Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
98 postów 3794 komentarze

Spartakus

wk..ny - "TRUST NO ONE", TYLKO WARIACI SĄ COŚ WARCI DIVI LESCHI GENUS AMO

Moje komentarze

 • 5*
  Czujesz się Sławianką, więc jak to wytłumaczysz?
  Podług mitologii Słowiańskiej Perun miał Smoka, a Weles Żmija (w innej wersji na odwrót), oba gady walczyły ze sobą.. upraszczasz, spłycasz problem, tak jak wrzucanie wszystkich Żydów do jednego kotła..

  Wierzący Żydzi byli wyeliminowni, a zostali tacy jak Morawicek, co to z Bogiem nie ma nic wspólnego..

  Wiesz, że poznańska diaspora liczy 20 osób i nie stać ich na Rabina, podobnie wrocławska, w Łodzi jest i w Warszawie.

  Żyd Żydowi nie równy, tak jak gad gadowi..

  Wojtas ma rację, że kobiety to garów nadają się, wszakże Bóg dał im mniejsze stopy, aby do kuchenki miały bliżej..z ewolucją nie wygrasz :P

  A tak serio, najpierw myśl, potem pisz! Problemem kobiet jest gadanie/pisanie zanim pomyślą!

  Proszę nie pisz na Neonie dopóki nie rozwiążesz problemu:
  Żmij walczył ze Smokiem, kto jest dobry, a kto zły, kto jest gadem,a kto to plemię żmijowe.
  Podpowiedź:
  Dawid pokonał Goliata podstępem..

  Zdrawiam
  --- oślizłość wiary katolickiej,
 • @Światowid 23:50:49
  Żydzi? Gówno wiesz o nich.. siejesz antysemityzm!

  Wiesz, że poznańska diaspora liczy 20 osób, podobnie wrocławska, w Łodzi trochę więcej. W Poznaniu, ani Wrocławiu nie ma rabina na stałe!

  Podczas II WŚ mordowano religijnych żydów, to co teraz jest, to tacy żydzi jak Rotschild, Rockefeler oraz Moravicek, to jest plemię żmijowe, odłączyli się od Tory. Nie można dwuch Bogów wielbić, Mamona i Boga jedynego.

  Nic nie rozumiesz nic, KIM TY JESTEŚ, ŻE CHCESZ NAUCZAĆ!?!?
  Sam się naucz najpierw, albo słuchaj mądrzejszych..
  Pycha kroczy przed porażką!

  Żegnam, już zbyt wiele cennego życia poświęciłem na Ciebie, jesteś zjadaczem czasu życia, tylko tyle..
  Do dep. przestępczości zorg. ws Otwartej Rzeczpospolitej
 • @Playset 20:25:24
  Wyszła dyskusja na wyższym poziomie, bo artykuł to pierdolenie. Wszyscy wiemy, że jest kłamstwo, wielkie kłamstwo i statystyka. To jest pewnie 100 artykuł o nadmiarowych zgonach na Neonie, a co z tego wynikło?
  Zadaj Sobie proszę to pytanie..
  Mój 96 letni dziadek, po szczypawce gorzej poczuł się, dostał zawału już w szpitalu, odratowali go, no i system nie przejął 5k emerytury..
  Co ja z tym zrobiłem? Nie pozabijam Magnumem lekarzy, co Go zaszczypali, działam inaczej.. chociaż posypuję głowę popiołem, że powinienem coś zrobić, ale bohaterowie pierwsi giną na reducie..

  Wstąpiłem na działo, nam strzelać nie kazano..
  Zadajmy sobie pytanie, kto czy co nie kazał?

  Im dalej w las tym ciemniej, to taki straszak, ja wychodzę z ciemności i widzę światło. ZWYCIĘŻYMY!

