Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
98 postów 3794 komentarze

Spartakus

wk..ny - "TRUST NO ONE", TYLKO WARIACI SĄ COŚ WARCI DIVI LESCHI GENUS AMO

Jahwe początkiem monoteistycznego Matrixu.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

natchniony cenzorem AdNovum, aby g.wno prawda zawsze nie zwyciężała..

   Do popełnienia tejże notki zostałem zmuszony przez blogera AdNovum, a raczej przez jego postępowanie wobec mojej osoby. Mój komentarz pod jego notką o totalitaryźmie chrześcijaństwa został bez ostrzeżenia skasowany. Także nie uzyskałem na PW wyjaśnienia po zapytaniu. Zaznaczam, że był kulturalny, tyle że godził w jego światopogląd. Bloger mający jako motto "Prawda zawsze zwycięża" pisze w komentarzach banialuki jak to, że nazizm i bolszewizm to było pogaństwo. Odpowiedziałem mu na to, że Hitler był zafascynowany Jezuitami, a Stalin był ich uczniem. Tacy z nich byli poganie. Faktycznie Hitler szukał korzeni starożytnych Germanów i chciał ustanowić nową religię, ale to było awykonalne, bo Germanie to zbitek różnych ras i w przeciwieństwie do Słowian, nigdy nie istnieli niezależnie. Pomimo dążeń Hitlera do stworzenia nowej religii, jego wojska posiadały chrześcijańskich kapelanów i oficerowie dostawali błogosławieństwo Watykanu, sam Adolf także. Ponadto w skasowanym komentażu wytknąłem rzeczonemu blogerowi, że z braku argumentów w stosunku do @Opolczyk i @eonmark sięga po retorykę: żyd, bolszewik, nawiedzony itp.

   Tyle tytułem wstępu. Gdyż bloger AdNovum, którego po dziś dzień bardzo ceniłem, nie zasługuje na więcej uwagi. Okazał się Jahwistycznym fanatykiem. Co ciekawe, osoba posiadająca wiedzę, aby być świadomym spisków ogólnoświatowych, nie przyjmuje do wiadomości mozliwości spisku religijnego, trwającego 2000 lat,. a ten bloger jest antysyjonistą, antyjudaistą, a sam wierzy w ichniego boga - bynajmniej żałosne. Wątpię aby kiedykolwiek miał bliższą styczność z tymi, których tak tępi. Od dziś nazywam go: "cenzor broniący gówno prawdy"

   Wracając do meritum zawartego w w tytule postu; Pomijam KK, którego dokonania są antypolskie, poczynając od najnowszej historii: wspieranie Bolka, nazistów, zaborców, targowiczan, krzyżaków, niszczenia dorobku wcześniejszych cywilizacji, propagując 966 rok jako poczatek Polski i domniemany chrzest Mieszka I ( w tym historia jego dwóch żon chrześcijanek i potomstwa z tych związków). Rozprawka na temat plusów ujemnych i dotatnich obecności KK w Polsce nie jest tematem tej notki. Dodam tylko pytanie, które zadałem na łamach NE i nikt na nie nie odpowiedział. Czy konkordat negocjowany przez eskimosów i ratyfikowany przez eskimosa ma cokolwiek wspólnego z PRS? (niestety, ale apologetaPRS na NE dochodzi do konkluzji, że królem Polski ma być obrzezany semita, jego wywodów nie mam ochoty czytać, gdyż są pisanę pod zadaną tezę)

   Monoteizm Waszej wiary (o ile wierzycie) skąd wywodzi się? Katolicy obrażają się na mnie, jak im mówię, że wierzą w Jahwe, boga pastuchów. Wszystkie religie przedchrześcijańskie były politeistyczne (Indie podciągam pod to),  nawet w Biblii jest napisane Elohim=bogowie.

Poniżej mapka religii abrahamowch, czyli wierzących w boga, tego samego..

Nie ważne czy nazwisz to Jahwe, czy Allach, to jest to samo..

Plik:Abraham Dharma.png

różnice pomiędzy chrześcijaństwem, islamem, a judaizmem są "kosmetyczne", cały świat (z wyjątkiem Indii i Chin)wierzy w boga objawionego Mojżeszowi. Potem są tylko odłamy nawiedzonych proroków jak Jeszua czy Muhammad. O Jerozolimę mordowali się w imię tego samego boga, tylko inaczej nazwanego.

   Obecni na NE zdają sobie sprawę z tego, kto rządzi Światem, pokrywa się to w XXIw. z powyższą mapką. Brakuje jeszcze dwóch państw. W Chinach na "Esterkę" powoli eskimosi dochodzą do szczytów władzy. W Indiach.. nie wiem, ale daje do myslenia, że ichni Bolywood właśnie tworzy film o eskimoskach lesbijakch podczas II WŚ, a w gównych rolach obsadza "Polki"

   Moim zdaniem, to wsztstko od czasów Szawła, było tworzone w celu dominacji narodu wybranego nad Światem, niedługo będziemy widzami kulminacji NWO. Biorąc pod uwagę samo chrześcijaństwo, także ewoluowało, w zależności od potrzeb chwili i płatników (monarchów). Daleki jestem od stawiania tezy, że faryzeusze 2000 lat temu byli tak przebiegli, aby wiedzieć do czego to doprowadzi teraz. Jasne jednak jest , że należy patrzeć na Świat w szerszej perspektywie, niż tylko życie jednej jednostki/pokolenia.

P.S.

mógłbym, ale nie mam czasu, ani ochoty rozpisywać się nad każdym poruszonym wątkiem. Nie mam zamiaru zostać doktorem teologi kościła judeochrześcijańskiego czy też rabinem na Polin. Każdy chętny sam zgłębi wiedzę (po za katolickimi doktorami są jesze Słowianie, "Racjonaliści", Żydzi) i do tego Was zapraszam.

Wielu na NE podnosi, że gdyby nie chcrześcijaństwo, nie było by Polski, że to religia jest podstawą państwowości. Niestety mamy przykłąd Chin ateistycznych. Według interlukotorów logiki, tylko ateizm sprawił, że jedyne starożytne imperium przetrwało po nasze czasy, a chrześcijaństwo zniszczyło inne imperai od Rzymu po Azteków.

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Zadałeś bobu wszystkim po trochu.
  Nikogo w sumie nie oszczędziłeś.
  Nie rozwodząc się zbytnio - wierzę w Ewangelię, nie wierzę w to, że Polska nie zaistniałaby bez Kk i nie uważam, że wierzę w żydowskiego Boga.
  Chrystus i Ewangelia są zaprzeczeniem judaizmu i ST.

  A tak poza tym całkowicie sie z Tobą zgadzam :)
 • -----------------
  http://www.youtube.com/watch?v=jILG7Z8VnkU
 • @moher 18:22:50
  jak się tu nie wk..rwić jak w koła sami fantycy z obrzezanymi mózgami?
  Czy nie zdenerwowałbyś się, gdyby bloger, którego szanujesz zaczął wycinać Twoje komentarze?

  Z pozdrowieniem:
  http://www.youtube.com/watch?v=4EyGOBL7GgY
 • @SpiritoLibero 18:23:20
  a Twój monoteizm to skąd??? Brahma, Ra? przecież to henoteizm..
  Do tego "Pan Bóg" to seksizm w czystej postaci..
 • @wk..ny 18:31:09
  Skąd? Nie zastanawiałem się.
  Nie jestem teologiem ani nie mam ambicji prowadzić na ten temat dysput.
  Tak to czuję, jest mi z tym dobrze i wierzę, że Ewangelia to zbiór najbardziej uniwersalnych prawd dzięki którym ludzie mogą być lepsi.

  Choć dziś w nocy dowiedziałem sie od jednego takiego, że jestem "niewierzący".
  Jeśli chodzi o wiarę w Kościół hierarchiczny to zgadza się.
 • @SpiritoLibero 18:41:01
  tak to też jestem wierzący.. jestem agnostykiem.. wierzę, że jest coś czego nie ogarnia mój ograniczony umysł.. i w to wierzę.. że to istnieje.. uważam, że monoteizm jest narzucony kulturowo przez obowiązujący Jahwizm. Moja wiara jest ponad Elohim, bo to tylko twory tego czego nie pojmuję. A biblia mówi o bogach, całą starożytna kultura moi o bogach.
  Jak to zrobiłeś, że oderwałeś Jeszua syna Jahwe od Jahwizmu? Czyż nie jest to sprzeczne z ewangelią?
 • @ninanonimowa 18:25:56
  jakiś komentarz? co o tym sądzisz? co polecasz.. nie trolluj.. zachęć mnie chociaż abym obejrzał..
 • @wk..ny 18:58:38
  W sumie obiecałem sobie, że nie bedę sie do Ciebie odzywał ale widzisz sam... Duch chrześcijański zwyciężył :)))

  "Jak to zrobiłeś, że oderwałeś Jeszua syna Jahwe od Jahwizmu"

  A co tu było do odrywania?
  Bóg Ojciec nie jest Jehową ze ST. Tak każą nam wierzyć żydzi (sami w to oczywiście nie wierzą...) bo im tak pasuje do panowania nad gojami.
  Faryzeusze czyli protoplaści dzisiejszych syjonistów to jedyna grupa o której Chrystus nie powiedział JEDNEGO dobrego słowa mimo, ze potrafił pochylić sie nawet nad nierządnicą. (z czego wniosek, że byli gorsi od q...)

  Uznaj Jezusa Chrystusa za swego króla a wszystko będzie wyglądać inaczej, zapewniam cię :)
 • @SpiritoLibero 19:08:07
  Dlaczego uznałeś mnie za pariasa?
  Szaweł faryzeusz czyli św. Paweł, nic Ci nie mówi, jak to eskimosi zmieniają imiona/nazwiska?
  Jezus nic nie powiedział, że to on jest Bogiem, mówił o wypełnieniu woli ojca swego.. po co manipulujesz?
 • @wk..ny 19:14:43
  "Dlaczego uznałeś mnie za pariasa?" Kiedy ???

  Pewnie, że nie mówił. Mówiąc o Ojcu Swym nie miał na myśli Jahwe.
  Tylko nie każ mi tego udowadniać... Tak było i już. Przynajmniej dla mnie.
  Nie wiem czy zwróciłeś uwagę na kilka fragmentów "Kontrowersji syjonu", które zamieściłem? Autor w bardzo ciekawy sposób pisze o tym. Samo cytowanie wywołało wściekłe protesty naszych portalowych judeo-katolików. Polecam.
 • @wk..ny 19:03:06
  -- co Ty myślisz ?? ja też jestem wkurwiona ! ileż można tłumaczyć ?!! --widoczni jedni są GOJAMI inni SŁOWIANAMI !! ja jestem Słowianką i stać mnie na samodzielne myślenie ---ja SZUKAM ! zastanawiam się , porównuję itd !! -----przeżuwaczom potrzebny czas na żucie !!!

