Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
81 postów 3348 komentarzy

Spartakus

wk..ny - "Twoja siła zaczyna się tam gdzie kończy strach", "Na zgniłym fundamencie nie wybudujesz solidnego domu", "Jeżeli prawo i sprawiedliwość są w konflikcie, musimy wybrać sprawiedliwość i nieposłuszeństwo wobec prawa",

ZWIĄZEK BANKÓW POLSKICH

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

..organizacja przestępcza pod parasolem politycznym.

  12.07.2017 roku o godzinie 16.10 w programie TV założonej przez TW o nazwie Polshit czy tam Polinshit.. czy tam TW ZEG, tyle razy zmieniał nazwisko, że nie nadążam.. ale był program INTERWENCJA. Czasem obejrzę, aby spisywać nazwiska kurewstwa dla przyszłych samobójców (aby sami nie odchodzili).

 

  Wstęp musiał być taki, bo są jeszcze tacy co to TELAVIZIĘ mają za bezstronne źródło informacji, więc edukuję, mając nadzieję, że do przyszłych wyborów ilość debili w Polsce spadnie poniżej 90%.. rozmarzyłem się :((((((((((( nienawidzę demokracji.. ktoś kto mimo dowodów zaprzaństwa (Macierewiczem poleciałem, to jedyne słowo za co go lubię ;)) popiera POPiS głosuje na nich, jest albo debilem, albo złodziejem przyssanym do państwowego cycka, inni co to nie wiedzą ile jest 2+2x2, ale wiedzą ile dzieci trzeba zrobić aby było; X * pińcet/dzień/wódka. nie powinni mieć prawa głosu.. ci co Bolkowi lotniska budują, a Lolkowi pomniki, także.. Test świadomości politycznej powinien być przepustką do prawa wrzucania kartki do urny.

 

"Pan Marcin nigdy nie zgubił dowodu, nigdy też nie został mu ukradziony. Jednak na jego dane osobowe ktoś wziął - i nadal bierze - kredyty. Okazało się, że ktoś perfekcyjnie sfałszował jego dowód osobisty. Oszust jest nieuchwytny, policja bezradna, a do pana Marcina pukają komornicy."

http://www.interwencja.polsatnews.pl/Interwencja__Oficjalna_Strona_Internetowa_Programu_INTERWENCJA,5781/Archiwum,5794/News,6271/index.html#1560609

 

w 40s. materiału wypowiada się ktoś na tle logo ZBP (nie pamiętam nazwiska i nie jestem wstanie przypisać mu funkcji szukając w internecie), ale z materiału pamiętam, że był ważną osobą w tym eskimoskim tworze.

 

Zacytuję:"ja rozumię te utrudnienia naszego klienta, ale tak jak powiadam, padł on ofiarą przestępców, padł on ofiarą oszustów, yyy i takie sytuacje zdarzały się, zdarzają się i pewnie będą zdarzać się"

 

Jeżeli po przeczytaniu powyższego nie macie chęci zostać... (nie istotne ;), to przeczytajcie jeszcze kilka razy..

 

 

Według mojej logiki, ktoś oszukał i okradł bank; to jest problem banku, ale według logiki ZBP to bank przerzuca swoją stratę na niewinną osobę i ściga ją za swoją stratę – logika rodem z talmudu.

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @
  Przeglądałem zasoby mego komputera i trafiłem na rozpoczętą notkę z lipca tego roku. Temat ważny, więc mając chwilę czasu postanowiłem dokończyć i opublikować.

  Tematów ważnych jest wiele, pomysłów na notkę przynajmniej trzy dziennie.. niestety niczym Spartakus co dzień muszę walczyć o przeżycie w kraju niewolników, na pisanie czasu brak, a też chęci.. bo to i tak niczego nie zmienia :((
 • @
  wkleiłem streszczenie programu ze strony Polshitu i "perfekcyjnie sfałszował" mija się z prawdą, bo reportażu poszkodowani mówią o złych danych na drugiej stronie dowodu osobistego..

