Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
85 postów 3390 komentarzy

Spartakus

wk..ny - "Twoja siła zaczyna się tam gdzie kończy strach", "Na zgniłym fundamencie nie wybudujesz solidnego domu", "Jeżeli prawo i sprawiedliwość są w konflikcie, musimy wybrać sprawiedliwość i nieposłuszeństwo wobec prawa",

Linia programowa Neonu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

zapraszam do dyskusji.. nie banuję nie kasuję. U mnie nadal istnieją pierwotne wartości NE - portal bez cenzury. Zapraszam do dyskusji.

Zawrzało w kurniku pod notką Wojtasa. Sam autor zarzuca portalowi brak linii programowej..

Jestem użytkownikiem tego portalu od początku i linię programową widzę doskonale zdefiniowaną: Pomijając główny cel istnienia portalu – Rysiu królem wszystkich polaczków..

Nie lubimy Żydów, ani pedałów. Kościółek lubimy, albo i nie, ale i tak w monoteizm jahwistyczny wierzymy. Banksterów nie lubimy, ale konta u nich mamy. Raczej Ameryki nie lubimy, za to Putina wielbimy. Wolność na sztandarach nosimy, ale socjalizmu oczekujemy. Człowiek jest pierwszy na Ziemi i jedyny w kosmosie.Dogmatów cała chmara :(

Jak widać powyżej, linia programowa jest.. nietuzinkowa..

Portal stał się niszowym maglem popierdułek.. Jak dwóch blogerów, których lubię i szanuję (coś tam wnieśli do mojej wiedzy); Nikander i Wojtas nie potrafią dojść do porozumienia i wyzywają się od „wiejskich głupków”, a obaj zafiksowali się na zakamarkach swoich umysłów i za nic nie potrafią dojść do porozumienia, to przykro mi na to patrzeć. Dali by sobie po razie, potem cytryńca razem napili i, coś by razem uradzili. Raczej nie widzę opcji, aby pod moją komendę weszli i karnie rozkazy wykonywali, bo to narcyzy zadufane w sobie.

Co poniektórzy pytają; kto na prezydenta, premiera, senatora, posła nadaje się z pośród nas..

Jestem lepiej wykształcony od premiera i prezydenta razem wziętych, do tego inteligentniejszy i bez doradców zniszczyłbym ich w każdej debacie..

Tylko jest jeden problem.. mam wyje..ne, nie chce mi się, widząc że nie ma dla kogo.. Nie będę produkował się, aby polepszyć byt Polaczków co to na POPISPSLD glosują.

(ci co nie głosują, w większości nie mają pojęcia o co chodzi - kiedyś łudziłem się, że to elektorat do zagospodarowania :(

Mieszkam w tym kraju pełnym debili, ale radzę sobie, zanim ja zdechnę z głodu to debili już nie będzie.. to jest pocieszające.. :(

Szukajcie dalej.. Brauny i Ogórki.. powodzenia.. jeszcze obrzezanego cieślę królem zróbcie :(

Może jak zmądrzejecie zgłosicie się do mnie.. tylko że ja z polaczków Polaków za darmo nie zrobię.. jestem wk..ny, bo to przez Was jest jak jest. Jeszcze zapłaczecie nad swym debilizmem..

 

Ku przemyśleniu.. (notka kierowana do wszystkich, chociaż na Neonie jest kilka wyjątków - na palcach jednej ręki można zliczyć :( przykre to..

 

Proszę o dyskusję na zadany temat, odpuście sobie pisaninę jaki to ja nie jestem.. nie moja osoba jest tutaj problemem.  

 

 

 

KOMENTARZE

 • "Będzie się działo" :)
  "...Brauny i Ogórki.. powodzenia.. jeszcze obrzezanego cieślę królem zróbcie :(..."

  Już choćby i za to ci się oberwie :)
  Oj, będzie niezły dym zaraz.
  Również w***ny,
  Pozdrowił.

  radzioron

  Ps. Też byłem tu od samego początku.
  To co dzieje się teraz to...
 • @ramenes 21:23:53
  Za co Ciebie wyrzucono? Zgadzałem się z Tobą w większości.. czyżbym miał podzielić Twój los? jak tak się stanie, to już nie wrócę. Nowy nick to nie dla mnie..
  Zgadzasz się z opisaną przeze mnie linią programową Neonu?

