Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
85 postów 3390 komentarzy

Spartakus

wk..ny - "Twoja siła zaczyna się tam gdzie kończy strach", "Na zgniłym fundamencie nie wybudujesz solidnego domu", "Jeżeli prawo i sprawiedliwość są w konflikcie, musimy wybrać sprawiedliwość i nieposłuszeństwo wobec prawa",

Eskimoskie twory należy odrzucić

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Na naszych oczach kończy się cywilizacja łacińska białego człowieka w Europie.

 

 

  Jest to moment przesilenia doskonały aby Polacy ocknęli się, że jesteśmy jednym z ostatnich Narodów homogenicznie białych. To co dzieje się teraz w Europie zostało zaplanowane, aby zastosować rozwiązanie problemu. Rozwiązaniem będzie odebrana wolność i prawa, totalna inwigilacja oraz permanentny stan wojenny. Jest to potrzebne do wprowadzenia totalitarnego, niedemokratycznego, nieobalanego Rządu Światowego niewolącego goim. Obywatele Europy wobec milionów agresywnych najeźców, sami poproszą o interwencję Władzy.

  Projektanci Światowej Dyktatury (NWO nie używam, bo to nic nowego oprócz opakowania), są tego samego pochodzenia co twórcy obecnego systemu finansowego dającego możliwość kreacji pieniądza jako długu, przez co są właścicielami większości Świata. Ekonomii polegającym nie na zrównoważonym rozwoju, a na wzroście dla wzrostu (długu oczywiście) nawet kosztem nadprodukcji, nieracjonalnego gospodarowania zasobami (nietrwałe produkty). Dymokracja parlamentarna o ile nie jest ich tworem, to została przez nich przejęta. W końcu to samo plemię żmijowe wymyśliło sobie Jahwe, dając podstawę do religii Abrahamowych, których  wyznawcy wyżynają się od wieków ku zyskom „wybrańców”

Należy w końcu powiedzieć DOŚĆ!! Odrzucić wszystko co ma nad jordańskie korzenie.

  Jesteśmy Polakami, Slowianami, urodziliśmy się w krainie mlekiem i miodem płynącej pośród łan pszenicy i lasów dębowych. Jesteśmy inni od potomków obrzezanych pasterzy kóz pijących wino na pustyni.

  Mamy inną historię, antropologię, jesteśmy po prostu inni. Tą inność mamy pielęgnować, bo jak każdy gatunek nie dbający o siebie samego znikniemy. Teraz po etapie niszczenia polskiej samoświadomości przez chrześcijaństwo, ma nastąpić etap niszczenia białej rasy. To co dzieje się obecnie to nie walka islamu z chrześcijaństwem, to walka z białym człowiekiem. Niestety kościół watykański idzie ramię w ramię z projektantami światowej dyktatury we wprowadzaniu światowego multikulti. Polacy chrześcijanie są przede wszystkim Polakami rasy białej. Obrona swojej rasy jest ważniejsza od obrony religii z nad jordanu, a tu zachodzi sprzeczność interesów.

  Polacy jako potomkowie starożytnych Słowian mają swoje wzorce moralne, ekonomiczne, społeczne, prawne, religijne i nie potrzebują patentów narzuconych przez plemię żmijowe.

  Japonia zachowała swoją homogeniczność rasową, kulturową i religijną ponieważ nie wpuściła na swoje terytoria „pielgrzymów niosących dobrą nowinę”. Do teraz nie pozwalają na multikulti i obnoszenie się z religią. Zachowali swoją wyjątkową cywilizację, a w Polsce święte dęby posłużyły do budowy ołtarzy w kościołach stawianych na miejscu miejsc kultu naszych przodków.  

 

 

Powyższy tekst powstał natchniony notka http://pogadanki.neon24.pl/post/128668,o-naprawie-rzeczpospolitej-wstep blogera I.C

 

 

KOMENTARZE

 • ---------Autor
  ----NIC DODAĆ NIC UJĄĆ !!
 • Szok..
  ..SZOK. że notka uderzająca m.in. w Jahwizm została wypromowana..

