Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
69 postów 3095 komentarzy

Spartakus

wk..ny - "Twoja siła zaczyna się tam gdzie kończy strach", "Na zgniłym fundamencie nie wybudujesz solidnego domu", "Jeżeli prawo i sprawiedliwość są w konflikcie, musimy wybrać sprawiedliwość i nieposłuszeństwo wobec prawa",

Moje komentarze

 • @Pedant 15:31:00
  klękaj jak do mnie piszesz.. nie znoszę niesubordynacji!!!

  "Zapewne ci co głosują na PiS to Eskimosi, na PO też"
  to są zwykli wytresowaniu debile od czasu chrztu.. no i wielu co ma w tym interes..

  z tym Swoim certyfikatem koszerności to pomyliłeś interlokutora, ja tego certyfikatu nie uznaję, a wręcz tępię, więc żegnam, idź tam do tej Swojej kozy czy wielbłąda czy innej Esterki i nie zatruwaj Polakom życia, mnie te Wasze hanuki i inne orgie ze zwierzętami pustynnymi nie interesują, a tylko tyle reprezentujesz :( Ja jestem Polak i po polsku mówię Ci spie..alaj do swej pustynnej jaskini, bo psy spuszczę.. przybłędy pier..lone końcówkę roku nawet chcą popsuć :( Madagaskar zajęty?? nie mój problem, że nie masz gdzie podziać się, ale tutaj Ciebie nie trawię i będę tępił.. tak sobie obiecałem na Nowy Rok! :))))
  USA i Rosja wspólnie dbają o żydowskie następne pokolenia.
 • @Oscar 15:16:02
  Zgoda!!
  USA i Rosja wspólnie dbają o żydowskie następne pokolenia.
 • @Oscar 14:33:58
  Ciężko odnieść mi się do tego, urodziłem si w 81r. Nie byłem świadkiem, ale wiem od dziadka, który był wysokim oficerem WP (specjalista, a nie kat) kto był jego zwierzchnikami. Jakoś nie słyszałem aby od tamtego czasu zrobiono jakąś czystkę nacjonalistyczną. Moim zdaniem ludzie wiadomego pochodzenia odeszli ze służby do biznesu. Z tego co wiem, bank federalny Rosji należy do Rotschilda, nie mam wiedzy, aby coś w tej kwestii Putin zrobił. Ja piszę o tym co wiem, o wielu rzeczach nie wiem, więc nie piszę ;/

  Czy delegacja polska to Polacy?? młody byłeś, nie pomyślałeś nawet, że to eskimosi.. jak większość obecnie oddający głoś w wyborach parlamentarnych chociaż :(
  USA i Rosja wspólnie dbają o żydowskie następne pokolenia.
 • @Leonardo da Vinci 14:00:31
  "A napaść bez kontr argumentów. To robią tylko wyzbyte mózgu propisowskie pomioty."
  mam tylko nadzieję, że nie jest to skierowane do mnie??

  Nic nie zrozumiałeś :((

  PiS to tylko chwilowi zadaniowcy wykonujący rozkazy!!!

  Chcesz w kogoś bić, to szukaj wyżej!!!

  Powodzenia!!!

  P.S.
  o Wołyniu nie chce mi się pisać, ale znam narrację ukraińską i uważam że była to zbrodnia, ale o ich przyczynach Polacy nie chcą mówić.. Nie jesteśmy święci, a oficerowie "wielbionej" husarii gwałcili jak inni żołnierze na wojnach!

  Znasz może to?:
  Przychodzi ułan do prostytutki; po sprawie ona pyta o zapłatę. On na to, że oficer wojska polskiego swój honor ma i za sex pieniędzy nie bierze..
  Może to i żart, ale jestem pewien, że tak było, znając Polaków i historię.

