Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
85 postów 3390 komentarzy

Spartakus

wk..ny - "Twoja siła zaczyna się tam gdzie kończy strach", "Na zgniłym fundamencie nie wybudujesz solidnego domu", "Jeżeli prawo i sprawiedliwość są w konflikcie, musimy wybrać sprawiedliwość i nieposłuszeństwo wobec prawa",

Narodowy Socjalizm cd..

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

podbudowany odbiorem mojej ostatniej notki pociągnę temat dalej..

Narodowy Socjalizm to coś co akceptujemy i wiemy, że  jest w opozycji do obecnej rzeczywistości.

Czym jest Narodowy Socjalizm? To dobre pytanie, dla kazdego pewnie czymś innym..

Poszukując informacji na ten temat, nie znalazłem nic co można zaadoptować odpowiednio do dzisiejszych czasów. Znalazłem jednak swoisty manifest, z którym zgadzam się.. w zasadzie odkryłem, że ktoś może myśleć tak jak ja, a takich jest wielu.. bardzo podbudowało to mnie ..

Nie mam w zwyczaju kopiować cudzych tekstów, ale w tym przypadku nie potrafiłbym tego tak zwięźle i logicznie napisać, więc bez wiedzy autora, a mam nadzieję że za jego błogosławieństwem wklejam.

Autor: David Lane, znalezione na stronie: http://nlog.org/view.php?user=narodowy_socjalista&mode=all

88 spostrzeżeń:

 

Spokój i stabilność zapanują na ziemi dopiero wtedy, gdy Biała rasa uświadomi sobie, że jest tylko jedno źródło pewności wiecznych prawd. Niezmienne Prawa Natury są kluczem do życia, porządku i zrozumienia. Słowa ludzi, nawet te, które niektórzy uważają za „natchnione” są uwarunkowane tłumaczeniami, dodatkami oraz zniekształceniami omylnych śmiertelników. Każda książka czy inspiracja, dawna czy współczesna musi przejść test zgodności z Prawem Natury. Białe narody na ziemi muszą zrozumieć, że na równi z innymi mieszkańcami Kosmosu podlegają żelaznym Prawom Natury. Jeśli tego nie zrobią nigdy nie będą w stanie zapewnić swojemu ludowi pokoju, bezpieczeństwa ani nawet istnienia. Liczne problemy naszych czasów są spowodowane tym, iż rasy, podrasy, narody i kultury są zmuszane do gwałcenia nadanych im przez Naturę instynktów. Wielu ludzi dobrej woli ale małym rozumieniu próbuje walczyć z symptomami, które są rezultatem gwałcenia Praw Natury. Weźmy na przykład naturę człowieka. Większość ludzi hołduje wąskim prowincjonalnym postawom, które powstały na podstawie poglądów uformowanych przez najbliższe środowisko, aktualną sytuację i uwarunkowane dogmaty. Taka krótkowzroczność i ograniczoność jest popierana przez potężne i bezwzględne Plemię, które kontrolowało sprawy świata od wieków wykorzystując najbardziej podstawowe ludzkie instynkty. Konflikty pomiędzy nieoświeconymi służą jako maska i tarcza tych działań. Głębsze zrozumienie fundamentalnych Praw, które rządzą człowiekiem jest niezbędne jeśli mamy ocalić cywilizację od jej uzurpatorskich egzekutorów. Tych kilka stron nie zostało napisanych w celu dostarczenia szczegółowego systemu rządów. Są to spostrzeżenia, które zrozumiane, wzbogacą i ochronią Ludzi jako jednostki i jako Naród.1. Każda nauka czy religia, która przeczy Naturalnym Prawom Kosmosu jest fałszywa.

2. Niezależnie od tego w jaki sposób ludzie pojmują Boga, Bogów czy też Siłę Kosmosu nie są w stanie zaprzeczyć, że Prawa Natury są wytworem i zamierzeniem tej właśnie siły.

3. Bóg i religia są odmiennymi, rozdzielonymi i często wchodzącymi w konflikt koncepcjami. Natura dowodzi boskiego planu. Dla ludzi Bóg jest twórczą inteligentną siłą. Religia jest tworem śmiertelników czyli już u podstaw jest skazana na omylność. Religia może przyczynić się do zachowania jak i też zniszczenia Ludu. Zależy to od struktury nadanej jej przez jej twórców, motywów działań wyznawców oraz od kaprysów sytuacji historycznych.