  -z Twojego artykułu wynika ,żeś Słowianin -dla ciebie nie będę się wysilać :))
 • @ninanonimowa 19:40:10
  Uwielbiam Słowianki... :D)))

  http://www.youtube.com/watch?v=rr1DSgjhRqE
 • Ajajaj ajajaj ! - Poco, po co ten la men t ? Po prostu:
  ach ach...aj waj !
  >
  AdNovum - jako jeden z przyzwoitszych ludzi na tym portalu - "wyciął" Cię /a jak wolisz "obrzezał" Ci, "wyjątkowo tęgie mózgowie" / uznając Cię pewnikiem za; "niedorozwiniętego" albo prze_uczonego /co na jedno przecież wychodzi/. Ot i cała PRAWDA. Zastanów się prześpij się ze "swoim problemem" . moze może Ci przejdzie /choć wątpię, raczej powinieneś dokonać przeszczepu-wiesz czego. Prawda?/

  /a teraz, wytnij mnie, jakeś GłupioWk..ny/

  Szczęść Boże
 • @SpiritoLibero 19:25:13
  Obiecałeś Sobie, że nie będziesz się do mnie odzywał, czyli stwierdziłeś, że jestem niedotykalny, jak to g.. co może Cię osmrodzić.. czyli masz mnie za pariasa..
  Taaa.. pewnie Brahma jego ojcem był? Czy Ty czytasz co to piszesz? Bóg ST nie ma nic wspólnego z Jeszua.. gdybym był katolikiem nazwałby Cię heretykiem, a tak tylko powiem Ci, abyś douczył się..
  Jeszua nauczał w świątyni Jahwe, ponoć czytał Torę. Zaneguj to, to okaże, że się Jeszua analfabetą był, bo rysowanie na piasku ciężko pismem nazwać..
  Niby mądry gość jesteś, a uczepiłeś się obrzezanego cieśli semity jako zbawcy Polski i Świata.. nie rozumiem :(
  Moja indywidualna (ani opolczyk czy też Leszek Nowak) teoria na temat stworzenia chrześcijaństwa przez eskimosów, w celu rozplenienia eskimosów po Świecie jest indywidualna. Nie jestem narcyzem aby przypisywać jej inne przymioty, ale pomyśl: Ten stworzył co skorzystał. Nie ma tu co myśleć nad tym, bo dobrze wiemy kto stworzył i kto skorzystał.. Eskimosi wśród słowian czy też indian nic by nie zdziałali gdyby nie chrześcijaństwo!
  Podobnie jak AdNovum, Twoja wiedza podważa obecny przekaz głównego nurtu,jesteś świadom, spisków obecnego Matrixu, ale nie dociera do Ciebie, że 2000 lat temu zrobiono coś co nam się do teraz czka. Ba, Od Piotra do Szawła pozmieniały się cele..

  Mniejsza o to, bo widzę żeś zabetonowany w Swym Światopoglądzie..
  Powiedz mi tylko, co to są te "mityczne" wartości chrześcijańskie?
  (mityczne, bo nikt ich w rzeczywistości nie widział)
 • @SpiritoLibero 20:07:38
  tania wódka, tanie dziewczyny.. na miejscu Niemca, czy Anglika, też bym to uwielbiał..
  promocja tego klipu świadczy jak najgorzej o promujących.. mam tu na myśli Ciebie i Ninę.. żal.pl
 • @tfur-ja 20:15:18
  no widzisz, mi daleko do liberalizmu GPS-a, otwarcia na wiedzę katolika (...), nigdy nikogo nie banowałęm ani kasowałem.. chcesz to się błaźnij do woli..
  A swoją drogą, to szamani voodo z Haiti też mnie zawiedli, chyba pozostał mi Perun czy też Zeus, aby piorunem trzasnął w Twą plebanię i odłączył oszołoma od internetu.. Będę się o to modlił ;)
  P.S.
  AdNovum kłamał, dlatego od dziś wszędzie będę go promował jako: "cenzor broniący gówno prawdy"
 • @wk..ny 20:15:57
  Upierasz sie jak osioł - jakiego pariasa? O co innego mi poszło ale już mi przeszło.

  "ale nie dociera do Ciebie, że 2000 lat temu zrobiono coś co nam się do teraz czka."
  Nie. 2000 lat temu sprawa eskimosom się rypła teraz dopiero odzyskują grunt przez infiltrację hierarchii. Dlatego ja do niej podchodzę jak pies do jeża. Pojedynczy ksiądz w parafii nauczajacy Ewangelii ma ważne zadanie do spełnienia i może (choć nie musi) być cooll. Hierarchi należy patrzeć na ręce.
 • @wk..ny 20:19:25
  poczuciehumoru.pl

  To o Tobie :))
 • he he he
  wk..wiony...jesteś gwiazdą !!! Widzę, że admini cię docenili...:))) przed tobą sława...pisz, pisz trafiłeś w gusta dowódźtwa...a może gusła :))

  ..najśmieszniejsze jest to, jak agnostyk zabiera się za teologię...wychodzi wtedy talmud...całkiem nadający się do naginania światopoglądu pod swoje przekonania...jak tak dalej pójdzie, to trafisz na areopag, obok Wojtasa...zaczyna tam być ciekawy poczet :)))) khe khe khe khe
 • @trybeus 20:42:01
  Nie ciesz się tak.
  Wiewiórki mówiły mi, ze areopag jednak znika. Ponoć pojawił sie już magik od "znikania" takich rzeczy. :)
 • @SpiritoLibero 20:29:03
  rypła, jak rypła.. czy wiesz, że połowa kolonizatorów Ameryki południowej to przechrzty z Hiszpanii? I mamy teraz poetkę z Argentyny; hiszpańską żydówkę.. fascynujące, że przez ponad pięć wieków nie utracili świadomości "narodowej". Można się od nich dużo nauczyć, bo emigranci polscy utopią w łyżce zupy współbratymców, albo buty i telefon ukradną (autentyczna historia z Kanady, nie mój przypadek na szczęście)
  P.S.
  poszło o psa Opary, domyślam się.. chociaż zdanie swoje mam, na Twój jak i niego. Ciężko mi je zmienić.. nie dajecie mi powodów..
 • @wk..ny 20:28:55 Nieraz, coś Ci się wyrwie, rozsądnego /choć rzadko/ :
  [AdNovum kłamał, dlatego od dziś wszędzie będę go promował jako: "cenzor broniący gówno prawdy"]
  ????
  Tak jak powyżej, w swej szczerości , nieraz coś powiesz prawdziwego:
  -Rozumiem, że napisałeś tam, ze będziesz promował AdNovum , a tym "cenzorem broniącym gówno prawdy" ---będziesz Ty. Brawo /przeczytaj siebie/!
  Rzadka to cecha i wartościowa, a jednak coś masz pozytywnego -
  Promuj promuj wszędzie AdNovum -nawet jako "ten cen zorek " /g.w/.
  Może Ci to pomoże ....Szczęść Boże
 • @trybeus 20:42:01
  Nie , bo nie! Sądziłem, że stać cię na więcej- Trybeusie. Poniekąd potwierdzasz stwierdzenia wk...nego.
 • @trybeus 20:42:01
  no widzisz.. na jakiejkolwiek promocji mi nie zależy.. nawet pośród tych kilkudziesięciu blogerów/komentatorów tu obecnych. Prawda jest najważniejsza, a powyższą notkę popełniłem tylko pod wpływem "cenzora broniącego gówno prawdy", faktycznie zamiar publikowania na NE porzuciłem dawno, gdyż rzucanie pereł przed wieprze uważam za marnotrawstwo pereł..
  Talmud?? Tobie bliżej uznającemu Torę i abrahamowego boga.. ja z gusłami z nad Jordanu nie mam nic wspólnego.
  Jeżeli już tutaj zagościłeś, to odpowiedz mi proszę jako fachowiec w tym temacie; Czy Jezus jest synem Jahwe? Tkwicie w monoteizmie jahwistycznym (sorry; abrahamowym) i dziwnie tłumaczycie, że nie. Pragnę poznać Twoje zdanie na ten temat.
 • @wk..ny 20:46:58
  "rypła, jak rypła.. czy wiesz, że..."

  Takie pytania do jednego z najbardziej prześladowanych "żydożerców"?...
  Litości...:)))

  Tak, poszło o tego nieszczęsnego czworonoga.
  Ja nie muszę dawać żadnych "powodów". Z prostego powodu - SL to nie żarty. Wielokrotnie to udowodniłem. Pracuję na własny rachunek i za innych nie mam zamiaru ponosić odpowiedzialności. Tak więc musisz dla mnie uszyć jednoosobowy worek. Albo wykazać niezbicie, że przed chwilą łgałem jak pies.
 • @SpiritoLibero 21:16:46
  nie łgasz.. twierdzę tylko, że przy braku ruchu (komentarzy) na NE robiłeś za sztuczny tłum.. czyli byłeś zadaniowany.. inaczej nie potrafię sobie wytłumaczyć Twoich wpisów po różnymi postami.. jest tyle ciekawszych zajęć niż "ściganie" Astry.. chociaż mogę się mylić, to przepraszam, są różne zboczenia.. a ja z natury tolerancyjny jestem..
 • @SpiritoLibero 18:23:20
  z artykułem nie da się polemizować bo to bezrozumny stek bzdur. oparty na analfabetyżmie pod każdym względem. ale ty spirito... jesteś fajny gość. a twoja żarliwość pożera cię. :-) nie ma się co domyślać stosunku chrystusa do starego testamentu, sam to wyjaśnił: nie przyszedł znieść pisma i proroków tylko wypełnić. ale nie ma się co przejmować. bóg zerwał stary zakon. zasłona przybytku się rozdarła. bóg opuścił świątynię. to kościół bez boga. a chrześcijaństwo nie jest atyjudaistyczne tylko judaizm jest antychrześcijański, bo oparty na talmudzie, który zaczął powstawać dwa wieki po chrystusie jako opozycja do chrześcijaństwa. nie wierzysz w żydowskiego boga tylko w boga. nie bądżmy małostkowi. co do jahwe (ihwh), to skrót ten ściśle rzecz biorąc oznacza odpowiedż udzieloną mojżeszowi na pytanie: ''jakie jest twoje imię?'' , ale znaczące : kim jesteś. bóg odpowiedział: ''ja jestem który jestem''. jaki bóg stworzony przez ludzi dałby taką odpowiedż, która stanowi szczyt rozwoju ludzkiej myśli. to samo wyszło św. tomaszowi , gigantowi intelektu: absolut to byt, którego istotą jest istnienie. to jest większe osiągnięcie, niż e=mc2. pozdrowienia
 • @wk..ny 21:28:43
  "...przy braku ruchu (komentarzy) na NE robiłeś za sztuczny tłum.. "

  No nie rób sobie jaj:)) Komentuję jedynie wtedy jak jest coś ciekawego albo można ładnie sie posprzeczać. Zwłaszcza to drugie.
  Na robienie "ruchu" jestem za leniwy. Zresztą nie było nigdy tutaj takiej taktyki, przynajmniej za mojej kadencji.