  Pozdrawiam
 • @partyzant 21:40:32
  każdy błaznuje na swój rachunek.. mądre wklejki KuliLisa mam także za spam.. ale nie kasuje.. mam swoje zasady i nie kasuje, jestem świadom konsekwencji..
  A tak po za tym, to zanim zaczniesz pisać to proszę, naucz się czytać.. notka o czym innym jest, więc nie spamuj ;)
 • @wk..ny 21:41:20
  "Zgadzasz się z opisaną przeze mnie linią programową Neonu?"

  W 100 procentach, choć dodał bym pewnie kilka linijek :)


  "..Za co Ciebie wyrzucono?.."

  Zaprawdę powiadam ci; pojęcia bladego nie mam.
  Spore prawdopodobieństwo, że obecna "admi(n)ralicja" to piewcy jedynej słusznej wiary. Najprawdopodobniej jednak za to; że nie potrafiłem "udawać że to deszcz pada". Więc zwyzywałem kilku jałopów - ale dokładnie wręcz ich słowami. A oni mają się dobrze :)

  Czyli "ich" linia programowa to "obrony krzyży" i okolice.
 • @Bastard Sword 22:05:30
  frakcje religie tłuką innym w głowy monoteistyczny jahwizm, który jest kolejnym, a raczej pierwszym, żydowskim przekrętem na skalę światową..
  Przemyśl to Sobie, bo jak widzę, także trzymasz się tego dogmatu :(
 • @Bastard Sword 22:05:30
  Że się wtrącę; nie wyzywają się od "wiejskich głupków", a tak wyzywa Nikander.

  A określenie jest Wawry, który zresztą sam go nie wymyślił - jest za mało inteligentny.
  To określenie jest z tytułu jednej z moich notek, a dotyczy roli takich rzeczywistych wiejskich głupków, jakich wielu w rodzinnych stronach Nikandera i Wawry.
  Zaś wymowa określenia u mnie nie była negatywna; chodziło o to, że w lokalnych społecznościach znajdowano "miejsce" także dla osób upośledzonych.

  Cóż. Poziom wskazanych blogerów nie dorasta do rozumienia zjawiska - każdy sądzi wg siebie.
 • @Pope Nimrod 08:02:35
  Wraz z "kolerzką"ślicznie pojechaliście z "tematem"...

  A jałopa miłośnik hebrajskiego znowu od rana po raz piąty gówno wstawił jak z expresiaka.

