Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
85 postów 3390 komentarzy

Spartakus

wk..ny - "Twoja siła zaczyna się tam gdzie kończy strach", "Na zgniłym fundamencie nie wybudujesz solidnego domu", "Jeżeli prawo i sprawiedliwość są w konflikcie, musimy wybrać sprawiedliwość i nieposłuszeństwo wobec prawa",

Eskimosi rządzą, a "polacy" szczekają..

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

promocja przez portal hasła: "nie idź na wybory" jest bardzo widoczna na stronie głównej.. frekwencja jest ważna!!!! to do Was Debile..

Pomijając całą bandę systemową i ich twory; pozostaje nic.. :(

Jeżeli ktoś nie jest aż takim debilem, aby zagłosować na PO,PiS,SLD,PSL

to zagłosuje na coś innego: pomijając oczywiście drwala wychowanka Szechtera i Kuronia.

Co pozostaje??

Nowoczesna; całą tajemnicą w 3x16% jest obniżka CIT dla sponsorów Petru, reszta co mówi nie ma znaczenia, bo i tak nie przejdzie, ale "zgniły kompromis" przeforsuje mniejsze podatki dla mocodawców Petru (Bucholtz jest pionkiem, a nie mocodawcą)..

Korwin; w zasadzie dobrze by się stało gdyby wszedł do sejmu, brak Leppera ktoś musi zapełnić (ktoś kto bez ogródek powie kurwom kim są), ale znam jego hasła kilkanaście lat i zdążyłem się zorientować, o co chodzi w forsowanym wzroście wydatków na policję i wojsko; 30% Polaków musi być chronione, aby następne 70% nie zjadło ich z głodu.. Aby powstrzymać kilkanaście milionów ludzi biednych (nie stać ich aby na wolnym rynku zapewnić sobie podstawy przetrwania) jest potrzeba dużo ludzi i broni.

Kukiz; niby przeprosił za popieranie PO, nawet za wspieranie majdanu.. jego JOW może zabetonować scenę polityczną, jednak bardziej obawiam się, że doprowadzi do zmany konstytucji, gdzie o kształcie zadecydują inni.. bo On o tym nie będzie decydował, tego jestem pewien.. Znajdzie się na okładce konstytucji nazwa "POLIN" i nikt tego nie zauważy.. Niestety Kukiz jest zbyt głupi aby to ogarnąć :(

Nie mamy kogo wybierać, ale.. no właśnie jest pewne ale..

Frekwencja; PSL i Lewactwo mają stały elektorat, im więcej oddanych głosów na kogoś innego mogą wykluczyć te dwie partie z parlamentu!! PSL ma stały elektorat w osobach rodzin obsadzających synekury, zwykli rolnicy na nich nie głosują, tylko byznesmany zatrudniające ukraińców przy zbiorach. SLD przez koalicję z sodomitami stracił własny elektorat, a poprzez wyższą frekwencję może nie osiągnąć podwyższonego minimum, czego im z całego serca życzę..

 

Ja głosuję zawsze; często było: "przeciw", na "mnieksze zło", następnie nie rezygnując z mego obywatelskiego prawa oddawałem głos nieważny.. w tych wyborach zagłosuję na osobę z partii, która mi naj mniej przeszkadza.. Osoba pasuje, partia najmniej przeszkadza..

Zburzyć systemu nie da się; ale jeśli PiS dostanie 35%, PO 25%, Kukiz 20% i Korwin 20% to będzię ciekawie, a najlepsze w tym wszystkim jest to, że PZPR (SLD i PSL) odejdzie w niepamięć..

 

FUNDAMENT NALEŻY ZBURZYĆ, ALE TO NIE STARCZY!! PO ZBURZENIU NALEŻY ZAORAĆ, WRZUCIĆ 5 GRANATÓW; I TAK POWTARZYĆ TĄ CZYNNOŚĆ Z PIĘĆ RAZY..CHYBA, ŻE NAPOTKA SIĘ BUNKER Z ODGŁOSAMI, TO NALEŻY POWTARZAĆ..............

