Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
81 postów 3348 komentarzy

Spartakus

wk..ny - "Twoja siła zaczyna się tam gdzie kończy strach", "Na zgniłym fundamencie nie wybudujesz solidnego domu", "Jeżeli prawo i sprawiedliwość są w konflikcie, musimy wybrać sprawiedliwość i nieposłuszeństwo wobec prawa",

Ofensywa SZCZEPIONKOWEJ DEPOPULACJI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

staje się faktem..

notki nie mogę opublikować?????????????????????????????????????????

ctrl+v  nie działa

 

KOMENTARZE

 • to jest notka, której nie moge opublikować normalnie :((
  Sam pomysł szczepionek jest dobry, niestety zdezawuował się.. IG Farben, a potem spółki córki i ichnie klony nie dbają o zdrowie ludzi..

  Debilom nie zaznajomimy z tematem powiem tylko tyle; szczepienie ma skuteczność koło 70% i ochrona trwa max 5lat..


  Problemem jest to, jak to produkują, co dodają do nich.
  Pod płaszczykiem czynienia dobra, czynią zło.

  TO NIE SZCZEPIONKI SĄ PROBLEMEM, A LUDZIE Z ICH MOTYWACJA ZA NIMI STOJĄCY!

  Kornhauser przybił nakaz szczepień dziewczynek na HPV, co w Anglii zostało udowodnione; prowadzą do bezpłodności.. w Afryce robiono to samo, nawet ONZ potwierdził.. i co? I nic..

  SLD właśnie chce zakazu przyjmowania dzieci nie zaszczepionych do żłobków.. a co to SLD?? ciekawe, że media promują partię, co to w knesejmie nie ma jej..

  W Hameryce; największy przyjaciel Polski (hehehehe) już to powoli wprowadzają..

  Dodam, że Polska w Europie jest w mniejszości pod względem przymusowych szczepień..


  Na koniec dodam; matka,która zaszczepiła na wszystko, plus więcej, dziecko, jest największą antagonistką dzieci niezaszczepionych.. Bo niezaszczepione dziecko zarazi jej zaszczepione.. istna talmudyczna logika.. czyli debilizm!!!!!!!!!

  P.S.
  Wypełzły ostatnio jakieś robale zadaniowane, gąsienice i inne rzeczy publiczne..
  to o czymś świadczy......
 • @
  coraz gorzej z Neonem.. cenzura prewencyjna, booty zainstalowały się na portalu, admini raczej nic nie wiedzą.. ale właściciel ma wiedzę.
  Czy jakiś informatyk dba o portal???????????

  Jestem użytkownikiem Internetu od jego zarania, ale takie akcje jak tutaj są tylko tutaj :(
 • he,he,he
  To one mają mieć coś przeciwko szczepieniom ?

  https://dobrebadanie.pl/uploads/pics/indyki_farma_biale_piora_shutterstock_56394214.jpg

  pozdr.
 • @wk..ny 13:36:22
  Trzeba użyć innej przeglądarki , albo przywrócić swoją do poprzedniego stanu . Jaka cenzura ?. Pzdr.
 • @wk..ny 13:18:44
  ,,SLD właśnie chce zakazu przyjmowania dzieci nie zaszczepionych do żłobków.. a co to SLD?? ciekawe, że media promują partię, co to w knesejmie nie ma jej..,, .. promuja czy jej szkodzą ...

  ,,Bo niezaszczepione dziecko zarazi jej zaszczepione.. istna talmudyczna logika.. czyli debilizm!!!!!!!!! ,, .... .. trwa dziwna wojna , w tej sprawie musimy polegać na specjalistach , co by nie było do kogoś musimy mieć zaufanie . Nie można jednym ruchem skreślić coś co działa .
  Są oczywiście próby tzw. depopulacji , oczywiście w biedniejszych krajach , co to dostają pomoc ,, humanitarną ,, to co przytoczyłeś sponsorował Bil od Windowsa .
  Polska jest narzazie innym krajem , z medycyną na pewnym poziomie .
  Nie wierzę aby służba zdrowia , świadomie brała udział w jakimś ludobójstwie . Ktoś celowo wprowadza chaos .. a w dobie internetu wszyscy stajemy się prawie lekarzami .
  To jest trochę tak jak z Świadkami Jehowy i transfuzją krwi ... nasza wiedza w tym temacie jest bardziej wiarą niż naukowym faktem .

  Mówi się że nie ma dymu bez ognia , nie można jednak wrzucać wszystkiego do jednego worka .
  Problem przeludnienia jest , i człowiek jako istota rozumna powinna coś z tym zrobić , tu nie ma litości , przyroda to sama zrobi tyle ze będzie bardziej boleć .
 • @fabi 17:09:16
  Bredzisz tak, że aż komentować szkoda.
 • @Zorion 14:52:22
  ponoć weterynarze używają lepszych szczepionek niż lekarze..
 • @wk..ny 18:21:17
  weterynarz szczepiąc kota stwierdził że : da szczepionkę w łapkę bo jak dostanie raka to się ją odejmie....
 • @fabi 17:09:16
  Człowieku zrozum jedno - na szczepienie jako zabieg medyczny powinno się uzyskać zgodę szczepionego lub opiekuna prawnego. Powinno się mieć wybór. Kto chce niech co miesiąc w żyłę sobie daje, kto nie chce niech ma prawo zrezygnować. To podstawowe prawo wolnego człowieka- wolność dysponowania swoim ciałem.
 • @Repsol 16:01:44
  cenzura na innym poziomie.. komputer śmiga, a że ma Viste to wszyscy chcą mnie zmusić do zakupu nowego sprzętu.. tylko Chrome mi działa :(
  Komputer ma jakieś 10lat, w Polsce ten model był niedostępny, podobne kosztowały prawie 5k zł, ja go z Kanady ściągnąłem.. za 1/2 ceny..
  Wychodzę z założenia, że jak coś działa to po co zmieniać. Nawet Firefox nie obsługuje już Visty.. szybciej na Linuxa przejdę niż kupię nowy komputer..

