Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
98 postów 3794 komentarze

Spartakus

wk..ny - "TRUST NO ONE", TYLKO WARIACI SĄ COŚ WARCI DIVI LESCHI GENUS AMO

Neon otwarty na rekiny trollingu pislamskiego?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Co tu dzieje się? a nic Panie.. idą wybory.

 NE jak i Neon24 nie ma profilu świtopoglądowego, czy tam wspólnej myśli przewodniej. Jednak większość użytkowników skręcało w prawo odrzucając socjalizm, zarazem większość to żydokatolicy, a zarazem antysyjoniści. Liberalizm gospodarczy także był tu w mniejszości. Stawiając na szali USA kontra Rosja, to większość wskazywała USA jako większego bandytę (pomijam idiotów twierdzących, że Rosja jest "dziewicą"). Najważniejsza sprawa; portal w swej większości użytkowników jest antyPiS – czego nie należy mylić z proPO.

Resumując: kształt portalowi nadają użytkownicy. Możemy nie zgadzać się, kłucić, przekonywać, ale fakt jest taki jak wyżej napisałem.

Odeszło 2,1 admina ostatnimi czasy. (Trybeus był tu adminem na 0,1 etatu; niepłatnego oczywiście, więc tak go zaliczam ;) Astra i Jarek zrobili dla tego portalu bardzo wiele; z tego co wiem za darmo pod szyldem Neon24, Trybeus również; na 0,1 etatu ;)
Znam ich od lat, jednego nawet osobiście. Nie zgadzam się z nimi w wielu kwestiach, ale jako adminów szanuję. Dzięki nim neonik nie był kloaką zadaniowanych rekinów trollingu. Teraz jest jak inne portale..

Oprócz smutaśnych notek pożegnalnych, nie dostałem odpowiedzi DLACZEGO?? Dziwne to trochę.. Darmowi pracownicy odchodzą, a Kagur żegna ich czule.. nie rozumiem, pewnie jak większość z Was. Proszę pod tą notką zamieszczać swą wiedzę oraz dywagacje w tym temacie!

 
Jestem neonowym kombatantem i widziałem wszystkie wzloty i upadki portalu. Znowu grało i usrało się .. nie pierwszy raz. Przypadków nie ma;

 
IDĄ WYBORY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P.S.
Korzystając z okazji, chciałym pozdrowić nowych/starych adwersarzy; czyli mendę zadaniowaną, oraz głupka z Gdyni, czekam jeszcze na 5 wcześniejszych wcieleń kundla ;)

P.S.2
Ja ma swoje przypuszczenia, lecz na teraz, zachowuję je dla siebie..

Pozdrawiam wszystkich, którym "dobra zmiana" nie podoba się :)

KOMENTARZE

 • jak nie wiadomo
  o co chodzi, to chodzi z pewnością o pieniądze. Jak zawsze zresztą.
  ps.
  Ja to z tych , którzy uważają amerykańskiego bandytę za większego od rosyjskiego. Przynajmniej w ostatnich kilkudziesięciu latach. Ale każdy może mieć swoją ocenę ich dokonań. Tych widocznych....
 • @zadziwiony 20:41:05
  napisałem chyba niezrozumiale.. USA jest większym bandytą od Rosji; to wiem i trzymam się tego :) Rosja to nie dziewica jednak..

  Ogólnie czekam na opracowanie o polskiej husarii;
  "Przychodzi oficer do kurtyzany, robi swoje i po wszystkim ona pyta o zapłatę, on na to, że jako oficer WP ma honor i pieniędzy od nie j nie weźmie!| :))))))))))))

  Nasz problem jest taki, że mamy naszych przodków za świętych, a taki ele Słowianin nie ma pojęcia, co z jego prapra..prababką robił jakiś najeźca..
 • @zadziwiony 20:41:05
  Nie, zadziwiony, nie chodzi o pieniądze, bo dla adminów niie ma tu pieniędzy, robimy to po to, by Polacy mieli gdzie pisać, gdzie wymieniać swoje poglądy. Stąd zasada iż lczy się jakość tekstu, kultura wypoowiedzi, argumenty a nie poglądy autora. Nie chciałbym by Neon stał się tubą jakiejkolwiek partii. Jeśli tak się stanie, mnie tu już nie będzie. Są na to chętni. Język trollii tu nie zagości, póki mych sił. Dowód na to siedzi dziś w lochu, pomyśle Jarka.