  "jest tyle ciekawszych zajęć niż "ściganie" Astry" - Pewnie jest :)
  Tylko, że Astra to moja słabość, przyznaję sie bez bicia :)
  Ja z natury jestem trochę złośliwy (w komentarzach, zeby było jasne) a Astra to wdzięczny obiekt. Był, bo mam już bana... :(
  Ot i cały powód. Nie udzielam się zbytnio tam, gdzie sie raczej zgadzam lub są to osobiści znajomi. Jak któryś palnie głupotę to zawsze mogę mu to wytknąć przy piwie. Choć złośliwcy posądzają mnie o "klakierstwo" to jeszcze żaden nie podparł tej potwarzy jakimś dowodem. Widać złośliwść to nie tylko mój mały defekt :)

  No to się cieszę, że sobie choć to wyjaśniliśmy.
 • @wk..ny 21:02:23
  ..już dorobiłeś teorie do mnie ...cóż ci dodam...polemika z tobą jest męcząca...to tak, jakbym z koniem gadał...wolę napić się browarka :))) z Bogiem
 • @wk..ny 21:28:43
  // a ja z natury tolerancyjny jestem..//
  niema takiej "natury"jak TOLERANCJA !
  TOLERANCJA TO PROCES /przejściowy, nie wieczny , nie na stałe/ ...od-do. To czasowa(!) zgoda na popełniony błąd,... to własnie jest tolerancja
  /synku /
  -wk....ny/
  ucz sie !
 • @All
  widzę, że personalne animozje wzięły prym. Mało kto odniósł się do meritum notki. Nawet Trybeus podkulił ogon i uciekł, po tym jak nasrał mi na wycieraczkę.. szkoda.. może jak ze dwa pokolenia wymrą, będzie możliwość jakichkolwiek zmian. Chociaż wtedy to będziemy już zachipowani :( jak kto dożyje.. Ja myślę trochę dalej niż życie jednostki i kupione życie wieczne, chciałbym lepszej Polski dla potomnych, niestety jestem osamotniony :(
  Zniewoleni ludzie nie mają szansy na wolność, dopóki nie wyrwą się z kajdan więżących ich umysły..
  Czytając Was, nie mam żadnej motywacji, aby nie przystać do fartuszkowego bractwa :(
  Zaczynam coraz bardziej rozumieć tych, co to przeszli przez szklany sufit i gardzą motłochem.. przykre to bardzo :(
 • @wk..ny 21:43:14
  no trudno, jak się opowiada takie farmazony, i myśli dalej niż ''kupione życie wieczne'',to trzeba się pogodzić z samotnością geniusza, aczkolwiek ''młodego, wykształconego z wielkich miast''. mnie wcale nie dziwi, że tak niewiele dzieli cię o ''fartuszkowego bractwa'' ale mogę się założyć o wszystkie pieniądze, że nigdy nie dostaniesz takiej propozycji:-)
 • @SpiritoLibero 21:38:46
  niech Ci będzie.. masz nadal kredyt zaufania, mam nadzieję że nie stracisz go jak AdNovum
 • @moher 21:04:21
  Ave .masz rację PZDR. http://youtu.be/sSR1X4-xhfM
 • @wk..ny 21:43:14
  przykre, to jest to, ...ze masz szklaną sam0_pokrywkę i myślisz że jej nie masz
  .
  Ot co
  /SamoGłupTaSaku/
 • @trybeus 21:40:09
  czy my znamy się od dziś? nic nie muszę dorabiać.. rozumiem, że wyrwanie się z Matrixa jest męczące, trzymam za Ciebie kciuki.. mimo wszystko..
 • @trybeus 21:40:09
  Witaj odpowiadasz za nas. Pozdrawiam niepoprawnie . Ukłony. :)))
 • @tfur-ja 21:42:07
  Perun z Zeusem nie zadziałali? to już nie wiem.. chyba zostanę ateistą..
 • Panowie,
  Czy my czasami nie możemy pogadać sobie o d...ch ?
  A nie ciągle takie ostre tematy...
 • @SpiritoLibero 20:07:38
  Slowianki sa najpiekniejsze : )
 • @nobody44 21:34:17
  e=mc2 = kolejny żydowski plagiat.. przynajmniej wiem z kim mam do czynienia..bezrozumny stek bzdur sam z siebie wydalasz, kilku blogerów już Ci to udowodniło. Według Ciebie Chrystus przyszedł wypełnić ST, ale nie był synem boga Abrahama? Oczywiście próbujesz wmówić wszystkim, że Bóg nie jest bogiem żydów, a Chrystus jest ponad swego ojca i jest ogólnoświatowy. Przepraszam,ale nie będę dyskutował z pracownikiem firmy, co to napletkami handlowała..
 • @wk..ny 21:58:11
  włóż fartuszek idź do kuchni i..........zrób se jaja na twardo.
  /jak wiesz chocia z sie robi?/
 • @wk..ny 20:19:25
  Ten klip pokazuje slowianki jako prostytutki.
  Wystarczy zmienic kontekst a to co piekne staje sie brzydkie.
  Szkoda ze w taki sposob promuje sie polski narod.
  A slowianki naprawde sa najpiekniejsze, szczegolnie dla polakow.
 • @wk..ny 21:43:14
  Bracie wk..ny! Nie jesteś sam! Ja też jestem wk..ny :)
  Ewangelizować Cię nie mam zamiaru, od tego są tutaj sprytniejsi ode mnie.

  "nie mam żadnej motywacji, aby nie przystać do fartuszkowego bractwa :( "

  To jest myśl! Proponuję założyć tutaj nową Lożę. Wielki NEon może się nazywać. Ty i ja jako Ojcowie Założyciele wskoczymy od razu na 33 level a kogucik trybeus jako element niepewny (choć ostatnio dobrze rokujący) może zacząć od ten level.
  Pana Wojasa poprosimy o napisanie statutu/programu i hajda!
  Co Ty na to?
 • @SpiritoLibero 19:08:07
  Jezus krolem?

  Albo oddaje sie czesc Bogu I jest sie wiernym wartosciom moralnym godnym Boga albo wyznaje sie jakis kroli...

  Jak jezusa zrobia krolem w naszym kraju to bedziemy mieli juz parke na tronie, dokladnie jak izyda I jej syn horus bedacy rowniez jej mezem I wspolkrolem.
  Naprawde polakom potrzeba egipskiego modelu wiary?
  Odmieni to nagle zycie rodakow a polska stanie sie kraina mlekiem I miodem plynaca gdzie zawzze kroluje prawda I milosc?
  Czy moze przypiexzetujemy wlasna glupote do reszty?
 • @nobody44 21:51:29
  Ave. :))) http://youtu.be/CiYL0b0F8pg
 • @nobody44 21:51:29
  no to jesteś bankrutem.. ja nie uznaję hierarchii.. nawet fartuszkowej.. chociaż każdy ma swoją cenę, mojej nie przelicytowali.. za żołnierza nie płacą tyle, abym nim się stał.. bez fartuszka i zobowiązań dobrze mi, i mam nadzieję, że będzie lepiej.. nie chcę dowodów wdzięczności.. dobrze mi tak jak jest.. nie o mnie mi chodzi, a o Polskę..
 • @wk..ny 22:18:31
  Bez fartuszka śmiesznie wyglądasz. :)))
 • @wk..ny 22:07:56
  ty powinieneś być bolszewikiem. oni też nic nie rozumieli. przeczytaj sobie jeszcze raz spokojnie, co do mnie napisałeś. nie możesz piać szybciej niż myślisz bo to uniemożliwia rozmowę. nie według mnie on przyszedł wypełnić st tylko według niego:''nie sądżcie, że przyszedłem znieść prawo, albo proroków. nie przyszedłem znieść ale wypełnić. zaprawdę bowiem powiadam wam:dopóki niebo i ziemia nie przeminą, ani jedna jota, ani jedna kreska nie zmieni się w prawie, aż się wszystko spełni.'' ale nie martw się, w nowym przymierzu naród wybrany także istnieje. narodem tym jednak nie jest już żydostwo tylko kościół. a więc dobra nowina dla ciebie: nie przyjmą cie wprawdzie do masonerii, ale jednak możesz należeć do czegoś więcej, do narodu wybranego - kościoła i to bez konieczności obrzezania.
 • @eonmark 22:16:37
  Użyłem określenia "król" w bardzo osobistym znaczeniu, nie instytucjonalnym. Tutaj mam wątpliwości. Ale jeśli pomogłoby to w zjednoczeniu Polaków to czemu nie?
  Na razie lansują złotego cielca na króla a to chyba już gorzej nie można.
 • @eonmark 22:11:07
  przecież ja to wiem!!..
 • --------------POWIEDZ TO JEJ !!!
  http://www.youtube.com/watch?v=lZAWFajua7g
 • @wk..ny 22:25:39
  Wiem ze wiesz : )
  Tylko przylaczam sie do twojego zdania.
 • @nobody44 22:23:38
  To jest bolszewik i to lepszy od Dzierżynskiego .PZDR. http://youtu.be/w_KADD-Fcgw
 • @SpiritoLibero 22:24:51
  A jak wylansuja mityczne wcielenie slonca to bedzie lepiej.
  Budowac na klamstwach, bajeczkach mozna tylko na chwile.
  A pozniej pare podmuchow I domy z kart leca.
 • @SpiritoLibero 22:16:18
  trzeba brać przykład od lepszych.. podziwiam jedność eskimosów i ich wspieranie się. 33lvl pasuje mi, bo narzędziem nie chcę być.
  To jest dobry pomysł, aby założyć własną lożę. Tylko aby nie skurwić się dla apanaży.. Wojtas i Trybeus nie skurwią się, ale będą próbować wdrożyć swoje ideologie. Co na to proponujesz? czy chłosta starczy?
 • @wk..ny 22:25:39
  a tak by the way, to najpierw powinieneś się chyba dowiedzieć kto to był spartakus, jakie jest jego znaczenie dla cywilizacji. nie wiedziałeś,że adam weisshaupt miał ksywę ''spartakus''? a słyszałeś coś o związku spartakusa? ale wcale mnie to nie dziwi
 • @wk..ny 21:43:14
  eee taam ...nie histeryzuj, że chłopie..poszedłem się napić piwa, a ty od razu spazmy i histeria o podkuleniu ogona...wyluzuj człowieku...jeśli chcesz ubrać fartuszek, to przecież nikt ci nie broni...tam też jest przyszłość dla agnostyków, ba nawet kariera...tylko później nie becz, że Bóg nie ostrzegał...pozdrawiam niepoprawnie
 • @wk..ny 21:56:47
  ...kciuków nie trzymaj, bo mogą ci zesiwieć...ja wiem kim jestem i dokąd zmierzam...nie muszę cię nawracać i nie będę tego robił..to tobie by pasowało łyknąć odpowiednią pigułkę...

  http://4.bp.blogspot.com/-aInCZ4zarPc/Tl3VjiAZTZI/AAAAAAAAAsw/CLT4Uj9QGGQ/s1600/matrix_red_blue_pill.jpg

  ..fartuszki niestety nie łykaja tych właściwych...łykają niebieskie i śnią o czym chcą :)) pozdrawiam niepoprawnie
 • @wk..ny 22:33:35
  Na początek chłosta powinna wystarczyć. Z tym, ze KJW pracowałby na zlecenie to chyba nie podpadał by.
  Można podziwiać jedność i wspieranie sie eskimosów ale wszystkiego nie powinniśmy przejmować.

  Najlepszą metodą, której zdają sie nie rozumieć to słowa św.Mateusza -
  "Przeto nie bójcie się ich; albowiem nie ma nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajnego, o czym by się dowiedzieć nie miano."

  To powinno być tajne motto Wielkiego NEonu.
  To jak, ruszamy bracie? Mogę zamówić tanio gustowne fartuszki.
  I teraz wcale nie żartuję.
 • @trybeus 22:45:20
  w tym filmie czerwona pigułka symbolizuje wielki wschód a niebieska szkotów.
 • @SpiritoLibero 22:47:37
  zaje...sta loża , namawiajęca się na portalu. :))))
 • @trybeus 22:39:44
  "...poszedłem się napić piwa, "

  No tak... Prezes z Żoliborza zabronił konsumpcji piwa przy kompie. Podobno na system operacyjny szkodzi :))
 • -----------------proste !!!
  --WRÓCIĆ DO KORZENI SŁOWIAŃSKICH -wypełnić CYWILIZACJĘ POLSKĄ Pana Wojtasa -TREŚCIĄ !! w zarysowanych przez niego brzegach --ZAPROSIŁ do współpracy / nie upiera się przecież !! że Jezus /
  ---------JEST to życiowy DOROBEK !!! mądrego Polaka !! -----gdyby był żydem okrzyknęli by go GENIUSZEM !--a TAK !! w tej tęsknocie za ABSOLUTEM ----niszczycie go !!