  Dziękuję.

  Czy osoba (przepraszam, ale "Admin" brzmi jak "wysoki sądzie" - nie mam Was za nadludzi :P ), która tego dokonała przyzna się??

  P.S.
  mam nadzieję, że nie jest to wyrachowana gra na klikalność, czy też ośmieszenie mnie w środowisku katotalibanu filosemickiego..
 • @wk..ny 17:28:33
  Napiszę Ci tak ... mądralo, w ogóle się z Tobą nie zgadzam i nawet dyskutować mi się nie chce, ale ...

  " Polacy jako potomkowie starożytnych Słowian mają swoje wzorce moralne, ekonomiczne, społeczne, prawne, religijne i nie potrzebują patentów narzuconych przez plemię żmijowe."

  To jest bzdura! :))))
  Polacy są najbardziej chrześcijańskim- "żmijowym" narodem na całym świecie... ale.. produkuj się .. mądralo, którego wypromowałam,
  czemu nie? :))))
 • @Astra 17:46:50
  tak domyślałem się..
 • @Nibiru 17:58:39
  goopi jezdeź..
  ale odpowiem, bo wydajesz mi się poszukiwaczem prawdy..

  Bóg Słowian to Natura, tak to widzieli.. Ja jestem kilka tysięcy lat starszy i widzę to inaczej, bo więcej wiem i widzę..

  Bogom od tysiącleci przypisuje się, to co niezrozumiałe dla ludzkości.
  Słońce to bóg, Księżyc także.. smutna jest głupota naszych przodków, ale my jesteśmy od nich mądrzejsi..

  Człowiek, to taka istota, która musi w coś wierzyć.. taka natura, głupia bo głupia, ale tego nie zmienię.. jak nie będzie tańczył w koło dębu, to będzie słuchał księdza.

  W Swoim wpisie zastosowałeś kilka socjotechnik przykrywających głupotę. Za wysokie progi na Twoje nogi.

  Sakrament komunii jest kanibalizmem.. satanistycznym? nie wiem..

  Tu Lewici rządzą..
 • @Astra 17:46:50
  filosemitka zarzucająca mi bzdury, potwierdza mój tok myślenia.. dziękuję
 • @Nibiru 17:58:39
  chodzi o to, że Bóg to nie Jahwe.. tylko tyle i aż tyle..
 • @Autor
  Rasa, gatunek, słowianie - eksponowanie po to, by sprowadzić ludzi ponownie do poziomu zwierząt, by nie miało znaczenia działanie ludzi a jedynie cechy fizyczne, na które człowiek nie ma żadnego wpływu.
  Od tego samego zaczynał Adolf - ciekawe czy koniec byłby także taki sam.
 • @programista 19:12:35
  Ty z natury zwierzchnika swego nic nie rozumiesz, bo tylko zadanie wykonujesz..

  Adolf był eskimosem finansowanym przez eskimosów..
  Prawdy nie zakrzyczysz..

  Poziom zwierząt? To natura, według biologii jesteśmy tylko rasą, gatunkiem..

  Śnieżne pantery dając się zabić, czy łącząc z czarnymi panterami przestaną być śnieżnymi panterami; tak jak Biały człowiek..

  Masz problem, bo nacjonalizm, który promuję zrobi rok 1968 do potęgi 5.. 5 pokoleń wstecz i w przód nie ma prawa mienić się Polakami..

  Na pontony Was nie zapakuję, bo Szwecja nie przyjmuje już Eskimosów, pustynię błędowską możecie dostać w dzierżawę na Kurwindołek, ale zapłaćcie sami za opłotowanie, zasieki i pracę polskiej straży granicznej..
  tam możecie uprawiać ten swój kapitalizm liberalizm bez niewolników, zasobów, niewolników..
 • @Astra 17:46:50
  Chyba raczysz żartować?

  Twierdzisz, że Polacy są najbardziej talmudycznym- żmijowymi narodem na całym świecie!?

