Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
81 postów 3348 komentarzy

Spartakus

wk..ny - "Twoja siła zaczyna się tam gdzie kończy strach", "Na zgniłym fundamencie nie wybudujesz solidnego domu", "Jeżeli prawo i sprawiedliwość są w konflikcie, musimy wybrać sprawiedliwość i nieposłuszeństwo wobec prawa",

Pogrom kielecki, a może raczej ustawka UB?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

żydzi żydom zgotowali ten los..

 Notka była i zniknęła.. akurat to przez syna :(

Może w komentarzach napiszę..

 

Polecam do przeczytania:

polskaniepodlegla.pl/magazyn-patriotyczny/item/2801-wielkie-klamstwo-ub-zdemaskowane-prawda-o-pogromie-kieleckim-wychodzi-na-wierzch

10str, A4, ale warto,, polecam lekturę.

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @
  Przez przypadek wpadłem w dyskusję lemingów mających przećpane umysły telavizją.. usłyszałem, że Polacy to antysemici co to więcej żydów zamordowali niż Niemców poknonali.
 • @
  musiałem zareagować.. na to dostałem odpowiedź o pogromach w Kielcach i Jedwabnem.. o ile kłamstwa Grossa potrafię zanegować okazuje się, że o Kielcach nic nie wiedziałem.. Nie interesował mnie ten temat, myślałem sobie, że to żydzi zagonili 10.000 żydów do szaletu publicznego, aby zagazowali się własnymi gazami.. nie mój temat, nie moja bajka..
  interlokutorzy zmusili mnie jednak do zajęcia się tematem, który nie interesuje mnie, czego wynikiem jest powyższa notka..
  dużo nowego dowiedziałem się , w zamieszczonym linku jest dużo szczegółów.. kolejne dowody na to że żydzi dla żydów są najgorsi..


  Mnie jednak ten temat nudzi, mam dawno wypracowane zdanie, ale pomyślałem, że ku chwale prawdy i odkręcania kłamstw przyda się to komuś.. ja wydrukowałem artykuł w kilku egzemplarzach i rozdałem tym co mają przećpane umysły Telavizją.. tylko tylko mogę zrobić obecnie :((

  PRZECZYTAJCIE, BO WARTO..
 • @
  co ciekawe, linkowany artykuł jak i wikipedia podają 37 ofiar żydowskich
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Pogrom_kielecki
  tablica zainicjowana (albo zadenuncjowana; bo kto go tam wie) przez Bolka będąca na zdjęciu wprowadzającym do notki podaje 42 żydów zamordowanych.. żydzi jak to żydzi, do ofiar doliczyli sprawców żydów i matematycznie zgadza się :) talmudycznej matematyki dopiero uczę się, jest genialna, elastyczna, jestem zafascynowany nią.. jest pramatką ekonomii i finansów.. farmacja i prawo czerpią z tej mądrości pełnymi garściami, o polityce nie wspominając..

  Talmudyczna matematyka powinna być obowiązkowa na maturze, aby goim zrozumieli, że matematyka, historia i logika są podrzędne Talmudowi..
 • Pogrom kielecki da się szybko wyjaśnić, gdy popatrzy się na to, kto z niego wyciągnął korzyści
  Nowo powstały Izrael potrzebował kadry inteligenckiej, ludzi z wykształceniem i doświadczeniem, naukowców, a takie kadry szybko uzyskać się nie da. W późniejszym okresie Gomułki właśnie te kadry wyjechały, ale Pogrom Kielecki tworzył wśród polskich Żydów niepewność przyszłości i myśli o ewentualnej emigracji. Z ułatwień emigracyjnych skorzystali również przestępcy sądowi jak mordercy gen. Nila, Inki, Pieleckiego itd.
 • @Zawisza Niebieski 21:12:25
  z Tobą mam wciąż problem.. mądry jesteś i manipulujesz na wysokim poziomie..
  Niby prawdę napisałeś, ale jednak nie.. Ładnie pisząc przemycasz półprawdy, a półprawda to całe kłamstwo jak dla mnie..

  Mimo wszystko, dziękuję za odwiedziny.
 • @wk..ny 21:18:52
  No dobrze, jeśli już mówisz o "półprawdach", to może wymienisz o czym mówisz, może przemyślę i skoryguję? No cóż, człowiek uczy si po deskę grobową :)

  Ze mną jest tylko problem, że w żadnym stadzie lemingów iść nie chcę. Mówię, co myślę, a nie to co za mnie wymyślili, a do tego chorobliwie brzydzę się kłamstwem :)
 • @Zawisza Niebieski 22:24:53
  Ze mną jest taki problem, że biję w mordę, bo nie chce mi się z zadaniowcami rozmawiać.. w pseudointelektualne banialuki nie wciągniesz mnie..