  ----------------- i do dzieła !!! --LOŻA POLSKA SUWERENNA
 • @SpiritoLibero 22:16:18
  ..he he..ty mi Spiryto robisz scenariusze ho ho..następny odcinek pewnie będzie o Kogutach w fartuszkach..proponuje nazwę Grzędy Loży ...Wielki Neon Wschód...:))
 • @nobody44 22:50:08
  Widocznie nie doczytałeś - Mat 10:26:
  To najlepsza formuła. Wszystkich nie wsadzą. I na koniec będą walczyć z cieniem. A to najtrudniejsza walka.
  :))
 • @nobody44 22:23:38
  cytując biblię można wszystko udowodnić.. porozmawiaj z jehowymi.. ja odrzucam ST jak i NT jako psychomanipulację i socjotechnikę..
  Program Jehowa 2.0 to ewangelia, islam i talmud..
  Odnieś się proszę do mojej notki, gdzie religia abrahamowa jest nośnikiem eskimosów na świat. Katechizm przegrywa z talmudem i mamy co mamy. Daję Tobie dane wejściowe i wynik, a pomiędzy różnie się zdarzało, nawet kościołowi czasem było po drodze z PRS.. ale to nie ważne.. ważne kto na tym skorzystał. Kto wymyślił monoteizm jahwistyczny (abrahamowy) i kto na tym skorzystał. 5mld PLN rocznie na katolicyzm w Polsce w stosunku do 40mld PLN rocznie odsetek dla banków pokazuje skalę problemu. Nieśmiało przypomnę, że za to zadłużenie Polski, jest odpowiedzialny Bolek z dziewicą w klapie i błogosławieństwem papieża (z matki eskimoski).
 • @nobody44 22:47:46
  ...kurde..no to matrix w pełnej krasie, wybór między dżumą a cholerą :)) pozdrawiam niepoprawnie
 • @trybeus 22:51:42
  Oki. Tylko pamiętaj o moich prawach autorskich. Ostatnio coś mnie zaniedbujesz w swoich kawałkach. Czuję się niedopieszczony. Zwłaszcza jak zabrakło mendzi usługowej... :) A najbardziej cierpi Pan Wojtas :))
 • @SpiritoLibero 22:47:37
  ...sweterki ...sweterki Spiryto :)))))))))) fartuszki są takie passé ...:))
 • @SpiritoLibero 22:52:53
  wiesz duchu, kiedyś, ze dwadzieścia lat temu w sferach finansowych, rozmawiałem z takim znacznych działaczem żydowskim, i powiedział mi, że gdyby się żydzi połączyli z katolikami, to by razem rządzili całym światem, ale papież się opiera. i jest problem. jak chcesz, mogę twoją loże skontaktować:)))
 • @trybeus 22:51:42
  PS.
  Pozdrów ode mnie Rebeliantkę.
  Tak pięknie strzeliła sobie w kolanko, że aż miło... :))
 • @wk..ny 22:54:01
  jak ty chcesz mówić o polityce i jako samodzielną figurę w polityce uważasz wałka, to nie mam więcej pytań
 • @trybeus 22:58:21
  A co jedno drugiemu przeszkadza?
  Gustowny, wystrzałowy sweterek (zastrzeżony wzór SL, do którego tak wzdychasz) i na to kusy fartuszek...
  To będzie wydarzenie w swiecie wielkiej mody :)
 • @SpiritoLibero 23:00:13
  o strzale rebeliantki nic nie wiem
 • @nobody44 22:59:10
  A po co mają sie łączyć? Szabes gojów mają pod dostatkiem. I to na najwyższych poziomach.
  Dzięki za ofertę ale moja Loża nie potrzebuje protekcji (takiej) :)))
 • @wk..ny 22:54:01
  no kolego wk..ny, wiecie już kto to był weishaupt pseudonim spartakus?
 • @SpiritoLibero 22:50:15
  he he...ważne , że na grzędzie Gospodarska Racja Stanu nie ma prohibicji i cytryńca nie brakuje...tylko, że Kuraków jakoś nie widać...i chyba nie jest tak, żeby nie było chętnych na "krzywy dziób", tylko selekcja jest niemal rentgenowska :))...ide wychylić drugiego browka:)))
 • @nobody44 23:02:54
  Za rozgrzeszanie Sant'Uffizio się wzięła.
  Trochę karkołomny pomysł. Szkoda, ze nie mogę sobie podworować...:D))
 • @SpiritoLibero 23:04:49
  no to może z jasiem hartmannem? chodziłem z nim na studia.
 • @SpiritoLibero 23:07:01
  do tego trzeba dobrze znać historię. ciężka sprawa
 • @trybeus 23:06:27
  Prohibicji faktycznie nie ma ale selekcja ostra.
  Byłem przeciwny ale teraz coraz bardziej przyznaję rację. Ty, z tego co wiem, masz drogę otwartą (zupełnie nie rozumiem Pana Wojtasa:) Trochę popracujesz nad sobą i kto wie... Może nawet Pan Wojtas swoim sekretarzem cie zrobi? Ja najwyraźniej sie nie nadaję :((

  Browara konsumuj spokojnie przy kompie, prezes żartował :)
 • @nobody44 23:07:26
  Gratuluję...:(
  Tylko ta jego loża to cósik zbyt ekskluzywna dla nas gojów.
  Ale posłuchać z dobrego źródła zawsze można, ja jestem otwarty na wiedzę :)
 • @nobody44 23:08:31
  "do tego trzeba dobrze znać historię"

  No... Nie chcę być złośliwy (oczywiście bardziej niż jestem) ale na jej miejscu omijałbym szerokim łukiem takie tematy.
  Na szczęście nie zbanowała jeszcze Zawiszy Niebieskiego :)) Choć to pewnie kwestia czasu.
 • @autor
  Jak widzisz chęć dominacji żydowskiej to napisz lepiej o agresji Izraela na Polskę a nie bluznij.

  Zapewniam Cię że po śmierci staniesz przed Chrystusem zmartwychwstałym bez względu czy w niego wierzysz czy nie.
 • @SpiritoLibero 22:47:37
  przykre, że sami nie możemy nic wymyślić.. chcesz budować Polskę na mitologii pastuchów i rybaków? Ich uniwersalizm ma się nijak do cywilizacji leśnej mlekiem i miodem płynącej. Czy miłość i prawda są wartościami chrześcijańskimi czy też ponad kulturowymi? Należy przyjąć schemat działania opozycyjny do talmudu. Mityczne wartości chrześcijańskie były by dobre, gdyby wszyscy je respektowali. Nawet poparłbym intronizację gdyby za tym szła realna kara dla nieprzestrzegających. Bo jakoś w tej chwili nie widzę związku intronizacji z ukaraniem Ala Gora i reszty kłamców. Wizja piekła po śmierci dla setek tysięcy wrogów ludzkości jakoś mnie nie przekonuje.. Jeżeli Chrystus jak na obrazku tej notki zszedłby na ziemię z "klamką" i odstrzelił judaszy, to byłbym chrześcijaninem, zagorzałym na dodatek. A taki.. pozostało mi pisać notki: o cenzorach w imię gówno prawdy :(
 • @wk..ny 23:26:36
  Ten Twój komentarz napawa mnie. Bardzo pozytywnie mnie napawa :)
  Odruchowo (nieświadomie?) powiedziałeś wiele ważnych rzeczy.
  Dobra, róbmy tę lożę. Ja już pomysła mam ale to nie na net.
 • @CyprianPolak 23:19:53
  Ave. :) Walimy w ścianę .pzdr. http://youtu.be/xpxd3pZAVHI
 • @SpiritoLibero 22:47:37
  Ja będzie to "*loża*" : "JESTEŚMY ZASILANI BOGIEM" - /bo tak i jest!/będzie powszechnym POLSKIM legalnym oddolnym ruchem, bez przywódcy, bezgotówkowym, wzajemnej pomocy, będzie możliwością wymiany informacji i doświadczeń* w internecie, będzie zaczynem do kontaktów osobistych rozproszonych serdecznych w realu mających na celu promowanie coraz tańszego życia Polaków i ich integracji poprzez sposoby na wydawanie coraz mniejszych pieniędzy....na utrzymanie etc ....TO sie piszę!
 • @tfur-ja 23:36:18
  "... będzie zaczynem do kontaktów osobistych rozproszonych serdecznych w realu ..."

  Co ty proponujesz? Ujawnianie się???? :)
  Przecież służby ponoć tylko na to czekają (także na wsiowym NEon24.pl)
 • @nobody44 23:01:57
  "jak ty chcesz mówić o polityce i jako samodzielną figurę w polityce uważasz wałka, to nie mam więcej pytań"
  u mnie na dzielnicy dostałbyś odpowiedź: wałek to Cię robił..
  dawno z tym skończyłem, i za pisanie głupot nóg Ci nie połamię..
  uważaj tylko na pioruny bo Perun nie łaskawy jest i w Twoją plebanię walnie z tą samą siłą co w tfujarki.. internet zniknie jak nic.. mam nadzieję :)
  Co do Spartakusa, to co mi wyskakujesz z kolesiem z XIXw.?
  Na pewno przystojniejszy jestem od niego.. na gladiatora nie wygląda..
  mógłbym być wodzem gladiatorów, tyle że tu sami niewolnicy zniewieściali do tego, no i klechy co im internet zainstalowali na plebanii..
  Z tą lożą Wielkiej Polski, czy też Polski Walczącej nie był żart. Mądrzy Polacy są mile widziani, tylko wierz sobie w kogo chcesz, nawet w Jahwe czy jego syna, to nie ważne, masz być Polakiem i działać w interesie Polski. Potrafisz to odróżnić? SL już fartuszki szykuje..
 • @wk..ny 23:58:02
  no, to już postęp, gość był z XIX w. to jest twórca twoich ukochanych iluminatów. ja bym go nie dawał na tapetę, żle się kojarzy. a co do peruna to on jest cieńszy od zeusa, a tego już 2 tysiące lat z hakiem olali. z czym do ludzi?
 • @moher 00:06:53
  Chazarskie mordy zobacz na Sikorsikego. To dopiero zakazana morda. Ukłony. :)
 • @SpiritoLibero 23:42:38
  zrobiłeś coś kiedyś w realu - co było oszczędniejszym wykorzystaniem np.: wody, prądu, ciepła? Zrobiłeś coś samodzielnie, co wykorzystujesz w domu aby wydać mniej pieniędzy, masz samochód lub kosiarkę którą przerobiłeś na "wodę" /HHO/ , wiesz co to japońskie "kotatsu" masz rower usprawniony, masz generator energii free, wiesz jak palić oszczędnie w C.O? Umiesz robić swetry lub serwetki, możesz przeżyć w śuper śpiworze , zrobić walonki, wiesz jak zrobić piwniczkę ziemiankę, Umiesz doradzić w sprawach prawnych etc /wszystko za fryko!/ umiesz coś, potrafisz... podziel się(!) a przyjadę do Ciebie i obejrzę to u Ciebie. To jest kontakt - rozproszony i serdeczny i OSOBISTY.
  Chciałbyś uczestniczyć w takim ruchu "JESTEŚMY ZASILANI BOGIEM [sygnał>ko-rezonans>struktura] - wszystko legalne i rozwojowe i na czasie ....cz."biedy/na biedę" POLSKĄ
  WSI-o!
  Rozumiesz?
 • @tfur-ja 00:23:58
  Ja rozumiem.
  Tylko tu więcej takich trzeba.
 • @tfur-ja 00:23:58
  jasne. trzeba wykombinować jak zrobić ciężki kapitał. bo ina czej to jak z widłami na czołg
 • @moher 00:06:53
  Nutę Bracie trzymaj , zamiatając beretem Pozdrawiam. :))) . http://youtu.be/bu3rsha1ZtI
 • @nobody44 00:27:24
  "trzeba wykombinować jak zrobić ciężki kapitał. bo ina czej to jak z widłami na czołg"

