Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
81 postów 3348 komentarzy

Spartakus

wk..ny - "Twoja siła zaczyna się tam gdzie kończy strach", "Na zgniłym fundamencie nie wybudujesz solidnego domu", "Jeżeli prawo i sprawiedliwość są w konflikcie, musimy wybrać sprawiedliwość i nieposłuszeństwo wobec prawa",

TAK! DLA ZMIANY KONSTYTUCJI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

..ale nie parchatymi łapami.

   Wszyscy mamy świadomość, że obowiązująca konstytucja z 1997 roku, potocznie nazywana konstytucją Stoltzmana vel chorego na „Filipinkę”, jest kulawa/ułomna. Wiadomo, że to nie on ją tworzył, ale jego pobratymcy z okaleczonymi siusiakami, ale mało kto ma świadomość władców marionetek działających zza kotary, więc obiegowo mówi się o nim jako najważniejszym sygnatariuszu tego badziewia, o tym kto to w teczce przyniósł cisza jest. Ta „konstytuta prostytuta”; jak to mawiał marszałek filosemita od Kasztanki ma kilkadziesiąt stron ogólników i niedopowiedzeń do których interpretacji jest powołany sztab godnie opłacanych konstytucjonalistów, oraz sędziów zazwyczaj chrzczonych scyzorykiem (a rabin napił się krwi z siusiaka).

   Nie mym zamiarem jest analiza tego kilkudziesięcio stronicowego badziewia „filipińskiego”, a może lepiej „madagaskarskiego”, dowolnie interpetowanego przez okaleczone siusiaki (za nasze pieniądze oczywiście). Znając Was od dawna, wiem, że każdy z Was ma inne priorytety zmian; od wpisania cztero władzy, po pieniądz suwerenny, a na zmianie „obywatel” na „Polak” i zdefiniowanie tego, aby Polakiem nie była byle przybłęda, co to obywatelstwo dostała w ambasadzie z automatu (żaden wniosek nie został odrzucony w Tel Awiwie). Niektórzy już nawet nowe projekty konstytucji napisali. Z większością zgadzam się, bo to propolskie propozycje przedkładane przez Polaków. Ja osobiście zerwał bym z nazwą „Rzecz pospolita”, musi być POLSKA! Sprawdziłem sobie i przed nazwą państwa Izrael nie ma jakiś dopisek „ludowy”,”demokratyczny”, „republika” itp. Nie przejrzałem wszystkich państw.. a jest jeszcze Iran i Syria; znamienne? Wychodzi mi na to, że przedrostki mają państwa skolonizowane nieoficjalnie, oficjalnie Commonwelth ich nie posiada. Grunt, że Polska nie jest rzeczą, tym bardziej pospolitą,

  W sytuacji gdy lada dzień Bliski Wschód zapłonie i spłynie krwią, a państwo Izrael zostanie zmiecione z powierzchni Ziemi; ostateczna decyzja zapadła dawno temu w „samospełniających się przepowiedniach”, szczegóły zapadną na najbliższym corocznym majowych spotkaniu Bilderbergów, Polska została przeznaczona jako miejsce ucieczki i tu ma być nowy Izrael czyli Polin. Stąd mam pewność, co powoduje rządzącymi aby zmienić konstytucję. TO MA BYĆ KONSTYTUCJA POLIN uformalizowane prawnie. Nie mam złudzeń, że prezydent i premier chętnie paradujący w myckach na szabasowych kolacjach, chcą zmiany konstytucji z propolskich pobudek. Podejrzewam, że nowa konstytucja jest już napisana przez rabinów w duchu talmudu i czeka sobie w teczce Jonny Danielsa.

