dowiedziałem się :)

  Pozdrawiam
  Złota Parada
 • @matterhorn 18:23:00
  "komiks dla debili", a Pan i tak przekazu nie rozumie, więc logicznie rozumując, dla Pana specjalnie należy poszerzyć skalę oceny społecznej, o "mniej niż zero"..
  Społeczeńswo debili, nawet pisma obrazkowego nie pojmuje :(

  "przybłędo ze wzgórz Golan" - "łapaj żyda" to stara żydowska technika.
  Kolejna fala pandemii a program „szczepień”
 • @zygmuntbialas 00:45:30
  Z całym szacunkiem, ale jest Pan naiwny. Domyślam się, że przyświeca Panu idea: "szanuję Twoje zdanie, mimo że mam inne".
  Myślałem, że kto jak kto, ale Pan ma świadomość, że ludzkość jest w stanie wojny z ŁiDzePipil. Biblijna walka dobra ze złem. Orężem zła jest kłamstwo, po stronie dobra stoi PRAWDA.
  Osobniki wykazujące się się ponad przeciętnym intelektem, wiedzą nierzadko unikatową w niektórych dziedzinach, nagle na fakty - PRAWDĘ, są ślepi..
  Pańskie zaskoczenie wynika, że chce Pan wierzyć, że ludzie są dobrzy, ja przestałem.

  Jak już do Pana nie dociera to co dzieje się wkoło, to marny los ludzkości..

  Dowodów na to, że na polance przed lotniskiem w Smoleńsku nie rozbił się samolot z delegacją z Polski jest aż nadto, aby komisję wraz przewodniczącym powywieszać na latarniach za współudział w Maskirówce.

  Dla mnie jest to papierek lakmusowy, bo ten kto tego nie widzi, jest albo debilem, albo zadaniowcem. Ani z jednymi, ani z drugimi nie chcę mieć nic wspólnego, a to niestety ponad 90% społeczeństwa. Aby podyskutować z kimś na odpowiednim poziomie uświadomienia, muszę na Neon zaglądać, a to też różnie bywa ;)
  Co działo się 10 kwietnia 2010 roku - 10.04.2021.
 • @zygmuntbialas 23:03:18
  sprawa Smoleńska jak i teraz CowID to papierek lakmusowy, kto zacz okazuje się natychmiast. Pan Zawisza, SZS, ikulalibal, Pedant, Wandala w obu sprawach zgodni. Nie widzi Pan tego? Ja to towarzystwo dawno temu zmierzyłem i zważyłem i wiem z kim mam do czynienia. To towarzystwo jest niereformowalne, ich nic nie przekona, że białe jest białe, a czarne jest czarne. Jeżeli fakty przeczą ich narracji, to tym gorzej dla faktów. Przy ich niezaprzeczalnej inteligencji zaprzeczanie faktom śmierdzi mi zadaniowalnością. Niestety Pan Wrzodak niemile zaskoczył dokoptowując. Na szczęście aby była równowaga w przyrodzie, to bloger GPS mile zaskoczył. Libertarianie cenią wolność ponad wszystko i z niewolniczym systemem im nie po drodze tak jak i mi.
  Co działo się 10 kwietnia 2010 roku - 10.04.2021.
 • @zygmuntbialas 21:41:36
  Dziękuję za zwrócenie uwagi na różnice, które nimi nie są ;)
  Co do sprawstwa oboje mają rację, tyle że stały za tym siły ponadnarodowe tak jak teraz za plandemią. Co do wylotu? Tyle lat.. (szczegóły zanikają w mej pamięci) o ile dobrze pamiętam narrację za najpewniejszą, to jak pisałem wyżej o podmianie tutek gdy były w remoncie. 40% samolotu 101 było rozłożone na polanie pod Smoleńskiem dużo wcześniej. Przykryte białymi płachtami robiącymi za śnieg na zdjęciach satelitarnych. Niektóre elementy leżały długo, bo mchem zaszły. Inne do przedstawienia podparto drewnianymi balami, a jeszcze inne na szybko podrzucano helikopterem - zawiesia ujęte w kadrze filmu. Foteli nie było, bo miały być zamontowane podczas remontu, a po co montować jak i tak pójdzie na śmietnik, koszt remontu zmniejszy się o nowe auto dla syna prezesa czy coś.. Kokpitu z wiadomych powodów nie było. Za dużo dowodów na fałszerstwo, bezpieczniej było zniknąć. W Smoleńsku odbyło się przedstawienie dla prostaczków, które presstytutki i inne gadające głowy za pieniądze w telavizji przedstawiły jak im kazano.
  Tutka miała lecieć (102 imitująca 101) oraz dwa Jaki (jeden dla prasy), stąd zamieszanie w godzinach odlotu, odprawy itd.
  Jak z presstytutkami poleciał do Smoleńska. Tutka poleciała gdzieś do Rosji gdzie została zdekapitalizowana. Pozostała część delegacji została załatwiona w hangarze. Na siłę wymyślili remont solonki (bez przetargu, dokumentacji), aby udowodnić, że wszystkich pomieścili. Nie miało mieć miejsca wsadzenie "generałów debili" (dla co po nie których)wszystkich do jednego samolotu, zwłaszcza po Mirosławcu. Delegacja miała być podzielona na dwa samoloty. Stąd ten cały szum informacyjny aby zamaskować tę kluczową sprawę. Dla mnie sprawa jest jasna i wyjaśniona. Co do Kalksteina to moim zdaniem żyje wraz z Kulczykiem. Dobry Sajanin musi zostać nagrodzony, a nie zabity, aby byli chętni następcy.