  Fakt jest jednak taki, że nic jak Neon nie zaśmieca mi komputera :(
 • @fabi 17:09:16
  "Nie wierzę aby służba zdrowia , świadomie brała udział w jakimś ludobójstwie ."

  oni robią to nieświadomie.. lekarze to debile!!!!!!!!!!!

  Akurat mam 4 letniego syna i temat dogłębnie przećwiczony..

  Lekarz, którego znam od 20lat, lubię go i ufam mu; zdębiał jak go zapytałem o skład szczepionek, zgłupiał jak mu powiedziałem o rtęci..
  Człowiek przed 60-tką z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem dziwi się temu co mu mówię, dał mi swojego maila i poprosił o przesłanie składu szczepionek, tyle dobre, ale przykre jednakże :((
 • @Lotna 18:03:40
  ,,Bredzisz tak, że aż komentować szkoda.,, .. tego właśnie się spodziewałem .

  Wiem myślenie -- boli .. oprócz nienawiści i pogardy do innego nic nie posiadasz .

  Masz tu bloga .. pisz ..krzycz.. lekarze to mordercy , lecz się u znachora , najlepiej zgłoś tam gdzie trzeba .. bo widzę ze jesteś na tropie depopulacji Polaków .
  Trochę rozsądku , widzę ze łatwiej jest dołączyć do grupy idącej kogoś zlinczować .
 • @fabi 18:43:44
  Lekarze to zadufani w sobie debile.. oni nie leczą, tylko wykonują procedury..

  Miałem podejrzenie krztuśca u syna, krztusiec to taka fajna choroba, którą ciężko zdiagnozować.. obecnie diagnozy lekarze dają bez badań.. 20lat temu idąc do lekarza badanie krwi i moczu to była podstawa, a teraz? syn był chory i żona pyta lekarki co mu jest? odpowiedź: takie tam przeziębienie.. druga lekarka: taka tam grypa.. jebane wróżki, ale z drugiej strony przyjmując 10osób/h inaczej nie można :(

  Proszę Pani Lotnej na moim blogu nie ubliżać, bo to jedna z najmądrzejszych kobiet na Neonie.. Tobie dużo do Niej brakuje..
 • @wk..ny 18:40:55
  No ja akurat mam wnuki 5, 6 lat , myślisz że ich nie kocham .

  W swym życiu byłem już parę razy w szpitalu , w Polsce i w Niemczech i mam do nich pełne zaufanie . Pytanie , a co jeśli tego zaufania nie masz to co zrezygnujesz . My i tak nie mamy wyboru , dzięki lekarzom cieszę się jeszcze paroma latami więcej życia .

  Wiesz , teraz idzie pacjent do lekarz, by ten wypisał mu receptę ,lepiej się zna .

  Piszesz ..

  ,,Człowiek przed 60-tką z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem dziwi się temu co mu mówię, dał mi swojego maila i poprosił o przesłanie składu szczepionek, tyle dobre, ale przykre jednakże :(( ,,

  A co miał zrobić ..kopać się z koniem .. wykład ci robić .. pomyśl o tym .
  spławił cie, bo co miał zrobić .. domyślasz się co o tobie pomyślał .

  Narodziło się wielu Nikosiów Dyzma co to wiedzą lepiej .

  Generalnie dobrze ze ten temat wywołałeś , o tym trzeba rozmawiać choćby dlatego, że wielu zwyczajnie boi się o swoje dzieci , to normalne .
  Wierzmy w to ze nasze służby pilnują by się nic nie stało naszym pociechom .
  Człowiek to skomplikowana konstrukcja i każdy jest trochę inny . Generalnie to w mojej młodości alergie były właściwie nie znane , teraz reguła . Być możne że cześć winy ponoszą szczepienia , nie wiem .
  Mówienie że witamina c może leczyć wszystko a szczepienia zabijają jest niedorzecznością . dziś wszystko można udowodnić ,nawet kwadraturę koła , czy tez płaskość ziemi .
  Tu nie chodzi by cię klepać po ramieniu , staram się być tą drugą stroną , bo tylko w różnicy zdań możemy coś zauważyć i się czegoś nauczyć .

  Co do tego aluminium i dlaczego ..nie będę pisał znajdziesz to w sieci .
  Nie dajmy się zwariować , co nie znaczy zamknąć oczy .
 • @wk..ny 18:21:17
  -Mówię o świadomości indorów... indor nie ma samoświadomości gdyż jest drobiem hodowlanym, żaden indor nigdy nie zrozumie tego co Ty chcesz przekazać , jeszcze może Cie zaatakować- to ferma drobiu hodowlanego .
  Kto jak kto , ale Ty chyba rozumiesz o czym piszę.

  miłego bytu;)
 • @wk..ny 18:56:42
  Proszę Pani Lotnej na moim blogu nie ubliżać, bo to jedna z najmądrzejszych kobiet na Neonie.. Tobie dużo do Niej brakuje..