4. Najprawdziwszą formą modlitwy jest kontakt z Naturą. Nie wymaga on słów. Idź w opustoszałe miejsce, na szczyt góry podczas nocy, gdy bezchmurne niebo usiane jest gwiazdami, poczuj majestat i porządek nieskończonego makrokosmosu. Rozważ zawiłości równie nieskończonego mikrokosmosu. Zrozum, że z jednej strony jesteś poza możliwościami zrozumienia wielkości rzeczy a z drugiej jesteś potencjalnie wartościowy poza zrozumieniem jako ogniwo w łańcuchu przeznaczenia. Wtedy zrozumiesz w jaki sposób duma i jaźń mogą współistnieć z szacunkiem i czcią. Wtedy możemy znaleźć harmonię z Naturą a z harmonią przychodzi siła, pokój i pewność.

5. Świeckie systemy władzy chronią i promują te religie, według których istnieje życie po śmierci. W ten sposób ludzie uczeni są rezygnacji z walki przeciwko wrogom w tym życiu.

6. Historia świecka jak i religijna jest fałszywą bajką ułożoną w służbie fałszu i podtrzymywaną przez tych, którzy czerpią z tego korzyści.

7. Religia w swej najbardziej korzystnej formie jest symboliką Ludzi i ich kultury. Wielonarodowe religie niszczą sens wyjątkowości, unikalności oraz wartości potrzebne rasie do przetrwania.

8. To, co ludzie nazywają „nadnaturalnym” jest tak naprawdę „naturalnym’ ale jeszcze nie zrozumianym albo nie odkrytym.

9. Proliferacja praw, która prowadzi do utraty wolności jest znakiem, i jest wprost proporcjonalna do duchowej choroby Narodu.

10. Jeśli Naród jest pozbawiony zdrowia duchowego i moralnego charakteru, rząd i ludzie bez zasad wypełniają tę lukę. Wtedy wolność prosperuje wśród wartości moralnych a tyrania rozwija się w moralnym rozkładzie.

11. Prawda nie wymaga wyjaśnień. Strzeż się rozwlekłych doktryn. Wielkie zasady są objawiane w zwięzłości.

12. Prawda nie boi się dochodzenia.

13. Bezpodstawne wierzenia są żałosne. Ludzie, którzy nie sprawdzą słuszności i efektów swoich wierzeń będą cierpieć lub zginą.

14. Zgodnie z Prawami Natury nic nie jest bardziej właściwe niż zachowanie własnej rasy.

15. Przekonanie o własnej racji jest największą siłą motywującą jaka kiedykolwiek istniała.

16. Bystrość umysłu, wnikliwość, trafność sądów to cechy zdrowego Ludu. W chorym lub umierającym narodzie, cywilizacji, kulturze czy rasie istotne treści są zarzucane na rzecz pozorów.

17. Cechą wnikliwości jest zdolność rozpoznawania różnicy między wiarą a dającą się udowodnić rzeczywistością.

18. Nie istnieje nic takiego jak prawa czy przywileje poza Prawami Przyrody. Zwierzę upolowane przez głodnego lwa nie ma prawa do życia. Może on jednak uzyskać to prawo dzięki posłuszeństwu instynktom czujności i ucieczki. Podobnie ludzie nie mają prawa do życia, wolności czy szczęścia. Jednak te rzeczy mogą być osiągnięte przez człowieka, jego rodzinę, lud czy przodków ale trzeba pamiętać, że nie są to żadne prawa a tylko nabytki. Co więcej, wartość tych nabytków może być utrzymana poprzez czujność i posłuszeństwo Prawom Natury.

19. Ludzie, którzy nie są przekonani o swej niepowtarzalności zginą.

20. Biała rasa była nękana najazdami i brutalnymi atakami ludów zamieszkujących Afrykę i Azję przez tysiące lat. Weźmy na przykład Attylę i Hunów, którzy najechali Europę w piątym wieku gwałcąc, rabując, i zabijając ludzi od Alp do Bałtyku i Morza Kaspijskiego. Scenariusz powtórzył się osiemset lat później kiedy Europę najechali Mongołowie Czyngis Hana (Genghis Khana,0). (Zauważ, że amerykańscy Indianie nie są rodowitymi Amerykanami ale rasowo są Mongołami,0). W ósmym wieku, setki lat zanim Murzyni zostali przywiezieni do Ameryki, Maurowie z Północnej Afryki o pomieszanym rasowo pochodzeniu najechali Portugalię, Hiszpanię i część Francji. Tak więc próba zrzucenia odpowiedzialności i nazywanie Białych ludzi oprawcami cywilizacji jest chybiona z powodu faktów historycznych oraz Prawa Natury, które przeczy współczuciu innym gatunkom (odmianom,0). Faktem jest, że wszystkie rasy zawdzięczają nieskończenie wiele geniuszowi ludów Aryjskich.