  Co do szczegółów zgodzę się, że niewiele wiemy, ale to nie jest istotne gdy wie się to co wyżej napisałem. A wie się?? niestety większość polskich wykształciuchów uważa winę pilota, bo poddał się rozkazowi "Ląduj Dziadu!"
  Co działo się 10 kwietnia 2010 roku - 10.04.2021.
 • Jaki ten Świat prosty dla prostaczków..
  Taliby sterroryzowały załogi i porwały samoloty precyzyjnie uderzając w dwie wieże WTC, które od pożaru runęły z prędkością przyciągania ziemskiego, przy czym trzecia niczym uderzona ze strachu do kompletu sama się złożyła.
  W pentagon to uderzył samolot niewidzialny, bo nikt go nie widział. Zrzucono wszystko na Osame Bin Ladena i rozpoczęła się wojna z "terroryzmem". W zasadzie teraz to nie wiem, czy covid zabił terrorystów?? Przecież teraz gdy Cały Świat "walczy" z plandemią, to wszelkie dostawy tlenu medycznego, maseczek, respiratorów, a szczepionek przede wszystkim powinny być atakowane przez złowrogich terrorystów jako kluczowe dostawy dla funkcjonowania całego Świata cywilizowanego!
  Te same prostaczki lecą się zaszczepić, a w Smoleńsku zawinił "ląduj dziadu".
  Jak ogromny jest spisek nie daje nawet do myślenia prostaczkom skoordynowane działanie krajów cywilizowanych w prowadzaniu "walki z wirusem" czyli zamordyzm i niewolnictwo NWO, ale tego prostaczki w swej prostocie nigdy nie pojmą :(
  Może i lepiej, że ten gatunek jest przeznaczony do depopulacji, bo ilość prostaczków przekroczyła stan alarmowy, są nieprzydatni, to tępa biomasa zabierająca przestrzeń i surowce starszym i mądrzejszym.
  Co działo się 10 kwietnia 2010 roku - 10.04.2021.
 • @SZS 11:11:36
  Ja żadnego króliczka nie gonię. Śledztwo w blogosferze z braku kolejnych dowodów zakończyło się. Maskirówka jest wynikiem logicznej analizy strzępów faktów. Pamiętam jak dzisiaj te analizy poklatkowe nagrań audio i video oraz stenogramów. Poziom obywatelskiego śledztwa w tej sprawie jest niedościgniony dla wszelakich prokuratur i komisji, które tylko gmatwają sprawę. Pamięta Pan sprawę pułkownika prokuratora wojskowego, który miał badać sprawę i nieudolnie sfingował próbę samobójczą??
  W okolicach tematu Smoleńska trup ściele się licznie i to nie na polance pod Smoleńskiem..

  "To co tam w Smoleńsku leży ?
  I po co ten cały wrzask o jakiś wrak ?"
  Remonty tupolewów 101 i 102 kluczowy, 101 pocięto i podrzucono w Smoleńsku, a 102 imitowała 101. Masz tu dowód pośredni:
  "12 stycznia 2010 roku Tu-154 nr 102 odleciał do Samary w Rosji w celu przeprowadzenia remontu, skąd wrócił 21 września 2010 roku"
  Minister z kancelarii premiera, który zorientował się na podmianie został poćwiartowany piłą łańcuchową przez syna, który nagle stał się obłąkany (piszę z pamięci i chyba mnie nie zawodzi).