  A na pudle wisi jego agitka co by wszystkim przypominać ilu to rzytków itds. Co by roszczenia uprawdopodobnić.
 • Wk..ny, jestem na Ciebie wk..ny bo jestem wk...ny na to jakimi debilami, szmatami i tchórzami jest to Polactwo
  To co się udało zrobić takim chamom i debilom POlszewikom z takiego Narodu jak Polacy to fenomen socjologiczny. Takie obślizłe skundlone folksdojcze TWuSSki i WSIOwe KomoRuski, tumany i chamy z narodu zrobili debilną tchórzliwą hołotę. I nie piszę o 90% baranów które jedynie potrafią w stadzie podążać za stadem. Piszę o pozostałych którzy mają resztki samodzielnego myślenia. O tych symbolicznych Nikanderach i Wojtasach itp. którzy przez swoje kompleksy, urazy i zaślepienie nie są w stanie zrozumieć że to co robią szkodzi zamiast pomagać. (a zakładam dobre intencje). Bo oni i wszyscy inni podobni nie mają żadnych szans na zrobienie czegokolwiek. Tylko dlatego że mianowali się wszystkowiedzącymi Bogami. Do których reszta świata musi się dostosować. Bo oni WIEDZĄ. Tylko nie widzą najważniejszego. Że tylko dureń uważa się za wszystkowiedzącego. Że tylko zakompleksiony mały człowieczek panicznie boi się przyznać komuś rację. Że wchodząc w tematy ideologiczne automatycznie powodują konflikty i odpychają od siebie myślących itd. itp.
  Polska to POlactwo i POlszewia. Same zniewolone kundelki które jedynie potrafią służyć żeby na michę zasłużyć. Tyle że jedna sfora kundli to KmomoRuskie WSIowe chamolity które służą większym kundlom Żydkom, Szwabom czy Ruskom. Chamolity to najgorsze kanalie i chamy wyselekcjonowane przez ruskich okupantów żeby ich umieścić w roli zarządców i nadzorców POlszewii. To bydło rządzi od wojny do dzisiaj. różne Bieruty, TWarzysze Wolskie, Alki, Bolki, Litwiny. Skundlona sfora TWuSSków, WSIowych KomoRusków. Przez co wszyscy Polacy i Polska na całym świecie są traktowani jak durnie, parobki i inne nieudolne pociotki. A druga sfora skundlonego POlactwa, te pozostałe 90%. To bezwolne durne zniewolone kundelki pałętające się bez sensu. I zainteresowani tylko żeby jakąś michę mieć. Którą ktoś da albo się uda jakoś podpieprzyć. Jak debilne dzieci, jak gówniarze i tchórze czekają z podkulonymi ogonkami żeby ktoś dał im gotowe, żeby ktoś za nich wszystko zrobił. A najlepiej żeby nastąpił cud. Część z nich nawet się modli w tej intencji. Durnie nie widzą że jedynie proboszczom i biskupom udało się coś wymodlić. Wymodlili sobie stado durnych baranów dzięki którym mają kasę, władzę, limuzyny i dziewczyny. Bo po to się urodziłeś durniu jeden z drugim żebyś sam coś robił. Bo to ty durniu jeden z drugim odpowiadasz za to co robisz i za to czego nie robisz.
  Ale największy problem w tym, jak dotrzeć do durnia. Bo tylko ktoś mądry jest w stanie przyznać się do błędów, do niewiedzy. A dureń jest durniem bo nigdy się do tego nie przyzna. I nigdy do niego nie dotrze.
  Jak widać też się wk...łem. I chyba trzeba będzie olać to dziadostwo. I zacząć traktować Polactwo tak jak na to zasługują. Jak wszyscy inni ich traktują. Jak durnych zniewolonych parobków których można a nawet trzeba kopać, poniżać, wykorzystywać. Bo kundelek tego oczekuje i tego potrzebuje.
  PS.
  Jak widać po komentarzach, nie ma Cię tu na Neonie a jest Ciebie dużo.
  Wygrałeś. Miałeś rację. Chciałem żebyś przestał być wk..ny a zaczął być zadowolony. A kończyło się tym że ja też jestem też wk...ny.
 • @Pope Nimrod 09:00:32
  No niestety.
  Tezy słuszne w moim przekonaniu ale...
  Ale nie zgadza się to; z rozmodloną linią programową portalu :)
 • Jałopa znowu na pudle
  Wspaniale Reprezentatywny art. ilustrujący linię programową :)
  Właśnie jałopa po raz piąty wkleił notkę i natychmiast przeniósł się na pudło. Bo nie wierzę, że "admin" jakikolwiek. No chyba, że są "gender" to zrozumiem :) Ma zaprawdę "wielkie żarcie" u kierownictwa.
  Czyli znowu ma dwie gówniane notki na pudle.

  Art. idealnie wpisuje w obecną "linię ideową" portalu.
  NEon24 = FAKT
  Co tu się dzieje ?!