  Odnosisz to do okupantów, czy do całego Narodu, jeśli można spytać?
 • @wk..ny 19:33:08
  To samo Adolf robił - najpierw sprawdzenie do 5 pokolenia, potem do 7, potem do 9, potem chorych umysłowo, potem chorych na zapalenie płuc itd. W końcu to prawa natury - a prawem natury wszyscy muszą umrzeć - zatem decyzja będzie dotyczyć tylko kolejności. Do tego oczywiście łączenie w pary tak by zachować czystość rasy - identycznie jak to robili w SS.

  Tak mam problem - bo ciągle uważam ze mam doczynienia z konkretnymi ludźmi, którzy potrafią samodzielnie myśleć i działać. Nie chciałbym mieć za to do czynienia jedynie z przedstawicielami gatunku człowiek, sprowadzonego jedynie do cech biologicznych, choćby nie wiem jak szlachetnej rasy.
 • @programista 19:47:27
  "Tak mam problem - bo ciągle uważam ze mam doczynienia z konkretnymi ludźmi, którzy potrafią samodzielnie myśleć i działać."

  Pięciu gości z maczetami odwiedza Ciebie, gwałcą Ciebie i rodzinę, a Ciebie zabijają.. myślą, działają.. podziwiaj ich z pod ziemi..

  Znowu kłamiesz i manipulujesz.. Adolf to dobry eskimos sponsorowany przez eskimmosów z za Oceanu.. Eugenikę wymyślili w Ameryce.. Obozy koncentracyjne też..

  Jesteś zakłamanym zadaniowanym manipulatorem, toleruję Cię tylko dla tego, bo z wolnością mam więcej wspólnego od GPS-a.. dla tej kurwy wypolerowałem pręgierz poznański i nie zgłosił się na karę..

  Głupi byłem, należy działać jak Mosad.. sędziowie i pręgierze nie zastąpią strzału (między oczy, lubię patrzeć jak ofiara skomle). Jeden załatwiony, kolejny do odstrzelenia, należy brać przykład z najlepszych..

  Zmądrzej, bo dla Ciebie kuli szkoda.. zawiśniesz na jakiejś szmacie..
 • @wk..ny 20:41:57
  Tacy właśnie "goście z maczetami" są właśnie wyłącznie przedstawicielami swojego gatunku i swojej rasy - nic więcej z człowieczeństwa nie mają. Widać szanowny Autor pragnąłby by wszyscy Polacy tak się zachowywali.

  Jeżeli zaś "Adolf to dobry eskimos sponsorowany przez eskimmosów z za Oceanu" a szanowny Autor pragnie powielać jego metody, naśldować go, wierzyć w słuszność ideologii którą Adolf głosił, to pewne skojarzenia nasuwają się same.
 • @wk..ny 20:41:57
  O ile dobrze pamiętam, eugenikę wymyślili w Europie, a potem ją przenieśli do Ameryki.
  https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Eugenika
  http://encyklopedia.pwn.pl/haslo/Towarzystwo-Fabianskie;3899520.html
  http://youtu.be/G5zzqR_-S54
 • W Protokolach Mezow Syjonu jest scenariusz obecnych czasow.
  Dziwi mnie, ze ludzie niby inteligentni szukaja jakichs przyczyn za obecna sytucje w kosciele katolickim.Kosciol nie ma wojska, polityka sie nie zajmuje, jakkolwiek papiez przyjmie kazdego.Kosciol to nie materialnosc ale moralnosc.Zlej moralnosci nie uczy.Gdyby nie kosciol to rasa ludzka byc moze juz by nie istniala.Wiem, trudno dzis jest odroznic, sam sie na tym lapie.Trudne czasy.Modlitwa rozwiazaniem?
 • @staszek kieliszek 04:54:44
  Niejednego mafiosa na swiecie znalalzlbys teraz siedzacego w swym palacu, ktory nie ma ani firm ani nie zatrudnia ludzi a jednak rzeczy sie dzieja.
  To ze najmniejsze panstwo swiata oficjalnie zajmuje sie moralnoscia ma byc dowodem na to ze w niczym nie biora udzialu?