  Problem polega na tym, że MYŚLIMY i medialną narrację na tematy WTC, IRAK, AFGANISTAN, LIBIA, SMOLEŃSK, COWID wrzucamy do jednego kosza p.t. NWO

  Jeżeli tupolew 101 leżał pocięty pod Smoleńskiem, to jak można analizować jego lot???????????????????????

  Posiadając błędne dane wejściowe nie przeprowadzimy poprawnej analizy, a co za tym idzie nie otrzymamy poprawnego wyniku! To jest elementarz logiki.

  Kluczowe dla sprawy jest Okęcie, a tam główny dowód czyli hangar, w którym zbierali się podróżni, dziwnym trafem został zaorany..
  Co działo się 10 kwietnia 2010 roku - 10.04.2021.
 • @werka1321 11:22:48
  Pluton komandosów przejmuje sejm i senat aresztując urzędników. Do przejęcia ministerstw pałacu prezydenckiego oraz mediów wystarczy kompania. Schemat przewrotów wojskowych jest znany i stosowany od lat..
  Co działo się 10 kwietnia 2010 roku - 10.04.2021.
 • @kula Lis 69 11:15:18
  Rozwalenie systemu edukacji w Polsce wygląda na celowe, aby wychować pokolenie niemyślących niewolników. Przestałem się przejmować mutującymi chimerami ich ciała ich sprawa. Zaczynam się poważnie zastanawiać jaki plan mają dla nas, tych którzy nie zarazili się covidiotyzmem?? Starając się spojrzeć na sprawę z perspektywy projektanta NWO, mutujące chimery są idealnymi niewolnikami, a problemem jesteśmy MY Ludzie samodzielnie myślący :(
  Antyszczepionkowcy vs. szczepionkowcy - gdzie leży prawda?
 • @wk..ny 10:58:02
  W obecnej plandemicznej sytuacji pojawiają się w mej głowie dodatkowe powody do eliminacji "pasażerów". Mam dziwne wrażenie, że któryś z generałów, mógłby być polskim patriotą mającym posłuch w Wojsku Polskim i mogącym siłowo przeciwstawić się NWO..
  Co działo się 10 kwietnia 2010 roku - 10.04.2021.
 • @zygmuntbialas 08:28:03
  "jakiekolwiek dowody odlotu prezydenckiego tupolewa z Okęcia"
  W tym tkwi kwintesencja problemu Zawiszy. On technicznie, profesjonalnie, dogmatycznie podchodzi do analizy lotu, którego nie było.
  Ja już w pierwszych minutach telewizyjnej relacji z "katastrofy" wiedziałem, że sprawa śmierdzi niczym "zawalenie" trzeciego budynku WTC. Byłem czytelnikiem FYM-a na Salonie od początku jego śledztwa smoleśkiego. W tamtym dochodzeniu na blogu FYM-a było zaangażowanych wielu blogerów i komentatorów, wtedy też pierwszy raz spotkałem spotkałem się z Pan i Pana Cierpisza i Dakowskiego dochodzeniem, które było linkowane i analizowane u FYM-a. MASKIRÓWKA jest logicznym wyjaśnieniem.