21. Ludzie, którzy pozwalają ludziom należącym do innej rasy mieszkać razem z nimi zginą, ponieważ nieuchronnym rezultatem rasowej integracji jest mieszanie genów, które niszczy cechy charakterystyczne i istnienie rasy. Przymusowa integracja jest rozmyślnym i złośliwym ludobójstwem. W szczególności dotyczy to rasy Białej, która należy w świecie do mniejszości.

22. Rasa czy gatunek nie są oceniane w kategoriach lepszy czy gorszy ale ze względu na wolę i zdolność przetrwania.

23. Polityczne, ekonomiczne oraz religijne systemy mogą być zniszczone a późne przez ludzi odbudowane. Śmierć rasy jest wieczna.

24. Żadna rasa nie może bez końca kontynuować swego istnienia bez terytorialnych imperatywów propagujących, chroniących i promujących swój własny rodzaj.

25. Ludzie pozbawieni kultury, żyjący sami dla siebie zginą.

26. Natura ustanowiła pewien rodzaj antypatii między rasami i gatunkami, aby zachować indywidualność i istnienie każdego z nich. Pogwałcenie terytorialnego imperatywu niezbędnego do przeżycia prowadzi albo do konfliktu albo do przemieszania.

27. Nienawiść do innych ras nie jest niczym konstruktywnym. Jednak separacja jest niezbędna do zachowania istnienia własnej rasy. Należy jednak nienawidzić czystą i doskonałą nienawiścią tych, którzy zdradzają własną rasę i oddają się praktykom prowadzącym do zniszczenia kulturowej i rasowej wyjątkowości danej rasy i narodu.

28. Koncepcja wielorasowego społeczeństwa gwałci każde Prawo Natury mówiące o zachowaniu gatunku.

29. Koncepcja równości jest jawnym kłamstwem. Niszczy ona każdą lepiej rozwiniętą rasę, naród czy kulturę. Aby koń pracujący na roli biegł tak szybko jak koń wyścigowy trzeba by okaleczyć konia wyścigowego i odwrotnie, aby koń wyścigowy ciągnął pług z taką samą siłą jak koń roboczy, trzeba by okaleczyć konia roboczego. W obydwu przypadkach ceną równości jest zniszczenie doskonałości.

30. Rasowy i gatunkowy instynkt samozachowawczy jest podyktowany przez Naturę.

31. Instynkt jest doskonałym mechanizmem stworzonym przez Naturę w celu zapewnienia możliwości przetrwania każdej rasy i gatunku.

32. Krzyżowanie ras jest i zawsze było największym zagrożeniem dla przetrwania Aryjskiej rasy.

33. Współczucie dla osobników innego gatunku jest wbrew Prawom Natury czyli dokładniej mówiąc jest samobójstwem. Jeśli wilk chciałby ocalić owcę przed lwem zostałby zabity. Dzisiaj widzimy Białego człowieka płacącego tak wysokie podatki, że nie może sobie pozwolić na dzieci. Podatki są wysokie, aby starczyło na wykarmienie milionów nie-białych, z których wielu żąda, aby ostatnia Biała kobieta rodziła ich dzieci. Tak jak widać człowiek jest podmiotem wszystkich Praw Natury. Nie ma to nic wspólnego z moralnością, nienawiścią, dobrem czy złem. Natura nie uznaje koncepcji dobra i zła w stosunkach między gatunkami. Jeśli lew zjada owcę to jest to dobre dla lwa i złe dla owcy. Jeśli owca ucieknie i lew głoduje to jest to dobre dla owcy i złe dla lwa. Tak więc jak widać to samo zdarzenie można jednocześnie nazwać dobrym i złym. Jest to rzeczą niemożliwą, bo w Naturze nie ma żadnych sprzeczności.

34. Instynkt prowadzący do seksualnego zjednoczenia jest częścią doskonałego mechanizmu Natury służącego przetrwaniu gatunku. Budzi się on we wczesnym okresie życia i często jest aktywny aż do późnego wieku. Nie może być tłumiony, a jego cel czyli reprodukcja, udaremniany. Trzeba zrozumieć, że nasze kobiety od tysięcy lat rodziły dzieci w młodym wieku. Obecnie, w celu dostosowania się i współzawodniczenia w obcej kulturze, kobiety zaprzeczają swoim obowiązkom i instynktom podyktowanym przez Naturę. Ucz się odpowiedzialności ale także rozumienia. Życie rasy ma swoje źródło w łonie kobiety. Ten, który chce oceniać musi najpierw zrozumieć różnicę pomiędzy tym, co jest dobre a co złe.