  Jedno i drugie - tabloid ?
 • @Pope Nimrod 09:00:32
  Nie trzeba sie tyle produkowac Nimrodzie.
  Wiadomo przeciez ze watykan jest mozgiem planety.
  Nawet upadek tej fasady, posrod innych, zaprojektowali.
  Wszystko dla incepcji.
  Nie ma wiekszej wladzy jal ta nad swiadomoscia czlowieka.
  Na tym fundamencie mozna budowac I burzyc w nieskonczonosc.
 • @Bastard Sword 13:36:23
  Na samo "pudło" osobiście mam w*****ne. Nigdy tam nie trafiłem, a i aspiracji takowych nie miałem.
  Niemniej, te kumoterstwo króre tu się odbywa to żenada.
  Wszyscy "sternicy" pieją o kiepskiej jakości portalu - a sami ją tworzą.
  Ktoś przejął większość akcji portalu i z czyjegoś polecenia próbuje tabloid z tego miejsca zrobić. Jak widzę po trzy notki "aniołka", "sówki" i "żółwika" w jednym żądku się pojawiające co monent, to padaczki ze śmiechu dostaje :)
  I oczywiście że niektóre z nich zasługują na uznanie, ale nie po pięć razy to samo na "miłość bośką".
  Pozdrowił
 • @Braterstwo.org 08:31:28
  Cześć, niestety nie mam satysfakcji z tej "wygranej". Wolałbym być zadowolonym. Ale sprawdza się, że z gówna bata nie ukręcisz :(
  Smutne, że Ty i inni, którzy próbują coś zdziałać są w najlepszym razie zamilczani, a zazwyczaj jest przypuszczany na nich atak. Tutaj na Neonie powstał taki magiel, gdzie onanizują się grafomani i pod ich notkami wyżywają się intelektualnie pozostali - tyle, że nic z tego nie wynika :(
  Społeczeństwo obudzi się jak straci pełną michę, czy też dach nad głową.
  Mamy preludium z frankowiczami, odwrócona hipoteka, nieprawna działalność komorników, a kataster dopełni temat.
  Pod inną notką, gdzie broniłem jedynego rozwiązania, czyli likwidacji fizycznej narostu kurestwa, dostałem odpowiedź, że należy się modlić do jahwe aby nawrócił złodzieji.. ręce i gacie opadają :(
  Ludzie czekają na rycerza w lśniącej zbroi na białym rumaku co to w jednej ręce trzyma krzyż, a w drugiej magiczną różdżkę, którą to machnie i Polskę naprawi..
  Zarzuca mi się, że nie szanuję rodaków nazywając ich polactwem.
  Moim zdaniem jest to idealne określenie na zindoktrynowany dogmatami motłoch debili. Polak to brzmi dumnie, ale na to miano należy zasłużyć, nie starczy tutaj się urodzić. Prawa wyborcze powinny być nadawane po zdaniu egzaminu. Wystarczy kilka pytań: kim był Bolek, dla czego Wojtyła został papieżem, po co Jaruzelski spotykał się z Rotschildem, czyim agentem był Piłsudski, jaki język znał Tusk jako pierwszy, czy Komorowski, Kaczyński i Kwaśniewski to prawdziwe nazwiska rodowe, itd.? Z doświadczenia wiem, że zadając te pytania znajomym, patrzą na mnie jak na kosmitę :( nie wiedzą zupełnie o co pytam i dlaczego.
  Są to ludzie w większości z wyższym wykształceniem, zarabiający ponad średnią krajową.
  Nawet są tak beszczelni, że przy innych potrafią z szyderstwem wskazując chemitrals przytoczyć moje pytanie: "czy nie sądzisz, że coś jest nie tak z tymi chmurami, i że nas czymś trują" no i brechta ze mnie :(
  Niestety, ale kraj debili nie ma prawa przetrwać.. mit inteligencji narodu jest mitem.. najlepsi z najlepszych dali się załadować w bydlęce wagony z historyjką, że jadą "na wakacje" i jak barany szli pod strzał z nagana w ręku ruskaja eskimosa..

  Pozdrawiam
 • @Bastard Sword 22:17:18
  rozumiem, że przeskakujesz na wyższy poziom w postrzeganiu boga niż ludzkie; Światowida, Zeusa, Jahwe, Elohim, Allacha, Thora i wielu innych. Pewnie masz rację, ale to nie jest bóg do którego modły kierują i ich wysłuchuje.
  To jest coś czego nie ogarniamy, można to jak starożytni nierozumiejący jeszcze więcej od nas przypisywać bogu, fizyce(trzęsienia ziemi, potopy, itp.).. albo.. nie wiem, tak jak Ty nie mam tej wiedzy, ale staram się zachowywać jak na tysiące lat przewagi doświadczenia przystało :)

  Pozdrawiam
 • @Bastard Sword 17:15:17
  Spoko, mam plan :)
  Klawo jak cholera będzie (a i kilku trafi).
  Za dzień, za dwa - wyprowadzę "katiusze" :)

  A że akurat jeszcze kilka dni pochorować muszę, to i tak mi się nudzi :)
  Będzie się działo!