  I tu kolega się myli.
  Ale o tym to już chyba nie dziś. Oczka się kleją...
 • @nobody44 00:27:24
  Prosisz i masz .Ukłony. :) http://youtu.be/P5aWAW2hea4
 • @SpiritoLibero 00:30:13
  ok sleep well spirit
 • @Repsol 00:32:37
  leopard to niemiecki czołg
 • @SpiritoLibero 00:30:13
  Oczka odklej. :))) http://youtu.be/jAficVO3CK0
 • BIBLIA, KSIĘGA Z INNEGO ŚWIATA
  http://www.youtube.com/watch?v=jazBMuQzqhs
 • @SpiritoLibero 00:26:56
  jak rozumiesz - to ZRÓB coś i pochwal się, a inni się znajdą, wstawią filmy, opisy, notki, ...zaczną ROBIĆ ROBIĆ coś we własnym domostwie! /a nie pitolić w internecie, tylko!/. Polska cierpi, na brak równowagi pomiędzy ZROBIĘ/a/DUMAM we własnym domu kazdym.
  /to jest też "ruch" na ruch na TYM portalu/.
  [sygnał>ko-rezonans>struktura]=JESTEŚMY ZASILANI BOGIEM
 • @Talbot 00:37:46
  ISRAEL WAPON http://youtu.be/WzuL1GGFVns
 • @nobody44 00:27:24
  KAPITAŁ/ciężki/ to nie są pieniądze. To SAMO_ŚWIADOMOŚĆ. Pieniądze - to nie kapitał. Kapitał - to to co masz /trwale/
  Pozdrawiam
 • @tfur-ja 00:45:55
  Rusian wapon . http://youtu.be/UwMw3T_di6o
 • @moher 00:06:53
  Totalitaryzm Chrześcijaństwa ?
  Z kim w ogóle dyskutujesz ? Szkoda czasu.
  Cejrowski ma rację, z głupkami się nie dyskutuje ...
  To jest lewactwo i palikociarnia.

  http://www.youtube.com/watch?v=NKrCCiEaZ4A
 • @Repsol 00:52:36
  To Ty jesteś ten "od leszcza"? Masz:
  http://www.youtube.com/watch?v=sVLRKDlE8c4
 • @tfur-ja 00:51:12
  Syryjska niespodzianka. PZDR. 120 Sztuk Syria dostanie na próby. Fajna niespodzianka jeszcze trochę ludzi pzyjedzie i Al Nusra się wycofa. http://youtu.be/lpu2EK7YGIE że o reszcie nie wspomnę. http://youtu.be/lpu2EK7YGIE To ich wykończy . http://youtu.be/ehQByvJRSvw PZDR.
 • @tfur-ja 01:07:48
  Ciekawe ile tego tam jest , Tartus jest tym obstawiony . Nikt nie podskoczy. Pzdr.http://youtu.be/yxUnnbZDqAc
 • @night rat 02:53:11
  Figurę wywinął fakt. :)))
 • @AnnaP 06:27:12
  Takich slodkosci jest mnostwo:

  "18 Wszyscy chłopcy będą roztrzaskani, dziewczynki zmiażdżone.
  Nad noworodkami się nie ulitują,
  ich oko nie przepuści także niemowlętom. "
  Iza 13:18
 • ...
  ". Co ciekawe, osoba posiadająca wiedzę, aby być świadomym spisków ogólnoświatowych, nie przyjmuje do wiadomości mozliwości spisku religijnego, trwającego 2000 lat"

  To jest standard.
  Wszedzie sa spiski, tylko nie w zwiazku z religiami.
  A jezeli juz to z kazda inna tylko nie z chrzescijanstwem.
  A Biblia jest bogiem i jest nieomylna.

  Reszta idzie w ten sposob ze kazdy kto krytycznie podchodzi rowniez do tej religi i do jej 'zrodla' ten jest niepowazny, niedouczony, zmanipulowany, naslany, i wogole antychrystem jest.  Co do 2000 lat, male sprostowanie.
  Ten spisek trwa znacznie dluzej.
  Chrzescijanstwo jest tylko jego kolejna odslona, tak jak blizniak islam i najstarszy z braci judaizm.
  Te trzy kolumny stanowia podstawe budowniczych spod znakow przeroznych.


  " Moim zdaniem, to wsztstko od czasów Szawła, było tworzone w celu dominacji narodu wybranego nad Światem"

  Szawel, faryzeusz, nie byl poczatkiem tego projektu, tylko lacznikiem miedzy swiatami, starozytnym i rodzacym sie nowozytnym.
  Faryzeusze byli przesiaknieci babilonem i egiptem i stamtad wyszly wszystkie mity oparte na astronomi.
  Nie jest zbiegiem okoliznosci ze obecnosc 'narodu wybranego' w tym konkretnym przeciez regionie, zbiegla sie w czasie z upadkami tych dwuch wielkich imperiow.
  Kasty kaplanow z babiloni i egiptu stworzyly poprostu plan dla dominacji swiata wedlug swojej mysli tylko postanowiono zrobic to za pomoca fasady.
  I tak inspiracje poplynely poprzez imperia a droge ta znaczyly symbolicznie obeliski, ktore nie sa zadnym penisem ozyrusa, czy jak chcial daniken kopia rakiety, tylko zwyczajnie, geometrycznym symbolem gwiezdnych wrot.
  W koncu faraonowie, cesarze, krolowie wszyscy oni legitymowali sie niebianskim pochodzeniem.
  Cala wiedza sumeru - babilonu oraz egiptu nie jest wynikiem ewolucji kulturowej majacej miejsce na ziemi tylko doslownie spadla z nieba.
  Wszystkie kultury maja zgodny rdzen legend i mitow ( przynajmniej tak sie to definiuje w wielkim swiecie naukowych katedr ) dotyczacych przybyszow z niebios.

  Dowodow na to jest naprawde sporo i towrza one spojny i logiczny obraz tego co dzialo sie na ziemi i dlaczego obecnie jestesmy swiadkami wkraczania globalnego spoleczenstwa w ostatni przed 'switem' burzliwy okres.
  narzedzie niezbedne do zniszczenia tej wersji matriksa podstepnie uszykowano, konflikty napompowano, srodowisko niezbedne dla wojny zadluzeniami uszykowano...


  Najniezwyklejsze w tym jest to ze te przepowiednie zawarte glownie w Biblii sa naprawde precyzyjne.
  Mowimy o paru tysiacach lat podczas ktorych rozegrano po mistrzowsku i z niewyobrazalna konsekwencja scenariusz przedstawiony w tych ksiegach.
  Zwykle ziemskie kola nie sa autorem tego typu rzeczy, tylko poslusznym wykonawca, z pokolenia na pokolenie.
 • ...
  "Monoteizm Waszej wiary (o ile wierzycie) skąd wywodzi się?"

  Pierwszy w sklai imperialnej byl echnaton ze swoim kultem atona - czyli znowu, ukochanego dysku slonecznego...
  Czy narod wybrany mial cos wspolnego z egiptem?

  Na pewno kult jednego boga nie byl nowy, jak wiekszosc rzeczy opisanych w biblii.
  Nauki Jezusa byly znane antycznym grekom, atrybuty w postaci cudow, czy ofairy, zmartwychwstania, tez nie byly nowoscia.
  Synowie bozy, tez bylo znane.
 • *
  Stek bzdur.
 • @SpiritoLibero 18:23:20
  Pan wkurzony czy wk.....ny, to najbardziej bobu zadał sobie i nikomu innemu.
 • ?
  Panie wkurzony, czy pan wie, czym jest nawracanie niewiernych, bisurmanów i barbarzyńców w duchu chrześcijaństwa i nauk Jezusa Chrystusa?

  Jezus Chrystus nie był Semitą, ani tym bardziej żydem, tylko synem Bożym, Mesjaszem, wysłanym przez jego Ojca Boga Stwórcę na Ziemię po to, aby nas zbawić i po to, abyśmy mieli szansę na sąd ostateczny, aby nam pokazać nową drogę, a po tym gdy żydzi go odrzucili ustanowił "drugie przymierze" ze wszystkimi ludźmi żyjącymi na ziemi, a pierwsze przymierze, które wtedy obowiązywało unieważnił, i z tego powodu jest tak zaciekle zwalczany przez żydów.

  Czy pan wie, czym jest praca misyjna i nawracanie?

  ps

  Czy ludzie, którzy przyjmują do swojego ciała, umysłu i serca Jezusa Chrystusa, nie mają prawa zostać naszymi braćmi w wierze choćby przedtem byli żydami, islamistami, hindusami czy wierzącymi w gusła i starożytne barbarzyńskie bóstwa?

  Proszę pana, jeżeli ktoś chce służyć Polsce, całkowicie się spolonizował, chce być Polakiem i daje nam na to dowody poprzez swoje czyny, to my mamy go odrzucić, ponieważ był żydem lub Arabem?

  Może pan się zdziwi, ale w przedwojennym ruchu narodowym było kilku żydów, którzy jednak należeli do rzadkości, ale naprawdę pokochali Polskę i chcieli jej naprawdę służyć. I to czynili, nawet za to zostali zamordowani, przykład Rossmana. :))))

  Co z takimi by pan uczynił, czy ich też by pan odrzucił, czy jednak przyjął w nasze szeregi?
 • @Marek Lipski 09:03:52
  Zanim zaczniesz po raz kolejny pisać o wolności słowa, najpierw odblokuj mnie na swoim blogu i przestań wypisywać głupoty na mój temat i przestań posługiwać się językiem polskim na poziomie pierwszoklasisty.
 • @eonmark 08:42:33
  Dziękuję za cenne uzupełnienie.
 • @eonmark 08:59:01
  Oczywiste, że Jahwe był jednym z wielu bogów na Świecie. Dzięki chrześcijanom stał się dominującym (patrz mapka). Chrystus przyszedł do żydów jako syn ich boga. A tam gdzie Jahwe tam i starsi w wierze. Kontrola świata finansów dolara i euro, a także wielu pomniejszych walut, bez Jahwe nie była by możliwa.
 • @wk..ny 18:13:38
  Znowu kłamstwo, myli się pan, albo z rozmysłem pisze pan nieprawdę. Jezus walczył z geszeftem i lichwą oraz Sanhedrynem oraz z uczonymi w Piśmie, między innymi z Faryzeuszami. Wtedy gdy Jezus przyszedł do żydów, do narodu wybranego, bo takie było proroctwo i to było żydom obiecane, ich królem nie był żyd, ród Herodów to nie byli żydzi, natomiast oni wszyscy byli poddanymi cesarstwa rzymskiego, a nie żydów, żydzi wtedy byli pod zwykłą okupacją.

  To w Japonii, w Chinach, w ogóle w całej Azji, w Australii, w Stanach Zjednoczonych, w Europie Zachodniej, w Korei, w Indonezji i Malezji oraz w Tajlandii, u Arabów - muzułmanów Jahwe to też ich bóg, a co z Hindusami i Buddystami i z innymi wiarami, tam też rozpanoszył się Jahwe i jego syn oraz wiara chrześcijańska?

  Co ma wspólnego chrześcijaństwo z judaizmem, pan po prostu swoimi komentarzami pokazuje jakim pan jest wielkim ignorantem.

  Proszę pana, na świecie obecnie żyje więcej ateistów i muzułmanów niż katolików, już sami muzułmanie stanowią większość, i w ogóle wszyscy chrześcijanie, którzy przyjmują chrzest przestają mieć cokolwiek wspólnego z Judaizmem, które jest zaprzeczeniem chrześcijaństwa.
 • @Paweł Tonderski 11:43:02
  W co Pan sobie wierzy to wiem, oraz dlaczego Pan wierzy, też wiem. Pańska sprawa. Ja dawno zerwałem kajdany narzuconej religii, niewolące umysł.
  "Czy pan wie, czym jest praca misyjna i nawracanie?"
  Pewnie o tym najwięcej powiedzieli by eksterminowani Indianie czy też Słowianie.
  Chrześcijańska Europa przymykała oko na zbrodnie na innowiercach, czy też dzikich, czynione przez chrześcijan hiszpańskich, niemieckich, angielskich.. Potem zdziwienie, że chrześcijanie Niemieccy ekserminują Polaków i żydów.
  Czekam jak tylko Michnik przyjmie Jezusa Chrystusa, a Pan go prezydentem zrobi :)
 • @wk..ny 21:43:14
  "może jak ze dwa pokolenia wymrą, będzie możliwość jakichkolwiek zmian."