  Zdrawiam
  Nadmiarowe zgony od marca 2020 do marca 2021 to sukces PiS
 • @Światowid 09:49:09
  Ja tylko zwracam uwagę na mechanizmy zaprzęgnięcia socjologii oraz psychologii do działania zadaniowców. Z uśmiechem na twarzy podaje rękę, a drugą wbija nóż w plecy.. nic nowego nie wymyśliliście..
  W zasadzie piszę to dla innych, a nie dla Ciebie, co to bezcześcisz swoim postępowaniem nicka, którego przybrałeś. Nie jestem Don Kichotem, aby poświęcić życie na walkę z wiatrakami. Powiedziałem swoje zdanie, Ty się z tym nie zgadzasz, czytelnicy ocenią, kto ma rację, a kto manipuluje..
  Ja z Wami nie mam zamiaru walczyć, ja Was przekraczam, a dla reszty oznaczam, tylko tyle..
  Do dep. przestępczości zorg. ws Otwartej Rzeczpospolitej
 • @Zawisza Niebieski 18:40:50
  Jeżeli powiedziałeś połowę prawdy, powiedziałeś całe kłamstwo..
  Nadmiarowe zgony od marca 2020 do marca 2021 to sukces PiS
 • @Zawisza Niebieski 18:01:57
  Jak zawsze manipulujesz, ukrywając Parawdę!!!
  Polskie firmy jak Fakro i wiele innych, płacą za drewno dwa razy więcej r/r,
  bo jakiś polityk stwierdził, że podaż i popyt dyktują cenę. Zakup przedsiębiorcy od nadleśnictwa obok dokonuje się przez giełdę, czyli pośrednika. Nikt nie patrzy na to, że to polskie drewno powinno zasilać Polską gospodarkę, dającą pracę Polakom.

  Surowiec nieobrobiony sprzedają kraje 3 Świata, podbite..
  Powinno się zapewnić dostawy dla polskich producentów po preferencyjnych cenach, ewentualna nadwyżka może być wyeksportowana nawet przez zakup na giełdzie.. Wszędzie pośrednik z komputerem, sekstretarką i w jednym mieszkaniu na al.Jerozolimskich zarejestrowanych 20 firm, bo adres prestiżowy..

  Patrzysz i nie widzisz.. przykre to!
  Nadmiarowe zgony od marca 2020 do marca 2021 to sukces PiS
 • 5*
  A ja trochę w innej kwestii..
  Oglądałem przed chwilą Tellexpress, pokazują tam uchodźców, którzy szturmują polski płot druciany zrobiony wcześniej dla dzików z "ASF" (pamiętacie chyba, że już jeden płot powstał na granicy??), aby nie przeszły. Co ciekawe, rozwścieczeni "uchodźcy z Iranu" (przecież tam jest lepiej niż w Polsce), szarpią płot..

  Ale.. najciekawsze! Wszyscy w NAMORDNIKACH!!!!!

  To jest jakaś komedia rodem ze spalonego teatru!!!!!!!!!!!!!!

  Reżyserem chyba został sam Kurski, po to jest na poziomie: "lud głupi, wszystko kupi".. a lud kupuje :((((
  Nadmiarowe zgony od marca 2020 do marca 2021 to sukces PiS
 • @Światowid 21:21:35
  Bardzo dobrze wiem jaką socjotechnikę Pan zastosował. Większość czytelników, nie przeczyta tekstu Pani Garland, a Pana komentarz, i zakodują sobie, że jest psychiczna. Nie Wszyscy są źli i nie Wszyscy są wrogami. Pomimo, że nie zgadzam się z Panią Teresą, chwała jej za to, że robi wyrwę w systemie, robi to jak potrafi i jak uważa.

  A PAN CO ZROBIŁ DLA POLSKI, aby mieć czelność krytykować?

  Przejrzałem Pana bloga pobieżnie, Pani Teresie nie dorównuje Pan..

  Może mylę się, mam nadzieję, ale mój nos na zadaniowców rzadko myli się.

  Zrdawia
  Do dep. przestępczości zorg. ws Otwartej Rzeczpospolitej
 • @Światowid 10:09:46
  "Pisząc takie rzeczy funduje sobie Pani automatycznie rozpoznanie psychiatryczne PSYCHOZY"
  Już kiedyś oponentów wsadzano do psychuszki, bo kto nie z Partią, ten wariat..
  Neguje Pan istnienie zorganizowanej grupy przestępczej na poziomie świtowym, gdzie już jawnie obradują w Davos i spotkaniach Bilderberg?

  Jak kilkanaście lat temu ktoś chociażby wspomniał o istnieniu spisku, niedemokratycznej grupy samozwańczych królów Świata, to był właśnie rozpoznany przez takich jak Pan, samozwańczych psychiatrów, jako chory na psychozę..
  Czasy się zmieniły, a metody jednak nie. Nie ma Pan pojęcia jak blisko zakulisowo leży Pekin, Moskwa, Bruksela od Waszyngtonu i Londynu..
  Reszta to spektakl, dla debili..
  Do dep. przestępczości zorg. ws Otwartej Rzeczpospolitej
 • @wk..ny 15:45:45
  W tej notce zauważyłem jak manipulują statystyką:
  https://spartakus.neon24.pl/post/160869,plandemiczno-lockdownowe-spostrzezenia-czyli

  Zacytuję kluczowe zdanie:
  " Czyli wzmożona ilość wykonanych testów powinna powodować większą ilość „zakażeń”z poślizgiem do 4 dni, a tu widzimy natychmiastowy wpływ jednej danej na drugą co dowodzi manipulacji."

