Gorące tematy: Powstanie Warszawskie Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
65 postów 3015 komentarzy

Spartakus

wk..ny - "Twoja siła zaczyna się tam gdzie kończy strach", "Na zgniłym fundamencie nie wybudujesz solidnego domu", "Jeżeli prawo i sprawiedliwość są w konflikcie, musimy wybrać sprawiedliwość i nieposłuszeństwo wobec prawa",

Moje komentarze

 • @MacGregor 15:56:49
  uderz w stół.. na pohybel zindokrynowanym katotalibom :)
  Przez pielgrzymkę Radia Maryja do Sejmu i Senatu?
 • @Oracz 10:16:45
  rozumiem, że jesteś z tych co kobiEta pobije go i ukradnie rower.. BRAWO TY :))))
  Przez pielgrzymkę Radia Maryja do Sejmu i Senatu?
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:22:04
  PiSiorku je..ny, nie masz pojęcia o ekonomii.
  Rząd nie ma swoich pieniędzy!!! Oni dają to co zabiorą i kredytem wspomogą się w żydowskich bankach.
  Wyższe rachunki na OC, prąd, wodę; koszyk w markecie za 100zł w połowie pusty. 6 lat temu zarabiałem więcej, a wydawałem mniej. Mi się pogorszyło bardzo, ale to nie tylko wina PiSu, ale ogólnej tendencji.

  Byłbym 10 lat starszy to byłbym kierownikiem w korporacji, byłbym 20 lat starszy byłbym tam dyrektorem. Ci co tam obstalowali stołki trzymają je od lat. Mój wujek kończąc studia w latach 80-tych miał 3 oferty pracy, które do niego same przyszły, wybrał stanowisko kierownika w Philips.. od 20 lat jest dyrektorem oddziału PZU, gdzie ze złamaną nogą jedzie do pracy, bo na jego miejsce czai się pięciu młodych wygłodniałych, co to prezesowi mówią, że za połowę stawki zrobią to samo..

  Mam nadzieję, że jak pisiory wprowadzą podatek katastralny, przeprosisz i odbędziesz pielgrzymkę na klęczkach na Madagaskar.

  "Miło kto w podzięce Cię wesprze": ku przemyśleniu pomidorowemu sarmacie ;)
  POPIS razem rozkradali Polskę, razem służą temu samemu panu
 • @AgnieszkaS 18:22:29
  Ja raczej należę do obrońców Ukraińców na terenie Polski, nie uważam, że każdy z nich jest polakofobem, który chce nam zabrać Lublin i Rzeszów nabijając na sztachety głowy polskich dzieci. Jednakże w tej ilości Ukraińców w Polsce jest jakiś tam odsetek takich, których możemy bać się. Dzisiejsi 20-30 latkowie (Milenialsi)- Polacy w dużej mierze to spedalone ciotki w obcisłych dżinsach, co to więcej czasu spędzają przed lustrem niż na siłowni/sali treningowej. Ich ukraińscy odpowiednicy, co to do Polski przyjechali, byli na wojnie, zabijali. Granice moralne w tej jak i wielu innych kwestiach mają przesunięte. Do tego są silni w grupie, nie asymilują się, tworzą silną diasporę. Taki Ukrainiec na telefon zwoła całą bandę z budowy, Polacy już nie (wyjątkiem środowisko kibolskie):
  https://www.youtube.com/watch?v=f2RMahWZvLA
  https://www.youtube.com/watch?v=04a0brwonVk
  Kibolscy Ultrasi to niestety jedyna siła, która jest w stanie zorganizowanie dać siłowy opór, dla tego są tępieni..
  Miałem ostatnio sytuację; na wycieczce rowerowej przystanąłem na papierosa, dwie ławki i stolik, na stoliku sterta pustych puszek, na ławce siedzi jeden koleś. Ja podbijam, mówię "cześć" i dosiadam się. Zapalam papierosa, w połowie palenia podbija do mnie inny Ukrainiec i mówi "Proszę Pana, my tu siedzimy, to nasza ławka", przy tym kogucik (głowę niższy i 20 kg lżejszy) skacze jak bokser na ringu. Ja mu na to odpowiedziałem grzecznie "że jego ławka jest na Ukrainie, a tu jest polska ławka, czyli moja, ale ma szczęście, że nie jestem w nastroju do dymów i przesiądę się, tylko aby posprzątali po sobie".. usiadłem na drugiej ławce. Ukrainiec zaraz wykonał kilka telefonów, słyszałem tylko "poliak" (odezwałem się do niego, że rozumiem, że mnie obraża i nie życzę sobie tego i mogę zmienić nastawienie) czyli o mnie mówił, w ciągu 15 minut dobiło do niego 3, z tego 1 większy ode mnie. Poczuli się silni, ale nic do mnie nie odzywali się, ja im kazałem posprzątać, co mi obiecali i zrobili to, na ich szczęście, bo mógłbym też wykonać kilka telefonów :)