35. Homoseksualizm jest zbrodnią przeciwko Naturze. według Jej praw celem instynktownego dążenia do zjednoczenia seksualnego jest reprodukcja, a tym samym zachowanie gatunku. Niepohamowany instynkt seksualny mężczyzn musi być skierowany do kobiet w celu posiąścia ich. W parze z tym musi iść siła i moc, które niezbędne są do utrzymania kobiety.

36. Pornografia poniża i hańbi Naturę. Piękna naga kobieta to sztuka. Kamera między jej nogami to pornografia.

37. Jeśli mężczyzna nie będzie walczył aż do śmierci o swoją kobietę, jego rasa zginie. Każdy Biały mężczyzna cechujący się zdrowym instynktem czuje odrazę i rewulsję widząc Białą kobietę z mężczyzną innej rasy. Obecnie ci, którzy kontrolują media uczą, że jest to złe i że należy się tego wstydzić i zwalczać. Nazywają to rasizmem. Każdy -izm na przykład „nacjonalizm” oznacza sprzyjanie własnej rasie. Rasizm znaczy po prostu sprzyjanie i chronienie życia własnej rasy. Jest to być może najdumniejsze słowo jakie istnieje. Każdy człowiek, który sprzeciwia się tym instynktom występuje przeciwko Naturze.

38. Jeśli naród, kultura, rasa czy cywilizacja jest chora wtedy polityczne różnice zdań i tradycyjne wartości będą przez inkwizytorów, odznaczających się szowinistycznym patriotyzmem, nazywane i prześladowane jako haniebne zbrodnie.

39. Ludzie ignorujący swą przeszłość, kalają teraźniejszość i niszczą przyszłość.

40. Rasa musi czcić i szanować ponad wszystko tych, którzy oddali życie albo wolność dla swego ludu.

41. Lud czyli członkowie rasy stanowią Naród. Lojalność rasowa zawsze musi przekraczać geograficzne i państwowe granice. Jeśli ta prawda zostanie zrozumiana nastąpi kres bratobójczych wojen. Wojny nie mogą być toczone na korzyść innych ras.

42. Wodzowie narodu nie są władcami ale sługami i strażnikami. Ich celem nie może być zysk osobisty. Wybierajcie tylko tych, którzy nie mają żadnego interesu w gromadzeniu dóbr materialnych.

43. Wybierajcie i osądzajcie swoich przywódców. Ci, którzy dążą do ograniczenia władzy rządu są ludźmi dobrego serca i sumienia. Ci, którzy pragną wzmocnienia i rozszerzenia władzy są tyranami.

44. Żaden rząd nie może nigdy niczego nikomu dać nie odebrawszy uprzednio czegoś komuś innemu. Rząd jest ze swej istoty zalegalizowanym braniem. Rząd jest koniecznym obciążeniem pomagającym w utrzymaniu obrony narodowej i wewnętrznego porządku.

45. Konstytucja Narodu, czyli podstawowe fundamentalne prawo nie może być poprawiane żadną inną metodą jak tylko jednomyślną zgodą wszystkich zainteresowanych stron. W przeciwnym wypadku zostaną otwarte drzwi dla najbardziej niebezpiecznej formy rządów - demokracji.

46. W demokracji ci, którzy kontrolują media a tym samym umysły wyborców mają władzę o jakiej nie śnili królowie ani dyktatorzy.

47. Najprostszy sposób opisania demokracji trzech ludzi w rządzie, każdy ma jeden głos. Dwaj z nich głosują , aby ukraść własność tego trzeciego.

48. Późniejsze stadia demokracji są wypełnione zagranicznymi wojnami, ponieważ każdy upadający system próbuje ratować się najeżdżając inne narody.

49. W demokracji to, co jest legalne mało kiedy jest moralne, a to, co moralne jest często nielegalne.

50. Z demokracją nierozerwalnie związany jest jakiś silny człowiek. Niektórzy nazywają go dyktatorem. Jest to jedyny sposób zaprowadzenia porządku w chaosie spowodowanym przez demokrację. Wybierajcie swoich silnych mądrze! Musi być on strażnikiem narodu z powołania. Musi dowieść, że jego jedynym celem jest zachowanie swego Ludu. Jego ostatecznym celem musi być zachowanie praw ustanowionych na podstawie doskonałych Praw Przyrody. Nie wybierajcie go na podstawie jego słów. Wybierajcie tego, który poświęcił wszystko w walce z tyranią, tego, który przetrwał i zwyciężył. To jest wiarygodny dowód jego wartości.