  A globalny majatek kosciola nalezy do ludzi czy do pracownikow kosciola?

  A wiesz jakie moga miec powiazania, ile maja nieruchomosci w stolicach swiata poprzez podstawione firmy, z czego czerpia zyski dzieki roznym fasadom, gdzie lokuja pieniadze?

  Dlaczego posluguja sie architektura zakodowana w babilonie i egipcie.

  Kiedys rzymem rzadzili cezarowie ze swoimi switami...podbijali coraz wieksze terytorium a podbitym ludom pozwalali na organizowanie sobie zycia religijnego wedlug wlasnych tradycji.
  Imperium jednak sie zanadto rozroslo i nie bulo wcale zunifikowane swiatopogladowa...na tak duzym terytorium potrzeba bylo coraz wiecej armii zeby wszystko trzymac w ryzach.
  Armia kosztuje, wiec trzeba bylo podnosic haracze na narodach a to spirala w kierunku buntow czyli bledne kolo upadku.
  To jedna z glownych przyczyn tego kolapsu.
  Sa inne, powoazane z tym co napisalem powyzej, jak naprzyklad psucie pieniadza...przez co probowano zdywersyfikowac jego brak na utrzymanie rozrastajacej sie armi niezbednej do utrzymywania puchnacego imperium.

  No wiec przyszedl moment ze wybrano najlepsze rozwiazanie.
  Jedna religie dla calego imperium...
  Zanim zunifikowano tak potezny obszar imperium sie oczywiscie rozlecialo co bylo i tak przesadzone w tamtych warunkach technologicznych ale dzieki unifikacji pod sztandarem chrzescijanstwa ktore bylo krypto kultem slonca - sol invictus, upadajace cesarstwo podlozylo zaczyn pod pszyszle geopolityczne posuniecia na nastpepne kilkanascie wiekow.
  Samo zas cesarstwo zmienilo fasade z boskiego cezara i jego swity w bozego namiestnika na ziemi ktory wykonuje obowiazki przydzielone mu przez samego syna boga -jezusa.

  Przerabiano to juz w historii parokrotnie.
 • @wk..ny 19:11:18
  "filosemitka zarzucająca mi bzdury, potwierdza mój tok myślenia.. dziękuję"

  No i widzisz cwaniaczku-poznaniaczku, właśnie dlatego szkoda czasu na dyskusję z Tobą niestety...
 • @Lotna 19:44:33
  "Twierdzisz, że Polacy są najbardziej talmudycznym- żmijowymi narodem na całym świecie!?"

  Wiesz co Lotna, Ciebie nie podejrzewałam nigdy o taką manipulację :((

  Napisałam w tym komencie do którego się odnosisz tak"

  "To jest bzdura! :))))
  Polacy są najbardziej chrześcijańskim- "żmijowym" narodem na całym świecie"

  Uważasz, że to to samo? no to mi przykro....
 • @eonmark 13:19:54
  W rzadach, senatach, sejmach, kongresach na swiecie, katolikow prawie nie ma.Wszedzie albo ateisci albo Zydzi.Religia katolicka jest najbardziej przesladowana, najwiecej katolikow jest rocznie mordowanych za religie.Zejdz na ziemie przyjacielu.Oczywiscie zdjecie z papiezem kazdy polityk chce miec ale z kosciolem katolickim nie ma on nic wspolnego.
 • @staszek kieliszek 02:49:45
  Popatrz popatrz...
  Na pytanie kto jest najbardziej inspirujaca postacia w zycia g.w.busha ten odpowiedzial ze jezus.
  A okultystyczne hollywood od 70 lat trzepie biblijne filmy promujace biblijne postaci.

  Zeby jednak to wszystko zrozumiec trzeba oderwac sie od ziemii bo tutaj panuje wielomilenijna hipnoza ktora programuje umysly mas na posluszne niewolnictwo.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30