  Ciekawe stwierdzeni i tak wybiórcza ocena ..

  ,,Bredzisz tak, że aż komentować szkoda. ,, tak to jest jej komentarz , oczywiście bardzo merytoryczny , tego zapewne nie zauważyłeś .

  Domyślam się że macie tu kółko różańcowe , i tak zwane święte krowy o których dobrze lub wcale .
  ,,Tobie dużo do Niej brakuje..,,

  Ciekawe spostrzeżenie i trafność diagnozy .. oczywiście to nie jest obrażanie .... To tak jak u tego lekarza i aluminium .. jest takie powiedzenie z głodnym się nie najesz ..................

  ,, Lekarze to zadufani w sobie debile.. oni nie leczą, tylko wykonują procedury..,,

  Myślę ze na tym zakończę , powiem ci na koniec ...każdy sądzi według siebie .. myślę że głupi nie jesteś i rozumiesz kim jesteś

  Jak przystało na mądrego blogera , skonsultuj się z Lotną ,albo nie ... możesz mnie tez bez poczucia winy zbanować .

  podlizywać nikomu się nie będę ..z pozdrowieniem .
 • @fabi 19:36:26
  Słuchaj,a chemitrale to też lipa i teoria spiskowa?
 • @wk..ny 18:33:14
  Wywal Chrome i postaw system od nowa . Zainstaluj i przestań się przejmować . Pzdr. https://www.dobreprogramy.pl/Win-Update-Stop,Program,Windows,86020.html
 • @zadziwiony 20:10:03
  Nie mówię ze jest lipa to co jest dowodem na totalne przejęcie kontroli nad nami . W sprawie szczepionek nie będę się więcej wypowiadał .

  Obecnie są ataki na Rosję i Putina osobiście .. to on powiedział około 3 lata temu .. róbcie co chcecie , Rosja nie będzie w tym uczestniczyć , a chciano ogłosić go carem Rosji . Można powiedzieć obiecanki cacanki , dobrze wiedział że go wydymają .
  Na to Merkel zareagowała i powiedziała ze Putin zwariował .. bo wydawało się ze świat już jest w rękach ..?

  Parę dni temu była informacje ze Orange i parę innych dużych firm będzie sponsorować nam portale płatnicze i rok darmowego użytkowania
  Po czystce co jest jeszcze Polskie , wojsko ,policja, sądownictwa , zaostrzanie przepisów przeciw ,,nazistom,, , widać ze jesteśmy pod specjalną troską . Zapewne na nas pierwszych przećwiczą ... kraj bez gotówki ... Unia teraz zmusza dostawców internetu do usuwania w ciągu godziny niewygodnych wpisów . Piszę o faktach , czy to jest teoria spiskowa . sam sobie odpowiedz .
 • @fabi 20:43:06
  100/100 Pomimo korzystania z innych żródeł info. wnioski mam podobne .Pzdr.
 • @fabi 17:09:16
  ",,Bo niezaszczepione dziecko zarazi jej zaszczepione.. istna talmudyczna logika.. czyli debilizm!!!!!!!!!"
  Pełna zgoda, jest odwrotnie, to dzieci szczepione żywymi wirusami są zagrożeniem.
  Atenuowany wirus, czy bakteria nie została pozbawiona możliwości samo-modyfikacji do postaci bardziej zjadliwej, niż pierwowzór. To jest powód, dla którego w szanujących się szpitalach w cywilizowanych krajach mają zakaz wstępu osoby świeżo zaszczepione. Do białego domu również.
  "Problem przeludnienia jest , i człowiek jako istota rozumna powinna coś z tym zrobić , tu nie ma litości , przyroda to sama zrobi tyle ze będzie bardziej boleć ."
  Tu zgody niema. Dzięki technologii jaką posiadamy, jeden kontynent, Afryka mogłaby wyżywić całą planetę. Wyjedź za miasto, gdzie ludzi hoduje się w chowie klatkowym i sam Szanowny oceń.
  Pozdrawiam.
 • @rysio 23:10:28
  ,, gdzie ludzi hoduje się w chowie klatkowym,, .. wybacz nie rozumiem ..

  Ktoś tym naszym ziemskim grajdołem tam z góry rządzi , jakie ma plany nie wiem... zostawmy opatrzność .

  Niemniej . degradacja planety idzie w zastraszającym tempie i tu nie chodzi tylko o jedzenie . Masz przykład dzisiejszych dni kiedy tabuny uchodźców prą do Europy .
  Kraje zachodnie w tym i Polska nie miała dużego wskaźnika przyrostu ludności a bywało ze był ujemny .
  No tak , mamy kraje gdzie rodziny mają po kilkanaście dzieci .
  Z tą Afryką trochę przesadziłeś , wiem są tacy co bajdurzą , ale to są tylko pobożne życzenia . Jak na razie stamtąd starają się uciec do Europy , i jak chętnie chcemy ich przyjmować . Można mówić wielkie słowa ,rzeczywistość jest inna . Katolicki kraj , widzę że ty również czujesz się humanistą .Nie chce przyjąć dzieci do leczenia czy tez sieroty .
  Przestańmy się mamić i pieprzyc o naszej wrażliwości i szlachetności .
  Jesteśmy drapieżnikami obdarzonymi rozumem , jak zacznie brakować żarcia , zapomnimy o rozumie .
 • @fabi 18:43:44
  ",,Bredzisz tak, że aż komentować szkoda.,, .. tego właśnie się spodziewałem .