  Dokładnie takimi sławami co któryś swój wpis oceniam możliwość zmian ku znormalnieniu:
  Potrzeba dwóch zmian pokoleniowych aby wszystko powróciło do normy i naród otrząsnął się z okowów mafii post UB-eckiej, Watykańskiej i innych obecnych.
  5*
 • @Paweł Tonderski 12:04:14
  "i przestań posługiwać się językiem polskim na poziomie pierwszoklasisty."

  Nie za bardzo leci Pan wazeliną dla Her Lypsky'ego przy okazji obrażając Polskich pierwszoklasistów?
  Przecież pierwszoklasista również będzie pisał z wielkimi błędami - ale bez przesady nie aż takie bzdury jak Lypsky - o wklejaniu zdjęć "lasek" pasujących "ni przypiął ni wypiął" do tematu już nawet nie wspominając.

  (automatyczna odpowiedź Lypsky-emu: nie atakuję dzieci i wiem że na Pan jpg komentarzy :D)
 • @Paweł Tonderski 18:28:52
  Wierzy Pan w ewangelię, i o to chodziło projektantom, co to przez setki lat manipulowali pierwotną treścią i zdarzeniami z czasów Chrystusa. Religia została zaprojektowana, ale też ewoluowała pod potrzeby chwili.
  O to chodziło, aby chrześcijanin brzydził się geszeftem jak i lichwą, niczym Chrystus. Intratne zajęcia są zarezerwowane dla starszych i mądrzejszych.
  Nie widzi Pan tego? W sumie co się dziwić, lata kościółkowej tresury obrzezały Pański umysł.
  Allah to ten sam bóg co Jahwe od czasów Mahometa.
  Dostał Pan słowotoku, a ja nic o katolikach nie napisałem, a co do zasięgu religii abrahamowej to w poście jest mapka.
  Żegnam, bo mam Pana za fanatyka religijnego, a z takimi rozmowa nie ma sensu.
 • @ALIK 18:45:12
  hah, to od Ciebie to zapożyczyłem, bardzo trafne, więc sobie pozwoliłem :)
 • @wk..ny 18:41:30
  Pan chyba odróżnia epokę inkwizytorów od tego, co się działo w Ameryce Północnej w czasie podboju ich ziem? Co mają wspólnego z tym katolicy i Kościół katolicki, mowa o Ameryce Północnej?

  Czy pan wie, co czynili Indianie Ameryki Południowej i Północnej to była niekończąca się wojna i rzeź jednych Indian przez drugich. W jakie bóstwa wierzyli, co składali w ofierze dla swoich barbarzyńskich bożków? innych ludzi, a co jedli w czasie rytualnych mordów? Czy uważa pan, że rytualny kanibalizm to coś dobrego, co obecnie powinniśmy gloryfikować i przekazywać w nauce następnym pokoleniom?

  Uważa pan, że to była dobra wiara, mogąca z nas jako ludzi myślących utworzyć dzięki niej ludzi miłosiernych, oddanych miłości i przebaczeniu?

  Komu ci ludzie tak naprawdę oddawali cześć i w kogo wierzyli, w demony i krwawych bezlitosnych bogów, tak jak Rzymianie i Grecy, czy w Boga miłości i przebaczenia?

  To samo pytanie można zadać względem Słowian Polan, czy to była wiara, która w pana oczach nas nobilitowała?

  Poza tym, co z tym wszystkim ma wspólnego Judaizm i żydzi?
 • Autorze, napisales:
  ''natchniony cenzorem AdNovum, aby g.wno prawda zawsze nie zwyciężała..''

  Czy ty chcesz, aby g.wno prawda zawsze zwyciężała?
 • @wk..ny 18:13:38
  To nie jest takie proste.
  Po pierwsze jezeli ktos przyjmuje ze Bog ( sprawcza sila ) istnieje i jest zrodlem wszystkiego, wtedy trudno nie zauwazyc ze pare tysiecy lat dominacji paru religii na planecie ziemia nie moze byc tylko wynikiem 'slepego losu'.

  Biorac nawet pod uwage ze kasty kaplanskie pochodzace z poczatkow cywilizacji , sumeru i egiptu, byly posrednikami pomiedzy 'poslancami z niebios' a ziemskimi strukturamiw w inicjacji procesu rozprzestrzeniania religii to ultymatywnie, cala pula wydarzen bedzie wkalkulowana w 'zamysl absolutu'.

  Mamy wtedy paradoks, z jednej bowiem strony widzimy caly szereg manipulacji w rozprzestrzenianiu ideologii wiary oraz subtelne klamstwa zawarte w pismach ale z drugiej strony mamy niezbedny ruch 'cywilizacyjny' ktory jest czescia procesu 'ewolucji' glownie duszy.

  W Bibli, obok manipulacji sa rowniez prawdy, sa cenne nauki, wyjatkowo cenne nauki.
  Oczywiscie manipulacja na tym wlasnie polega ze zeby oszukac, trzeba umiejetnie ukryc klamstwa naokolo rdzenia prawdy, ale taka wlasnie forma okazuje sie byc duzo bardziej wymagajaca a przez co w odpowiednich warunkach dajaca pelniejsze zrozumienie.

  Tak jak z dziecmi w przedszkolu, kiedy najpierw uczy sie je o prawdzie i klamstwie, a pozniej podsuwa 'cwiczenia' zeby sprawdzic ktore sa gotowe na to zeby swiadomie wybrac odpowiednie odpowiedzi.
  Takie dzialanie sprawdza nie tylko inteligencje ale przedewszystkim prawdziwe intencje wyplywajace z samej duszy czlowieka.
  Zeby bowiem wybrac prawde, potrzeba wlasnie odwagi, bo strach jest jednym z glownych narzedzi paralizujacych umysly.

  Osobiscie nie odrzucam Bibli jako 'zlej ksiegi' ale traktujac jej tresci krytycznie, doceniam jakosc wspanialych nauk ktore uleczyly niejedna zyjaca istote.
  Ta ksiega jest mieczem obosiecznym i staje sie negatywnym narzedziem jezeli czlowiek zaczyna traktowac ja jak Boga. Za tym idzie extremizm w pogladach a z klapkami na oczach latwo dac z siebie zrobic marionetke zaprzeczajaca prawdzie.

  Czy to nie jest chichotem 'losu' ze ludzie tak rzekomo wierza w Jezusa a robia wszystko dokladnie odwrotnie niz napisano w odpowiednich miejscach w Biblii?
  Albo kiedy wielu pieje z zachwytu nad tym ze Jezus jest prawda a manipuluje tekstem zeby udowodnic ze Jahwe jest tym samym 'bogiem'?

  Ksiegi sa po to zeby ludzie mieli formalne potwierdzenie tego co zapisano w kazdym jako pierwiastek boskosci, kto jednak wybiera strach i daje sie zaprogramowac na wiare ze ksiega jest niemal bogiem samym w sobie i wszystko w niej jest prawda objawiona ten nie zauwaza nawet jak grzeznie po uszy w klasmtwach zaprzeczajac temu czego sie tak bardzo pragnelo.


  Nie jestesmy wlascicielami madrosci, mamy tylko do niej dostep kiedy dokonamy wlasciwego wyboru.
  Madrosc zawarta jest w naturze, w czlowieku bedacym jej czescia oraz w kuturze ktora jest emanacja calej zlozonosci czlowieka.

  Odrzucajac Biblie, rownie dobrze mozemy odrzucic cala reszte ludzkiej tworczosci bo we wszystkim znajdziemy bledy.
  Co prawda niezamierzone bledy nie sa klamstwami, ale powtarzane prowadza do podobnych konsekwencji, deformuja prawde.

  Cel jest prosty, musimy rozpoznac dobra nauke, wyciagnac z nich wnioski czyli odrzucic kalsmtwa.
  Wtedy mozna bedzie budowac naprawde trwale rzeczy.

  Wszyscy na ziemi jestesmy tylko przelotem, to miejsce z wlasnej tylko charakterystyki potwierdza swoja role w zyciu czlowieka.
  Jest nia gra.
  Wielki sprawdzian.
 • @eonmark 22:59:15
  Abstrahując od tego czy Świat i człowieka stworzył bóg/bogowie, ja twierdzę, że religie są dziełem człowieka. Dzięki chrześcijaństwu bogiem dominującym na Świecie jest Jahwe, co jest nośnikiem eskimosów na świat i przejęciem władzy nad aspektami, którymi brzydzi się chrześcijanin m.in. lichwa. Powodem powstania chrześcijaństwa nie było zbawienie, a zniewolenie umysłów. Biblię mimo wielu jej dobrych aspektów, odrzucam w całości, gdyż jest przekazem zmanipulowanym, wręcz wielowiekowym dziełem psychomanipulacji i socjotechniki.

  Co do chrześcijan postępujących wbrew swym wartościom, właśnie pisałem, że wojska z kapelanami chrześcijańskimi wyrzynały niewiernych, a także innych chrześcijan z takimi kapelanami.
  Może i totalitaryzm nie jest chrześcijański, ale jednak zaistniał w chrześcijańskiej Europie. AdNovum użył kłamstwa pod swoją tezę, jego logika: totalitaryzm nie jest chrześcijański, więc jest pogański i to mu wytknąłem. Powiązania Stalina i Hitlera z Jezuitami to pewnie tez było pogaństwo.

  "Cel jest prosty, musimy rozpoznac dobra nauke, wyciagnac z nich wnioski czyli odrzucic kalsmtwa."
  właśnie tą notką podjąłem taka próbę.

  Patrząc na oceny jakie moja notka osiągnęła, napawa optymizmem, że większość oceniających podziela mój pogląd. Fanatycy religijni nie są większością na NE.
 • @wk..ny 10:53:26
  Przecież już to było tłumaczone szanownemu wkurzonemu, że religią dominującą nie jest Judaizm, z którego jego zdaniem wyewoluowało chrześcijaństwo, tylko że Judaizm jest zaprzeczeniem chrześcijaństwa, a poza tym, najliczniejszymi na świecie są Muzułmanie, agnostycy oraz buddyści, krisznowcy, hinduiści...

  Czy Allah ma coś wspólnego z Jahwe, a czy Budda ma coś wspólnego z Jahwe, a Kriszna, Siwa itd. itp.?
 • @Paweł Tonderski 11:33:38
  Przecież nigdzie nie napisałem, że Judaizm jest religią dominująca, tylko że Jahwizm. Dominują religie abrahamowe czyli Jahwistyczne, oparte o ten sam pięcioksiąg mitologii żydowskiej.
  Co ma Allah wspólnego z Jahwe? Od czasu Mahometa to ten sam bóg.
  Wspominanie przez Pana religii z Półwyspu Indyjskiego, świadczy o Pańskim niezrozumieniu tekstu i mapki, lub (za czym obstaję) potykaniu się o prawdę i pójściu dalej w obranym kierunku, jeżeli ta prawda jest sprzeczna z Pańskim pojęciem rzeczywistości. Rozumiem, że nie dopuszcza Pan możliwości spisku religijnego i psychomanipulacji oraz socjotechniki zastosowanych przy tworzeniu biblii. Ma Pan prawo..co nie znaczy że ma Pan rację.

  Pozdrawiam i żegnam, nie porozumiemy się, gdyż jesteśmy na różnych poziomach świadomości. Dla Pana jak już wspomniałem nie ma ratunku, całe życie tresury kościólkowej odbiło się nieodwracalnie na Pańskim umyśle, żal, bo w sumie porządny z Pana człowiek, tylko że zaślepiony fanatyk..
 • @Paweł Tonderski 11:33:38
  "Czy Allah ma coś wspólnego z Jahwe"

  Allah to symbolicznie kobieta...w Biblii jest opisany akt kreacji tej religi poprzez umieszczenie zrodla na swoim miejscu.