  Dałem linka do opracowania historycznego.. o tym jest notka..

  Wielbisz żydów, z tym mam problem.. intelektualiści, naukowcy..

  Pewnie wielbisz Einstaina.. uny jak nie ukradną, to będą dalej pić wodę z kałuży.. budowanie studni nauczyli ich Arabowwie, taki to naród przebrany..
 • @wk..ny 23:03:57
  "Wielbisz żydów, z tym mam problem.."
  Widzisz, bardzo łatwo iść w stadzie lemingów i krzyczeć, "ach ci Żydzi" A ja odrzucając wszystko chcę ich ocenić, tak historycznie, na chłodno, bez emocji, za ich wady i zalety.
  Kto stworzył Izrael, zadałeś sobie kiedyś to pytanie?
  Nie jest to tych 12 pokoleń Izraela, Izrael stworzyli Żydzi Polscy, popatrz na listę pierwszych premierów Izraela. Były to osoby urodzone na terenach przedwojennej, albo przedrozbiorowej Polski.Kim byli? Polska, dzięki naszej tolerancji religijnej była schronieniem dla wszelkiego rodzaju uchodźców, czy to byli Menonici, co dali nam Żuławy (meliorując je), czy to byli ewangelicy, twórcy przemysłu (E.Wedel, pewnie lubisz jego czekoladki) i również Żydzi, Żydzi Chazarscy. Tak, dzisiejszy Izrael (jego elity) to nie są potomkowie 12 plemion Izraela, rodacy Jezusa. To potomkowie ludów szlaku jedwabnego, nawróceni na judaizm. Potomkowie krwi Jezusa, to w większości Palestyńczycy, dziś wyznający Islam,, gnębieni przez państwo Izrael. Tak, Semita największym antysemitą :) Smutne, ale niestety prawdziwe.

  Ale popatrzmy na Chazarów. Uczmy się od tych, co osiągają zysk. To lud który na szlaku jedwabnym nauczył się posługiwania pieniądzem, rzemiosła, handlu. Tę wiedzę do nas wnieśli i tak się utrzymywali. Chazarowie to lud, który dba o wykształcenie młodych pokoleń, o to by pomagać współziomkom. Czy nie chciałbyś, by Polak wyjeżdżający za granicę spotkał się z Polakami, co im pomogą, co go wprowadzą, pomogą znaleźć pracę? Ja bym chciał.
  Tak, cenię te cechy u Żydów właśnie za te cechy, chciałbym by Polacy potrafili ich w tym naśladować, byśmy sobie pomagali.

  Tak się w moim życiu ułożyło, że finansowo, ciężką pracą mogłem pracując w Polsce wyjeżdżać i patrzeć na tamtą emigrację.
  Ciągle wspominam dziewczynę, którą spotkałem na dworcu Victoria Couch Station, która stała przerażona z garstką funtów by bagaż w przechowalni złożyć i bilet kupić. Jechała z Podkarpacia do koleżanki, gdzieś w środkowej Anglii. Zero języka, zero znajomości realiów nawet wartości funta. Przerażona, rzucona na głębokie wody z garstką monet w otwartej drżącej dłoni, które wyjmowałem, by za przechowalnię i bilet zapłacić.

  Pomogłem jej we wszystkim ale ciągle w głowie tłukła się myśl. Dziewczyno, byś nie trafiła na takich, co nie twoją pracę, a fakt, że jesteś kobietą będą chcieli wykorzystać.

  Tak, szanuję Żydów za to, że dbają o wiedzę swej młodzieży, że się wspierają i chciałbym byśmy ich w tym naśladowali oraz by Polak Polakowi był przyjacielem, a nie wilkiem. A ty tego nie chcesz?

  A co do studni i Arabów, to melioracja jest wiedzą przechowaną dla nas przez Arabów. Myśmy akwedukty rzymskie do ruiny doprowadzili bo ich konserwować nie potrafiliśmy. Arabowie przechowali wiedzę starożytnych w medycynie, w melioracji i my, Żydzi z tej wiedzy dziś korzystamy (patrz Alhambra w Hiszpanii). Arabowie nie są autorami tej wiedzy, oni ją przechowali w czasach, gdy my ganialiśmy wiedźmy, czarownice i czarne koty. Jakże późno się obudziliśmy, Mendel i jego prawo dziedziczenia, czasy gdy zrozumieliśmy, że wiedźmy to nie czarownice a kobiety wiedzące, kobiety znające wartość ziół, naturalnych leków to XIII w. Późno, co nie?