  To jest lepsze:
  Dla czego Mojżesz przeprowadził żydów przez morze???
  -Bo wstydził się przez miasto! :))))))))))))))))))

  Na Nowy Rok życzę Ci, abyś patrzył wyżej! Dosiego! (wiem, wiem, forma dosiego jest nie poprawna, ale kto ma mi mówić jak pisać? żyd Miodek zmarł, i jak tu żyć?? hehe
  Nie dla propagandy PiS.
 • @Pedant 13:53:24
  Znikające komentarze, a nawet całe notki są problemem portalu, robią to admini.. a czy to Mossad czy GRU? Wiedzy w tej kwestii nie mam dla kogo pracują, lecz "forum Polaków" nie nazwałbym tego burdelu.. :(
  Mi nawet zniknięto całe konto z całym dorobkiem.. do dziś nie wiem za co i po co, a i KTO???
  Duma Rosyjska rozpatruje kontr-środki wobec Polski
 • @Oscar 13:03:41
  "Mam takie samo wrażenie w zakresie pracy ..."
  ja mam wiedzę i doświadczenie, a nie wrażenie :)

  Mój kolega, który był zbyt tępy aby dostać się na prawo, skończył administrację na prywatnej uczelni i jest teraz Komornikiem, zarabiającym kilka razy więcej ode mnie, a wybitne jednostki po studiach prawniczych bez układów, pracy znaleźć nie mogli..

  "Dowodzi tego gigantyczna nadreprezentacja mafii żydowskiej na wszystkich ważnych szczeblach struktury państwa Polskiego (oraz Izraela, USA ale już nie Rosji)."
  Z czego to wnioskujesz? Ja poznałem człowieka, który poznał Putina osobiście na zawodach Judo (dawno temu), poznałem także ludzi robiących interesy z oligarchami rosyjskimi będącymi blisko Putina..
  MYLISZ SIĘ!!!!!!!!!!! Wypowiadasz się często na tematy, o których nie masz pojęcia :((
  USA i Rosja wspólnie dbają o żydowskie następne pokolenia.
 • @Autor
  Ja tam wróżką nie jestem, ale pomimo sylwestra trzeźwo myślę ;)
  Atak Rosji na Polskę jest bez sensu. Rosja nic nie zyska, a tylko straci.
  Ponadto to nie jest Polska, a Polin. Szybciej Iran zniszczy Izrael, a uchodźcy stamtąd muszą gdzieś dotrzeć, a gdzie będą mieli lepiej? Chociaż teren od Wisły do Odry starczy im i niewolników też starczy, ale jeść coś trzeba, a wschód Polski to rolnictwo, gdyby to Rosja zniszczyła, to by eskimoscy imigranci głodowali.. bez sensu, nie pozwolą na to.

  Moim zdaniem cała afera ma upiec dwie pieczenie na jednym ogniu:
  1. wizja wojny w wyniku, której nastąpi dużo więcej bezsensownych zakupów broni z USA
  2. nacisk na Polskę na wypłacenie rekompensat za bez spadkowe mienie

  Depopulacja Polaków odbywa się systematycznie od lat: ograniczony dostęp do służby zdrowia, głodowe emerytury, szczepionki, chemiczne jedzenie, podwyżki kosztów życia itd.

  P.S.
  też nie lubię PiSu, lecz problem leży wyżej, PiS to tylko tymczasowi zadaniowcy.. centrum zarządzające Światem jest gdzie indziej.. tutaj można obwiniać pachołki za to, że są pachołkami.. Car Rosji musiał zginąć, bo był "niezrzeszony" w globalnej mafii, chciał być niezależny..
  Myślę i myślę, ale wymyślić nie mogę, czy został jakiś kraj (jego władca) nie zrzeszony? Iran, Korea Płn, Japonia, Chiny? śmiem wątpić :((
  Nie dla propagandy PiS.
 • @puuuq 12:26:53
  KTO TO KACAP? to biali czy czerwoni?
  Piłsudski brał udział w zamachu na cara:
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Zamach_petersburski_na_cara_Aleksandra_III
  w 1918roku wymordowano carską rodzinę i władzę przejął czerwony proletariat (a raczej hanukowy).

  Pisząc ten komentarz uświadomiłem sobie, że Piłsudskiego należy oceniać przez pryzmat jego żydofilii. ZMIENIA TO WSZYSTKO!!! tutaj nie ma Niemiec, Rosji, Polski, tylko interes Koshernostry!

