Gorące tematy: Powstanie Warszawskie Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
65 postów 3015 komentarzy

Spartakus

wk..ny - "Twoja siła zaczyna się tam gdzie kończy strach", "Na zgniłym fundamencie nie wybudujesz solidnego domu", "Jeżeli prawo i sprawiedliwość są w konflikcie, musimy wybrać sprawiedliwość i nieposłuszeństwo wobec prawa",

W Polsce w końcu nastał czas terroryzmu..

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

…jaki kraj, tacy „terroryści”.

 

 

Tytułem wstępu, chciałbym poinformować wszelkie służby w Polsce z ministrem Płaszczakiem na czele, że Naród szkoli się w konstruowaniu bomb od najmłodszych lat i to w szkołach! Poniżej zamieszczam zdjęcie denuncjujące młode przyszłe terrorystki, które nie dość, że same się szkolą to na dodatek instruują innych w Internecie. Jest to skandal!

 

Należy natychmiast zaaresztować je wraz z rodzinami i nauczycielami chemii bezterminowo, bez wyroku niczym Mateusza P. Procedury macie przecież doskonale przećwiczone. Swoją drogą to lekcje chemii powinny zostać zabronione. Zamiast nich dodatkowe lekcje religii przydały by się w celu tresury owieczek, co by posłusznymi niewolnikami pana i plebana w przyszłości zostały. Dzięki wpisaniu oprotestowanych ograniczeń ACTA do nowej ustawy antyterrorystycznej można bez krępacji zamykać blogi i portale, zacząłbym od tych szkolnych kółek chemicznych. Czym skorupka za młodu..

Jeśli by ktoś zastosował technikę prezentowaną przez młode bomberki na większą skalę, to może doprowadzić do końca nam znanego Świata!!! W związku z tym żądam aby do ustawy antyterrorystycznej został wprowadzony zakaz przemieszczania się transportów coli w odległości mniejszej niż 5km od transportów mentosów.


 

 

 

Tak na serio, to za jakich idiotów szlachta postmagdalenkowa ma Polaków?

Sprawa Bombera Brunona K. była już szyta na chama grubymi nićmi, ale ostatni wysyp bomberów opleciony w narrację rządowo medialną powinien urągać nawet przeciętnemu widzowi telavizji..

 

Amerykanie z WTC i likwidacji BinLadena zrobili hollywoodzkie show dla hamburgerorzerców. W Polsce False Flag zrobili tak nieudacznie, bo są pewni, że ludzie to łykną. Myślę, że akcje były ograniczone finansowo, a i tak budżety zostały okradzione, no i starczyło już tylko na zapalnik czasowy w formie świeczki woskowej, hehehehe

 

Czy nie znajdzie się chociaż jeden na wiejskiej co by zabił Płaszczaka śmiechem??????????????

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031