  Wiem myślenie -- boli .. oprócz nienawiści i pogardy do innego nic nie posiadasz .

  Masz tu bloga .. pisz ..krzycz.. lekarze to mordercy , lecz się u znachora , najlepiej zgłoś tam gdzie trzeba .. bo widzę ze jesteś na tropie depopulacji Polaków .
  Trochę rozsądku , widzę ze łatwiej jest dołączyć do grupy idącej kogoś zlinczować ."

  Przeczytaj, co napisałeś na mój temat i zastanów się grubo, jak to jest z tą nienawiścią, którą mi przypisujesz. Ja napisałam, że bredzisz. Gdzie tu jest pogarda i nienawiść? To tylko stwierdzenie faktu; szkoda komentować, bo po prostu szkoda moich nerwów na orkę na ugorze, czyli przekonywanie kogoś, kto pisze, co mu media głównego ścieku wtłoczą do głowy: "Problem przeludnienia jest , i człowiek jako istota rozumna powinna coś z tym zrobić , tu nie ma litości , przyroda to sama zrobi tyle ze będzie bardziej boleć ."

  Martwisz się przeludnieniem, to szczep swoje wnuki ile wlezie, będziesz miał duuużą szansę na to, że pra- pra- wnuków się nie doczekasz, no chyba że z próbówki, jak będziesz miał szczęście. Sam Bill Gates mówi, że problem przeludnienia się znacznie zmniejszy, jeśli szczepienia zostaną wszędzie powszechnie przyjęte, ale oczywiście, żadnej akcji depopulacyjnej nie ma, no bo gdzieżby. On tylko tak sobie gada, żeby było śmieszniej.
 • @wk..ny 18:56:42
  Dziękuję.
 • @fabi 00:34:02
  Masz świadomość sytuacji geopolitycznej. Jestem ciekaw dlaczego odrzucasz szczepienia jako element tej układanki.
 • @fabi 19:16:25
  "A co miał zrobić ..kopać się z koniem .. wykład ci robić .. pomyśl o tym .
  spławił cie, bo co miał zrobić .. domyślasz się co o tobie pomyślał ."
  ?????????????
  Czy Ty czytać nie potrafisz? ON NIE ZNAŁ SKŁADU SZCZEPIONEK!!!
  Nie wiedział, że rtęć zawierają. On tylko wiedział, że szczepionki to zbawienie ludzkości :(
  "Wierzmy w to ze nasze służby pilnują by się nic nie stało naszym pociechom . " hehe, pewnie wierzysz jeszcze w "Wolność i Demokrację"
  Lekarze nie leczą, a stosują procedury. BigPharma ma swoje macki na uniwersytetach medycznych. To jest biznes, ludzie mają być chorzy aby biznes kręcił się, bo co im po zdrowym społeczeństwie? To tak jak młody prawnik przychodzi do ojca i z dumą oświadcza, że wygrał sprawę na pierwszej rozprawie; a ten mu na to: Ty idioto, z czego będziesz żył?

  Lekarze rodzinni/pierwszego kontaktu są niedouczeni zatruci dogmatami BigPharmy. Wielu przepisuje lekarstwa, a nawet antybiotyki bez trafnej diagnozy. Wyrabiają target narzucony przez handlowca farmaceutycznego aby załapać się na "sympozjum" na BoraBora..

  Nie wierzę tej kaście, chociaż w życiu spotkałem kilku lekarzy z prawdziwego zdarzenia, największy szacunek mam do internistów w podeszłym wieku pracujących na SORze. Ostatnio głośna sprawa, jakiś chirurg żerował na zrozpaczonych rodzicach ciężko chorych dzieci. Za łapówkarstwo dostał chyba 2lata bezwzględnego więzienia. I co? rozchorował się biedaczek i od 2 lat żaden biegły sądowy z zakresu medycyny nie chce podjąć się sprawdzenia kolegi.. mafia w kitlach :(
 • @Zorion 19:19:26
  nie znam się na drobiu, a na indorach tym bardziej.. głupsze to jeszcze od owieczek bożych? ;)

  Pozdrawiam
 • @fabi 19:36:26
  Pani Lotna w przeciwieństwie do Ciebie nie jest zindoktrynowana, ani zadania nie wykonuje.. szanuję Ją za to.. kółko różańcowe, święte krowy; nic z tych rzeczy, mam z Nią w przeszłości kilka ostrych wymian zdań, potrafimy się różnić i dyskutować.

  Nikogo nie banuję, ani nie kasuję komentarzy, u mnie na blogu jest wolność, każdy jest odpowiedzialny za swoje wpisy, a zdanie wyrobić mogą sobie czytelnicy..