  Żyjemy w czasach gdy za mówienie prawdy grozi śmierć (Lepper, Ratajczak itd.), za próbę stworzenia partii opozycyjnej do postmagdalenkowego układu grozi więzienie bez wyroku (Piskorski), a partia nie może zostać zarejestrowana. Setki dziwnych śmierci poczynając od Jaroszewiczów wskazują, że rządzi w Polsce mafia z licencją na zabijanie. Ewentualny zryw narodoworewolucyjny będzie spacyfikowany przez Ukraińców w polskiej policji, a jak będzie trzeba to „bratnia pomoc” z krajów sąsiednich przyjdzie z odsieczą, a i nie zapominajmy o stacjonujących wojskach amerykańskich co to mają dopilnować interesów nowych właścicieli Polin. My Polacy jesteśmy przeznaczenie na niewolników nowej szlachty, a i tak jest nas za dużo w dobie robotyzacji i automatyzacji, więc depopuluje się nas trującym jedzeniem, szczepionkami, niskimi zarobkami, podatkami, biurokracją i emigracją.

  Reasumując; to nie są dobre czasy na zmianę konstytucji, a tym bardziej to nie są właściwi ludzie u steru państwa do przeprowadzenia tego. Co możemy zrobić zadaję sobie pytanie.. Myślę, że bojkot referendum dot. zmiany konstytucji to podstawa, a równocześnie stworzenie w równoległym czasie alternatywnego referendum na zasadzie ankiety internetowej tylko z jednym pytaniem:
                      „CZY CHCESZ ABY ŻYDZI PISALI POLAKOM KONSTYTUCJĘ?”
  Efekt edukacyjny, propagandowy, a i gdyby udało się zebrać więcej uczestników niż oficjalne referendum, myślę że niektóre media by temat podchwyciły.
Jestem zdania, że referenda internetowe to przyszłość, ale to inny temat..

KOMENTARZE

 • pewnie masz rację.
  Już od dość dawna mam przeczucie, że ten cały "socjal" PISu ma za zadanie zdobycie większości konstytucyjnej. To z kolei pozwoli na utworzenie nowego tworu politycznego "Rzeczpospolitej Przyjaciół- Polin".
  Wszystko zgodnie ze słowami Morawieckiego na taśmach, że musimy dać krok do tyłu by potem ruszyć do przodu - coś w tym duchu. Niestety złapali nas za gardło i nie mamy jak się bronić.
 • Jak słyszę od niektórych tzw. "koszer_autorytetów",
  że kalisko_kwaśniacka konstytucja dla kast, wymaga tylko paru kosmetycznych POprawek a dudkowe referendum konstytucyjne o bzdetach ma ją niby naprawić, to otwiera mnie się sprężynowiec w kieszeni.
  POlińskie uczone we PIŚmie chciałyby zapewne tak !
  https://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2016/01/a144.jpg
 • „CZY CHCESZ ABY ŻYDZI PISALI POLAKOM KONSTYTUCJĘ?”
  Oczywiście. każdy naród musi sam wyznaczać własną drogę prawa.

  Czwartej władzy - przedstawicieli narodu, brak przy partyjnym pisaniu n. konstytucji.

  Społeczne referendum może przerwać ciąg podwójnego niewolnictwa legislacyjnego na podstawie odblokowania demokracji, przez umożliwienie równowagi władzy w Art 10 konstytucji należy dopisać " i przedstawicieli narodu".

  Politycy alarmują, że to atak na trójpodział władzy. Lecz udają, że nie widzą jak trójka od samego początku niszczy radykalnie system równowagi demokracji.

  Oczywiście przed konstytucją referendum - "Czy lis może pisać konstytucję dla kurnika?"
 • @zadziwiony 13:13:58
  Co do Judy Obłudy i MorawIcka mam pewność; nie reprezentują Polski i polskości, rzucają cień, a cień to Jonny Daniels - cyngiel Koshernostry.

  Z tym socjalem (na kredyt) dobrze zauważyłeś. Kiedyś mówiło się "po nas choćby potop", teraz mówią "po nas Polin i gówno nam zrobicie!" :(

  "Niestety złapali nas za gardło i nie mamy jak się bronić." mniej pesymizmu! w obecnej kulawej konstytucji jest zapis, że władza zwierzchnia należy do Narodu i władzę może sprawować pośrednio lub bezpośrednio (referenda), to jest ta furtka, którą chcą zlikwidować, a nasz ostatni bastion, z którego możemy zadać śmiertelny cios pasożydowi. Tego należy trzymać się, a nie jakieś kanalizacje otwartych umysłów w stowarzyszenia blogerów/dziennikarzy!! Działać należy, a nie tylko pisać o rzeczywistości!
 • @provincjał 13:28:11
  Pełna zgoda :(