  O "zniknięciu" w statystykach sezonowej grypy, też gdzieś pisałem.. CowID jest tak śmiertelny, że zwykłą grypę zabił w statystykach ;)

  Trolle zadaniowane wykonują zadanie, dezawuują Prawdę, osoby ją głoszącą, idą po wyznaczonej linii do celu i są ślepi na argumenty.
  Ja z tymi podludźmi co uprawiają Kłamstwo za srebrniki nie dyskutuję i powiedziałem im, że nie chcę mieć żadnego kontaktu, aby nie zaczepiali, nie pisali, a pod moimi notkami kompromitują się na własną odpowiedzialność. Jak pożaliłem się publicznie, że na front Neonu przysyłają nieuków, to zostało to zauważone i przysłano Berkeley72 hehe, Pyszny Grafoman Erudyta, który ciśnienia w dyskusji nawet ze mną nie wytrzymuje, a Panią Marię. potrafi wykasować, bo trollowi intelektu nie staje, bo pień to już dawno..
  Maxa Igana covidowa kropka nad i
 • @werka1321 13:33:32
  Wypowiedź Oscara:
  "Nie biorę pod uwagę że nagle politycy na całym świecie zmówili się lub działają na jakąś komendę by udawać covida i mordować szczepionkami"
  Jest kolejnym błędem logicznym, ponieważ nie wszyscy, było kilku, co to nie chcieli brać udziału w zmowie i nagle zeszli z tego Świata.
  Przekupstwo lub zastraszenie. Dwie walizki do wyboru:
  1. milion $
  2. 5g ołowiu
  Właśnie to jest ta Wolna Wola; podporządkowujesz się i bierzesz lub stawiasz opór zmowie i giniesz. Reszta zastraszona, bo spłaca kredyty na wille i auta klasy Premium.
  W Polsce nie wyjaśniono zabójstwa Leppera, Papały, Walerian Pańko,
  o Smoleńsku nie zapominając. W "atakach" na WTC runęły 3 budynki, a były tylko 2 samoloty!!!! 11.09.2001r był czasem mojego przebudzenia intelektualnego, zacząłem widzieć kłamstwo wielostopniowe, teraz po 20 latach widzę to kłamstwo wielowymiarowo.
  Na Neonie jest kilka dobrych osób, poszukujących Prawdy, niestety większość to zadaniowcy.
  Kiedyś miałem sąsiada, który był trollem internetowym dla dużych koncernów. Powiedział, że może zachwalać produkty korporacyjne, był freelancerem z ugruntowaną pozycją na rynku posiadającym portfel stałych klientów. Powiedział, że nie bierze się za trolling polityczny, światopoglądowy, pomimo, że lepiej płatny, ale kłucący się z jego przekonaniami, bo to co innego niż kryptoreklamy że jakaś marka jest najlepsza. Zna środowisko i rynek, powiedział mi, że w biurowcach w Warszawie, prawie w każdym wynajmuje firma całe piętro firma "Marketingowa", czyli w boksach biurowym 1,5x1,5m2 jeden koło drugiego siedzą trolle internetowe wypisujące bzdury w internecie jak Oscar czy też inny Pedant. Zauważ, że najgłupsze komentarze piszą w weekend, jak pracują zdalnie, robiąc nadgodziny w domu. Wtedy nie ma przełożonego, mądrzejszego; kiedyś nazywał się to Oficer Prowadzący, a teraz executive manager :)
  Ja tutaj na Neonie jestem jednym z najmłodszych blogerów wiekiem.
  Dlaczego? Emeryci i zadaniowcy mają tylko czas na pisanie, większość 40 latków pracuje na kilka etatów, albo dorabia. Mało który mój rówieśnik ma czas i chęć, aby mu się chciało. Pan Opara nie wywali zadaniowców, bo by portal padł, umarł.