  Wojny nie wywołam ja gdy pobiję się z Ukraińcem przy wódce, wojny nie wywoła nawet prezydent, który pobije się przy wódce z drugim..
  WOJNY W XXw. BYŁY PLANOWANE PRZEZ I W INTERESIE KOSHERNOSTRY!!!!! Klęska Napoleona pod Waterloo została ogłoszona w Anglii przez gońca Rotschilda jako zwycięstwo. Giełda pikowała w dół i została wykupiona cała gospodarka za ułamek ceny. Finansowanie obu stron konfliktu na kredyt, jest też faktem powszechnie znanym. Zadłużona Anglia przystępując do Iwś założyła sobie pętlę kredytową na szyję..

  kto wygrał, a kto przegrał wojnę??? przegrał naród niemiecki, naród polski, naród rosyjski.. a wygrała Koshernostra, mafia która włada tymi krajami po dziś dzień.

  wszystkie analizy polityczne i historyczne pomijające rolę koshernostry są nic nie warte!!!

  "liźnij wreszcie nieco podstawowej historii"; skończyłeś podstawówkę i taką wiedzę posiadasz, ale nie martw się, w dzisiejszych czasach indoktrynacji edukacyjnej byłbyś profesorem historii na podomnym poziomie wiedzy..

  Pozdrawiam i rozumu życzę, może w Nowym Roku sam przyjdzie, bo raczej Sam go nie znajdziesz ;)
  Nie dla propagandy PiS.
 • @wk..ny 12:13:44
  to jest zorganizowana grupa przestępcza, nazywam ich Koshernostra i tak powinno ich się nazywać i tępić!! Wyspecjalizowani w pasożydnictwie na narodach Świata. Są Polacy mówiący: "nie mam nic do nich, nic mi nie zrobili", a wynika to z ich debilizmu wpojonego od chrztu poprzez edukację i na mediach kończąc..
  Znam przypadki przejęcia firm, gdzie zaprzęgnięty został wymiar niesprawiedliwości, prokurwatura i politycy, aby tylko Polak nie prowadził tak intratnego biznesu :(

  Mafia vatowska? jak możliwe są wielomilionowe zwroty podatku, gdzie zwykły przedsiębiorca występujący o kilkanaście tysięcy złotych zwrotu ma od razu kilku dniową gruntowną kontrolę, która ma na celu znalezienie nawet drobnego uchybienia kończącego się mandatem..

  Gdyby nie UNY, Polska była by zupełnie innym krajem, dużo bogatszym na pewno..

  Na pohybel Putinowi i całej tej mafii Światowej powinniśmy siłami niezależnych blogerów wznieść Józefowi Lipskiemu pomnik, najlepiej z przetopionych menor na fundamencie z macew na rondzie gen. Charles'a de Gaulle'a w Warszawie zamiast sztucznej palmy daktylowej.


  TU JEST POLSKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  USA i Rosja wspólnie dbają o żydowskie następne pokolenia.
 • 5* jak zawsze
  Śmieszą mnie apologeci Putina, którzy zapatrzeni w niego widzą nadal w nim zbawcę Słowian. Gdy Duda zadaje się z eskimosami to okrzykują go zdrajcą narodu polskiego, gdy Putin robi to samo, to okrzykują go rosyjskim patriotą dbającym o swój naród, hehe, cóż za rozdwojenie jaźni?

  Faktem jest jednak, że Putin stoi dużo wyżej w hierarchii fartuszkowej i to w lepszej loży, ale nie zmienia to nic; ani jeden ani drugi nigdy nie podważy mitów przedsiębiorstwa holokaust.. to nie oni decydują, mają zwierzchników, a zwierzchnicy jak w każdej ważnej instytucji/korporacji/władzy/loży są "słusznego" pochodzenia.

  Przypomnę tylko "getta" ławkowe Dmowskiego, On zauważył, że musi być jakiś parytet, bo bez tego mamy to co teraz; prawo, media, kulturwa, medycyna, polityka, zarządy korporacji zdominowane przez eskimosów. Miałem kilku kolegów eskimosów w szkołach, zorientowałem się jako jedyny, a oni po pijaku potwierdzili to. Niestety nikt inny ze wspólnych znajomych nawet nie pomyślał, że uny są jakiś inni. Inteligentni byli, ale w żadnym razie bardziej ode mnie (wyniki w nauce i subiektywne odczucia z kontaktów). Oni po studiach dostali od razu kierownicze stanowiska w korporacjach, do których ja wysyłałem CV na stanowiska specjalisty; bez odpowiedzi nawet.. To jest mafia; Koshernostra, pasożyd żyjący na Narodzie polskim!!!!!!
  Wszędzie tam, gdzie jest praca lekka i dobrze płatna mamy nadreprezentację tego pasożyda, którego ponoć w Polsce nie ma?
  Z moich obserwacji oraz innych wnioskuję, że tego jest ok 1,5mln w Polsce wraz z usłużnymi szabasgojami (vide Duduś). Tyle dobrze płatnej pracy w Polsce nie ma, więc nie dziwmy się, że Polak w większości przypadków ma szklany sufit kariery.. cieszy się jak nie musi pracować na zmiany, ma umowę o pracę i 100.000zł rocznie, to jest dla większość szczyt, okupiony przez lata lizaniem tyłków eskimosom na wyższych stanowiskach..
  USA i Rosja wspólnie dbają o żydowskie następne pokolenia.
 • @
  Wielokrotnie w życiu zawodowym spotkałem się z "równaniem w dół".
  Pomijając sytuacje gdy władzę dzierży pociotek lub znajomy królika (tutaj patologia ma swoje apogeum).