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @Wk..ny
  Bravo .Ave.
 • Czasem "Debilu" uda Ci się coś rozsądnego wyskrobać :))
  To co? na Kukiza czy Korwina poznaniaczku zagłosujesz?
 • @Astra 21:48:26
  Miała być ZMIANA ,ale propozycję ostateczną dostali i nie wystartowali . Ave.
 • @Repsol 21:42:41
  dziękuję, ale co sądzić po gwiazdkach? - pal licho oceny oszołomów, ale moja rzeczowa notka zostanie zpiwniczona, a promuje się antydemokratyczne zachowania.. to źle świadczy o portalu, bo o adminach dobrego zdania nie mam od dawna.. Pomijając, że nie mam czasu, to nie mam chęci i motywacji aby tu cokolwiek napisać, co mi zabierze więcej niż 15min czasu życia.. Z tego co rozmawiam z ludźmi, nie jestem odosobniony w ocenie..

  P.S.
  Domagam się informacji jaki admin wypromował/zpiwniczył moją notkę!!!

  Piszącym należy się informacja kto "rządzi" w danej chwili na portalu!!!
 • @wk..ny 21:54:42
  Zrobię co tylko można ,aby ten gwiazdkowy relikt przeszłości skasować , mam następne zgłoszenie tego problemu. Pzdr.
 • @Astra 21:48:26
  http://www.parlamentarny.pl/sejm-2015/okw-39-poznan,39/kww-kukiz-15,10/justyna-socha,3719.html
  kobieta skrzywdzona przez system,
  wolontariuszka ze stowarzyszenia STOP NOP, wie po co idzie do sejmu, a temat jest mi ostatnio bardzo bliski..


  ja głosuję na człowieka.. ale przyznam szczerze, że wolę kogoś od Kukiza niż od Korwina, jak by mój kolega startował z listy PO/PiS to by mojego głosu nie dostał..

  Nie Trolluj proszę u mnie;
  rozsądku, wiedzy i intelektu mojego nie ogarniasz więc "przysrywasz", kompleksy można leczyć farmakologicznie, zapal sobie holendra i wyluzuj..

  Pozdrowił
 • @Repsol 21:52:05
  powiesz coś więcej o tej "propozycji"?? jak dotąd myślałem, że to ja ich uwaliłem ;)
 • @Repsol 22:03:31
  znów adminem jesteś?? szkoda, że w taki sposób dowiadujemy się..

  "gwiazdki" nie są takie złe, ale nie powinny być anonimowe, sprawę należy zreformować..
 • @wk..ny 21:54:42
  P.S.
  Domagam się informacji jaki admin wypromował/zpiwniczył moją notkę!!! Przykre to że tak to odbierasz , zobacz jak piszą inni którym notek nikt nie kasuje i dostosuj formę literacką aby nie pisać gorzej jak oni . Pzdr. :)
 • @Repsol 22:08:27
  mi nikt nigdy notki nie skasował..
  rozumiem, że Ty masz dziś dyżur.. dziękuję..

  Chodzi o to, aby było wiadomo kto jest adminem na portalu i kto z Was ma akurat dyżur.. tylko o to..

  P.S. przedkładam treść nad formę, liczby nad tekst, rozmowę nad pisanie..
  co ja tu robię??? ;)
 • @wk..ny 22:04:19
  Nie trolluję :)))

  "rozsądku, wiedzy i intelektu mojego nie ogarniasz więc "przysrywasz", kompleksy można leczyć farmakologicznie, zapal sobie holendra i wyluzuj.."

  Pewnie, że nie ogarniam, musiałam wejść w edycję i poprawić dwa błędy, jedną interpunkcję i fakt, że Polacy piszemy z dużej litery.
  Admin odpowiada za to co idzie w promocji.

  Poważnie jednak to powiem Ci, że jakiekolwiek atakowanie i domaganie się przez nicki (bo tym dla mnie jesteś) nazwisk adminów i wykrzykiwania pełne pretensji za naszą pracę tutaj, mogą się skończyć dla Ciebie urlopem... tak, że wyluzuj i pisz co masz do powiedzenia, jeśli nie chcesz - nie musisz..
  tyle..
 • @ Autor
  "a nie jest Pan zadaiowcem, tylko wiedzy i intelektu brak.. "

  No i po co było mi tak pisać ;-)))

  Mam nadzieję, że z tym co Pan pisze o Korwinie, to nie jest prawda. O to mam na myśli:

  "o co chodzi w forsowanym wzroście wydatków na policję i wojsko; 30% Polaków musi być chronione, aby następne 70% nie zjadło ich z głodu.."