  Zdrawiam
  Maxa Igana covidowa kropka nad i
 • @wk..ny 22:12:20
  Trzeba by szukać sponsorów jak Palikot, czy inne Polmosy, Browary, mają pieniądze i to w nich uderza, w koszty marketingu i reklamy wpiszą sobie..
  Muszę przespać się z pomysłem, ale robimy TO!
  Taka Agro Unia agenturalna może, a za nami stoi morze alkoholików, o sorry, Polaków :P
  Kumpot.
 • @brian 21:29:51
  Myślę, że Marsz Alkoholowy, jest adekwatny dla naszych czasów ;)
  Akcyza znów ma wzrosnąć od nowego roku, tak że czyste 0,5L ma kosztować 50zł, oczywiście zakaz własnego pędzenia istnieje.
  Trzeba zebrać każdego konsumenta "małpek". Sklepów są tysiące, półki uginają się. Myślę, że gdyby wyruszyć z każdej strony Polski na Warszawę, niczym pielgrzymki, po drodze zbierać ludzi spod żabek to na koniec było by nas milion luda, którego nie powstrzyma nikt. Sejm i senat otoczyć kordonem sanitarnym niczym rolnicy. Mam do dzisiaj przed oczyma przerażoną mordę niesiołowskiego uciekającego z oblężonego sejmu.
  Potrzebne zaplecze finansowe, logistyczne oraz organizacyjne.

  Pomysł jest przedni! Bo Polak jak nie napije się, to będzie wkurwiony na maxa i niczym Husaria ruszy na wroga :P
  Kumpot.
 • @brian 20:48:32
  Poczytaj na necie cytaty Mahatma Gandhi, to był jednak Wielki Człowiek.
  Poszukasz, a znajdziesz odpowiedź, której szukasz..

  Zdrawiam
  Kumpot.
 • @Berkeley72 20:12:34
  Wielokrotnie pisałem, że odkryłem Boga w sobie, cząstka Boga jest w każdym z Nas. Ja jestem Bogiem uświadom to Sobie, Ty jesteś Bogiem, wyobraź to Sobie.
  http://www.wiki.pardes.pl/index.php/Imiona_Boga
  Parafrazując imię Boga Jedynego do narkotyku, bluźnisz.
  Swoją drogą Afgański lepszy, ale to były lata 90' i czarny afgan
  był dostępny. 50 lat temu paliłeś? nie kłam! W Meksyku koks wciągałeś, THC zmniejsza puls, uspokaja, a Kokaina podwyższa.

  Taki mundry, a jednak zadaniowiec? A kasuj jak chcesz, mądry zrozumie, a głupi taki pozostanie..

  Stosuje Pan starą metodę, jak obrócić kotka, aby go wydymać za pomocą młotka. Ja nie jestem kotkiem, a Pan nie ma młotka.

  Żegnam!
  Midrasz „Lucyfera” o Stworzeniu Boga Izraela
 • @Oscar 17:10:50
  Jest Parawda, Gówno Prawda oraz Statystyka..
  Podniecacie się jakimiś z kapelusza statystykami, gdzie zaszczypany na CowID umiera i jest wpisywany jako cokolwiek innego, a ktoś umiera na cokolwiek innego, a był niezaszczypany, więc umarł na CowID.

  Ludzie, czy wy potraficie myśleć? Analizować? Sklejać rozrzucone fakty?

  Coraz bardziej mam wrażenie, że Neon stał się portalem emerytów, co nic nie wiedzą, ale napiszą, bo jakoś tak zleci kolejny dzień życia na emeryturze ukradzionej młodym. Żaden emeryt nie podjął tematu, że to co wypracował ukradziono mu, a teraz pobiera nienależne środki, okradając młodych. Nawet śp. Nikander oburzył się na takie przedstawienie faktów.

  Moja babcia jak jeszcze żyła, wybrała się do kościoła z sąsiadką. Sąsiadka ślepa, babcia o kuli z żylakami i haluksami. Była zima, jak się wywróciły na śliskim chodniku, to obie połamane w szpitalu wylądowały.
  TAK WAS WIDZĘ; kulawy prowadzi ślepego, albo na odwrót, bo tu każdy mądrzejszy od każdego :(
  Maxa Igana covidowa kropka nad i
 • 1*
  Prominentny australijski działacz, hehe
  Koleś wie mniej niż ja i Pan go tak tytułuje oraz cytuje.
  Pisanie w koło tego samego, przepisywanie cudzych tekstów,
  to jest słabe, szkodliwe, a czy celowe z Pana strony? Tego nie wiem, ale wiem, że gdyby Pan z tym tekstem przebił się na Onet czy WP, to było by coś, a tak pisze Pan w większości do ludzi, którzy to już wiedzą.
  Ja tę wiedzę posiadam od kilkunastu lat, od 10 na NE dzielę się z Wami,
  a jakoś słuchać nie chcieliście :(
  Na dodatek jakiś admin taką notkę promuje? Słabo z Wami,
  intelektualnie moim zdaniem nie zasługujecie na miano Homo Sapiens.