  Nie moją rolą jest wyjaśnić, co było przyczyną, jeśli Astra i Jarek nie wyjaśnilli a główny admin też, nie mą wolą jest pchać się przed szereg. Ale "teorie spiskowe" mogę obalać. Nie byly to pieniądze, bo o pieniądzach nikt tu nie rozmawia. Rozmawiamy o okncepcjach na Polskę. Był dobazg, któremu można było bardzo łatwo zaradziić, ale czegoś zabrakło, drugiego drobiazgu. Przysłowiowej kropki nad "i".
 • @Zawisza Niebieski 21:03:39
  wróciła menda zadaniowana, oraz ten gbur z Gynii.
  jak Cię lubię, to nie zagrzejesz tu stołka admina; idzie "dobra zmiana"..
  zostałeś tu sam praktycznie, bo ktoś musiał, do wyborów nie będziesz adminem..

  Pozdrowił
 • 5*
  Niestety ale masz zupełną rację
  I co do roli jaką pełniła tu ASTRA z Jarkiem i co tajemnicy ich odejścia

  Nikt niczego oficjalnie nie powiedział

  Jedyne pogłoski które mogą być jak najbardziej prawdopodobne to takie że nagle wielkim portalowym pseudo awtorytetem i kierującym nową, lepszą linią programową Neonu został teraz kłamca z Gdyni
  Ten sam który ten portal na popapranych pozwalał opluwać na lewo i prawo z jego administracją włącznie a nawet się do tego opluwania sam dołączał
  Ale teraz gdy Jarek i Astra odeszli nagle NEON okazał się mu być COOL i trendy
  Bo to przecież ponoć wina Astry i Jarka była że nikt nie czytał jego wielkich dzieł literackich - tak to opisuje gdzie tylko może żaląc się że przez nich miał tutaj po 200 max 300 osłon :))

  Wczoraj zrobiłem tutaj test odsłon wstawiając notkę totalnie z doopy wziętą, bez większego ładu i składu, praktycznie bez tekstu, mówiąc krótko TOTALNY SHIT która w środku tygodnia, w wakacje w jedną dobę stuknęła 2 x tyle co jego dzieła o których wciąż ma żale
  Także małe zainteresowanie jego twórczością z pewnością nie było winą Astry i Jarka

  Unejszy Janusz Kamiński a popaprany On z Dyni dostał BANA na kilka dni, ale ponoć ktoś go odwiesił i nie był to żaden z adminów, więc jedyną osobą która poza adminami mogła to uczynić to BOSS portalu czym ewidentnie i w sumie jak dla mnie arogancko podważył wiarygodność admina którym chyba był Jarek - jeśli to tak było, to decyzja Jarka mogła być tylko jedna - obecnie widoczna
  Bo ciut inaczej można by na to spoglądać gdyby admini byli wynagradzanymi pracownikami, ale jako że nimi nie byli i robili tą masę niewdzięcznej roboty za free to jednak obowiązują inne zasady

  Taka wersja się przewija pokątnie i ma ona jak najbardziej sens
  Tym bardziej że już jakiś czas temu Un z Dyni wypisywał coś o jakimś swoim Żelaznym Liście od BOSSA z kangurowa, a po odejściu Jarka zaczął się niesamowicie szarogęsić i ujadać gdzie tylko popadnie - nawet sierściucha z Londynu w tym przeszczekał

  Więc chyba jednak "tak to leciało" - ala fajnie byłoby aby ktoś w końcu jawnie to opisał
 • @wk..ny 21:10:19
  Ładnie to tak straższyć fałszywym proroctwem?
 • @wk..ny 21:10:19
  Dziękuję, taki bogaty nie jestem, a Kaszuba tylko z urodzenia.

  "Gburzy – gburowie – w XV-XIX wieku, na Pomorzu, gospodarze, zamożni chłopi, posiadający własne duże gospodarstwa (tzw. gburstwa), od jednego do dwóch łanów. W większości wolni."