  Moim zdaniem wydatki na wojsko i całą OBRONNOŚĆ trzeba wręcz lawinowo zwiększyć bo:

  - Polska musi mieć nowoczesną armię ok 250 tys wojska i broń atomową ze środkami przenoszenia. Nawet taktyczną. Takie pociski np typu cruise o zasięgu ze 2 tys. I trochę w walizkach. Parędziesiąt egzemplarzy rozlokowanych we wrażliwych miejscach, żeby to inni nam robili "łaskę"... za darmo ;-) Samolotów rangi co najmniej Su35 ok 500 lub lepiej coś na poziomie Raptora. Okręt podwodny? Super pomysł. Nawet parę. Można byłoby jak ktoś przyfika gdzieś podpłynąć i.... W takiej wersji rakiet międzykontynentalnych chyba mieć nie warto...

  Oprócz klasycznych komponentów czyli wojsk lądowych, marynarki i lotnictwa inne części armii to:

  - wojska kosmiczne (lub rozszerzenie "kompetencji" lotnictwa :-))))) ),
  - cybernetyczne (wiadomo, wymóg czasów)
  - siły specjalne szybkiego reagowania o zasięgu globalnym - żeby móc ratować życie polskich obywateli w razie potrzeby, lub obywateli państw zaprzyjaźnionych

  Ale jeszcze jest kwestia OT. Kraj o tej liczbie ludności co Polska musi być w razie czego gotowy wystawić powyżej 10 mln wojaków znających teren, umiejących strzelać, wyposażonych w:

  - indywidualne wyrzutnie pocisków p-panc. ( z milion sztuk ;-))
  - indywidualne wyrzutnie pocisków p-lot (też z milion)
  - kałachy, pistolety, broń snajperską, amunicję
  - miny przeciwpancerne i przeciwpiechotne
  - drony (też bojowe)

  I niech Pan teraz porówna stan obecny z tym co napisałem jako wariant optymalny. Wyjdzie Panu diagnoza, np taka, że polska obronność to trup, któremu z rozpędu może rośnie jeden, może dwa paznokcie, bo więcej to chyba nie.

  Do tej pory opisałem w skrócie potrzeby w zakresie obronności - ale tylko jej komponentu militarnego - czyli armii i OT :-)

  Pozostał jeszcze zatem komponent niemilitarny. Ale (też w skrócie) to było u Brauna- szło jakoś tak: KOŚCIÓŁ, SZKOŁA (strzelnica - to militarny) i... MENNICA.

  Jakby Pan miał pytanie skąd na to wziąć, to wcześniej napisałem:

  http://jasiek.neon24.pl/post/126712,napisalem-do-prezydenta

  Tam był pomysł na BILION. Rozpisany na najbardziej podstawowe 8 kroków.

  Czy w stopniu wystarczającym wyjaśniłem Panu dlaczego należy lawinowo zwiększyć wydatki na obronność? :-)
  Może Korwinowi o to właśnie chodzi? Będzie się Pan śmiał z sił kosmicznych? Korwin powiedział, że za pieniądze utopione w EURO 2012 czy ileś tam, można byłoby wysłać Polaka na Marsa :-)

  Kłaniam się Panu uprzejmie.

  A za poglądy zawarte w notce daję 5*
 • @Astra 22:17:41
  po pierwsze, "polacy" napisałem z pełnym rozmysłem.. bo "Polacy" nie szczekają!!!! nie wp..dalaj się jak nie rozumiesz!!!
  Teraz wychodzi, że Polaków mam za psy..

  Nie domagam się imion i nazwisk adminów, tylko informacji, który pełnu dyżur!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Wszystko pogmatwałaś!!!! to taka domena kobieca, czy złośliwa jesteś???
  -na jedno wychodzi :((((
 • @Astra 21:48:26
  Pewnie na Korwina, bo on zamierza sprzedać Lasy Państwowe (jak zresztą i całe Państwo Polskie) w większych kawałkach, ludziom z większą kasą. Bo gdyby sprzedać lasy ludziom biednym w małych kawałkach, to oni wybiją tam całą zwierzynę i zjedzą....
  Ludzie... o czym wy gadacie? jak można w ogóle takie nazwisko wymieniać w dyskusjach aspirujących do jakiejś powagi?
  Co, Wy kabaret robicie? JKM!? kto jest JKM!?
 • @wk..ny 22:14:16
  Akurat się mylisz . :)))
 • @Repsol 22:27:23
  Astra już się "przyznała", ale przyznasz chyba, że nie chodzi o to aby domyślać się????
 • @Jan Paweł 22:26:21
  "Co, Wy kabaret robicie? JKM!? kto jest JKM!?"