  Podobnych sytuacji, gdzie byli w grupie zadziorni i odważni na mnie samego miałem kilka w życiu.

  Teraz do meritum: słuchałem ostatnio TOKFM gdzie do Najsztuba był zaproszony jakiś profesor, który napisał książkę w sprawie migracji do Europy. Argumenty miał takie, że nawet lewicowy Najsztub nie potrafił ich podważyć, a mianowicie, że w dzisiejszym świecie technologii i robotyzacji zaczyna zanikać zapotrzebowanie na niewykwalifikowanego pracownika. Niewykształceni autochtonii będą mieli problem ze znalezieniem pracy jeśli z "menagera miotły" nie przekwalifikuje się na operatora robota czyszczącego, Tesco zastępuje kasjerki kasami samoobsługowymi, Amazon w Ameryce zrobotyzował się itd. itp.
  Ta przyszłość przyniesie problem. W Anglii podobnie jest, gdzie Anglik nie chciał robić prostych prac fizycznych za 10funtów/h, a potem zostali bez pracy i oprotestowywali budowy gdzie kontrakty wygrywali polscy podwykonawcy..
  Zapotrzebowanie na proste prace fizyczne maleje, to jest fakt, a tutaj Ukraińcy są konkurencją dla Polaków; jedni albo drudzy zostaną bez pracy, to wybuchnie: brak pracy demoralizuje i kieruje ludzi na ścieżkę przestępstwa - mamy przykład z lat 90 po balcerowiczowskich "reformach" gdzie kradli radia, kołpaki, a nawet wkłady lusterek :(
  Niestety widzę, że te czasy wracają, znowu kradną kołpaki i rowery, czyli bieda wraca..
  Idą ciężkie czasy, a miliony Ukraińców tylko pogorszą sytuację wielu Polaków.
  Siewcy niepokoju
 • @Oracz 22:12:54
  słabo, zawiodłeś mnie..
  nawet nie masz pojęcia jak zawiodłem się na Tobie :(((((((((((((

  Bardzo mi przykro, że kolejny, okazał się zadaniowcem..
  ja na serio myślałem, że Ty jesteś tak głupi aby wierzyć w żydowskiego buka i go propagować.. a Ty jednak jesteś zadaniowcem :(((((((((((((

  Rozczarowałem się, na Twoje szczęście nie pierwszy raz, a zapewne nie ostatni..

  Tak po ludzku przykro mi :((( pomyliłem się co do Ciebie..

  nie pozdrawiam, bo do zadaniowców należy strzelać.. gardzę takimi , co to piszą za szekle (czasem przewalutowane dla niepoznaki) Zawiodłem bardzo się, myślałem że jesteś inny niż Karen, a Wy po jednej szekli, niestety :((((( zadaniowcy jebani
  Przez pielgrzymkę Radia Maryja do Sejmu i Senatu?
 • @roux 20:47:45
  ja to wiem.. temat babci to nie mój temat, zapłacili i cieszą się, że tanio :)

  Ja mam obecnie jęczmień w oku, w aptece powiedziano mi, abym złoto przykładał, albo ugotowane jajko.. kupiłem maść za 22zł, która nie działa wewnętrznie.. do okulisty wysłała mnie.. to jest dopiero mafia.. na NFZ wizyta do okulisty to kilka miesięcy, a maść na jęczmień (jakaś tam chemiczna organiczna - "czarownica" 1000lat temu dała by to za obiad..
  Wizyta u okulisty 10minut to 200zł.. mafia, o której Imć Wojtas nie chce pisać!!

  Wojtas to taki K.Morawiecki, syna będzie krył!!!!!!!!!!!!!!!!