  Gburzy na Kaszubach to goście. Ci morscy to co najmniej dwa kutry.
 • @Autor
  *5
  W mojej opinii to jest tak, że pan Opara traktuje wszystkich, włącznie z administracją, jako nawóz do swojego prywatnego ogródka, który dzięki co bardziej rezolutnym adminom był systematycznie doglądany, czyli pielęgnowany, podlewany, a co najważniejsze, odchwaszczany.
  Ogrodnik pracujący li tylko dla własnej satysfakcji, zauważył, iż właściciel ogródka posadził w jego centrum roślinkę, która w katalogu roślin istnieje pod nazwą ,,Amen". Wg właściciela ogródka owe ,,Amen" uchodzi niemalże za rajska jabłon, ale innego zdania był ogrodnik i jego pomocnicy. Im roślinka także się podobała, ale bez entuzjazmu przyjęli fakt, że tak pieczołowicie pielegnowane roślinki przez nich, znalazły się w cieniu rajskiej jabłonki.
  Nawet ktoś nie będący dendrologiem i ogrodnikiem, wie, że drzewko z biegiem czasu potrafi zacienić inne roślinki w ogródku.
  O ile ogrodnik dbał o roślinki i kwiatki, o tyle właściciel ogródka hodował drzewko, nie przejmując się resztą ogrodu. Jabłonka sobie rosła i rosła, choć nikt za bardzo jej nie pielęgnował, aż tu nagle zaczęła owocować i na gałązkach pojawiły się jabłuszka. Właścicielowi nie przeszkadzało to, że obrodziła psiarami, bo kompot to i z nich można ugotować, a walory smakowe dla właściciela nie są sprawą nadrzędną. Innymi kryteriami kierował się natomiast ogrodnik. On wolał swoje ładne, wypielęgnowane roślinki i kiedy cień jabłonki zaczął skutkować brakiem światła dla jego ,,podopiecznych", wówczas postanowił on przenieśc cały swój ogródek na bardziej nasłonecznione miejsce.
  W całej agrokulturalnej historii na uwagę zasługuje fakt, kiedy ogrodnik się zorientował, że z tego drzewka to będą tylko mienione psiary, bo wg mojej skromnej opinii, to niejako zaczął on w pewnym momencie wspomagać jabłonkę, podlewając ją i tylko właścicieł ogródka się nie zorientował, że kwasem, a nie wodą he, he, he.
  Reasumując, to ogródka już nie ma, a jabłonka podlewa się sama, własnym ...sokiem.
  Pozostaje tylko jedna kwestia do rozstrzygnięcia, kto okazał się lepszym, właściciel ogródka, czy jego ogrodnik?
  Z pozycji zwiedzajacego ogród, twierdzę, że jest remis, ale najbardziej ucierpi sam ogród, który już dzisiaj zarósł jak ...Wołyń.

  Pozdrawiam!
 • No też mnie ciekawi
  "Oprócz smutaśnych notek pożegnalnych, nie dostałem odpowiedzi DLACZEGO?? Dziwne to trochę.."
  - Stawiam centy p-ko kopiejkom, że odeszli na inny odcinek frontu ideologicznego, albo cierpliwość Rosjan się wyczerpała. Może poszli na adminów Sputnika albo na szkoleniowców w Olgino? Wiem, że to trudne do wyobrażenia, bo tak tępej i dennej ruskiej propagandy jaka była na NeOn24.ru oraz tak perfidnych metod bolszewickich, jakimi posługiwał się Ruszkiewicz z ferajną, to ze świecą szukać i z pewnością było to wszystko przeciwskuteczne, co zapewne odpowiednie służby na Kremlu w końcu zauważyły i potraktowały Ruszkiewicza tak jak na to zasłużył. No chyba, że Rosjanie są tak tępi i nadal wierzą w skuteczność takiej totalnej propagandy, więc ich awansowali może nawet do Russia Today?
  No i drugi możliwy powód pozbycia się tych bolszewickich cenzorów przez właściciela portalu było doprowadzenie do jego marginalizacji i praktycznie kompletnego upadku. Więc taka reakcja właściciela portalu nie może dziwić.
  To oczywiście moje przypuszczenia, ale póki ich ktoś przekonująco nie zdementuje - uważam za bardzo prawdopodobne.
 • @Janusz Kamiński 21:30:34
  znamy się od lat w tej strefie neonowej, więc nie strugaj wariata, bo Ty zadaniowiec pospolity jesteś..zmierzony i zważony, byciem niespełna rozumu nie wykręcisz się; głupi albo zadaniowiec; ja obstawiam oba na raz.