  JKM to Korwin. Lub KORWIN :-)

  Prawda jest taka, że podatki trzeba teraz ciąć i widocznie została ona objawiona... kabareciarzom? ;-)

  Uprzejmości
 • @wk..ny 22:30:46
  Wybacz ani ja ,ani szanowna Astra nie jesteśmy od kasowania , jesteśmy tu tylko dlatego aby pilnować kultury dyskutowania . Tam gdzie poleci ktoś mięsem będzie wycięty .Tylko tyle i ,aż tyle . Mam nadzieję że rozumiemy się .Pzdr.
 • @kserkses 22:35:19
  Za spamowanie .Trochę odpocznij . Przykro mi . :(
 • @Jasiek 22:24:29
  ależ mi Pan gwiezdnymi wojnami przywalił, wnioskuję, żeś taki podjarany, bo widziałeś przed premierą.. gratuluję i zazdroszczę..
  ponad to w zupełności nie zgadzam się z Panem, a muszę nawet powiedzieć, że odnośnie Korwina ja nie o armii pisałem tylko o policji, której mamy obecnie więcej niż wojska, a będzie więcej, właśnie rosomaki kupują i kałachy od wojska przejmują..

  Zadam głupie pytanie, ale na głupi wpis inaczej nie potrafię:
  Po co w Polsce rozbudowa policji, kogo rząd boi się?????
  pewnie Rosjan albo kosmitów, hehe

  Pozdrawiam
 • @Jan Paweł 22:26:21
  myśl!!!!!!!!!!! kurwin to kurwin.. ale w każdym zoo potrzebna małpa w muszce aby nudno nie było. Chyba, że nie znudziło Ci się patrzenie na tą samą ekspozycję cyrkową od 26lat, nawet w muzeum zmiany są częstsze, a w burdelu dużo częstsze.. należy zburzyć fundamenty, a może kiedyś nowy Trybunał Narodowy w świetle prawa będzie dekorował humanitarnie latarnie....

  Jak powiedziałem wcześniej, ja głosuję na osobę, nr 5 na liście Kukiza.
 • @wk..ny 22:39:31
  "ależ mi Pan gwiezdnymi wojnami przywalił, wnioskuję, żeś taki podjarany, bo widziałeś przed premierą.. gratuluję i zazdroszczę.. "

  U niektórych "gwiezdne wojny" to już prawie normalka.... a my nawet rakiet do strącania satelitów npla nie mamy :-((( Aaaa?

  Wydatki na obronność trzeba zwiększać lawinowo.
  Pomysł na bilion podałem wcześniej. Pozostaję przy swoim :-)

  Mam nadzieję, że JKM nie będzie podtrzymywał nadmiernej rozbudowy policji.

  Życzę Panu i sobie silnej armii i normalnej policji :-)
 • @Repsol 22:03:31
  "Zrobię co tylko można ,aby ten gwiazdkowy relikt przeszłości skasować , mam następne zgłoszenie tego problemu. Pzdr."

  Ja też zgłaszam problem - też dorobiłem się anonimowego pałownika - ja jak daję 1* to robię to otwarcie i podaję powód. A przez kilka lat tego unikałem całkowicie.

  Pozdrawiam
 • @Jasiek 22:52:38
  Obiecuję zrobić z tym coś , też widzę jak pałkarze rozrabiają .Pozdrawiam serdecznie. Ps. Niestety pewnie po wyborach.
 • @Jasiek 22:48:51
  Z kim chce Pan walczyć????
  Polska według "sprzymierzeńców" ze wschodu jak i zachodu jest strefą demarkacyjną przeznaczoną do zniszczenia atomowego..
  Podpowiem Panu, tu nie chodzi o broń..
  Ja poznałem w życiu Amerykanów, Niemców, Rosjan; nikt z nich nie myślał o tym aby atakować Polskę, myślą tylko o tym aby żyć normalnie, spokojnie, dostatnie.. wojny wywołują politycy, a nie narody.