  Również pozdrawiam i życzę szczerze, aby klapy z oczu Panu spadły :)
 • @
  Co do Krztuśca..
  u syna zdiagnozowałem na podstawie symptomów..
  https://szczepieniakrztusiec.wordpress.com/
  na tę chorobę nie ma lekarstw skutecznych, nie leczy się jej, nie diagnozuje nawet!!! Witamina C, odpoczynek to jedyne znane wspomaganie procesu zdrowienia. Tak na 90% jestem pewien, że był to krztusiec.. tydzień młody odchorował i po sprawie.. Lekarka zapisała jakiś antybiotyk , krople do nosa ze sterydami i całą gamę drogich nieprzydatnych "lekarstw", recepty nie zrealizowałem.. Kiszone mleko, kiszony sok z buraków, pyłek pszczeli, sok z cebuli. Jedyne co z apteki to preparat na zbicie temperatury (na noc aby nie męczył się), oraz syrop na kaszel z porostu islandzkiego; oba bez recepty.

  Lekarze nie diagnozują krztuśca, bo zaszczepiona populacja nie może na to chorować podług ich wiedzy. Tej choroby nie ma w ich procedurach.
  Szczepionka na Krztusiec daje 70% szans ochrony na maksymalnie 5lat. Zaszczepiona osoba mając odporność może przenosić wirusa. Na krztusiec, zaszczepieni za dziecka, mając 30lat są zupełnie nieodporni.. o tym nie mówi się!!!! W obecnych czasach Odra, Ospa, Różyczka, Świnka, Grypa; są przedstawiane jako śmiertelne choroby, a jedyne remedium na nie to szczepienia, bzdura.. jakoś emerytów nie szczepią i pandemii tych chorób nie ma, a ci co nie przeszli tych chorób, a byli kiedyś zaszczepieni, nie mają odporności!

  Nie neguję idei szczepionek jako takiej; ale ci co za tym stoją nie są nastawieni na zdrowie pacjentów, a na zysk. Kapitalizm wypaczył wszystko, od relacji międzyludzkich po "służbę zdrowia".. pieniądze są najważniejsze, anie ludzie..

  Co do depopulacji, to książę William ostatnio w Afryce powiedział, że przeludnienie planety jest problemem, a sam hipokryta będzie miał 3 dziecko; pasożyta celebrytę jak ta całą ichnia monarchia niemiecka..
  Ostatnio dopiero odkryłem, że ród Windsor dopiero od 1917roku tak nazywa się, zmienili nazwisko, bo niemieckie korzenie źle się kojarzyły..
 • @fabi 17:09:16
  "To jest trochę tak jak z Świadkami Jehowy i transfuzją krwi ... nasza wiedza w tym temacie jest bardziej wiarą niż naukowym faktem ."
  tak wyłapałem, bo ostatnio czytałem, że transfuzja krwi z dziecka jest zbawienna dla starego organizmu (naukoFcy udowodnili).. pomijając pizzagate, to tłumaczy znikanie wielu dzieci, oraz picie krwi noworodków przez..
 • -
  http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-4851074/Silicon-Valley-executives-getting-6-000-BLOOD-transfusion.html

  transfuzje krwi od nastolatków to jest teraz biznes jak każdy inny.

  Szczepionki wiadomo, jak ktoś sprowadza sprawę do "szczepionki dobre", "szczepionki złe", znaczy, że trolluje, albo głupi. Szczepionki (jak i leki) są regulowane kontraktami z rządami, tutaj nie ma żadnego wolnego rynku. Big Pharma lobbuje jak może (ustawy, ONZ WHO, Bank Światowy), szczepionki ze względów epidemiologicznych podlegają pod inne prawo niż zwykłe leki, no więc koncerny wykorzystują to ile mogą. Nikt nie sprawdza w Polsce szczepionek, bo niby kto (panie fabi)? Zresztą leków też nikt nie sprawdza, tylko szczepionki nie muszą przejsć tych samych procesów biurokratycznych co leki, więc łatwiej wciskać różny syf. Generalnie myślę, że chodzi wyłącznie o hajs, tną koszta ile mogą i "maksymalizują zyski" sprzedając szczepionki niedziałające, wadliwe, nie przetestowane, z tańszym składem (inne konserwanty, bardziej badziewne) - bo mogą. Żeby coś naprawdę szkodziło też trzeba się postarać, a póki co żadnej depopulacji (przynajmniej bezpośredniej) nie mamy.

  To powiedziawszy, jeżeli tylko pojawiłaby się jakaś masowa epidemia na którą zaraz znaleziono by szczepionki (w sensie zbyt mała liczba trupów by było jasne, że to nie fake), i nakazano szczepić wszystkich - uciekałbym jak najdalej, albo szedł się zaszczepić z tysiakiem zł w kieszeni dla pani pielęgniarki. Jeżeli będą chcieli zakazać pracy, czy też prowadzenia biznesu dla ludzi nie zaszczepionych - to odpowiednią ustawę i prawo wprowadzą z dnia na dzień, aby ludzi postawić pod maksymalną presją. O 8 rano komunikat, do jutra wszyscy zaszczepieni, albo jutro nie idziesz do roboty, zwijasz biznes.
  ---
  Swoją drogą Ctrl+V chyba nie powinno działać (u mnie nie działa). Żeby coś wkleić trzeba wcisnąc przycisk od wklejania (te górne przyciski nad okienkem tekstu, służące do edycji tekstu) i pojawi się okienko do którego wklejamy przez ctrl+v. Pisać normalnie też nie sposób, bo wciskając np. alt+z i chyba kilka innych kombinacji coś tam się sypie, ucina tekst. Więc trzeba napisać w innym programie i później skopiować po wciśnięciu tego przycisku wklejania.
 • @k4tx 14:35:12
  ctrl+V zawsze działało.. teraz wkleja się i znika :( pisząc zdarzało się, że na moich oczach kasował się tekst.. cuda normalnie, albo duchy ;) to są złośliwe robociki, tylko nie jestem pewien, czy na moim komputerze czy na Neonie.. po wyczyszczeniu komputera logując się na Neon zawsze dziwne rzeczy zaczynały się dziać..