  Kiedyś rozmawiałem z mądrym arabem, zapytałem go, co, żeście zrobili że będąc tak bardzo do przodu w stosunku do Europy, dziś jesteście tak w tyle? Rozłożył ręce i powiedział, nie wiem... Ja wiem, tam gdzie o nauce decyduje religia tam nauka umiera a głupota święci tryumfy. Przecież "Bóg tak chciał" wszelką mądrość zniweczy. Bo Bóg tak nie chciał, a tyko głupol swą głupotę "wolą Boga" osłonił.
 • @
  https://polskaniepodlegla.pl/magazyn-patriotyczny/item/2801-wielkie-klamstwo-ub-zdemaskowane-prawda-o-pogromie-kieleckim-wychodzi-na-wierzch

  Cyt://Według schematów NKWD później sami syjoniści dokonali prowokacji i pogromów w latach 1950-1951, by zmusić wówczas 547 tys. Żydów do wyjazdu do Izraela z krajów arabskich, takich jak Maroko, Algieria, Tunezja, Libia, Egipt, Arabia Saudyjska, Jordania, Syria i Liban oraz innych islamskich krajów, jak Iran, Pakistan, Turcja i Etiopia. Ukrywany jest fakt, że wcześniej zbrodnie podobne do pogromu kieleckiego miały miejsce po wojnie również w innych krajach Europy, pozostających pod sowiecką okupacją. Do pogromów doszło na Słowacji, Węgrzech i na Ukrainie – wszędzie według bardzo podobnego scenariusza//

  Wystarczyła chwila szukania w sieci...żeby to potwierdzić.

  https://en.wikipedia.org/wiki/1950%E2%80%9351_Baghdad_bombings

  Those who assign responsibility for the bombings to an Israeli or Iraqi Zionist underground movement suggest the motive was to encourage Iraqi Jews to immigrate to Israel,[14][18][19] as part of the ongoing Operation Ezra and Nehemiah.

  //Operacja „Ezdrasz i Nehemiasz” była tajną operacją wojskową, podczas której od 18 maja 1951 do 1952 roku ewakuowano 120 000 Żydów z Iraku do Izraela. Uniknęli oni w ten sposób prześladowań i pogromów ze strony Arabów.//

  prześladowań i pogromów ze strony Arabów :)), Polaków ....itd.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Operacja_%E2%80%9EEzdrasz_i_Nehemiasz%E2%80%9D
 • @Zawisza Niebieski 04:17:00
  //co, żeście zrobili że będąc tak bardzo do przodu w stosunku do Europy, dziś jesteście tak w tyle?//

  może po prostu dostosowali tempo do dystansu (świat się nie skończy na naszym pokoleniu! -?!)
 • @wk..ny 23:03:57
  By zostać mistrzem manipulacji trzeba najpierw znaleźć stado bydełka na manipulację podatnego. Nie wiem kto gorszy, czy ten co posiada potencjał manipulatora, czy ten co przyszedł na świat , by nim manipulowano. Z dwóch ludzi: mądrego i głupiego (przy czym mądrość to również umiejętność odróżniania dobra od zła) zawsze wybiorę tego pierwszego, choćby wybór miał paść na Żyda kosztem Polaka. W 68 wygnano wielu na prawdę wartościowych ludzi. Zostali natomiast Michniki , Geremki i cała ta reszta, która teraz nagle przypomina 68 i przeprasza. Może powinieneś się zastanowić, czy wywoływanie takich postaw, jak Twoja, nie jest właśnie tym , o co "ónym" chodzi. A do czego zmierzają pewnie wkrótce się dowiemy.
 • @Arjanek 09:21:57
  Żyd Naeim Giladi w książce

  //Ben-Gurion's Scandals: How the Haganah and the Mossad Eliminated Jews//

  przyznaje, że to Mossad i syjoniści przez zamachy bombowe zmuszali swoich ziomków do wymuszonej emigracji do Izraela.

  // Six months later-the exact date was March 19, 1950-a bomb went off at the American Cultural Center and Library in Baghdad, causing property damage and injuring a number of people. The center was a favorite meeting place for young Jews.

  The first bomb thrown directly at Jews occurred on April 8, 1950, at 9:15 p.m. A car with three young passengers hurled the grenade at Baghdad’s El-Dar El-Bida Café, where Jews were celebrating Passover. Four people were seriously injured. That night leaflets were distributed calling on Jews to leave Iraq immediately.

  The next day, many Jews, most of them poor with nothing to lose, jammed emigration offices to renounce their citizenship and to apply for permission to leave for Israel. So many applied, in fact, that the police had to open registration offices in Jewish schools and synagogues.

  On May 10, at 3 a.m., a grenade was tossed in the direction of the display window of the Jewish-owned Beit-Lawi Automobile Company, destroying part of the building. No casualties were reported.

  On June 3, 1950, another grenade was tossed from a speeding car in the El-Batawin area of Baghdad where most rich Jews and middle class Iraqis lived. No one was hurt, but following the explosion Zionist activists sent telegrams to Israel requesting that the quota for immigration from Iraq be increased.