  "czy Budda ma coś wspólnego z Jahwe"

  Budda ma cos wspolnego z Jezusem.
 • @wk..ny 12:44:44
  "Co ma Allah wspólnego z Jahwe? Od czasu Mahometa to ten sam bóg."

  To nie jet ten sam ale rzeczywiscie zrodlo jest to samo.
  Obie religie ponadto pozycjonuja sie jako przeciwnicy...
  Klasyczne Dzieli i rzadz.
 • @eonmark 13:03:48
  Budda nie ma nic wspólnego z Jezusem, tak jak Allah nie ma nic wspólnego z Jahwe. Czy w buddyzmie zapowiadano w proroctwach przyjście wybawiciela i mesjasza, coś wspominano o grzechu pierworodnym, itd. itp.? Czy w chrześcijaństwie i naukach Jezusa jest kiedykolwiek mowa o inkarnacji?

  Kogo Jezus swoim przyjściem na Ziemię zdetronizował, i kto zajmował jego miejsce przed nim, jako opiekun nad Ziemią i nad ludźmi, podpowiem panom, to był Anioł Światłości, który był tak jak Jezus obecny przy stworzeniu przez ich Ojca Ziemi, Anioła Światłości, którego swoim ziemskim postępowaniem zdetronizował Jezus Chrystus syn Boży, nie dał mu się zwieść na pustyni, mimo tego, że mu oferował władzę nad całym światem, życie wieczne i wszystkie bogactwa ziemi.

  Czy panowie kiedykolwiek czytali Biblię Świętą, albo Koran? Pytam się panów o to, tak z czystej ciekawości, chociaż zdaję sobie sprawę z tego, że to z mojej strony pytanie retoryczne.

  Jest jeszcze jeden problem, zrozumienie i to w pełni oraz odpowiednia interpretacja słów napisanych w tych dwóch świętych księgach.

  ps

  Jest tylko jeden prawdziwy Bóg, i jeszcze jedno, nie będziesz miał innych bogów- bożków ponad MNIE Boga Stwórcę Jedynego.
 • @wk..ny 10:53:26
  "Abstrahując od tego czy Świat i człowieka stworzył bóg/bogowie, ja twierdzę, że religie są dziełem człowieka"

  Zastanow sie wiec jako to mozliwe ze 'ludzie' 20 wiekow temu znali globalne rozmieszczenie sil w przyszlosci, rozumieli geologie i zaleznosci energetyczne 20-21 wieku, znali skutki globalnego zaburzenia srodowiska, znali skutek nowoczesnych technoilogi oraz charakterystyke zmian jakie beda nastepstwem jej wprowadzenia w dodatku wszystko ze znajomoscia dosc precyzyjnej lini czasu dla omawianych wydarzen.
  Ludzie sa jedynie wykonawcami calego schematu, i malo prawdopodobne ze za planem stoi ziemska inteligencja tradycyjnie rozumiana.


  "Dzięki chrześcijaństwu bogiem dominującym na Świecie jest Jahwe, co jest nośnikiem eskimosów na świat i przejęciem władzy nad aspektami, którymi brzydzi się chrześcijanin m.in. lichwa."

  Jahve rzeczywiscie dzieki chrzescijanstwu zaistnial w swiadomosci globalnej ludzkosci ale prym wiedzie Jezus, to z niego zrobiono boga, wbrew tresci ewangelii i dzieki sprzecznym tresciom pawlowym.

  Co do lichwy, zauwaz ze jest to podstawowe narzedzie w formowaniu swiata wedlug wizji biblijnych.Narzedzie dzieki ktoremu ustawiane sa kolejne etapy w dziejach ludzkosci.
  Teraz warto zastanowic sie nad prostym pytaniem.
  Kiedy ktos chce przejac kontrole nad swiatem za pomoca pieniedzy to planuje na pokolenie, dwa w przod okreslajac moment zdobycia celu w ramach czasowych wlasnego zycia, ewentualnie zycia swoich dzieci.
  Tutaj mamy pare mileniow.
  Ludzki plan?


  "Powodem powstania chrześcijaństwa nie było zbawienie, a zniewolenie umysłów"
  Napewno zniewolenie tak, potwierdzeniem tego niech bedzie ten fragment z pawla:

  "1 Każdy niech będzie poddany władzom, sprawującym rządy nad innymi. Nie ma bowiem władzy, która by nie pochodziła od Boga, a te, które są, zostały ustanowione przez Boga. 2 Kto więc przeciwstawia się władzy - przeciwstawia się porządkowi Bożemu. Ci zaś, którzy się przeciwstawili, ściągną na siebie wyrok potępienia."

  W taki sposob podstepnie , niektore teksty biblijne, posluzyly do programowania mas na posluszenstwo wobec wladz, a to jedyny sposob na 'przeprowadzenie udanego procesu budowania matriksu pod okreslone cele.


  Ale oprocz zniewolenia, Biblia niesie ze soba wielka nauke, jak sie wyrwac z tego zniewolenia.
  To jest wlasniepradoks tej ksiegi.
  Pewne nauki zawarte w niej, moga czlowieka natchnac do tego zeby wyzwolic sie spod jarzma kontroli umyslu.
  Dzieki temu wlasnie ze w Bibli mamy rowniez klasmtwa sluzace do programowania mas, mozemy zrozumiec lepiej ten proces i nauka jaka wyciagniemy bedzie duzo glebsza, duzo bardziej zrozumiana niz suche slowa samych prawd.
  "Biblię mimo wielu jej dobrych aspektów, odrzucam w całości, gdyż jest przekazem zmanipulowanym, wręcz wielowiekowym dziełem psychomanipulacji i socjotechniki."

  Jest to kazdego wybor osobisty.
  Jednak jak myslisz, czy nie jest zadziwijacym fakt ze ta wlasnie ksiega, zmanipulowana z czym oboje sie zgadzamy, zawiera w sobie przestoge wlasnie o tym ze jest zmanipulowana i to w wiecej niz jednym miejscu.
  Ta ksiega zawiera opsi przyszlosc i ponad wszelka miare mozna udowodnic ze opis ten ma potwierdzenie w glownych wydarzeniach jakie mialy miejsce. Te ktore beda mialy miejsce jeszcze bardziej potwierdza zgodnosc proroctw zawartych w tej ksiedze.

  Nawe przyjmujac ze 'ludzie stworzyli plan' a pozniej 'go wykonywali' nie rozwiazuje problemow.
  Latwo powiedziec a niezmiernie truddno zrobic.
  Jak wiec dokonali takiego dziela przez ponad 20 stuleci, z duza precyzja przy zachowaniu odpowiedniej lini czasu dla poszczegolnych wydarzen?

  Byc moze jest to pewien, dalece wybiegajacy ponad ludzkie mozliwosci schemat postepowania wobec nizszych ewolucyjnie planet z ich mieszkancami.


  "Co do chrześcijan postępujących wbrew swym wartościom, właśnie pisałem, że wojska z kapelanami chrześcijańskimi wyrzynały niewiernych, a także innych chrześcijan z takimi kapelanami. "

  oczywiscie ze tak, sam fakt istnienia instytucji 'kapelana' jest dowodem na gigantyczna hipokryzje, oraz dowodem do jakiego stopnia mozna dzieki psychomanipulacji sterowac ludzmi.


  ". Powiązania Stalina i Hitlera z Jezuitami to pewnie tez było pogaństwo."

  Dobre, : )

  Totalitaryzmu nie mozna przypisac jednej ideologii np. poganstwu.
  Sprawdzial sie on bowiem rownie dobrze w chrzescijasnstwie.
  Niemcy przeciez byly narodem chrzescijan a Hitler byl przekonany ze wypelnia wole biblijnego Boga.
  Totalitarzym jest jak wirus ktory moze opanowac kazdy rodzaj organizmu, jedne maja lesze uwarunkowania, inne gorsze, ale niema 100 % odpornych.


  " Fanatycy religijni nie są większością na NE."

  Fanatycy religijni to zakladnicy wlasnych emocji ktore zaczerniaj zdrowy oglad rzeczywistosci.

  Pozdrawiam,
 • @wk..ny 12:44:44
  No tak, jeżeli pańskim zdaniem Jahwizm nie jest pokłosiem Judaizmu, to rzeczywiście nie mamy, o czym ze sobą dyskutować.

  To Bóg Jahwe, Bóg Judaistów nie jest tym samym Bogiem chrześcijan, którego w rzeczywistości Judaiści od siebie odrzucili, nie przyjmując do siebie jego syna Jezusa Chrystusa Mesjasza i króla żydowskiego, który jednocześnie, tak jak to pan stwierdza był żydem, jednak to jest wierutne kłamstwo, ponieważ jego poczęcie nie miała nic wspólnego jego matka, ani jego przybrany ludzki ojciec, tutaj chodziło o narodzenie się w królewskiej rodzinie, i ta rodzina taki królewski rodowód posiadała, wywodziła się z rodu Abrahama, Jakuba i Dawida, ale to nie świadczyło o tym, że Jezus był żydem, ponieważ powtarzam jeszcze raz, to nie było zwykłe ludzkie poczęcie!

  Proszę przeczytać swój powyższy komentarz jeszcze raz, i przy tej okazji zastanowić się, czy to co pan w nim napisał można traktować na poważnie? Czy pana wywód ma jakikolwiek sens?
 • @Paweł Tonderski 13:40:28
  "Budda nie ma nic wspólnego z Jezusem"
  WIdac nie slyszales nigdy nauk Buddy.

  "tak jak Allah nie ma nic wspólnego z Jahwe"
  To twoj switopoglad ktory nie ma nic wspolengo z faktami.
  Poprostu masz braki w wiedzy.
  To jeszcze nie dowod ze czegos nie ma.


  "Czy w buddyzmie zapowiadano w proroctwach przyjście wybawiciela i mesjasza"

  W biblii zapowiadano i wiekszosc przepowiedni nie odnosi sie do Jezusa.
  Niektore, na ktore powoluje sie ST nawet nie istnieja.
  Buddha obiecal pijawienie sie kolejnego 'namaszczonego' przez ktorego przemowia uniwersalne wartosci.


  " coś wspominano o grzechu pierworodnym"
  O grzechu pierworodnym wspomnial pawel jemu zaslugujemy powstanie tego blednego dogamtu.

  "Kogo Jezus swoim przyjściem na Ziemię zdetronizował, i kto zajmował jego miejsce przed nim, jako opiekun nad Ziemią i nad ludźmi, podpowiem panom, to był Anioł Światłości"

  Chopie, nie znasz tekstu Bibli i powtarzasz utarte slogany tradycji chrescijanskiej.
  Jezus nikogo nie zdetronizowal.
  To 'szatan' wzial Jezsa na pustynie i proponowal' rzekomo bogu' cla planetke, to dopiero absurd.
  Pozatym, czy przez ostatnie 2000 lat widac zeby krolowal Bog?
  Nie wiesz o czym piszesz, propnuje poczytac pismo pomimo tego ze przewrotnie zarzucasz innym ze nie czytali.  "Jest tylko jeden prawdziwy Bóg, i jeszcze jedno, nie będziesz miał innych bogów- bożków ponad MNIE Boga Stwórcę Jedynego."

  Mhm, wiec kto jest tym JEDNYM prawdziwym Bogiem, wedlug Ciebie, Jahve czy Jezus?
 • @SpiritoLibero 22:16:18
  Witam!!

  Tak ..to bedzie wielka parada,,Milosci 33%$£¥ i PrzyzTWOICHtości,,
  Same samce,koguTY...i beda,,jaja,,..jak mówisz i piszesz,,Cyrkowka,,!!

  Pomysł ....novej spójności,jedności ....
  Jak Ty NATO p...wpadłeś .heee uśmiałem sie troche..pozdr.