  Wystarczy kilkadziesiąt misji komandosów aby zlikwidować kilkaset osób, a pokój na Świecie zapanuje. no może kilka tysięcy osób..
  Taki atak spekulacyjny na PLN powinien zostać zakwalifikowany jako atak na Polskę i w ciągu 12h taki Soros czy tam inny szczur zostaje zlikwidowany przez wyborowe polskie odziały komandosów.. proste, satelit strącać nie trzeba, bo na ich odbudowie zarobi i tak winowajca..

  Pan to niepoprawny romantyk jesteś, ale chyba już to Panu pisałem ;)
 • @wk..ny 23:04:38
  "Polska według "sprzymierzeńców" ze wschodu jak i zachodu jest strefą demarkacyjną przeznaczoną do zniszczenia atomowego.."

  Trafnie Pan to ujął. Według nich. Ale nie musi być według NAS! :-)

  "nikt z nich nie myślał o tym aby atakować Polskę, myślą tylko o tym aby żyć normalnie, spokojnie, dostatnie.. wojny wywołują politycy, a nie narody."

  Ma Pan gwarancję, że tak będzie zawsze? Już nie raz polityk prowadził cały naród, a "cysorze" to nawet i parę narodów... i co wtedy? :-(
 • @wk..ny 23:04:38
  "Taki atak spekulacyjny na PLN powinien zostać zakwalifikowany jako atak na Polskę i w ciągu 12h taki Soros czy tam inny szczur zostaje zlikwidowany przez wyborowe polskie odziały komandosów.. "


  O! Bardzo dobry przykład. Takie oddziały podciągnąłbym właśnie do sił specjalnych szybkiego reagowania o zasięgu globalnym.

  Wspaniały pomysł! Wspaniały! Nie tylko będę szczekał, ale aż wył z radości i zmienię nick na Wyjący Jasiek gdy takie zmiany nastąpią. Auuuuu!
 • ------------ BEZ ZWIĄZKU --
  http://losyziemi.pl/
 • @Jasiek 23:16:16
  -----------TYLKO KASY BRAK !! auuuuuuuuu
 • @wk..ny 23:04:38
  Pięknie pan napisał , tylko to są nasze wyobrażenia .Akurat tych co potrafiliby na to zareagować i takiego Sarosa zlikwidować w takiej sytuacji mamy na misji w Afganistanie . Polska takich sił nie posiada poza inwalidami którzy z tych misji powrócili .Mądrzejsi zadbali już o to .Pozdrawiam.
 • -------- Kukiz
  --- już wie !!
 • @ninanonimowa 23:17:03
  Jak to bez związku? Ma Pani na myśli ten wyrzut masy ze Słońca? Przecież to wręcz aż się prosi, żeby mieć możliwość obrony także w kosmosie. I co? Siły kosmiczne niepotrzebne? Można przecież ustawić na wysokiej orbicie reaktory tworzące jakieś pole magnetyczne odchylające takie wyrzuty cząstek ze Słońca. Potrzebny wzrost wydatków na obronność? Potrzebny i to jak!
 • @ninanonimowa 23:18:08
  "TYLKO KASY BRAK !! "

  No przecież napisałem, że mam pomysł na bilion w budżecie. Napisałem o tym do prezydenta:

  http://jasiek.neon24.pl/post/126712,napisalem-do-prezydenta

  Odpowiedzi jeszcze nie dostałem, ale może chłop jest zarobiony.
  Jeszcze poczekam. Potem będę dzwonił :-)

  Kwiatuszek dla Pani:

  @----->>>>>>>>>>>>>-----------------------
 • typowy liberał
  coś się tych Eskimosów uczepił, jakaś hucpa, lubisz jątrzyć i mącić, czy po prostu boisz się nazywać rzeczy po imieniu?
  jak można głosować za morderstwem życia ludzkiego, czy potrafisz wytłumaczyć czemu Kukiz nie potępia aborcji? czym się różni od zwykłej lewackiej szmaty?
 • @ninanonimowa 23:18:08
  Do zobaczenia w Caritasie.
  A przydział na paźdź. już zużyłaś?
 • @Autor
  Jakoś odnoszę wrażenie, że jesteś brzydkim jak noc cherlakiem i całe życie byleś klasowym pośmiewiskiem i stąd pewnie tyle agresji i chamstwa.
  Mimo to w imieniu wszystkich debili chce Ci podziękować za cenne rady.
  P.S.
  A to nie Ciebie pare miesięcy temu całowałem w dupę na pożegnanie?
  Jeśli tak , to zanim zaczniesz obrażać , najpierw byś się przywitał, bo tak to nie wiem czy jesteś , czy właściwie Ciebie nie ma.
 • @WandalVeni 23:56:21
  ja jestem narodowym socjalistą, z liberała mam tyle, że jestem bardziej liberalny od GPS-a, bo Ciebie i gównianego Mariusza nie kasuję, ani nie banuję..

  Eskimos to taka nazwa neutralna, wszyscy wiedzą o co chodzi, a nikt nie musi się tłumaczyć z wyimaginowanego "antysemityzmu" karalnego przez eskimosów w sądach i parlamencie..

  Aborcja; obecny kompromis obowiązujący jest kompromisem.. dogadali się politykierzy z episkopatem.. nikt z nich nie ma większości w Polsce.. zgniły kompromis.. szczekasz, a ja odpowiem Ci tak po Polsku; mądrze.

  Płód jest człowiekiem od 6tyg. życia, czyli od wykształcenia pnia mózgowego; to jest wiedza, logika.. Człowiek od poczęcia jest ideologią, tak samo głupią jak traktowanie plemnika za człowieka..

  Czy ja tu judzę i mącę?? Judzić jest słowem pochodnym od Judaizm, ale tego TW Miodek nie powie Ci, a ja słowo mącę kojarzę z macą.. oj, taki ja głupi jezdem..
 • @Mariusz G. 09:56:32
  Jak byś dorzucił do tego, że żona mnie bije, to byś posadę wróżbity w polsacie dostał, a tak "żegnaj kariero"

  Moje pożegnanie, też Ciebie objęło:

  I wy, o których zapomniałem,
  Lub pominąłem was przez litość,
  Całujcie mnie wszyscy w dupę !

  Ja tu jestem od zawsze, to mój "dom".. porównaj nasze statystyki; to Ty jesteś tu gościem. Biorąc pod uwagę, że nic mądrego nie masz do powiedzenia tylko srasz na blogu gospodarza, to obiecuję Ci, będę Cię tępił na tym portalu, a jak chcesz zwary w realu z cherlakiem, to zapraszam do Poznania.. zapewniam doznania..
 • @wk..ny 20:13:31
  ach, zgubiłem dwie zwrotki.. ale żaden inteligencik neonowy mi tego nie wykazał.. takie z Was inteligenciki :(((

  Item Syjontki palestyńskie, Haluce,
  co lejecie tkliwie Starozakonne łzy kretyńskie,
  Że “szumią jodły w Tel-Avivie”,
  I wszechsłowiańscy marzyciele, Zebrani w malowniczą trupę
  Z byle mistycznym kpem na czele, Całujcie mnie wszyscy w dupę.
  Item ględziarze i bajdury, Ciągnący z nieba grubą rętę,
  O, łapiduchy z Jasnej Góry, Z Góry Kalwarii parchy święte,
  I ty, księżuniu, co kutasa Zawiązanego masz na supeł,
  Żeby ci czasem nie pohasał,
  Całujcie mnie wszyscy w dupę.

  nie dziwcie się że nazywam Was polacy, polaczki, polactfo..
  na miano Polaka należy zasłużyć, a to co prestytucji wpisano, że obywatel=naród jest niczym napis "POLIN" na okładce konstytucji.. ale polacy tego nie widzą, bo konstytucji nie czytali, jak katolicy biblię widzieli u sąsiada na półce.. DEBILE!!! jestem z wszechmiar usprawiedliwiony do stosowania takiej dialektyki.. ale i tak nie zrozumiecie :(((((((((((((((