  Miałem niedawno Wigilię firmową, podczas której dostałem szczere życzenia od osoby będącej najniżej w firmie pod względem wykonywanej pracy. Jego życzenia były takie, abym obniżył swój poziom i był taki jak inni.

  Ja na to odpowiedziałem: wiem, że mówi się tak: jeśli wejdziesz między wrony, kracz jak one.. w taki sposób orły wyginęły :(

  Ja w pracy jak i na tym portalu nigdy wroną nie będę, większość mnie nie zakracze!!! Jestem sobą, nieprzekupny, niesprzedajny.. wciąż rozwijam się, a tylko osioł (zadaniowiec) zdania nie zmienia.

  Pozdrawiam myślących!
  Ciszej będziesz, dalej zajdziesz..
 • @JimA 21:16:35
  ŁŁ przeniósł cały mój dorobek do siebie.. za złe mu nie mam, ja nie piszę dla pieniędzy, a dla uświadamiania ludzi..
  Pełna swoboda czy ograniczenie? Wyniki
 • no i Cię dopadłem ;)))
  Nie wiem kim jesteś.. jestem tu od zawsze i wiem z doświadczenia, że większość adminów pracujących propublicobono to znudzone emeryty, albo zadaniowcy, albo frajerzy co to na Kangurze nie poznali się; nie znam Cię, sam zaszufladkuj się :)

  Chcesz pudrem zasłonić syfa? powodzenia..
  Poruszę problemy z którymi nikt nie radzi sobie:

  1. usunięty komentarz ginie, nie mam go w Swoim zarządzaniu kontem..

  2. nie ma informacji kto to spowodował

  3. usuwanie komentarzy pod moją notką!!!! ja nikogo nie usuwam..

  4. usuwanie moich komentarzy pod moją notką bez informacji zwrotnej

  5. usunięcie mojego konta ze wszystkimi wpisami!!!

  Jakiś Kangur, ponoć właściciel uważa, że to portal dla Polaków bez cenzury. Z tego powodu jestem tutaj. Jestem tutaj od zawsze, byłem nawet adminem, a ktoś potrafi skasować moje konto i cały dorobek blogerski na tym portalu. Poproszę o informację zwrotną, najlepiej na maila, tego nie skasujecie..

  P.S.
  pewnego ranka budzę się, wchodzę na Neon i okazuje się, że śladu po mnie nie ma.. sami wnioski wyciągnijcie.. ja bezbronny poprosiłem WPS o pomoc.. banda frajerów, licencjonowani antysemici, nie pomogli mi :(((( kundel husky pewnie by mi więcej pomógł niż te pedały z WPS :((
  Pełna swoboda czy ograniczenie? Wyniki
 • @Jozio z Londynu 13:36:24
  tak, tak, a kapitał nie ma narodowości..