  Czy wie Pan co dzieje się z FYM-em? Pojawił się kiedyś na NE i krótko po tym został zdezawuowany. Zostal obwolany oszustem, ktory robil badania do sociologicznej pracy doktorskiej..
  Co działo się 10 kwietnia 2010 roku - 10.04.2021.
 • @Oscar 08:08:22
  Kara i sprawiedliwość dopadnie, ale Ciebie i Tobie podobnych opłaconych siewców plandemicznej paniki.
  Antyszczepionkowcy vs. szczepionkowcy - gdzie leży prawda?
 • @władek 08:32:44
  Obecna sytuacja wbrew pozorom zamaskowania społeczeństwa namordnikami spuszcza maski z innych mord, maskę obłudy. Pokazuje kto jest kto i po której stronie stoi. Stanowisko autora bardzo mnie ucieszyło, takie sytuacje są papierkiem lakmusowym do policzenia szabel.
  Zawisza znów oblał egzamin. Pierwszy to podejście do tematu Smoleńska, a szczepionki to drugi. Od dawna mam go za zadaniowca, bo jest zbyt mądry i inteligentny, aby takie farmnazony głosić.. ale, ale.. w tym wszystkim przypomina mi mojego ojca, który zadaniowcem nie jest, tylko normalnie po ludzku jak większość potyka się czasem o prawdę, po czym wstaje, otrzepuje ręce i zmierza bezrefleksyjnie dalej ku przepaści.. więc może mylę się w ocenie Zawiszy i to tylko kolejny inteligentny "pożyteczny idiota" jak mój ojciec :(((( Pozdrawiam
  Za śmiertelne skutki pandemii odpowiada rząd PiS-u!
 • 5*
  Pomimo tego co nas różni, bardzo się cieszę, że stoi Pan po właściwej stronie w tym konflikcie. Pozdrawiam
  Za śmiertelne skutki pandemii odpowiada rząd PiS-u!
 • @zadziwiony 22:02:31
  95 lat, czyli pamięta czasy okupacji, wie co mówi i widzi podobieństwa. Musimy czerpać z doświadczeń starszych pokoleń.
  Tradycje mamy wspaniałą: https://pl.wikipedia.org/wiki/Akcja_Kutschera
  Cóż począć? Co dalej z Nami i Światem?
 • @zadziwiony 22:40:03
  Uny muszą się bać, strach musi wygrać z pieniędzmi, tylko tyle..
  Gdyby co tydzień seryjny samobójca odwiedzał losowo telavizyjne gadające głowy, nie starczy 2mld złotych rocznie dotacji dla pisomediów aby im wszystkim zapłacić i dać cało dobową ochronę. Chyba będzie trzeba reaktywować tradycję "polnische banditen", jesteśmy pod okupacją, to jest wojna..
  Cóż począć? Co dalej z Nami i Światem?
 • @zadziwiony 19:27:16
  Znamy się wirtualnie od dawna. Ja na NE zacząłem jako wk..ny Spartakus, a Ty zadziwiony jak większość nie pojmujący metafory nicka i nazwy jakie przyjąłem. Na Neonie nie wiem czy jako pierwszy nie napisałem artykułu negującego plandemię. Te ulotki co są drukowane przez ludzi, robiłem przegląd i podpisałbym się tylko pod jedną, a mianowicie to był list otwarty jakiejś Pani doktor biologii, ale to było zbyt długie i mimo treści formę miało lichą. Nikt nie podszedł do tego profesjonalnie, jak do profesjonalnej kampanii marketingowej. Emeryty i pryszczaci demonstranci antyNWO nie mają pojęcia jak takie coś profesjonalnie przygotować stąd klęska. Ja nawet nie wiem co to ten NEOS??
  Sytuację rozpoznałem doskonale, nieuleczalnych covidian jest jednak mniejszość. Większość przestaje kupować rządowe bajeczki, należy pomóc przelać się tej szali goryczy. Koleżanka wyżej propaguje PRAWDĘ poprzez księdza i bardzo dobrze! Wszystkie możliwości musimy wykorzystać, kropla drąży skałę, wierzę że Prawda wygra. Muszę wierzyć, muszę próbować, bo co powiem synowi za kilka lat, jaki Świat mu zgotowałem?
  Myślę nad prostym przekazem, może to:
  kamerka z bulwaru Hollywood na Florydzie :)
  https://www.youtube.com/watch?v=cmkAbDUEoyA
  Cóż począć? Co dalej z Nami i Światem?
 • @kowalew 19:26:48
  Przewrotnie me działania napędza egoizm. Pragnę normalnego, stabilnego życia w zdrowiu dla mnie i moich bliskich. Sam tego nie dokonam. Spartakus bez gladiatorów nie zrobiłby powstania, byli mu niezbędni, tak ja dawno zrozumiałem, że należy połączyć siły pod sztandarem PRAWDY. W naszej masie i jedności siła. Nigdzie nie jest powiedziane, że ta wojna jest z góry przegrana!!! Bo tak napisano w żydobibli o apokalipsie??? Pierdolę te banialuki obrzezanych poganiaczy wielbłądów!!!!!! Wyznaję inne wartości, jestem Słowianinem, a nie semitą.
  Cóż począć? Co dalej z Nami i Światem?
 • @Tomasz M. Wandala 11:21:13
  Pierdolmy innych, zwłaszcza nadjordańskich pastuchów. Tu jest Polska, a nie Polin!! Normalność wiesz gdzie jest??? 3 tygodnie temu koledzy byli w Etiopii, tam większość bez telewizora nie wie nawet, że jakaś pandemia jest i życie toczy się normalnie. W klubach tłok, na każdego białego turystę przypadają trzy apetyczne czekoladki :))
  Cóż począć? Co dalej z Nami i Światem?
 • @Kmieć 17:27:22
  Dziękuję. W Wordzie lepiej to wyglądało :( Przy wklejaniu tekstu do edytora w Neonie różne cuda dzieją się, edytować nie mam czasu i szybko publikuję aby nie stracić tego co jest :( Polecam "CTRL+" :)
  Cóż począć? Co dalej z Nami i Światem?

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930