  Znałem kiedyś wyłudzaczy kredytów na słupy, zawsze mieli swojego człowieka w banku/instytucji kredytowej; bez tego przewał nie udał by się,
  a że sędziowie i prokuratorzy byli na ich smyczy to inna historia..

  bagno mamy w Polsce, do tego cuchnące czosnkiem :((

  P.S.
  teraz państwo ściga rodziców za "porwanie" własnego dziecka ze szpitala po odmowie szczepienia.. totalitaryzm pełną gębą..

  za WIKI:
  Charakterystycznymi cechami państw totalitarnych są autokratyzm (w szczególności zasada wodzostwa), kontrolowanie przez aparat władzy wszystkich dziedzin życia i ingerencja w przekonania, poglądy, zachowania obywateli, a także rozbudowana propaganda (m.in. fałszująca obraz rzeczywistości) i pełna kontrola nad siłami zbrojnymi, policją i wymiarem sprawiedliwości – wykorzystywanymi jako elementy systemu terroru i represji przeciwko społeczeństwu. Dwaj zimnowojenni politolodzy amerykańscy, Zbigniew Brzeziński i Carl Friedrich, będąc zwolennikami tożsamości reżimu hitlerowskiego i stalinowskiego, wyróżnili pięć cech, które występując jednocześnie w danym państwie, świadczą o jego totalitaryzmie. Są to: oficjalna, przewodnia ideologia; jedna, monopolistyczna, masowa partia, pod wodzą dyktatora; monopol rządu na broń; rządowy monopol dysponowania środkami masowego przekazu; system policyjny, oparty na przemocy, strachu i tajnych służbach za https://pl.wikipedia.org/wiki/Totalitaryzm
 • autor
  Pisz jak najczęściej, normalni czytelnicy potrzebują normalnych notek.
  Oczywiste jest, że oszustwa bankowe zawsze mają wsparcie w banku tak samo w ubezpieczeniach oraz jako warunek konieczny musi być wsparcie organów ścigania.
  Pozdrawiam
  5*
 • @roux 12:41:48
  Dziękuję..
  ..ale po co?
  Neonowa większość to trolle, zadaniowcy czy tam kurwy innej maści..
  Do nich trzeba strzelać, bo oliwy do głowy nie naleje się; jak sądzą debile optujący za pracą u podstaw.

  Pomimo, że lubię Cię, jako osobę, to mam do Ciebie jedno wielkie zastrzeżenie; promujesz żydowskiego buka :((

  Zauważ, że moją notkę omijają.. bana nie mają.. ale kijem traktuję wszelkiej maści zadaniowców i debili.. no i pustka pod notką ;)
 • @wk..ny 18:32:08
  aha, jakiś debil nabił mi ponad 800 odwiedzin.. kłamstwa, manipulacji nie toleruję.. Ten kto to zrobił, jest równie głupi jak cały POPiS..
 • @wk..ny 18:34:07
  Też mnie to ruszyło, a oto , jak ja te sprawę skomentowałem.
  http://mariuszg.neon24.pl/post/139324,ko-nas-robi-w-jajo
  p.s. też mam wrażenie , że ktoś mi nabił licznik, bo moje notki raczej takiej frekwencji nie mają.
 • @
  "ja rozumię te utrudnienia naszego klienta..."

  Jakiego "WASZEGO KLIENTA"???
  Nie można po prostu w sądzie wystąpić o nieważność umowy, ponieważ to nie poszkodowany zawarł umowę? (co łatwo udowodnić)?
  Ba, potem bank ścigać o WYŁUDZENIE kosztów tej fikcyjnej umowy? W końcu poszli (do komornika) o egzekucję czegoś, od KOGOŚ, kto NIE był ich klientem.
 • @wk..ny 18:34:07
  Subskrypcje i falowy na mediach społecznościowych to robią . Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31