  "O 8 rano komunikat, do jutra wszyscy zaszczepieni, albo jutro nie idziesz do roboty, zwijasz biznes." przecież już to się stało ostatnio.. w fabryce wędlin kilku pracowników z Ukrainy zachorowało na Odrę, zastosowano przymusowe szczepienia całej załogi. W korporacjach często też jest przymus szczepienia przeciw grypie.. to dzieje się już teraz :((
 • @wk..ny 12:27:36
  Tak tu jeszcze raz wpadłem .. wypada coś odpowiedzieć .

  Obojętnie co bym napisał , ktoś się nie zgadza to niech powie a nie robi się guru co to wszystkie rozumy pozjadał , i zaczyna zamiast konkretów , zbywa ..bredzisz . To nie o mnie świadczy tylko o nim , tak się wszczyna awantury . Ty z kolei zaczynasz ustawiać mnie do konta , pokazują czyjąś wyższość . Lepiej byście zastanowili się nad sobą , jestem tu już trochę , nie jedną walkę widziałem .
  Jeśli już powiedziałeś a to powiedz b .. jak zmierzyłeś mądrość i uznałeś ze jestem głupszy .. potrafisz to udowodnić .

  Nie znamy się , i to co piszę wcale nie musi być tym w co wierzę , a może to była prowokacja by nie było dęcia w jedną trąbę .
  Tu się okazuje że nie ma z kim gadać jeżeli prezentujesz stanowisko nie zgodne z linia partii . Końce to tytułem wyjaśnienia w skrócie i jeżeli ktoś poczuł się dotknięty wpisami nie zgodnymi z ogólnie przyjętą linią ...to przepraszam . Pozwolisz klapki zachowam .

  ,,Czy Ty czytać nie potrafisz? ON NIE ZNAŁ SKŁADU SZCZEPIONEK!!!,,

  pozwolisz że się posilę czyjąś mądrością ..

  ,,Choć aluminium jest środkiem wspomagającym i wzmacniaczem stosowanym w szczepionkach od ponad 70 lat to wcześniej nie kojarzono go z alergicznym kontaktowym zapaleniem skóry.

  Dlaczego obecnie te reakcje są bardziej powszechne?
  Naukowcy uważają, że dlatego, iż zmienił się na przestrzeni lat skład związków glinu stosowanych także przy odczulaniu alergików na pyłki, roztocza i inne alergeny, a ponadto współcześni ludzie otrzymują więcej szczepień niż kiedykolwiek, po części ze względu na wzrost przemieszczania się po świecie, łączenia populacji i nacji.

  Niestety wciąż nie znamy wpływu na nasze zdrowie aluminium zawartego w lekach i kosmetykach. ,,

  Aluminium dodawane jest by uaktywniać system obronny by szukał zagrożenia ..tak w skrócie . Normalnie zostaje usuwany z organizmu , no ale zdarza się ze u pewnych osób się odkłada ..dlaczego ..każdy z nas jest inny . To jest tak że jedne osoby na coś zachorują inne nie .
  Nie jest tajemnica ze aluminium wiąże się z rakiem piersi poprzez kosmetyki . Z kosmetyków w większości jest wycofany , i jest napis bez Aluminium, można sprawdzić .
  Jak więc widzisz rola tego metalu musi być znana lekarzom , gdyż występuje dość szeroko w leczeniu . wiadomo tez że wywołuje reakcje nie pożądane . Czy będzie wycofany raczej nie , do chwili gdy wymyślą jego następce .
  Ani ty ani ja nie mamy na to wpływu by cokolwiek zmienić ..pytanie na co . Leki to trucizna i lek w jednym i czasami zdarza się tragedia .
  Nie każdy przeżywa operację i to nie jest powodem by żądać ich zaprzestania . Na temat szczepionek zaczęło krążyć dużo bzdurnych wiadomości no ... jak nie one to co . A nie przyszło ci do głowy ze wycofanie ich możne być prawdziwą depopulacją .

  Są wobec nas jakieś ukryte działania i to nie jest już tylko teoria spiskową . Trzy lata temu o tym mówił Putin , odcinając się od tego towarzystwa . Jaka to jest siła i jej możliwości możesz zobaczyć bo właśnie używają ją przeciw Rosji .

  Jest olbrzymi chaos informacyjny , wielu ulega zmanipulowaniu , zaczyna wierzyć .. tyle że wiara to nie nauka .
  Jeżeli władcy tego świat chcieliby nas zdepopularyzować , nic ich nie zatrzyma .