  Nie słyszałem, aby jego synalek został okulistą z chęci pomocy innym, został okulistą, aby pieniądze zarabiać. Pan Pomidor wyłożył 10.000 Ojro aby syna wykształcić w Azji.. pytanie skąd to miał?? na pomidorach i cytryńcu nie zarobił by tyle.. toć to Kałmuk, co to na reformie rolnej zyskał i Żołnierzy wyklętych nie toleruje.. ziemię dostał za darmo, bo gdyby sprzeciwiał się, wszystko zabrano by mu..

  Ja gdybym żył w 45 roku, to bym strzelał do niego!!!!!!!!!!!!!!!!

  Ciekawostka; gdyby nie był Kalmukiem, a synem bohatera... chwaliłby się tym.. nie chwali się, każdy myślący wyciągnie wnioski..

  P.S.
  ja tam podejrzewam, że koniunkturalnie żydówkę za żonę wziął, tak jak tata.. poliak z niego, a NIE Polak..
  Przez pielgrzymkę Radia Maryja do Sejmu i Senatu?
 • Witaj, jak zawsze w formie :) 5* na pohybel katotalibom
  Władza z ksiundzami zawsze pod ramię. Jeden ogłupia owieczki, aby drugi za poparciem ogłupionych w tzw. dymokracji mógł robić sobie dobrze, a o koledze władającym umysłami ogłupionych, nie zapomni; aby na alkohol, hazard, wystawne życie i opłacenie kilku "kuzynek/siostrzenic/gospoś" starczyło..

  Taki muchomor z Torunia dostaje ochłapy, licząc tylko prywatne loty o statusie HEAD Kuchty; a to tylko jeden z "właTców"..

  Watykańska odnoga judeochrześcijaństwa zwana katolicyzmem oddelegowana na front walki o dusze i sakwy zachodnich Słowian ma ponad 1000lat dorobku i każdy POPisowiec musi się liczyć się z tym, ba!,za tej "wstrętnej komuny" kościoły powstawały jak grzyby po deszczu, czego teraz SLD "wstydzi" się obracając "kota ogonem" robiąc z siebie ateistów, hehe


  Ja jednak nie o tym..
  Chciałem zamieścić komentarz u Wojtasa w sprawie zaćmy.. ku mym zdumieniu, jestem tam nadal zablokowany....?

  Korzystając z Twej gościnności; napiszę:
  Temat dotyczył zaćmy, Imć zdiagnozował dobrze.. lecz tylko fragment problemu. Dzisiaj oglądając fakty tvn usłyszałem, że sale stoją puste mimo, że limity zniesiono. 20-25% zabiegów nie odbywa się. Z mojej wiedzy wynika jasno. Ktoś kto dostaje wyrok ślepoty i termin ponad roczny na operację zrobi wszystko, aby to nie stało się, Wydaje kilka tysięcy złotych w prywatnej przychodni na operację, aby nie oślepnąć, mało tę osobę interesuje odwoływanie zabiegu z NFZ. Z takiej okazji skorzystaliśmy, babcia miała zaćmę, prywatna przychodnia zażyczyła sobie kilka tysięcy, a NFZ dał termin ponad rok.. za 1500zł ordynator mający wolne terminy zrobił to w ramach NFZ w państwowej przychodni.. Wykorzystywanie "martwych dusz" w kolejce do lekarza, to nic dziwnego, to polska rzeczywistość!! Specjaliści innej maści są bardziej perfidni, na NFZ zapisują co drugą osobę, blokują miejsca w państwowym szpitalu, dla swych pacjentów.
  Ja będąc z dzieckiem w państwowym szpitalu laryngolicznym, umówiony na konkretną godzinę byłem 15 w kolejce z listy klientów prywatnych.. była druga lista, tych co czekali po kilka miesięcy..

  Jak nie posmarujesz nie pojedziesz, pokaż lekarzu co masz w garażu!
  Te dwa powyższe stwierdzenia opisują dokładnie polski system zdrowotny!!

  Pozdrawiam :)
  Przez pielgrzymkę Radia Maryja do Sejmu i Senatu?
 • @Janusz Kamiński 20:55:38
  człowieku, jesteś śmieszny.. uświadom to sobie! szkoda mi czasu i klawiatury, aby zadaniowanemu pisotrollowi to uświadamiać..
  Jesteś nikim, masz nade mną przewagę, że masz czas.. tylko tyle głupiyzgdyni.. ja cię znam od lat, a ty udajesz.. pokuszę się o stwierdzenie; że NE rozwaliłeś Ty z Parolem, bo Carcinka nie chciała iść na dwa baty ;)))
  Nieobecność Redaktora Naczelnego
 • @ikulalibal 20:37:48
  no widzisz.. ten mój rozmówca może z więzienia wzięty do specnazu, nie wiem tego.. ma warunki fizyczne do tej formacji.. ja podaję ci narrację z pierwszej ręki, a ty cytujesz kogo?