  Pozdrowił
 • @goodness 13:45:32
  Po tylu latach znajomości internetowej, w końcu Cię zrozumiałem.. myślimy o tym samy, tylko musiałem sam do tego dojść, bo Ty tłumaczyłeś niestety zagmatwanie.. Państwo to nie krzesło, a krzesło na 3 nogach jest najbardziej stabilne (zydel żydowskiego szewca) ;))

  Mamy w kulawej konstytucji zapis o zwierzchniej władzy Narodu (suwerena, a nie sutenera jak chcą), to moim zdaniem ostatnia nasza deska ratunku. Organizacja referendum internetowego. Trój władza oderwała się od rzeczywistości, a oni są tak naprawdę naszymi pracownikami, żadni z nich nadludzie, konstytucja mówi jasno, że to my jesteśmy władzą. To my im płacimy, zcedowanie władzy na "wybrańców" nie sprawdziło się, ten system w Świecie Koshernostry oraz kapitalizmu kompradytorskiego nie sprawdził się, My jako Polacy mamy prawo zapisane w konstytucji zmienić system zarządzania naszym państwem!

  Pozdrawiam!!!
 • Rzecz pospolita, to taka o którą nikt nie dba i nie szanuje....
  ...wreszcie dociera ta szydera
 • @wk..ny 17:40:57
  My jako Polacy mamy prawo zapisane w konstytucji zmienić system zarządzania naszym państwem!

  "Nie jest pewnikiem takie twierdzenie."

  Równowaga szewskiego stołka na trzech nogach dotyczy stabilizacji martwych przedmiotów.

  Taka legislacja konstytucyjnej trójwładzy, czyni cały Naród Polaków martwym przedmiotem.

  Zapis liczbą stołkową równowagi, dla żywych jednostek demokracji jest podłym przestępstwem stałego krępowania Polaków przy realnym niebezpieczeństwie utraty życia. Bezruch uniemożliwia zdobycie pokarmu, czy możliwość obrony własnych źródeł życia i majątku.

  Dla własnego bezpieczeństwa i bezpieczeństwa przyszłych pokoleń, musimy dążyć do posiadania realnej równowagi w każdym ważnym momencie.
  Żywe jednostki demokracji pozbawione możliwości równowagi, mają warunki jak w bagnie: zatrzymana możliwości ruchu, powoduje brak jedzenia, picia, można w miejscu utknięcia czekać na śmierć.

  Konieczne referendum, czy chcemy dalej martwej równowagi przedmiotów stojących w wyznaczonym miejscu, czy żądamy nowej równowagi dla żywych poruszających się istot?

  Serdecznie pozdrawiam, dziękuję za zrozumienie. Piszę o koniecznej równowadze dla żywych jednostek demokracji. Tylko ruch z możliwą równowagą w czasie zakrętów daje bezpieczne życie prawdziwej demokracji.

  Obecnie ordynacja wyborcza stabilizuje większość partyjną, która pełni co cztery lata dyktaturę.

  Przy prawnej dyktaturze, głos referendum jest oczywiście uzależniony.

  Jest problem, czy dyktatura pozwoli na zakończenie swojej wiekowej dyktatury uzyskanej z blokowania równowagi systemu demokracji liczbą nieparzystą?
 • ABSOLUTNIE NIE TERAZ jak...
  ....żydzi są we władzach POLSKI Państwa Polaków i już jest Polin

  Chce Pan żeby nam taką Konstytucję przeprowadzili, żeby nam zbrzydła Polska i Polskość ?

