Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
85 postów 3390 komentarzy

Spartakus

wk..ny - "Twoja siła zaczyna się tam gdzie kończy strach", "Na zgniłym fundamencie nie wybudujesz solidnego domu", "Jeżeli prawo i sprawiedliwość są w konflikcie, musimy wybrać sprawiedliwość i nieposłuszeństwo wobec prawa",

Dla czego nie zostałem libertaninem?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

..pomimo, że jestem wolnościowcem.

Nazwmy, nazwy, to tylko słowa.. Lewica to żydzi, prawica to żydzi, socjalizm to żydzi, komunizm to żydzi, kapitalizm to żydzi, demokracja to żydzi.. Musiałbym stosować nowomowę, aby powiedzieć o czymś, czego żydzi nie zawłaszczyli. To tak jakbym kolory; czarny i czerwony zaczął opisywać własnymi słowami, ale to jest czarny i czerwony i nie interesuje mnie, że jakiś debil źle sobie kojarzy te nazwy kolorów.

Szczytne idee wolnościowe są dziś kojarzone z Kurwinem i Owsikiem, czy tam innym Palikmiotem. Są one wypaczone przez zadanowanych durniów wielkiego kapitału. Mając to na uwadze, nie będę zajmował się planktonem, a ideą.

Idea Libertariańska ma kilka problemów:

1. Nie ma odniesienia do Narodu, białej rasy, a silne Państwo to zło.

2. Podważa prawo do samostanowienia Narodu o pieniądzu.. Problemem jest Bank Centralny państwowy z monopolem na druk,twierdzą, że  pieniądz jest towarem, a banki komercyjne mają prawo do kreacji długu oraz drukowania pienądza.

3. Państwo to zbieranina indywidualistów egoistów w wyścigu szczurów zagryzających się nawzajem.

 

Są to sprawy mi obce, zapewne na wdrożeniu liberanizmu (czy jak to tam wołają oszołomy) skorzystał bym, będąc ogólnie rzecz biorać "silniejszym szczurem" od 80% polskiego społeczeństwa potrafiłbym żyć kosztem innych. Silniejszy wygrywa; przegryzając krtań GPS-a, lewą ręką okładając po mordzie Imrama, prawa ręka dusiłą by Ultimę, miałbym jeszcze możliwość aby moja prawa noga kopałą w zadek Lotną.. Niestety są na tym Świecie silniejsi, co to Black Water by na mnie wysłali.. Na szczęście Polska jeszcze istnieje i Wojsko Polskie z prywatną armią najemników poradziła by sobie. Państwo Polskie musi być silne aby byle Rotschild nie mógł nim pomiatać..

 

I tak nie zrozumiecie.... :((((((((((((

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • no miotasz się
  ...miotasz się we własnym umyśle, we własnym ego, bo nie masz odniesienia do wyższych idei...lewitujesz tylko na poziomie (własnego) konsumcjonizmu i to cię gubi maksymalnie...trzym się...
 • @autor
  Dostrzec tutaj mozna pomylenie pojec: liberatarianizmu z libertynizmem. Piszac na dodatek o sobie, mocniejszy od 80% spoleczenstwa swiadczy wylacznie o braku, badz latwej rezygnacji ze zdrowych zasad wspolzycia spolecznego, ktore okreslaja kogos czy jeszcze jest czlowiekiem.
 • @ Autor
  "Na szczęście Polska jeszcze istnieje i Wojsko Polskie z prywatną armią najemników poradziła by sobie."

  Że jak? :-( Skąd w Panu tyle optymizmu?

  Polska? O kondominium mówił szef opozycji, jest jeszcze seryjny samobójca dla tych co wierzą bardziej niż powinni, o tym, że łapówki za dostęp do zasobów są niższe niż w Afryce mówił prof. Kieżun. Handel? Przemysł? Banki? Proszę się wyzbyć złudzeń. Polska to już tylko plama na mapie. I kupa długów z kupą niewolników.
  Proszę mi nie mieć za złe tych słów. Im lepiej uświadomimy sobie swoje położenie, tym lepszą drogę jego poprawy możemy znaleźć. Ale to tylko możliwość, a nie coś pewnego. Bo zawsze można pogrążyć się bardziej.

  Przepraszam, że tak pesymistycznie...
  5*
 • @Autor
  "Podważa prawo do samostanowienia Narodu o pieniądzu"

  Szanowny Autor prezentuje po prostu szczyty obłudy.
  Naród bowiem to ludzie ten Naród tworzący, a nie garstka wybrańców uważająca sama utożsamiająca się z Narodem.
  Libertarianizm tej właśnie garstce rządnej władzy i przemocy nad resztą odmawia jakiegokolwiek prawa do stanowienia czegoś dla pozostałych, w tym także narzucania im siłą jednolitej formy pieniądza. Odmawia jakiegokolwiek prawa do odbierania innym współobywatelom ich własności w zamian za jakieś zadrukowane kawałki papieru.

  Nie dziwię się zupełnie szanownemu Autorowi, że nie został libertarianinem - to przecież uniemożliwiło by mu głoszenie czegokolwiek samozwańczo w IMIENIU NARODU!
  Dziwię się jedynie czemu szanowny Autor nazywa jeszcze siebie wolnościowcem, skoro jest tak zafascynowany kultem stosowania przemocy i siły jako jedynej skutecznej metody działania.
  Uważam to za ogromną obłudę.
 • SZULERZY BRONIĄ SIĘ PRZED STONOGĄ,..
  jak tylko mogą.
 • @Michaello 02:17:34
  Ni w ząb nie zrozumiałeś notki autora.
 • autor
  "miałbym jeszcze możliwość aby moja prawa noga kopałą w zadek Lotną"

  No, teraz to masz pan przechlapane od rana do wieczora, a w nocy też. Kobiety Panu tego nie darują.

  PS.ad 1 - dobrze,
  ad 2 - źle,
  ad 3 - źle.
 • Widocznie masz koleżko wgrane w głowie inne oprogramowanie.
  Stąd przekonanie Ciebie do innej opcji graniczy z Cudem. Szczególnie starszy umysł trudno odwieźć z na przykład imperializmu do komunizmu i na odwrót.

  Nie miej pretensji do siebie, widocznie tak Cie zaprogramowano że członka plemienia/stada szcurzego nie zagryziesz.

  Szczur z innym oprogramowaniem umysłu zagryzie innego współplemieńca stada.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30