  Zadaniowany trollu, oświadczam ci, że jeśli Slązacy (RAŚ) postanowią o odłączeniu Śląska od Polski, to będę postulował za odłączeniem wszelkich mediów wraz z RTL..

  Płacą ci w rublach czy ojro? Sprawdziłem twoje czasy wpisów, ty pracujesz tutaj wypisując pseudomundrości.. zostałeś zmierzony, zważony.. chyba każdy wie kim jesteś
  WOJNA DOMOWA OCZYMA UKRAIŃCA
 • @ikulalibal 13:55:24
  Nie odnosisz się do tego co napisałem, próbujesz dyskusję sprowadzić na inne tory.. zachowujesz się jak typowy ruski troll. Ambasada Rosji jak i USA, a jakże także Izraela, zatrudniają setki trolli internetowych. Każda ambasada ma na pewno chociaż po jednym na Neonie, to nie Onet gdzie armia musi być większa. Dzięki takim jak ty Neon uważany jest za ruską agenturę.

  Narracja, trudne słowo, nie rozumiesz, ale stosujesz narrację kremlowską, tak jak kundel w sprawie WTC stosuje narrację waszyngtońską.. jesteście siebie warci.

  "Czy blokada budżetowych zobowiązań (emerytur,rent,zasiłków,zarobków budżetówki itp) zastosowana wobec "nieposłusznych regionów" jest faktem czy jednak narracją."

  Dałem chyba dosadny przykład z oderwaniem Śląska od Polski. Jeśli Ślązacy nie chcą być w Polsce to rozmawiamy, jak nie pomaga są sankcje, a na koniec siłowe doprowadzenie do posłuszeństwa..

  Wciąż trollu mataczysz i mylisz skutki z przyczynami.
  Trafiłeś jednak na interlokutora co to wymyślił w internetowym obiegu nazwę na takich jak ty "ZADANIOWIEC", o ile pamiętam, to było specjalnie dla mendy usługowej; co to wróciła na portal..
  WOJNA DOMOWA OCZYMA UKRAIŃCA
 • @Oscar 12:01:06
  "Masz ograniczoną wyobraźnie."
  jako chyba jedyny dotarłem do mieszkańca Odessy i opisałem jego relację. Jego kuzynka była katem, a kolega ofiarą, moim zdaniem jest wiarygodny.

  Co do sprawy samej wojny domowej na Ukrainie, to rozmawiałem z wieloma Ukraińcami, mieli podobne zdanie do mojego rozmówcy, lecz jego porównanie do hipotetycznego oderwania Poznania od Polski najbardziej do mnie przemówiło i z tego powodu to opisałem.

  O moją wyobraźnie nie bój się, wychowałem się na książkach oraz grach fantasy i SF, tutaj jednak przedstawiam fakty..

  Czytaj ze zrozumieniem, ja uważam usrael za największego bandytę Świata, lecz nie mam Rosji za niepokalaną dziewicę. Jestem obiektywny i niczym między młotem i kowadłem znajduję się między ikulalibal i talbotem (dwa trolle zadaniowane przez inne ambasady)

  Pozdrawiam i pomyślunku życzę, próbujesz, ale nie wychodzi.. Trzeba oprócz czytania też analizować, myśleć.. pewnie z tego powodu nie zostałeś blogerem.
  WOJNA DOMOWA OCZYMA UKRAIŃCA
 • @marek500 11:42:23
  Przecież wszem i wobec wiadomo, że majdaniarze dostawali dniówki. Tak samo kibole urządzający rzeź w Odessie dostali wynagrodzenie. To były akcje zaplanowane i sponsorowane, takie rzeczy nie dzieją się w wyniku ruchów oddolnych.
  Ja także miałem okazję rozmawiać z Ukraińcem frontowym, na dodatek ze Specnazu; widział komu podrzyna gardło. Powiedział mi, ze smutkiem, że poszedł na wojnę z Rosją, a zabijał Tadżyków i innych kolorowych w mundurach rosyjskich.
  WOJNA DOMOWA OCZYMA UKRAIŃCA
 • @ikulalibal 05:43:59
  Rozumiem, że ty tam byłeś, mieszkałeś.. Naoczny świadek jest dla mnie bardziej wiarygodny od neonkowego filorosjanina.