  PIERW ODZYSKANIE WŁADZY PRZEZ NARÓD POLSKI A potem


  KONSTYTUCJA PAŃSTWA POLSKA

  JAKO NAJWYŻSZA UMOWA NARODU POLSKIEGO

  ZBIÓR PRAW I OBOWIĄZKÓW W PAŃSTWIE POLSKIM
  USTANOWIONYCH NINIEJSZYM NAJWYŻSZYM AKTEM PRAWNYM
  OBOWIĄZUJĄCYM OD DNIA OGŁOSZENIA.
 • @andrzejw 09:31:30
  Ja chce?? Jak tak, jak nie?
 • @goodness 00:53:21
  Władza zwierzchnia należy do Narodu, to jest jedna wladza, liczba nieparzyste.. tego trzymam się i Ciebie proszę o zweryfikowanie poglądu.. posłowie, ministrowie oraz sędziowie to są tylko pracownicy przez Naród zatrudnieni.. tylko tyle.
 • @wk..ny 20:44:52
  Odłączony Naród od władzy nigdy nie nie będzie korzystał z energii demokracji.

  Każda przerwa w obwodzie elektrycznym gasi energię światła.

  Tylko dokładnie chronione połączenie każdego z systemów, może dać istnienie energii światła, czy istnienie energii narodowej demokracji.

  System narodowej demokracji jest "jeden", też tak twierdzę.
  Naturalnie jego serce bije, tylko w rytmie parzystym (binarnym).
 • @andrzejw 20:41:04
  a co ma zrobić Pan Kosiur? nicka ma takiego i idzie w zaparte :((
 • @goodness 07:43:06
  natchnąłeś mnie do przemyśleń..
  Władza jest jedna , należy do Narodu, ale jeden słup potrzebuje trzech naciągów, i tu mamy władzę ustawodawczą, wykonawczą i sądowniczą. Razem jest 4, ale to Naród ma władzę.. energia światła idzie ku mnie, znów monogamia?
  Binarność to wieczna walka.. 1:1.. każdy może wygrać, ale nie o to chodzi!!?? ma być władza Narodu nie ma innej władzy niż ta, którą reprezentuję ja i moi pobratymcy (POLACY).

  Ciekawe, że moja notka jest powoli spiwniczana, a temat zmiany konstytucji jest najważniejszy. Promuje się tych, co to ślepakami w firanę strzelają.. stowarzyszenia emeryta znudzonego zakładają, eunuchy bez mocy sprawczej.. na dniach coś zrobię, będzie to papierek lakmusowy dla zadaniowców.. Pozdrawiam

  P.S.
  Polski i polskości na tym portalu, to mniej niż 30% :(((((((((((((((
 • @wk..ny 19:57:15
  Spiwniczanie ważnego tematu "zmiany polskiej konstytucji" na tym portalu jest dziwne.

  Wiemy, że władza jest jedna należy do narodu w którym każdy uczciwy obywatel czuje się bezpiecznie.

  Tematem tabu jest konstytucyjne słowo ze spójnikiem - " i równowadze " ukryte za słowem "podziale" w art 10. konstytucji.

  Człowiek jest miarą demokracji. Wartości jednej najmniejszej jednostki zawsze posiada największa jednostka narodowej demokracji.

  Cybernetyka uczy o doskonałej równowadze którą posiada poruszający się człowiek.
  Nie można równowagi żywej jednostki demokracji porównywać do stojącego w miejscu szewskiego stołka, czy martwego słupa z trzema odciągami.

  Rozwój kultury wymaga dostępu przestrzeni, we wszystkich wolnych kierunkach ruchu w " precyzyjnej równowadze połączonej" mięśniami człowieka.
  Stara konstytucja jednak ogranicza nawet w płaszczyźnie do 3 kierunków: w prawo, w lewo i do tyłu, bez czwartego kierunku do przodu:)

  "Połączenie władzy ruchu jest konieczne 1+ 3 występuje w naturze".

  Naród z ograniczoną władzą, jak człowiek bez kluczyka do samochodu 1. ze sprawnym silnikiem, 2. połączonym sprawną skrzynią biegów, 3. połączoną ze sprawnymi kołami:)
  Potwierdzam
  Polski i polskości na tym portalu, to mniej niż 30% :(((((((((((((((

  stanislav
  http://wps.neon24.pl/post/143711,trolling-w-polityce-i-nie-tylko-jak-go-rozpoznac

  Pozdrawiam Papierek lakmusowy jest niezbędny

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31