Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
63 posty 2979 komentarzy

Spartakus

wk..ny - "Twoja siła zaczyna się tam gdzie kończy strach", "Na zgniłym fundamencie nie wybudujesz solidnego domu", "Jeżeli prawo i sprawiedliwość są w konflikcie, musimy wybrać sprawiedliwość i nieposłuszeństwo wobec prawa",

Moje komentarze

 • @Jasiek 04:09:02
  obracam się w innych kręgach niż Ty, nie masz pojęcia o czym piszesz, tylko tyle..
  Klinem w PO-PiS
 • @Jasiek 17:34:40
  wpuść żyda w tonę pszenicy, a ta będzie skażona..
  entymologia słowa "pazożyd" mówi Panu coś????
  Ozjasz Golberg ma wyrok śmierci, kto z nim rozmawia? tępy scyzoryk z Kilelc?..no i Winnicki agent Usraela.. (CIA, "łap żyda" najgłośniej krzyczy kto?)

  Patologia podatkowa? Jasiu głupawy; bogaci nie płacą podatków! sprawdź to sobie, jeśli nie potrafisz uświadomić..

  P.S.
  Jasiek, mało wiesz, a w każdym temacie wypowiadasz się.. moja rada: zamilknij się, poczytaj, dokształć się, masz braki w podstawach wiedzy..
  Ośmieszasz się, a lubię Cię, więc radzę, abyś nie robił z siebie pośmiewiska.
  Klinem w PO-PiS
 • @Nikander
  haha, dobrze o Panu świadczy, że znhumorem czasem w tym temacie napisze.. chociaż martwi mnie to: "A strajk nauczycieli popieram choćby z tego powodu, aby ten zawód stał się atrakcyjny także dla mężczyzn. Odrobina twardej ręki by się w oświacie przydała." bo to pod szowinizm Wojtasowy podpada :)))

  Tak na serio, to system oświaty należy zaorać przy użyciu Broniarza, a narzędzie zużyte wyrzucić na śmietnik historii.
  Cały program nauczania jest bezsensowny, przedmiot "historia" totalnie zakłamany. Zadawanie prac domowych uczniom, których bez zaangażowania rodziców nie są w stanie odrobić, a także system zatrudniania i wynagradzania nauczycieli to jest patologia.

  Nauczycieli powinno być mniej, powinni pracować ciężej na mądrym programie i szkoła otwarta od 8-16 aby dzieci i nauczyciele nie zabierali pracy do domu. Oczywiście nauczyciel powinien być godnie wynagradzany, po reformie i zwolnieniu 1/3 nauczycieli (tych najgorszych) można podnieść pensje reszcie. Zajęcia dodatkowe, zebrania to oczywiście dodatkowo płatne, w dzisiejszych realiach 20zł netto za godzinę dla nauczyciela, oczywiście brak wszelkich przywilejów, bo to patologia.

  P.S.
  czy ma Pan wiedzę, kto płaci Broniarzowi? ZNP jest utrzymywany ze składek członków? Jeżeli nauczyciele płacą mu z własnych pieniędzy, to reprezentuje ich, ale jeśli jednak jego pensja pochodzi z budżetu państwa, to mamy dysonans poznawczy, któremu powinna przypatrzyć się prokuratura..

  Ja mogę być sędzią i katem mógłbym być propublicobono, broniarz ma u mnie dożywocie za wygląd, za to co mówi potrójne, za to czego nie robi jakieś 1000lat,a za to co robi wysłałbym go w Tesli Elona Muska w kosmos (taka nagroda, wyróżnienie) :)
  Czy Broniarz wyciągnie Polaków z ekonomicznego debilizmu
 • @Zawisza Niebieski 20:45:51
  Jadwiga i Jagiełło to chyba czasy panowania chrześcijaństwa?

  Ja także jestem tolerancyjny, nic mi do tego kto co robi w sypialni za obopólną zgodą. Poznałem kilku homoseksualistów w życiu. Traktowałem ich normalnie, nie afiszowali się ze swoim upodobaniem (pomijając jednorazową propozycję, na którą odmówiłem i koniec tematu), normalni ludzie. Nic do nich nie mam, ale nie toleruję obnoszenia się ze swą innością, a tym bardziej indoktrynowania dzieci. Jestem na tyle konserwatywny, że synowi nie pozwalam przytulać się czy całować z kolegami, ma 5 lat dopiero i musi zrozumieć. Me serce cieszy, gdy odbierając syna z przedszkola, przy płocie stoją 3 blondyneczki ślące całusy na pożegnanie do mojego syna, tak ma być, i będzie :)))

  Trochę w temacie, polecę film. Dawno żaden nie wywarł na mnie takiego wrażenia: https://www.filmweb.pl/film/Pok%C3%B3j-2015-731541

  Pozdrawiam
  Pedofilia też jest jedną z tzw. form "orientacji seksualnej"
 • @Autor
  ma Pan rację, ale nie zna tematu..
  są wytyczne jewropejskie co do ilości zieleni..
  u mnie pod blokiem zamiast zrobić kilkanaście miejsc parkingowych, trawa rośnie..
  podobnie z wieżowcami, plac wybrukowany, ale na balkonach i dachu ogrody są.. ta zieleń to jakieś 80% powierzchni działki!