  ,,picie krwi noworodków ,,.. składanie dzieci w ofierze , picie krwi i jedzenie ludzkiego mięsa , wydaje się 100% prawdą i są rytuałem .
  Symbolicznie jest to praktykowane w K . Katolickim .
  Części wiadomości o tym przemycił Stanleya Kubricka w filmie ..oczy szeroko zamknięte ..no i to był jego ostatni film
 • @fabi 21:32:57
  Nic nie pisałem o aluminium, na myśli raczej rtęć miałem.. lekarz nie zna składu oraz procesu produkcji, a to dziecku aplikuje, dla mnie to go dyskwalifikuje, aby mu wierzyć..

  Moja opinia o użytkownikach Neonu jest oczywiście subiektywna.. zazwyczaj nie mylę się.. błędy wynikają z zamazania granicy między debilizmem, a byciem zadaniowcem, ciężko czasem połapać się, czy ktoś z natury głupi czy zadanie wykonuje.. pozdrawiam
 • @wk..ny 17:08:46
  ,,czy ktoś z natury głupi czy zadanie wykonuje.. pozdrawiam ,,

  z tego co piszesz wynika ze jestem z natury głupi ... bo zadani owcem nie jestem . To mi nie przeszkadza , każdy ma prawo do osądu .
  Ja się nie podniecam , nie idę z tłumem mam swoją drogę . z zasady staram się uzyskać informacje za i przeciw ... i kieruję się logiką i nauką .
  W internecie jest wielu co to się pięknie promuje , zyskuje zwolenników , ogłasza prawdy jemu objawione . Tak to jest , poruszyłeś problem płaskiej ziemi , no i co głupcem zostałeś i nie zmieniło to twoje tłumaczenie że chodziło ci o dyskusję . Jak już pisałem w internecie jest ogrom głupoty i ma poklask i zwolenników . Kiedy rok temu szczepiłem przeciw grypie , i zaczął się ten ruch anty szczepionkowy , też
  trochę spanikowałem ..no i zacząłem szukać wiedzy naukowej co i dlaczego .
  Tak naprawdę nikt z nas nie wie z czym się styka i co stanie mu na drodze , choćby podrabiane leki .. zbite świetlówki i żarówki energooszczędne , pełne rtęci .
  Antyszczepionkowy są przekonywujący , podważa się chemio terapie , długo by tak .. no i co.. kiedy ktoś zachoruje odmówi leczenia i zacznie się leczyć alternatywnie witaminom C , wybielaczem czy wodą utlenioną ..tak jak twierdzą domorośli ,,naukowcy ,,.
  Nad lekiem pracuje ogromny zespól naukowców latami w laboratoriach .. by zrobić mały kroczek . A tu jeden facet twierdzi ze to wszystko gówno warte ..on zna się lepiej i twierdzi że można wszystko wyleczyć za pomocą cepa .
  Są testy w biednych krajach leków przez koncerny , a szczególnie laboratoria wojskowe , po za naszą wiedzą ..ale to już inna historia .

  Za nim się komuś zarzuci bredzenie , wypadałoby trochę liznąć tematu a nie krzyczeć głośnym głosem w Hurze bo inni krzyczą .
  Jak to się mówi w każdej bajce jest odrobina prawdy..co nie oznacza ze cała jest prawdą .

  Nie wiem czemu zasugerowałem się aluminium .. ale znalazłem coś rzeczowego o rtęci by nie pisać od siebie na skróty .

  Moją rolą nie jest ciebie czy Astrą nawracać bredząc , a pokazać drugą stronę ..wnioski wyciągnąć musicie sami i to by było na tyle .

  warto przeczytać ..

  http://www.doktor-mama.pl/2014/08/rtec-w-szczepionkach-odczarowana.html
 • @fabi 19:08:28
  zmieniam zdanie.. jesteś zadaniowanym debilem, właśnie to udowodniłeś, a miałem nadzieję, że tym razem pomyliłem się :(( zostałeś zważony, zostałeś zmierzony.. na Onet marsz.. tu nie Twoja liga.. szkoda mi czasu aby Twe debilizmy obalać.. spiesz się, bo szekle i dolary niedługo będą nic warte..

  ŻEGNAM.. NAWET NOTKI O PŁASKIEJ ZIEMI NIE ZROZUMIAŁEŚ :((
 • @wk..ny 19:23:35
  Na tyle cie kochany stać ..inteligentny inaczej , za bardzo się podnieciłeś , rączka i do roboty ..ulży .

  Wiem ..głupota nie boli .. ..a co masz powiedzieć ,żeby coś powiedzieć trzeba mieć wiedzę i rozum . zajmij się czymś pożytecznym bo widzę ze woda sodowa ci odbiła .. każdy sądzi według siebie .resztę sobie dopowiedz .
  nawet ci mnie nie żal , bo i tak nie zrozumiesz swojej głupoty .. zdrowia.
 • @fabi 20:27:24
  wierząc w to co publikują koncerny farmaceutyczne ,to jakby wierzyć w zapewnienia polityków. Jedni i drudzy po tych samych pieniądzach. Skąd więc te autyzmy , białaczki, uczulenia itp choroby cywilizacyjne?
  Masz w głębokim poważaniu badania niezależnych naukowców,a wierzysz tym którzy kasę na kłamstwie robią. Poza tym rtęć podana do przewodu pokarmowego ma się nijak do tej wstrzykniętej do krwi. Poza tym wstrzykujcie sobie ile chcecie nikt Wam nie broni , byle byście nie zmuszali do tego tych którzy wybierają inną drogę dbania o własne zdrowie.
 • @wk..ny 19:23:35
  ,,ŻEGNAM.. NAWET NOTKI O PŁASKIEJ ZIEMI NIE ZROZUMIAŁEŚ :((,,

  Pofatygowałem się by to sprawdzić ..panie domorosły naukowcu

  ,, Głupi byłem wątpiąc w naukoFców ,,

  i zaraz ,, Ogólnie przyjęta budowa Wszechświata nie trzyma się logiki .

  mądralo doszukaj się logiki w tym co piszesz ..