  ps. Jedno co wiem na pewno to - to, że z chamstwem można wygrać tylko chamstwem :)
 • @Bastard Sword 17:15:17
  z braku laku, nawet Marxa na pudło wsadzą :(
  Jest deficyt dobrych blogerów i dobrych notek, ot co..
  Ta notka pisana "na kolanie" nie zasługuje na pudło, ale nie chwaląc się w czasach koniunktury, notki nad którymi trochę czasu spędziłem tam lądowały :)
  Teraz szkoda mi czasu na pisanie notek i ich dopieszczanie, musiałbym rodzinę okraść z siebie.. jak to robi Trybeus mający 5-7 potomstwa i jest wstanie obskoczyć kilka portali, komentować i notki pisać - albo okrada rodzinę z siebie, albo Jahwe dał mu pilota do zatrzymania czasu..
  ale sądzę, że za przykładem biblijnych apostołów olał rodzinę.. tak po chrześcijańsku :(
 • @Bastard Sword 17:20:26
  masz rację, to kontrowersyjne.. Jak mówię ludziom o ustawie przedwojennej gdzie urzędnicy za kradzież byli dużo surowiej karani od pospólstwa włącznie z rozstrzelaniem za działanie na szkodę Narodu to mi mówią, że tak nie można :( nawet do nich nie trafia, że takie mieliśmy prawo i urzędas chcący ustawić przetarg bał się o swoje życie.. a teraz.. zostanie uniewinniony i jeszcze order od prezydęta dostanie, najwyżej zawiasy czy roczek za kilka milionów przytulonych..
 • @Bastard Sword 17:39:04
  Nie... No na wesoło, rzeczoczywistapolska, będzie :)
 • @wk..ny 17:02:52 Dzięki za pozdrowienia, nawet bardzo. Powodujesz ambiwalentne emocje.
  Czytając co napisałeś się uśmiechałem. Mimo że to wszystko straszne jest. Miło jest spotkać prawdziwego człowieka, szczególnie w tym chlewie. Przykro że jest tak mało ludzi w tym stadzie. Z jednej strony posiadanie świadomości powoduje że człowiek jest ponad i poza tym stadem. Ale jednocześnie bardziej jest wk...ny (nomen omen) wyraźnie widząc to bagno. A dodatkowo bardziej cierpi będąc o wiele bardziej wrażliwym na odór tego gnoju, tchórzostwa, chamstwa i dziadostwa. Czyli polactwa. Które ja dzielę na chamolity i człoboty. (Chamolity, najgorsze chamy i kanalie posadzone na stołkach przez ruskich okupantów w miejsce wymordowanych i wyeliminowanych elit. I człoboty, bezmózgie istoty w ludzkim ciele, programowane, sterowane i prowadzone przez media, polityków, kościoły itp.). Wszystko to skundlona sfora małych obślizłych durnych miernych wiernych oddanych poddanych kundelków. Które jedynie potrafią wiernie służyć żeby za tą wierną służbę na jakąś michę zasłużyć. I na tym i na tych kundlach oparty jest cały ten POlszewicki system. Tylko wierną oddaną służbą dla większego kundla można zasłużyć na większą michę. I tak najgorsze kanalie i chamy prosto z obory włażą na salony i na urzędy. I potem rządzą nami takie mendy. Takie skundlone WSIowe KomoRuski czy folksdojcze TWuSSki. Problem z tymi wystraszonymi tchórzliwymi kundelkami jest taki że w ogóle nie znają ludzkich relacji. Dla tych kundelków podział jest prymitywny i prosty jak ich procesor. Są tylko większe kundle, którym trzeba służyć żeby zasłużyć na resztki z ich michy. Albo wrogowie. Dlatego jak wyciągniesz do takiego kundelka rękę to cię użre. I będzie ujadał na ciebie. A jak mu dasz z kopa to podwinie ogonek i będzie grzeczny. Oczywiście tak długo dopóki będzie się bał.
  Chcą być kopani poniżani i okradani. To niech tak jest. Ja i inni podobni zrobiliśmy o wiele więcej niż to rozsądne żeby im pomóc. Czas ich olać. I wrócić do mojej miłości, do tego co kocham i co jest moim spełnieniem. Do świata gdzie mi płacą ogromne pieniądze za to że robię to co kocham i co sprawia mi wielką radość i szczęście. Wracam do coachingu. I zamiast wydawać własne pieniądze i nie zarabiać żeby kundelkom pomóc, teraz wrócę do zarabiania w godzinę tyle co te kundelki nie zarobią w miesiąc. Pomagając dużym kundlom być bardziej szczęśliwymi, bogatymi i spełnionymi.
  Super że jesteś. Postaw żagle, korzystaj z wiatru jaki Ci daruje Bóg / natura czy los (niepotrzebne skreślić) i trzymaj kurs na bogactwo.
  I do spotkania gdzieś na pełnym morzu.
  Andrzej.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30