  Czy rośliny na 15 piętrze filtrują smog na ulicy?, to inna sprawa. Faktem jest, że jest pan niedokształcony w kolejnym temacie, o którym pisze.. żal.pl

  Proszę więcej słuchać, czytać, szukać, uczyć się.. zanim napisze Pan notkę.

  Pozdrawiam
  Zielone miasta? Już coraz mniej…
 • @fretka 13:48:23
  proszę nie generalizować, Rosja to kraj multikutki, wielu jego obywateli nie wie nawet gdzie Polska znajduje się..

  Rosjan nigdy nie poznałem bliżej, za to Ukraińców co pracowali w Petersburgu czy Moskwie. Przyjechali do Polski do pracy, bo tam już ich zbyt wielu jest - rynek pracy przesycili. Na budowie w głównych miastach Rosji zarabiali 2x więcej niż w Warszawie czy Poznaniu, przy podobnych kosztach życia.

  Polacy mają klapki telavizyjnej propagandy na oczach: Iran, Rosja, Korea Płn, a prawda jest taka, że to kraje bogatsze od Polski.

  Wczoraj oglądałem reportaż o mieszkaniach w SanFrancisco; ludzie pracujący dla FB, Google, Amazon i innych potentatów w dolinie krzemowej, mieszkają po 12 osób w domu i płacą za łóżko (jak w schronisku) 1000$ miesięcznie, albo śpią w samochodach..

  Już 10lat temu słyszałem, że sprzątaczka w Pekinie zarabia lepiej od tej z Warszawy.. ale mamy "wolność i demokrację", hehe (śmiech przez łzy)
  Żydo-reżim IIIRP sam organizuje własnych kontestatorów
 • @Zawisza Niebieski 00:04:51
  https://www.wprost.pl/416174/W-Watykanie-nie-mozna-uprawiac-juz-seksu-z-12-latkami
  tak ku przypomnieniu; w Watykanie do 2013 roku sex z dzieckiem 12 letnim był legalny. polscy księża są watykańczykami zbierającymi lenno na terytorium Polski oraz prowadzący żydobiblijną indoktrynację. W ich państewku to było legalne, tylko "zacofane" Polaki mają to za pedofilię..
  Mahomet dewiant seksualny, to z tej samej stajni od monoteizmu jahwistycznego.

  Miriam urodziła Jeshue w wieku 13 lat, a Josef mógłby być jej dziadkiem.

  Te wszystkie wypaczenia mają jedno źródło; żydowska Tora.

  Religia jahwizm w swych 3 głównych odłamach i wielu poniższych sektach jak katolicyzm, powinna być zakazana.
  Pedofilia też jest jedną z tzw. form "orientacji seksualnej"
 • @dr nowopolski 10:10:27
  Walka oligarchów jest o to, czy Judeoukraina "samodzielna", czy wraz z Judeopolonią pod skrzydłem Jewropy.

  Poznałem prostych Ukraińców, oni wiedzą kto u nich rządzi w przeciwieństwie do prostych Polaków. Słowo na "ż" podczas rozmów z ich ust padało wielokrotnie częściej niż podczas takich samych rozmów z Polakami.
  Divide et impera we współczesnym wydaniu
 • @Krystyna Trzcińska 19:58:36
  BARDZO CIEKAWE SPOSTRZEŻENIE!!!

  GRATULUJĘ I POZDRAWIAM
  Divide et impera we współczesnym wydaniu
 • @Hades 17:01:17
  widziałem w życiu wiele dokumentacji przetargowych.. zazwyczaj w zawolułowany sposób jest wskazany jeden dostawca, coś jak wymóg dla samochodów dla BORu, że ma być schowek na parasol w drzwiach, co wskazuje na Skodę SuperB..
  Dofinansowanie unijne na inwestycję w wysokości 40%.. zawyżone faktury, tak że dofinansowanie wyszło 80%..
  WSZELKIE DOTACJE TO RAJ DLA OSZUSTÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!