  P.S.
  wyleciałeś stąd z hukiem i gwiazdożyłeś na NP.. nadal Cię nie lubię i uważam, że zrobisz z Neonu Kloakę.. jednak co do Twoich odczuć odnośnie właściciela portalu z 2014 roku, to pełna zgoda.. Kangur jaki jest, chyba wszyscy widzą..

  nie pozdrawiam
 • @wk..ny 21:10:19
  Widzsz, zasadą zespołu jest iż jeden admin nie podważa decyzji drugiego. Każdy popełnia błędy, wtedy jest burza mózgów wśród adminów, i ten co dany krok wykonał sam decyduje czy popełnił błąd, czy też nie. Decyzją Jarka był przywócenie tych, których on zablokowal, mimo iż odszedł ja Jego decyzji nie zmienię. Ja z trollikami mam lata doświaczeń, zwykle wyly. Taka trolla dola. Jeśli dany osobnik się zasłuży, wyleci moją decyzją, ale póki jego nowa działalność nie da ku temu podstaw ma czystą kartę.

  Czy będę admnem, jak długo, czas pokaże. Nieobliczalne są decyzje Boga. Ale póki jestem, obowiązują zasady jakie ja określam. Liczy się jakość tekstu, nie poglądy autora. Trolle zaś studiują zasady kultury wypowiedzi w trollim salonie zwanym loch.
 • @Mind Service 21:52:25
  I cały ten chamski komentarz jak w pigułce pokazuje nowy tor nowego ekranu - tj. neonu
  Wszystko zgodnie z przewidywaniami...
 • Trybeus:
  "Panie Ryszardzie szanowny...nie podpisywałem, żadnego kontraktu z Panem na administrowanie, toteż nie musiałem "wykorzystywać" okazji, aby zrezygnować...mogłem to zrobić w każdej chwili...
  Nie pasowało mi akurat to, że Pan szanowny podczas moich dyżurów sam pozycjonował notki, których ja bym nie promował...ja uważam, że dyżur admina to rzecz święta i nawet właściciel nie powinien ingerować...niemniej właściciel może wszystko i mnie nic do tego...adminowałem tylko i wyłącznie z potrzeby serca i z szacunku do reszty adminów, których bardzo poważam...wobec ich absencji ja nie mam żadnych skrupułów, aby poczuć się zwolniony z tej funkcji"
 • @Mind Service 21:52:25
  „No i drugi możliwy powód pozbycia się tych bolszewickich cenzorów przez właściciela portalu było doprowadzenie do jego marginalizacji i praktycznie kompletnego upadku.”

  Do upadku NEonu nie doprowadzi nic innego, jak pojawienie się tutaj bełkoczących nieustannie o agenturze rosyjskiej i ziejących nienawiścią trolli w type Mind Service i innych, którzy zostali odblokowani przez Ruszkiewicza, od Kamińskiego począwszy.

  Jesteście nudni, jak flaki z olejem i żaden normalny człowiek nie ma najmniejszej ochoty wyczytywać więcej niż dwa razy na temat Kremla, Rosji, cuchnących sowieckich onuc, czworaków i tym podobnych bredni wieszanych na rozmówcach, a w powyższym komentarzu, byłych administratorach - zamiast argumentów w dyskusji.

  Natomiast wasze prostactwo przechodzi wszelkie dopuszczalne normy. Nie raz, nie dwa przeczytałam na niepoprawnych.pl jakie pomyje wylewacie tam na NEon i jego uczestników, od właściciela począwszy. Człowiek, który ma odrobinę szacunku dla samego siebie by tu nosa nie pokazał, ale wy nie macie pojęcia, co to takiego, o dumie i honorze nie wspominając.
 • @Zawisza Niebieski 22:02:33
  Twierdzisz, że każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów, byle kulturalnie. Inwektywy, przekleństwa, posądzanie o agenturalność podobno mają być niedopuszczalne.

  Czy w takim razie za kulturalny, a przede wszystkich nie posądzający o agenturę, uważasz następujący wywód Mind Service na temat adminów, Twoich byłych współpracowników, którzy zrezygnowali ze swoich funkcji?