  Mylisz przyczyny ze skutkami. Przyczyną była chęć oderwania Donbasu od Ukrainy, a skutkiem bandyckie rozróby, nie na odwrót jak twierdzisz.

  Ja nikogo nie usprawiedliwiam, lecz próbuję zrozumieć co zaszło, a twoja narracja jest kłamliwa i niestety przeważa na tym portalu..
  WOJNA DOMOWA OCZYMA UKRAIŃCA
 • @Janusz Kamiński 21:52:40
  Masz rację, jesteś dyletantem :)
  Ja nigdzie nie musiałem wracać, ja tu jestem dłużej ni ty..
  "małe dziewczynki"? debilem jesteś..
  ja nie banuję, nie kasuję.. niech inni wyrobią sobie zdanie o tobie
  Neon otwarty na rekiny trollingu pislamskiego?
 • @Janusz Kamiński 21:52:44
  Jeśli AgnieszkaS wróci, to zawali portal, ludzie pamiętają co zrobiła.. spłonie na stosie prawdy.. kozaczysz jakbyś był już adminem, a nie jesteś..
  Neon otwarty na rekiny trollingu pislamskiego?
 • hehe
  1* bez komentarza, pewnie debil z RAŚ :)
  WOJNA DOMOWA OCZYMA UKRAIŃCA
 • @wk..ny 21:27:05
  właśnie sobie przypomniałem, konfident Targalski doniósł na mnie, że ubliżyłem AgnieszkaS, która potem została adminem, syfu narobiła i już nie ma jej na portalu, a ja jestem,, znam się na ludziach, a na tobie poznałem się dawno.. Taki Husky zapowiada, że odejdzie, a un ma 5 starych kont, które Jarek z rozpędu mu odbanował (może)
  Neon otwarty na rekiny trollingu pislamskiego?
 • @Janusz Kamiński 18:52:44
  nie udawaj idioty cytując tylko kawałek mej wypowiedzi: " narobiliście największego wylatując stąd :)" chodziło o HUK
  Nie Ty zadecydowałeś, a wyleciałeś.. ja co najwyżej zostałem zablokowany na jakiś czas, z czym nie zgadzam się i nie zostałem nawet o tym poinformowany.. W mojej historii na Neonie byłem nawet adminem, a ty zawsze zakłamanym trollem..

  Ja pamiętam jak było za ŁŁ, dostawał świetną wypłatę, Opara miał aspiracje polityczne i płacił nawet Kurwninowi za to, że NE jest słupem jego urojeń..

  Jarek zna mnie osobiście, to fakt, ale jakie haki może mieć na mnie, jak ja porządny obywatel jestem????

  Konfabulujesz ciągle, co ci Oskar udowodnił, wyleciałeś stąd z hukiem i to jest fakt, bo sam Spirytus wywalił cię.. jesteś jak ta menda zadaniowana, wróciłeś, bo masz zadanie.. ciekawi mnie tylko, czy Kangur został kupiony czy zastraszony.. teka senatora lub śmierć dziecka, tak to działa i niestety..

  Z Jarkiem wolałbym zgubić, niż z tobą znaleźć, taka jest prawda. Jak by nie było. traktuję Go tylko jako znajomego, na miano kolego nie zasłużył..
  Neon otwarty na rekiny trollingu pislamskiego?
 • @Janusz Kamiński 05:10:53
  Z tego co pamiętam huk, to ty z mendą usługową narobiliście największego wylatując stąd :)
  Neon otwarty na rekiny trollingu pislamskiego?
 • @Ryszard Opara 02:51:54
  O co chodzi? już wyjaśniam.
  Neon jako jeden z ostatnich bastionów ludzi nie oczadzonych propagandą pisousraelską ma zostać zdobyty. Idą wybory, idzie wojna. Nie może być tak, że ktoś będzie krytykował władzę za to, że polscy żołnierze giną na bliskim wschodzie w imię przyjaźni z usraelem. Im więcej trolli wpuści się na portal, tym mniej słyszalny będzie głos sprzeciwu.

  Pozdrawiam
  Neon otwarty na rekiny trollingu pislamskiego?

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031