  kolega pracujący w urzędzie marszałkowskim przy dodtacjach opowiadał mi, że dostaje telefon od przełożonego z instrukcją kto ma wygrać przetarg na dotacje (chodziło o pieniądze na szkolenia). Znajomy wojewody ma 3 firmy, które zgarniają 80% puli środków.. DZIKI KRAJ!!!
  Rolnicy – w interesie wszystkich Polaków
 • @Lotna 17:28:09
  widziałem reportaż w tym temacie..
  zamontowano kamery na takim wiadukcie i w ciągu miesiąca przeszedł jeden wilk i kilka saren.. bezsens totalny.. chyba, że o ślimaki chodzi, a tego kamera nie uchwyciła..
  Rolnicy – w interesie wszystkich Polaków
 • @Hades 20:54:29
  Niestety to nie takie proste..
  należy uwzględnić koszty biurokracji, procedur, narzuconych technologii itp.
  Dobrym przykładem z rodzimego podwórka są sławetne "Orliki". Warunkiem dofinansowania był wybór "certyfikowanych" produktów i wykonawców. Wiele gmin policzyło, że bez dofinansowania są w stanie zbudować taniej równie dobrze.
  Autostrady z bezsensowną ilością wiaduktów dla zwierzątek (bo projekt tego wymagał), co przedraża inwestycję.
  Chlewnie z w kafelkach sprawiające, że krowy mają lepsze warunki mieszkalne niż bardzo wielu Polaków itd.
  Gdzieś wydziałem wyliczenia, że z każdego 1Euro wpłaconego do budżetu UE przez Niemcy, wraca do nich 90Eurocentów..

  Ciekawy przekręt to dofinansowane przez UE tzw. siłownie pod chmurką.
  Z ciekawości przetestowałem wiele takich. Tylko od jednego producenta spełniała wymogi ergonomii i nadawała się faktycznie do ćwiczeń, cała masa pozostałych to taka "sztuka dla sztuki" za duże pieniądze pomniki niegospodarności.

  "Główny MYK polega na tym aby inwestować w to co jest niezbędne, czy w jakiś sposób rozwijające/przyszłościowe/itd itp a nie tylko wydawać aby wydawać bo dopłacają" właśnie o to chodzi, że dopłaty kierowane są głównie w infrastrukturę rekreacyjną (aquaparki, parki, drogi rowerowe, boiska, mariny, teatry) Z jednej strony to dobrze, że Polska nam pięknieje, ale mam wrażenie, że beneficjentami tego mają być nowi właściciele Polin..
  Rolnicy – w interesie wszystkich Polaków
 • @Rebeliantka 20:25:35
  nie zgadzam się z Panią, ani z autorem..
  Roux z nienawiści do katolicyzmu, pod wojnę religijną podpiął temat, a Pani wierzy w IPN, co to historię chce pisać na nowo..

  Ja widzę to tak; jeśli podczas wojny, sąsiad ukradł mi ostatnią krowę, przez co zmarły mi dzieci i żona z głodu, wstąpiłem do partyzantki i w zemście wybiłem mu rodzinę kilkupokoleniową (całą wieś). Potem okazało się, że to był żyd. Czy to był akt "antysemityzmu", czy tam inna wojna religijna? NIE!!!!! tylko zwykła ludzka zemsta, uzasadniona.

  Roux ma klapy na oczach i widzi wszędzie wojnę religijną, zapominając, że w Europie wyżynali się nawzajem chrześcijanie błogosławieni z każdej strony przez swych kapelanów wojskowych. Pani natomiast zapomina, że IPN to jest narzędzie polityczne, co to zamordowaną krową dającą jedzenie mojej rodzinie, nie będzie zajmować się..

  MAM NADZIEJĘ, ŻE WAS POGODZIŁEM, A PRZYNAJMNIEJ ODCZADZIŁEM Z GŁUPOT, KTÓRE MACIE WBITE W GŁOWY :))))

  P.S.
  dla żołnierzy wyklętych nie skończyła się wojna, ja bym karabinu nie zakopał dla zysku z reformy rolnej. Konformistą nie jestem, ani sprzedawczykiem czy też koniunkturalistą.. strzelałbym do takich rodaków, bo na miano Polaków nie zasłużyli! Chwała Bohaterom!! przegrali, bo polski lud upodlił się za przywileje, podobnie jak teraz za 500+ Polin wprowadzą :(((((((((((((((((((((((((((

  POZDRAWIAM
  Czy kult „Wyklętych” jest antypolski?
 • @wk..ny 20:01:43
  korzystając z okazji, ponieważ nie chcę nadużywać gościnności gospodarza:
  Wojtas jest największym chamem i megalomanem portalowym. Stoi nad trumną, a mi radzi, abym mamusię poprosił o pomoc.. zwykły jednostrzałowiec, co to nie zna mnie, nie widział (chociaż pewnie Spirytus mu opowiedział) i nie wie co potrafię.