51. System władzy zrobi wszystko niezależnie od tego jak brutalnych czy skorumpowanych metod musiałby użyć.

52. Tyrania nie może być obalona bez użycia siły.

53. Ci, którzy popełniają zdradę ukrywają swoje czyny pod płaszczykiem patriotyzmu.

54. Propaganda jest głównym składnikiem wszystkich systemów władzy świeckiej i religijnej. Fałszywa propaganda jest głównym składnikiem systemów władzy bez zasad. Wszystkie systemy władzy usiłują przekonać ludzi, iż dany system jest dobry, sprawiedliwy, korzystny i szlachetny oraz warty uwiecznienia i obrony. Im propaganda jest bardziej szowinistyczna, tym bardziej podejrzane są jej prawdziwe cele i zamierzenia.

55. Władza polityczna jest stworzona i utrzymywana siłą.

56. System władzy świecki czy też religijny jeśli używa wzniosłych haseł patriotyzmu albo wymaga nadmiaru słów i retoryki do przekonania ludzi o swej wartości oraz do utrzymania się przy życiu jest zamaskowaną tyranią.

57. Propaganda jest usankcjonowaną i niezbędną bronią w każdej walce. Odwołanie się do uczuć, prostota, powtórzenia, zwięzłość to cechy, które zapewniają propagandzie sukces. jeśli ludzie wierzą w to, w co chcą wierzyć i jeśli wierzą w to, co uznają za korzystne dla siebie trafna propaganda musi odwołać się do interesów tych do których jest kierowana.

58. Tyrania uczy CO myśleć; wolni ludzie uczą się JAK myśleć.

59. Strzeż się ludzi, którzy powiększają swój majątek dzięki słowom. Szczególnie strzeż się prawodawców i duchownych, którzy przeczą Prawu Natury.

60. Patriota doprowadzony do lochów inkwizycji czy też pod topór egzekutorów będzie najgłośniej potępiany przez swych wcześniejszych przyjaciół i sprzymierzeńców. W ten sposób chcą oni uniknąć takiego samego losu.

61. Słodka Bogini Pokoju żyje pod skrzydłami Boga Wojny.

62. Podstawowe prawo Narodu ma do spełnienia dwa zadania. Po pierwsze musi wyrażać z bezbłędną i nieodwołalną tożsamość homogenicznej rasowej i kulturowej grupy tych, dla których dobra jest stworzona oraz po drugie dowodzić, iż ciągłe istnienie Narodu jest korzystne dla danej grupy.

63. Rasa albo kultura, która pozwoli, aby inni mieli wpływ lub kontrolowali niżej wymienione sfery ich życia zginie organy informacji, system edukacji, instytucje religijne, biura polityczne, produkcje pieniędzy, system sądowniczo-prawny, instytucje kulturalne, życie ekonomiczne.

64. Sprawiedliwe prawa nie wymagają wyjaśnień. Są one nieodwołalne w swej prostocie i precyzji.

65. Słowo mówione jest w stanie pobudzić ludzkie emocje w o wiele większym stopniu niż słowo pisane. Dlatego właśnie rządzący tyrani w sposób bardziej gwałtowny reagują na zgromadzenia dysydentów niż na książki czy pamflety.

66. Organiczne prawo Narodu czy w ogóle jakiekolwiek prawo jak dokładnie tak słuszne i stosowne jak wola i siła, która je popiera.

67. Nieuzbrojony i nie wojowniczy Lud zostanie prędzej czy później w taki czy inny sposób zniewolony.

68. Niektórzy mówią, że pióro jest silniejsze od miecza. Prawdopodobnie mają racje. Ale mimo tego słowo bez miecza nic nie znaczy.

69. Tyranie są przeważnie budowane krok po kroku i starannie ukrywane i maskowane przy pomocy wzniosłej retoryki.

70. Różnica pomiędzy patriotą i terrorystą jest kontrolowana i ustalana przez mass media.

71. Sądy i oceny przywódców i strażników narodu muszą być zgodne z naturalnym prawem i rozumem.

72. Materializm jest czymś niegodnym i niosącym zniszczenie. Strażnicy Narodu muszą nieustannie ostrzegać i sprzeciwiać się materialistycznym nastrojom w Narodzie. Osiągnięcie w sposób uczciwy dóbr materialnych niezbędnych do życia rodziny na godziwym poziomie jest rzeczą właściwą i pożądaną. Wyzysk, szczególnie ten przybierający postać lichwiarstwa, jest siłą niszczącą Naród.

73. Materializm prowadzi ludzi do szukania sztucznego statusu poprzez majątek i własność. Prawdziwy społeczny status jest pochodną służby dla Rodziny, Rasy i Narodu.