  Polacy są w Polsce mniejszością, niestety :(((
 • @wk..ny 19:55:32
  a chciałbyś żeby eskimosi mówili eigmatycznie na żydów 'polacy'??
  jako 'narodowy socjalista' nie powinieneś prowokować konfliktów z ludami nordyckimi, tym bardziej z żydem w tle
  od A do Z do Z od A żyd to żyd to jasne jak 2 + 2
 • @wk..ny 19:55:32
  Płód jest człowiekiem od 6tyg. życia, czyli od wykształcenia pnia mózgowego; to jest

  gówno wiesz

  a może w takim razie ja sobie podecyduję czy ty w ogóle jesteś człowiekiem
  ...?
 • @WandalVeni 21:54:45
  oni mówią "goim" czyli bydło, w wersji "lekko strawnej" to owieczki.. odczłowiecza to bardziej niż nazwa "polactfo"..

  Polakiem nie jesteś, to pewne jak 2x2=4
 • @poje....ny 22:14:42
  nie ty decydujesz, za cienki jesteś
 • @WandalVeni 21:56:17
  wykształcenie pnia mózgowego jest granicą między człowiekiem, a plemnikiem, nie ważne co Ty o tym sądzisz,
  czy tam jakiś kościółek, to jest NATURA, kolejny ksiundz na Neonie??

  decydować możesz Sobie, ja zadecydowałem, że jesteś co najwyżej polaczkiem; i teraz możemy zaprząc polską dymokrację aby zadecydowała kto z nas ma rację? podejmujesz wyzwanie????? wydaj 100mln zł na referendum obywatelskie, albo jak chcesz taniej, to zorganizuj na Neonie w takiej mini skali, jak zorganizujesz to daj znać; na priv; trzy razy w rynnę zastukaj i dwa razy zaszczekaj to będę wiedział, że to Ty..
 • @WandalVeni 22:21:09
  kolejny Jezuita znalazł się.. nowe wcielenie Lordzika??
 • @wk..ny 22:27:57
  teraz możemy zaprząc polską dymokrację aby zadecydowała kto z nas ma rację?

  chyba Ci się nudzi
  wracaj do budy
 • @WandalVeni 22:55:41
  przychodzisz na moje podwórko, srasz na wycieraczkę, bana nie dostałeś i jeszcze szczekasz.. blog to blog, ale przyjdzie czas, że w realu będziesz przed kulami uciekał.. spierdalaj
 • @wk..ny 23:01:25
  twoje podwórko to wysypisko śmieci, ośmieszasz poważne idee swoją bylejakością.
  https://www.youtube.com/watch?v=xGdDX730wwg
 • @Repsol 21:42:41
  http://media.wgospodarce.pl/cache/c8/0f/c80f40f8881e65c0a053bf07186daa44.jpg Islamscy imigranci w Polsce będą przyjmowani do lekarzy poza kolejnością: To wydłuży kolejki dla Polaków!!!!...Ewa Kopacz jedną ze swoich ostatnich decyzji przed wyborami zaprosiła do Polski islamskich imigrantów. Teraz to Polacy poniosą konsekwencje tej decyzji. Choćby takie, że jeszcze bardziej wydłużą się kolejki do lekarzy, bo imigranci będą obsługiwani poza kolejnością.
  Jeszcze nie przyjechali do Polscy zaproszeni do niej przez kanclerz Angelę Merkel imigranci muzułmańscy, a już okazuje się, iż wpuściliśmy do naszego kraju rzesze islamskich imigrantów bez żadnej kontroli sanitarnej. Co więcej, ci, którzy dopiero przyjadą, nie będą musieli (jak Polacy) czekać w kolejkach do lekarza, ponieważ zostaną im zapewnione wszelkie usługi medyczne niejako w innym trybie.
  Co ciekawe - opieka medyczna nad imigrantami będzie kosztować miliony złotych z pieniędzy Polaków. I obejmować będzie pełen pakiet zdrowotny.
  Imigranci będą mieli zapewnione pełne świadczenia medyczne, bez kolejek i bez ubezpieczenia, na koszt polskiego podatnika, który sam ma poważne problemy z dostaniem się do lekarza.
  Polacy najpewniej podziękują Ewie Kopacz przy okazji wyborów.
  prawy.pl/ as/
 • @Kula Lis 65 20:57:52
  Bywaj. :) http://demotywatory.pl/4253021/Maly-przekaz-dla-Muzulmanow

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30