  Zadaniowany Kangur co to słupem FOZZ był w Australii wpuścił Cię na portal, czy inny zakuty łeb "rycerski" co to jako "inżynier" twierdzi, że tupolew kilka metrów nad ziemią po stracie kawałka skrzydła robi beczkę?? tak tylko pytam, bo dawno nie było mnie na portalu, cuchnącym agenturą zadaniowanych najmitów za moje podatki :(((
  Drugi Gazoport w Polsce tylko w Gdyni!
 • @Wrzodak Z. 13:14:26
  Bardzo dobry temat Pan podniósł!
  Z tego co czytałem, to gaz skroplony pochodzi z Rosji, a sprzedaje go spółka żydowska z Anglii.. taniej transport z Rosji niż z USA, a i więcej pośredników nachapie się po drodze :( Dymają nas bez mydła i każą być szczęśliwymi :(((
  Drugi Gazoport w Polsce tylko w Gdyni!
 • @Drab61 21:53:44
  haha..
  Albin Siwak niczym Korwin był kiedyś autorytetem.. dawno przerosłem ich..
  Dorosłem i zmądrzałem..
  Putin jest bardzo bogaty, okradł swoich pobratymców, bo mu masoneria pozwoliła na to. Ja poznałem ludzi będących blisko z oligarchią rosyjską, więc wiem co mówię, a Ty!???????

  P.S.
  spójrz na Putina, to jest typowa fizjonomia mongolska, nie słowiańska. Chcesz dyskutować z faktami? to nie ze mną.. nie zniżę się do twojego poziomu, abyś wygrał doświadczeniem w byciu debilem..

  Żegnam po polsku: spie.dalaj zadaniowany frajerze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szekle czy ruble na konto wpływają? pewnie dolary, bo ty nowoczesny jesteś i nie chcesz tracić na przewalutowaniu..
  Dylematy moralne w związku z korzyściami z Holokaustu
 • @Lotna 14:42:56
  O ile mogę zgodzić się, że w wojnach chodzi o władzę i pieniądze, to mając dzisiejszą wiedzę widzę drugie dno. IIWŚ miała zupełnie inny cel; zabito wybitnych Polaków i zwykłych żydów, przeżyli wybitni żydzi i zwykli Polacy. Wymordowanie Słowian było celem. Ostatnio jakiś portal napisał, że Putin jest najbogatszym człowiekiem na Świecie, kłamstwo jak zawsze, bo najbogatszych Forbs czy inni nie uwzględniają.. 10 lat temu znajomy będący w bliskiej komitywie z "kolegą" Putina powiedział mi, że rzekomy jest najbogatszy na Świecie.Putin nie jest Słowianinem.. ku przemyśleniu! :)
  P.S.
  Z tego co wiem, to koshernostra nie ściga Rosji, a nawet Germanów.. znamienne. To są nasi wrogowie.. ADL zrobił ankietę; Polacy to najwięksi antysemici na Świecie, a Polacy "wybrali" w wyborach większość żydów na eksponowane stanowiskach :( Morał z tego taki, że Polacy to debile dający się od setek lat rządzić przez przebierańców.

  P.S.2
  Dla czego Mojżesz przeprowadził żydów przez morze?? ..bo wstydził się przeprowadzić ich przez miasto :)))))))))))))) tyle w temacie :)
  Dylematy moralne w związku z korzyściami z Holokaustu
 • @Nibiru 18:46:35
  Zgoda!
  Dylematy moralne w związku z korzyściami z Holokaustu
 • @Husky 22:58:22
  kundelku, odpisz pod swoją notką..
  //antykomunista.neon24.pl/post/151492,no-to-zaczynamy#comment_1599865

  Kundlu, ja ciebie na argumenty zniszczę, a także w bezpośrednim starciu..
  Czy zarabiasz tyle, co oni?
 • Brawo PiS!!!!!
  Kundelku, cieszę się Twoim szczęściem, jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej!!!

  W 2013 roku rządy popaprańców oligarchicznych stworzyły system urzędniczy do drenowania kasy z budżetu.
  https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/tyle-kosztuja-nas-ministerialni-urzednicy/m37ltyr
  Pewnie jesteś w szoku tak jak i ja, że te złodzieje popaprane tak okradały Polaków. Ty jako rzetelny obserwator i komentator polskiej sceny politycznej pokaż nam Polakom wyliczenia,o ile prawi i sprawiedliwi ukrócili bizancjum urzędnicze popapranych!!!!!!!

  Husky, do dzieła!!! Jeśli wykażesz poprawę w tym względzie, obiecuję, że w wyborach prezydenckich zagłosuję na Dudę, a Jarosławowi zapalę znicz za rok w dzień zaduszny.. (jak nie da rady, zimnego leszka wypiję na Twoje zdrowie ;)

  MASZ SZANSĘ, WYKAŻ SIĘ!!!!

  Pozdrawiam
  No to zaczynamy!

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031