  ...............................

  ,,Ciekaw jestem Waszego zdania, zapraszam do wypowiedzi, tylko wiedzę na poziomie astronomii, geografii i fizyki z liceum zostawcie dla siebie, maturę mam i nauczyciele te głupoty już mi kiedyś wpajali.. brzydzę się nimi.,,

  @fretka 10:31:44
  Gratuluję świetnego samopoczucia z życia w wiedzy narzuconej..,,

  gdzie tu logika .. panie uczony ,, tylko wiedzę na poziomie astronomii, geografii i fizyki , rozumiem na twoim poziomie wiedzy narzuconej nie tolerujesz . ty wiesz że jest inna .. zabaw się w Indiana Jones i sam poszukaj

  ...............................
  ,,Księżyc jako jedyny we Wszechświecie obraca się prostopadle do planety ,,..... widzę że masz kontakty z samym Stwórcą .. no,no,no .

  ,,Reasumując, żyjemy w kłamstwie wszechobecnym,, skąd ta pewność z księżycem ..skoro wszystko jest kłamstwem .

  ........................

  ,,Widzą to co wiedzą, a wiedzą tylko to co im wpojono i w to wierzą, że to jest jest to.. ....... tak to na poziomie filozof


  Nie zastanawiały nigdy Pana prędkość?:
  obrotowa Ziemi 1667 km/h,
  prędkość obiegowa Ziemi 107218 km/h

  Prędkości wyliczone na podstawie obowiązującego dogmatu na temat budowy układu Słonecznego.. wyliczenia dostosowują do teorii, a w praktyce coś mi nie pasuje z tymi prędkościami..

  Podwazasz całą naukę.. jednoczesnie się nią podpierasz ..

  ,, a w praktyce coś mi nie pasuje z tymi prędkościami.. może objawisz mi swój dogmat , ten mądry.. twój .

  ..................
  ,,ja tematem interesowałem się jako teorią Wewnętrznego Kosmosu, to chyba to samo co Niebocentryzm??

  Jest to teoria chyba najbardziej niesamowita.. spoza mojej percepcji chyba ;) ale dokształcę się.. ,, -- .. naukę pobierzesz rozumiem u szamana .

  ale Niebocentryzmu/kosmosu wewnętrznego nie kupuję..
  Z balonu stratosferycznego zdjęcia wykluczają tę teorię, już teoria płaskiej Ziemi jest bardziej sensowna.. ,,

  czy ty panujesz nad sobą .. posłuchaj sam siebie , nie będę się tu pastwił

  ...................
  nie maturzysto .. .. nie zrozumiałem twej wiedzy na tym poziomie .

  Tak to jest , kiedy ktoś nie widzi własnej głupoty .. myślisz że jak kogoś nazwiesz głupkiem debilem poczujesz się kimś ważny .. świadczy to tylko o tym ze maturę masz za masło i oczywiście o tobie .. że jesteś prostakiem

  z jednym się z tobą zgadzam z tym co napisałeś o sobie ,,człowiek zgłupiał doszczętnie od nadmiaru informacji .. i to by się zgadzało .

  a.. skoro już sie tak lubimy , możesz teraz zrobić dla mnie wyjątek z ty banem .
 • @zadziwiony 21:48:11
  słuchaj ..wiara to wiara czy ja komuś tego zabraniam . nie pieprze tu kazań ,tylko pokazuje to od strony naukowej . choćby to .

  http://www.doktor-mama.pl/2014/08/rtec-w-szczepionkach-odczarowana.html

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201803057455979-Szczepionka-gruzlica-testy/

  Też myślę że przymusu nie powinno być .. jednak jeżeli miałbym wybierać między wiarą a nauką wybieram naukę .
  Nie rozumiem inwektyw pod moim adresem , każdy może mieć swoje zdanie , masz rozum i wolną wolę ..nikogo nie agituje .

  Ale widzę ze wolność wypowiedzi i poszanowanie drugiej osoby tu jest obce co niektórym , sami wystawiają sobie opinie .
 • @fabi 22:14:18
  Tylko zadaniowiec może być tak natrętny.. potwierdzasz tylko fakt.. sarkazmu nie rozumiesz, ale masz rację, dogmaty odrzucam.. przez fakty, a Ty wierzysz, że rządzący Światem robią to dla naszego dobra??
 • @fabi 22:35:07
  Szczepionka na HPV przymusowo wprowadzona, gdzie w innych krajach udowodniono jej depolucyjne właściwości..


  Możemy dyskutować o faktach
 • @zadziwiony 21:48:11
  Kiedyś mowiono; lac kurwy i zlodzieji, teraz mamy XXI w. Należy lać kurwy zadaniowane i debili , czasy zmieniły się, tak jak wróg..a debile mają się dobrze..

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31