  Gościa, którego mam za frankistę, który robi dobrą minę do złej gry, a chce żyda na króla Polski, nie będę nigdy szanował. Po przemyśleniu, kojarzy mi się Un z Morawickiem starszym, co to zaprzedał się dla kariery syna..
  Synek teraz odwdzięcza się, zabierając "pomidora" na drogie wypady jachtem, czy na narty.. a jak to w cywilizacji koczowniczo pomidorowej, kobieta/żona jest nikim.. Po latach "znajomości" doszedłem do tego i będę trzymał się tego.. Koczownik spod Pomidora, hehe
  PROSTYTUCJA..
 • @Oscar 07:44:58
  72rok.. stypendium fe francy..
  Moim zdaniem został wtedy zwerbowany przez żydomasoństwo jewroupejskie.. potem poleciało: Solidarność,PC, KLD, ZChN, ROP, AWS, PiS, ..
  koleś niezatapialny, co to afery nawet "opozycja" nie widzi, a ten kutas śmieje się do kamer ze swej bezkarności!!!

  "Po prostu "demokracja" solidaruchów."
  widzisz sufit i nie masz pojęcia, że tam ponad są kolejne piętra.. szkoda

  P.S.
  z tego co zdążyłem zorientować się, jest on frankistą, taka żydowska przechrzta, co to dla kamuflaży ponad Talmud stawia żyda Jeshue (jak Wojtas)
  PROSTYTUCJA..
 • @Jasiek 04:17:17
  Oczywiście! Popyt tworzy podaż..
  Jednakże uważam, że te kurwy "wspólnie i w porozumieniu" okradały Polaków. Dziwka w Samoobronie była opłacana z kasy partii, dziwki Niesiołowskiego przez "byznesmanów"; w sytuacji NBP mamy zupełnie inną sytuację. Mianowicie; dziwka na etacie za duże pieniądze.

  Widzę tu także jedną sprawę. Znam przypadki wynagradzania kierownika przez dyrektora dużo większymi premiami niż innych. Nadwyżka była do podziału pomiędzy dyrektora i kierownika, działo to się w prywatnych firmach, a jak z państwowymi molochami jest, wszyscy dobrze wiemy :(

  P.S.
  Prawników prostytutek/dziwek/kurewek zapraszam z pozwami do konfrontacji, ale proszę przygotować CV wyżej wymienionych dupodajek oraz merytoryczne uzasadnienie zatrudnienia ich na tych stanowiskach z tym uposażeniem. Przedszkolanka pracująca w bankowości wyżej niż w okienku kasowym? Nawet "geniusze" z Koshernostry tego nie udowodnią..
  PROSTYTUCJA..
 • @zibi 18:17:11
  zadaniowcu, zrozum, że określenie "prezesik" było odnośnie NBP..

  Głupi jesteś i taki umrzesz..

  Nie wiem co Ci przyszło do głowy, aby mi odpisać? Megaloman? wstydź się..

  Za wysokie progi dla zadaniowca.. na takich jak Ty Państwo Podziemne wykonywało wyroki.. wyrok już masz, oczekuj na wykonanie..
  Jak przelicytować Kaczyńskiego
 • @Berkeley72 18:05:33
  Zapomnijmy o tym, nie piszmy.. to samo umrze. Wy tylko dolewacie oliwy do ognia.. To nie nasze, a przynajmniej nie moje!!!!
  WOJNA BOGÓW : EROS kontra JAHWE (Prolog)
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:17:53
  żałuj, żem nie koło Ciebie.. jednym strzałem z pięści ukróciłbym Twe męki..
  WOJNA BOGÓW : EROS kontra JAHWE (Prolog)
 • @Laznik 15:14:09
  drążycie temat.. po co?
  sprawa jest jasna!
  syjonizm jako narodowy socjalizm powinien być tępiony przez UE jak nazizm. ONZ sprawę broni atomowej w Izraelu powinien wyjaśnić..
  Judaizm ze swoim Talmudem powinny zostać zdelegalizowane w Polsce niczym Mein Kampf. Szowinistyczny i brutalny ST powinien być dozwolony od 18 roku życia.
  NT jako jedna z wielu mitologii.. grecka i rzymska są nam bliższe, ale mamy też swoją, a o wedach? (z mojej wiedzy wynika, że to biali Ariowie z terenów Europy wschodniej stworzyli państwowość/klasowość w Indiach, a nie na odwrót.)
  Jeszue jak i Szaweł byli żydami, ich religia to nie jest religia polska.

  To są podstawy zmian, abyśmy mogli dyskutować o propozycjach Nikandera, bez tego ch.. d.. i kamieni kupa :((((
  WOJNA BOGÓW : EROS kontra JAHWE (Prolog)

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031