74. Materializm prowadzi do zbytecznej konsumpcji, która w odpowiedzi prowadzi do pogwałcenia Natur i zniszczenia środowiska. Jest to nienaturalne zachowanie. Prawdziwi strażnicy Narodu muszą być odporni na niszczące działanie materializmu.

75. Funkcją sprzedawcy jest dostarczanie metod wymiany. Kupiec, który proponuje zbyteczną konsumpcję i materializm nie może być tolerowany.

76. Jedyną, zgodną z prawem, funkcją pieniądza jest bycie środkiem wymiany i utrzymywania wartości. Wszystkie inne sposoby używania pieniędzy takie jak inżynieria społeczna, spekulacje, inflacja i w szczególności lichwiarstwo są sprzeczne z prawem. lichwiarstwo pod każdym względem jest straszną zbrodnią i nie może być tolerowane.

77. Naród z arystokracją pieniądza, prawników i handlowców stanie się tyranią.

78. Oto najprostszy opis centralnego systemu bankowego opartego na lichwiarstwie bankierzy żądają własności Narodu jako gwarancji przy udzielaniu pożyczek. Później trzeba oddać im więcej niż oni wcześniej pożyczyli. Tak więc ostatecznie bankierzy foreclose of the nation.

79. Lichwiarstwo, inflacja oraz wysokie podatki są kradzieżą przez podstęp niszczącą morale Narodu.

80. Dobra zdobyte bez wysiłku czy też uczciwej pracy są zazwyczaj źle używane.

81. Nic w Naturze nie jest statyczne. Albo coś rozwija się i wzrasta albo chyli się ku upadkowi i ginie.

82. Na szacunek trzeba sobie zasłużyć. Nie można go żądać ani kupić.

83. Unikaj irytujących (vexatious,0) ludzi. Ich trucizna zatruje też i ciebie.

84. Samodyscyplina jest znakiem wartości człowieka.

85. Pogoda ducha pomimo niepomyślnego losu jest jedyną miarą człowieka.

86. Głupiec ocenia ludzi po ich słowach. Mądry człowiek ocenia innych po ich czynach i osiągnięciach.

87. W stosunkach pomiędzy ludźmi tak jak w przyrodzie reakcja jest odpowiedzią na każdą akcję. To, co my sadzimy będzie zebrane jeśli nie przez nas to przez innych.

88. Niżej wymienione rzeczy to pewne oznaki chorego lub umierającego Narodu. Jeśli zauważysz chociażby jeden z nich jest to dowód na to, że twoi strażnicy dopuszczają się zdrady

(a,0) mieszanie ras

(b,0) niszczenie jedności rodziny

(c,0) zbyt wysokie podatki

(d,0) korupcja prawa

(e,0) niewola i terror wobec tych, którzy chcą ustrzec Naród przed błędami

(f,0) niemoralność, alkoholizm, narkomania

(g,0) dzieciobójstwo (zwane powszechnie aborcją,0)

(h,0) niszczenie waluty poprzez inflację albo lichwiarstwo

(i,0) propagowanie obcych kultur oraz jednoczesne spychanie na bok kultury rodzimej

(j,0) materializm

(k,0) udział w zagranicznych konfliktach

(l,0) strażnicy i przywódcy goniący za bogactwem i sławą

(m,0) homoseksualizm

(n,0) religia nie oparta na Prawie Natury

Najwazniejszym celem jest zawsze ochrona i wzmacnianie Zdrowia fizycznego i psychicznego spoleczenstwa. Musimy powstrzymac rozprzestrzenianie sie wielu groznych chorób. Naszym zadaniem jest uswiadomienie ludziom jak nalezy zyc we wlasciwy sposób dla zdrowia naszej rasy.

Krzyzowanie ras ludzkich doprowadza do degeneracji zdrowia czlowieka. Celem wspólczesnego narodowego socjalizmu jest wytlumaczenie spoleczenstwu tego konsekwencji, przy uzyciu rzeczowych, obiektywnych i naukowych argumentów. Kazda z ras ludzkich jest odmienna ze swoimi pozytywnymi i negatywnymi wlasciwosciami. Te róznice musza byc respektowane
i zachowane. W swiecie, w którym dba sie o zachowanie wszystkich gatunków, walczy sie o zachowaniu przy zyciu w nie zmienionej formie róznorodnych zwierzat i roslin zyjacych nawet w najodleglejszych i najbardziej niedostepnych czesciach Ziemi, nie dba sie o czystosc rasy ludzkiej. Politycy czesto popieraja dzialania prowadzace do zacierania sie róznic biologicznych i kulturowych, niszczenia genów, które wyksztalcaly sie przez wiele tysiecy lat.