  On June 5, at 2:30 a.m., a bomb exploded next to the Jewish owned Stanley Shashua building on El-Rashid street, resulting in property damage but no casualties.

  On January 14, 1951, at 7 p.m., a grenade was thrown at a group of Jews outside the Masouda Shem-Tov Synagogue. The explosive struck a high-voltage cable, electrocuting three Jews, one a young boy, Itzhak Elmacher, and wounding over 30 others. Following the attack, the exodus of Jews jumped to between 600-700 per day.

  Zionist propagandists still maintain that the bombs in Iraq were set off by anti-Jewish Iraqis who wanted Jews out of their country. The terrible truth is that the grenades that killed and maimed Iraqi Jews and damaged their property were thrown by Zionist Jews.

  The paragraphs above come from Giladi’s book, Ben Gurion’s Scandals: How the Haganah and the Mossad Eliminated Jews,//

  https://www.veteranstoday.com/2015/01/14/false-flag-attacks-by-zionists-against-fellow-jews/
 • chazarski "mit o wygnaniu"...
  Chazarscy "wygnańcy" - zamiast do pierdla lub na szubienicę dostali paszporty i mogli udać się gdzie chcieli - nie koniecznie do fałszywego zbudowanego na krwi i złodziejstwie "Izraela".
  Dzięki Jaruzel-owi -od lat sześćdziesiątych wspomagał armię chazara w wyszkolonych oficerów z Polski.Dzięki temu wielokrotnie pokonali arabów w nierównej walce.
  Jaruz-el powinien mieć pomnik u chazarów w Izra-el-u.
 • @kfakfa 12:24:27
  dokładnie.. tyle, że notka jest o "pogromie kieleckim", a nie o roku 68. W 68 wyjeżdżali ci co zorganizowali "pogrom" i ich latorośl..
  W latach 30 XXw. Polska szkoliła żydowskich terrorystów przeciw Anglikom i ich uzbrajała.. Nastał 39rok i Polska bez broni, a zachowaniu Anglików trudno dziwić się gdy wcześniej z polskiej broni byli zabijani w Palestynie..

  P.S.
  Piłsudskiemu też tam należy się pomnik, jak też WSZYSTKIM prezydentom po 89roku.. Projekt pomnika Kaczki już jest, nie powinien stanąć w Polsce..
 • @Zawisza Niebieski 04:17:00
  daruj Sobie pisać banały..

  Okradając cały Świat łatwo być filantropem dla swej diaspory..
  Będąc w Kanadzie dowiedziałem się, że każda nowo przybyła rodzina żydowska dostaje nieoprocentowany kredyt 1mln $, aby od razu wskoczyć do klasy średniej.. jak się finansowo nie powiedzie (co jest trudne mając na dzień dobry propozycje synekur czy partnerstwa biznesowego) to nie muszą oddawać.. Trochę różnica niż pieniądze na bilet..

  "Tak, szanuję Żydów za to, że dbają o wiedzę swej młodzieży, że się wspierają i chciałbym byśmy ich w tym naśladowali oraz by Polak Polakowi był przyjacielem, a nie wilkiem. A ty tego nie chcesz?"

  z tym dbaniem o wiedzę jest problem, dbają raczej o indoktrynację..

  co do wzajemnego wspierania to racja i mówię o tym często, aby uczyć się od żydów, bo niestety Polaka Polak na emigracji w łyżce wody utopi.. Nawet Ukraińcy trzymają się razem..Włosi, Irlandczycy, Rosjanie Japończycy, Chińczycy, żydzi, czarni i latynosi.. pewnie też Indianie..

  Ja w klubie poznałem DJ'a Polaka, stawiał wódkę z kieliszka bo brakowało mu polskiego picia (czarni się nas bali, bo myśleli, że ruscy ;), powiedział mi że mieszka w Toronto 20lat i ma tylko jednego przyjaciela Polaka, dał mi radę; trzymaj się z dala od Polaków :((

  Co do Twej manipulacji wcześniejszej.. w latach 50XXw. na wojnę z Egiptem potrzebowano mięsa armatniego, no i królików mnożących się aby zasiedlić podbite tereny.. Naukowców raczej tam nie było.. Nauka to ciężka żmudna praca, mało opłacalna. Nadreprezentacji w tym środowisku żydzi nie posiadają. Co innego polityka, showbiznes, sędziowie, adwokaci, notariusze, komornicy, prezesi, dErektorzy itp. dentyści; synekury dobrze płatne.. aby dużo zarobić, nie narobić się i nie ponosić odpowiedzialności.. żyd to pasożyd, bez innych umarłby z głodu, bo sam nie potrafi pracować..

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31