  Wk...ny...to dobry.chłop ...
  Czytać, analizować. I na ....nutki przerobić ...
  Klucz...sie niebawem znajdzie...pozdr.kaznodziei
 • @nobody44 22:23:38
  Witam Bracie!!

  Dobrze piszesz i nie wicinaj ani JOty..
  Kto nie rozumie,nie chce rozumieć,nie musi rozumieć ..
  Choc można pojąć,rozum stanowi.....zródło ....
  Czerpać można z tego do WOLI...pozdr serd.
 • @eonmark 14:01:32
  Budda i jego nauki to w jednym zdaniu odwołanie się do fantastyki naukowej, którą pan usilnie chce przemycić w swoich komentarzach.

  Budda nie był wysłannikiem Boga Stwórcy, tak jak Jezus Chrystus, poza tym, Budda to był zwykły człowiek. Jeżeli narodził się ponownie i wielokrotnie, tak jak twierdzą to buddyści, a obecnie jego ziemskie wcielenia są innymi ludźmi, to z kogo dokonał INKARNACJI po raz pierwszy sam Budda?

  A MOŻE TO BYŁO PIERWSZE ZEJŚCIE BOGA NA ZIEMIĘ W LUDZKIE CIAŁO? Skąd w takim razie taka wybiórczość i brak ciągłości, przed narodzeniem samego Buddy, od którego to wszystko się rozpoczęło?

  JEDNAK, pomijając to wszystko, JAKI ZWIĄZEK MA BUDDYZM, HINDUIZM I DHARMA Z CHRZEŚCIJAŃSTWEM I NAUKAMI JEZUSA? Jeżeli w rzeczywistości Hinduizm to szamaństwo i religia demoniczna, która posiada wiele odniesień do demonów i sił zła?
 • @eonmark 14:01:32
  I tak właśnie wychodzi z fantasty jego wiedza na temat, o której chce się dyskutować nie posiadając tej wiedzy.

  Nie posługuję się żadnymi sloganami.

  Nie chodziło o ziemię, tylko o władzę nad ziemią, czy wiesz na czym polega władza, którą dostało się z nadania bożego, do której ma się dzięki temu prawo?

  Po co Jezus przyszedł na Ziemię?

  Aby nas ludzi uratować przed grzechem pierworodnym i karą za to, która bez tego byłaby nam przypisana na zawsze, oraz po to, żeby zdetronizować władzę Anioła Światłości, którą on wtedy w swoich rękach posiadał.

  Jakby tej władzy nie posiadał, to jakby mógł ją Jezusowi na pustyni zaoferować?
 • @eonmark 13:48:06
  Ja wierzę w Elohim, tyle że nie o tym piszę, a o religii, która rozminęła się z prawdą o powstaniu świata. Cele stworzenia religii były jak najbardziej ludzkie. Planowanie zniewolenia świata w przód, jest dziełem ludzi patrzących na świat nie z perspektywy życia jednostki. To i tak ewoluowało przez wieki, pierwszy powód stworzenia chrześcijaństwa to był podbój Rzymu. Militarnie nie dało się, więc stworzono religię dla goim.
  Co do totalitaryzmu państwowego, łączenie z religia jest błędne. Co innego totalitaryzm religijny i jakoś tak dziwnie się składa, że pod definicję totalitaryzmu z wikipedii zamiast państwa wpiszemy kościół, to pasuje jak ulał (poczynając od XIw. w Polsce)
 • @Paweł Tonderski 13:56:44
  Jahwe wymyślili żydzi, tak jak Chrystusa.
  Chrystus przyszedł do żydów jako syn ich boga. Jego pretorianami/uczniami byli też żydzi. Tylko nie rozumiem co my mamy wspólnego z ichnią mitologią? Nawet gorącym orędownikiem był faryzeusz Szaweł - faktycznie przejął władzę nad doktryną chrześcijańską aby ją implikować poganom.

  nigdy nie napisałem, że Jezus był żydem!
  był antropologicznie semitą dla jasności.
  Wierzysz w niepokalane poczęcie i zmartwychwstanie.. bo masz wierzyć..
  gdyby nie cuda wianki na kiju, religia nie była by chwytliwa.. te cuda wianki to takie uwierzytelnienie.. tyle, że Maria miała też inne dzieci, a wykraść ciało z grobu to podstawa dla głoszenia idei.. przecież siać i orać nie chciało się, lepiej pasożydować na innych w imię dobrej nowiny..

  Pan taki żydożerca, a wierzy w ich manipulacje? Zmiana imienia przez Szawła nic Panu nie mówi w odniesieniu do bliskiej historii?
 • @wk..ny 15:02:30
  Jakbym czytał twoje komentarze. Czy wiesz kto to powiedział? Cytaty zamieszczam poniżej.

  "Pierwotnie, chrześcijaństwo było jedynie wcieleniem bolszewickiego niszczyciela. Niemniej jednak, Galilejczyk, którego później nazwano Chrystusem, zamierzał coś zupełnie innego. On musi być traktowany jako lider, który zajmował pozycję wrogą wobec żydostwa. Galilea była kolonią, do której Rzymianie przesiedlali galijskich legionistów (…) Jezus nie był Żydem."

  "Najcięższym ciosem, jaki kiedykolwiek spadł na ludzkość było nadejście chrześcijaństwa. Bolszewizm jest nieślubnym dzieckiem chrześcijaństwa. Jedno i drugie zostało wymyślone przez Żydów."
 • @Paweł Tonderski 15:14:38
  aha.. Jezus był obrzezanym Rzymianinem z legionisty rodu.. nie wiedziałem, przyznam, że zaskoczył mnie Pan tym. Ale to chyba po ojcu, bo po matce to z rodu abrahamowego przecież?

  Po co łączyć bolszewizm z chrześcijaństwem? jak już to w relacji bratniej w stosunku do siebie przy wspólnym rodowodzie.
 • @wk..ny 14:48:35
  "Ja wierzę w Elohim, tyle że nie o tym piszę, a o religii, która rozminęła się z prawdą o powstaniu świata."

  A co jezeli wszystkie religie sa z inspiracji wlasnie Elohim, a ludzie tylko wykonawcami ziemskich misji?

  "Cele stworzenia religii były jak najbardziej ludzkie. Planowanie zniewolenia świata w przód, jest dziełem ludzi patrzących na świat nie z perspektywy życia jednostki."

  I tutaj sie nie zgadzamy.
  Wez teraz zaloz organizacje i ustal program zdobycia dominacji nad swiatem poprzez najpierw zbudowanie na nim globalnego imperium w postaci panstw miast z cala technologiczna infrastruktura a pozniej zniszczeniem tego wszystkiego i rozpoczaciem 'nowej ery'.

  Zaluz ze organizacja osignie cel po wiecej niz 2 mileniach...
  A pozniej start, do roboty...

  Zdajesz sobie sprawe ile potrzeba determinacji, ile konsekwecji, jakosci poziomu organizacji w tym przedsiewzieciu?
  Z calym szacunkiem, ale chyba nie do konca rozumiesz zlozonosc calego procesu, ogrom roboty jaki trzeba bylo wykonac w dodatku wedle wczesniej ustalonego ogolnego harmonogramu.

  Normalni ludzie dali by sobie spokoj po jakiejs...godzinie, kwitujac wszystko smiechem i popijajc winem.
 • @Paweł Tonderski 14:20:55
  "Budda nie był wysłannikiem Boga Stwórcy, tak jak Jezus Chrystus, poza tym, Budda to był zwykły człowiek. Jeżeli narodził się ponownie i wielokrotnie, tak jak twierdzą to buddyści, a obecnie jego ziemskie wcielenia są innymi ludźmi, to z kogo dokonał INKARNACJI po raz pierwszy sam Budda? "

  Moze poprostu obudzil sie dzieki mocy wszechswiata.
  Skoro Bog jest wszedzie i jest wszystkim to jest wszechswiatem...ktory obudzil swiadomosc Buddy...


  "A MOŻE TO BYŁO PIERWSZE ZEJŚCIE BOGA NA ZIEMIĘ W LUDZKIE CIAŁO?"

  Jestes zabawny ze swoja logika.
  Z jednej strony piszesz ze Jezus jest bogiem w ludzkim ciele a pozniej beztrosko nawiazujesz do 'aniola swiatla' ktoremu jezus rzekomo odebral prym na ziemii.
  Wszystko odwrotnie.

  Jak mogl 'aniol swiatlosci' zabierac Boga w wyznaczone miejsca i oferowac mu marnosci malej planetki ziemia w zamian za oddanie czci?

  To szatan nie wie kim jest bog?
  Nie pamieta kto wyrzucil go z niebios?
  Oferuje wlascicielowi wszechswiata pylek w ukladzie slonecznym?

  Tak wlasnie jest z logika wierzacych chrzescijan w wiekszosci.

  Twierdzisz ze jezus odebral szatanowi panowanie nad ziemia...a kiedy jezeli mozna zapytac?
  Poki co ziemia stacza sie w otchlan, a demoralizacja siega niebios...to wedlug ciebie sa rzady dobroci i prawdy?


  "Skąd w takim razie taka wybiórczość i brak ciągłości, przed narodzeniem samego Buddy, od którego to wszystko się rozpoczęło?"

  a czy ja napisalem ze cos sie zaczelo od buddy?

  To 'cos' sie zaczelo na dlugo przed budda a sam Jezus, szczegolnie jego nauki, sa uderzajaco podobne do nauk buddy, ktory pojawil sie na ok 400 lat przed jezusem.

  Jak chcesz moge w jezyku angielskim podac tobie nauki buddy i jezusa, te ktore sa niesamowicie podobne, niektore wrecz niemal identyczne.

  Te podobienstwa charakteryzuja sie tym by nie sadzic innych, by kochac blizniego bez interesownie, by pokonywac nienawisc miloscia, by nie udawac religijnosci, by skupiac sie na dawaniu bardziej niz na braniu itd.

  Podobienstwo miedzy budda a jezusem nie konczy sie nanaukach, dotyczy rowniez sposobu powstawania ruchu religijnego.  "JEDNAK, pomijając to wszystko, JAKI ZWIĄZEK MA BUDDYZM, HINDUIZM I DHARMA Z CHRZEŚCIJAŃSTWEM I NAUKAMI JEZUSA? Jeżeli w rzeczywistości Hinduizm to szamaństwo i religia demoniczna, która posiada wiele odniesień do demonów i sił zła?"

  A czy ja napisalem cos o hinduizmie?
  Wspomnialem o buddyzmie, a Ty chcesz sie skupiac na calym worku...
  W takim worku znajdzie sie wszystko, od prawd po klamstwa, od boskich wartosci po demonizm.
 • @Paweł Tonderski 14:28:18
  "Po co Jezus przyszedł na Ziemię?

  Aby nas ludzi uratować przed grzechem pierworodnym i karą za to, która bez tego byłaby nam przypisana na zawsze, oraz po to, żeby zdetronizować władzę Anioła Światłości, którą on wtedy w swoich rękach posiadał."

  W paru zdanich popelniasz cala litanie bledow.

  Po pierwsze, jak mi udowodnisz 'grzech pierowordny'?

  Kto jest tworca tego dogmatu?

  Gdzie w Biblii poza pawlem odnajdujesz podstawy do tego zeby uwarzac ze ludzkosc musi byc uratowana przed konsekwencja grzechu pierworodnego?

  Po drugie 'aniol swiatlosci'...
  Zdecyduj sie, czy 'szatan' jest aniolem swiatlosci, czy tylko go udaje, bo to jest zasadnicza roznica.
  Jak wyjdzie tobie ze tylko udaje, to napisz powiedz 'kto' w takim razie jest tym aniolem swiatlosci ktorego szatan udaje.

  Po trzecie, juz wspominalem.
  Jak ten posiadajacy wladze i autorytet dany mu przez biblijnego boga mogl zaoferowac wladze i autorytet temu bogu?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031