W roku 1972 piecdziesieciu amerykanskich i europejskich naukowców, wykladowców uniwersyteckich, w tym takze noblistów doszlo do porozumienia, ze nie wolno zapomniec o znaczeniu dziedzictwa i biologicznych czynników podczas badania ewolucji ludzkich zachowan. W podsumowywujacym artykule zamieszczonym w „ American Psychologist” czytamy, ze nie powinno sie przemilczac znaczenia dziedzictwa i nalezy podkreslic jego znaczenie w róznorodnych dziedzinach, takich jak socjologia, psychologia, antropologia i wielu innych.

Teoria rasowa jest walka z chorobami dziedzicznymi, degeneracja i eksterminacja zdrowego spoleczenstwa, obrona przeciw próbie zniszczenia marzenia o lepszej przyszlosci. Teoria rasowa musi byc wprowadzana w zycie z wiedza, tolerancja
i godnoscia. Nalezy udostepnic ogólowi spoleczenstwa wyniki badan naukowych dotyczacych problemu mieszania ras
i zacierania róznic kulturowych. Jedynym sposobem ochrony ras ludzkich od zaniku jest zachowanie ich w nie zmienionej postaci, we wlasciwym srodowisku i wpojenie wszystkim zasad ochrony wlasnych interesów.

Czesto niewlasciwie rozumiany narodowy socjalizm opiera sie na teoriach naukowych dotyczacych rasy z lat dwudziestch
i trzydziestych dwudziestego wieku, które nie zawieraly elementu ksenofobi . Zydzi nie byli zsylani do obozów pracy z powodu swej rasy, lecz z powodu zagrozenia dla ówczesnego rzadu w zwiazku ze swoimi powiazaniami z komunistami.

 

 

Czytając to, oczyma wyobraźni zobaczyłem Nikandera z Wojtasem idących zgodnie pod ramię (pewnie podtrzymujących się nawzajem po cytryńu ;) Myślę, że nawet chrześcijanie z czystym sumieniem mogą to poprzeć. Jest to idea, która nas wszystkich może połączyć. Pewnie sam bym coś dodał, coś inaczej ujął, ale nie ja jestem autorem powyższego. To traktuję jako punkt wyjścia, proszę Was o Wasze opinie. Ajwaji nie banuję, ale proszę niech 1* wstawiają jak muszą, ale niech nie wtrącają się jak Polacy o Polsce rozmawiają, bo nic im do tego.. Chcą krytykować, to niech krytykują Izraelski nacjonalizm i socjalizm w kibucach. Narodowy Socjalizm był fundamentem Syjonizmu, niech tym zajmą się, a nie Polakami w Polsce.. Gościny i tolerancji nadużyli, niech grzecznie znają swe miejsce jako gościa i przemeblowań w domu gospodarza nie próbują, bo nie wypada.

 

 

KOMENTARZE

 • @partyzant 21:43:08
  nie wnikam.. zbrodniarzem był, a tego nie popieram.. lepiej przeczytaj całą notkę, jestem ciekaw Twej opinii.
 • Jak zwykle z Ciebie srala-mądrala :)
  //1. Każda nauka czy religia, która przeczy Naturalnym Prawom Kosmosu jest fałszywa.//

  A kto Ci to powiedział? SAM BÓG? ale masz układy ! :)

  pozdrówka
 • @partyzant 21:43:08
  ...EL Comendante, to był parchaty tchórz, jak zabijał niewinnych to był bohater, jak go dopadły boliwijskie chłopy, to skamlał o życie jak pies...i zdechł zastrzelony jak pies ...jeśli dla ciebie parch Che jest idolem, to sam jesteś parchem...tfu !!
 • @Astra 21:52:14
  z tego co kojarzę, to takie tezy głoszą...Jaszczury z Oriona :))

  ..najciekawsze jest to, że one pono widzą ludzi, natomiast ludzie nie widzą onych :))...dlatego ludziska wolą wierzyć w Naturalne Prawa Kosmosu, bo to taki dreszczyk emocji jest...:))
  pozdr...
 • @trybeus 21:56:01
  No trybie, nareszcie skumałeś !
  Ja to wiem od dawna.. że partyzant to na 300 co ja gadam na 1000% jest parch.. dlatego ma tylu "obrońców" tutaj ...