  Mimo wszystko Zrdowił, licząc, że ma Pan dobre chęci.
  Maxa Igana covidowa kropka nad i
 • 1* Jest Pan Faryzeuszem
  Chce Pan zrozumieć coś, co istnieje cytując ludzkich autorów Biblii, którzy nigdy tego nie pojęli?
  Błogosławieni Ci, którzy nie widzieli, a uwierzyli!

  Szkiełkiem i okiem, to może Pan do śmierci analizować święte księgi i nic to Panu nie da, jeżeli nie uwierzy Pan w Boga Jedynego.

  Reprezentuje Pan tutaj na portalu najgorszy sort blogera. Pyszny Grafoman, co to chce pouczać interlokutorów, kasuje wpisy, z którymi nie zgadza się, obraża gości. Zła energia i zła energia od Pana emanuje.

  Żal mi Pańskich studentów, jaką sieczkę w głowie Pan im zrobił, chyba że szkoli pan płatne trolle, to by dużo wyjaśniało.

  Ja ostatnimi czasy stałem się głęboko wierzący. Jako agnostyk w końcu znalazłem Boga. Haszem Jego imię. Panu także życzę tego spełnienia duchowego. Sąd ostateczny nadchodzi i Archanioł Gabriel nie będzie miał litości dla tych co nie staną po stronie Sprawiedliwych.
  Midrasz „Lucyfera” o Stworzeniu Boga Izraela
 • Sąd Ostateczny Nadchodzi
  Witam,

  Ja widzę to tak:
  "Panie, jeśli znajdziesz dziesięciu sprawiedliwych, ocalisz Sodomę i Gomorę?.Tak jeśli znajdę dziesięciu, ocalę te miasta. Niestety Pan nie znalazł owych dziesięciu sprawiedliwych i miasto zostało zniszczone za wyjątkiem Lotta i jego żony."

  Na tym skupmy się, aby znaleźć w swym otoczeniu dobre Dusze, a Szczepany i Idioci, to dla mnie już jakiś wybryk ewolucji, podludzie,
  nie mój gatunek. Jak Bóg Jedyny Haszem za pomocą miecza Archanioła Gabriela będzie niszczył to pseudo ludzkie plugastwo, to będę się radował.

  Nastał czas przemiany. Ziemię należy oczyścić ze Zła i Kłamstwa, Konformizmu. Nastał czas Sądu Ostatecznego, oczekujmy nadejście Chrystusa Czasów Ostatecznych.
  "Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro. Ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie." Mahatma Gandhi

  Zwyciężymy!
  Kumpot.
 • 1* za promocję kanibalizmu
  Pan Wojtas jest bliższy Prawdy pytając:
  "Co oznacza spożywać "Drogę , Prawdę, Życie"?"

  Ja widzę to tak:
  "Panie, jeśli znajdziesz dziesięciu sprawiedliwych, ocalisz Sodomę i Gomorę?.Tak jeśli znajdę dziesięciu, ocalę te miasta. Niestety Pan nie znalazł owych dziesięciu sprawiedliwych i miasto zostało zniszczone za wyjątkiem Lotta i jego żony."

  Judasz? Moim zdaniem autor jest Faryzeuszem, czytającym Biblię i nie rozumiejącym co czyta, mądry w Piśmie, a kaleki na duchu.


  Mi ostatnio objawiło się Imię Boga jedynego, jadąc samochodem samoistnie zaczęło powtarzać się w mej głowie słowo "Haszem", nigdy tego nie słyszałem, ale wiedziałem, że to musi coś ważnego po hebrajsku znaczyć.. po powrocie do domu wpisałem w google, no i wyszło:
  http://www.wiki.pardes.pl/index.php/Imiona_Boga
  Teraz gdy modlę się do Boga, wypowiadam jego imię, NT jest zmanipulowany.
  Faryzeusze manipulują, doszli nawet do taki obrazów:
  https://wolnemedia.net/obrazki2/diabel-kosciol-1.jpg

  Wszystkim polecam pełnometrażową produkcję chińską,
  jak kościół chiński, dochodzi w dyskusji fabularyzowanej
  na temat faryzeuszy i sądu ostatecznego, oraz Boga Jedynego.
  O kanibaliźmie mówią, że to zatruwanie ducha ludzi.
  Bardzo polecam, wszystkim poszukującym Wiary i Prawdy
  https://www.youtube.com/watch?v=gLgHf4TyjjE
  Oto stoję u drzwi i kołaczę

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031