  pozdrawiam jak zawsze
 • @Astra 22:02:03
  PS
  Odnośnie partyzancika, to on wie, że ja wiem skąd nadaje :) więc wali takie numery jak jego ostatni u interesariusza:
  "@interesariusz z PL 21:16:31
  nie bądź taki pewien skąd nadają nadają zza vpn, proxy taka astra ma kilka nicków na przykład.
  nadużycie link skomentuj
  partyzant 16.09.2015 21:58:50 "

  Ty wiesz, że un ciągle twierdzi, że ja i Krysia mamy ten sam nick? no jaja .
  Wiem jedno, "une" niestety ciągle nie pojmują, że jesteśmy, my Polacy od nich o wiele inteligentniejsi :))
  Tak łatwiutko ich rozpracować...
 • @Astra 21:52:14
  wiedza, logika.. bóg nie mówi..

  ponadto nie ja jestem autorem, ja bym ten punkt pominął aby nie drażnić ludzi wierzących w buka Jahwe z siwą brodą, co mówi do wiernych i wysłuchuje ich żalów.. tak z prostej ludzkiej życzliwości, aby ludziom marzeń nie zabierać, bo to nie ludzkie ;)

  Rozumiem, że na pkt. 1 zakończyłaś lekturę?
 • @wk..ny 22:10:10
  Przeczytałam wszystko, coś Ty !
  Nawet dałam w Polecane - udanej dyskusji życzę :)
 • @Astra 22:09:17
  To jako Polka pochyl się nad notką zamiast mi tu śmietnik robić swymi relacjami z partyzantem, nie interesuje mnie ten Wasz dziwny związek..
 • @wk..ny 21:45:38
  Znakomita większość tez jest dobra.
  Jest trochę wmieszanych z V ligi, czasem trochę wyżej.
  W sumie - dobre skojarzenia, ale brak koncepcji syntetycznej.
  To jest w CP.

  Czy narodowy socjalizm? To zależy od kształtu.
  Jeśli będzie oparty o ideę narodu wybranego (Ubermensch), któremu inne narody mają służyć - to błąd.
  Jeśli jest to naród wybrany aby służyć innym - można rozmawiać o warunkach wypełniania.
 • @wk..ny 22:12:58
  Nad niczym nie będę się "pochylać" zapomnij i dyskutuj sobie z innymi !
  Swoje zdanie napisałam, jesteś jak zwykle przemądrzałym poznaniakiem i tyle i nie wku...j mnie Ty teraz.
  Chcesz? dyskutuj sobie z tym w/W bo to chyba Ty masz z nim związek!!
 • To jest bełkot
  na styku new age, okultyzmu, buddyzmu i ...faszyzmu. Dno.
 • @Astra 22:09:17
  No widzisz, wczoraj stwierdził, że Astra i Lotna to ta sama osoba. :))
 • @miarka 22:21:57
  Zgoda 100 %.
 • @Lotna 22:22:55
  Ja ich wyczuwam momentalnie w tej nienawiści do Polaków.. wszędzie..
  No wiesz, kto najgłośniej krzyczy "łapaj żyda" ? une własnie! :)
  Gdyby nie to, że to jest żałosne, to było by nawet śmieszne, ale mnie wku...a - tak a propo autora :)))))))))))))

  pozdrawiam
 • @Krzysztof J. Wojtas 22:18:51
  nie ma tu tematu narodu wybranego, tylko obrona własnej rasy i kultury z poszanowaniem dla innych.. służenie innym to kolejna skrajność.. równowaga w przyrodzie musi być
 • @Lotna 22:26:08
  taka Pani słowna? obiecała Pani nie udzielać się u mnie
 • @miarka 22:21:57
  a Reksio zaciął się i wszędzie widzi Hitlera.. to jakaś ajwajska trauma, nie bój się, komory gazowe to bujda, niepotrzebnie mama Cię nimi straszyła..
 • ...
  //19. Ludzie, którzy nie są przekonani o swej niepowtarzalności zginą. //

  ...i ci ktorzy sa przekonani o swej niepowtarzalnosci tez moga podzielic taki los...

  Haselka niby prawdy objawione...calkiem jak nauki jezusa...zwiezle i mocne...ale nie zawsze prawdziwe.
 • prawa natury...
  //14. Zgodnie z Prawami Natury nic nie jest bardziej właściwe niż zachowanie własnej rasy. //

  Od kiedy prawa natury to najwyzsze dobro?
  Albo zrodlo absolutnej prawdy?

  Harmonia w naturze jest tylko pozorna...wynika z prostoty programu okreslanego mianem bezwzglednego trwania.
  Pozor ten jest odbierany jako przyklad harmonii glownie z niewiedzy obserwujacego, wlasciwie z braku zrozumienia.
 • @All
  postaram się odpowiedzieć na wątpliwości w kolejnej notce

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30