  Cytuję:
  „Stawiam centy p-ko kopiejkom, że odeszli na inny odcinek frontu ideologicznego, albo cierpliwość Rosjan się wyczerpała. Może poszli na adminów Sputnika albo na szkoleniowców w Olgino? Wiem, że to trudne do wyobrażenia, bo tak tępej i dennej ruskiej propagandy jaka była na NeOn24.ru oraz tak perfidnych metod bolszewickich, jakimi posługiwał się Ruszkiewicz z ferajną, to ze świecą szukać i z pewnością było to wszystko przeciwskuteczne, co zapewne odpowiednie służby na Kremlu w końcu zauważyły i potraktowały Ruszkiewicza tak jak na to zasłużył. No chyba, że Rosjanie są tak tępi i nadal wierzą w skuteczność takiej totalnej propagandy, więc ich awansowali może nawet do Russia Today? ”
 • @Lotna 22:24:22
  Musiałaś mnie z kimś pomylić, od dawna nie jestem na niepoprawni.pl
  Jeśli nie chcesz abym Cię traktował jak trolla, jakich tu wiele to trzymaj się faktów, zrezygnuj z knajackiego języka i nie używaj rusycyzmów typu "wy" - ja jestem jeden, a kacapską mową się brzydzę.
 • @Mind Service 22:31:53
  Z nikim cię nie pomyliłam, pamiętam twój nick, twój awatar i twoje chamskie odzywki. Nie udawaj świętoszka.
  Mówię „wy” bo to do wszystkich trolli, które zostały odblokowane, nie tylko do ciebie.
 • @Mind Service 22:31:53
  Oczywiście”kacap”, „kacapski”, to następne wasze ulubione słowo.
 • @Lotna 22:37:02
  Ale co Ci nie pasuje?
  Kacap znaczy "kozioł" po ukrainsku. Ukraińcy nazywali kacapami żołnierzy rosyjskich i w ogóle Rosjan, bo Rosjanie tradycyjnie mieli brodę. Nie było to nic obraźliwego. Potem zaczęto używać tego słowa do określania rosyjskiego komunisty. Kacap to pejoratywne określenie radzieckiego komunisty narodowości rosyjskiej. Określenie kacap zaczynało zanikać po obaleniu komunizmu w Rosji, jednak po przejęciu władzy przez Putina określenie kacap jest coraz bardziej używane w odniesieniu do wszystkich ruskich ludzi, którzy mają mentalność sowiecką, bolszewicką, imperialną, czy faszystowską.
  Przecież nie mam zamiaru obrażać zwykłych Rosjan, których nawet lubię, a nawet znam osobiście, ale używanie nazwy negatywnej w odniesieniu do tych, którzy popierają rosyjski imperializm, ichnią propagandę i stosują bolszewickie metody, to przecież tylko nazywanie po imieniu.
  Zgodzisz się chyba, że powinniśmy używać słów adekwatnych do rzeczywistości?
  BTW, używanie nazw "Ukry", "Usrael", "Pislamiści" - Ci nie przeszkadza?
 • @Husky 22:15:02
  Skoro już tu jesteś, to może doczekam się odpowiedzi na zadane tobie pytanie o zakończeniu afery seksualnej oligarchy Deripaski opisanej przez naczelnego rosyjskiego Herlaka Szolmsa - Nawalonego? Chciałbym poznać jej zakończenie, bo jestem żywotnie zainteresowany finałem.
  Pytam, (po raz kolejny), bo nastała tu epidemia różnych pierdnięć, i angielskich (nomen omen) ucieczek, zostawiających smrodek bez słowa wyjaśnienia.
  I ta wkurwiająca przypadłość dziwnym trafem dotyka ciebie i tobie podobnych....
 • @Mind Service 22:31:53
  "a kacapską mową się brzydzę."
  I słusznie.
  Ukraiński to paskudny język (Kacap znaczy "kozioł" po ukrainsku.)
  Używajcie rosyjskiego.
  "Пишите, пишите, дабы дурость каждого была видна"
  Czyż to nie piękny język, jakże pasujący w tej frazie do was...
 • Szanowny Panie - Szanowni Państwo,
  Szanowny Panie,

  Przyznaję, że nie bardzo wiem - o co Panu w tym artykule chodzi.
  Rozumiem, że może jestem kompletnym durniem, obracającym się w zupełnie innych realiach... ale staram się, może kiedyś...w przyszłości.

  Jak wiele razy wspominałem, chciałem, żeby Neon24.pl - funkcjonował jako platforma medialna - Forum Polaków (Forum wszystkich Polaków).
  Taki w pewnym sensie "Hyde Park" - z Londynu.
  Każdy może prezentować swoje poglądy, opcje, argumenty.
  Dlatego nie ma na Neon oczywistej linii swiatopoglądowej ani też nie ma preferencji - do żadnej opcji politycznej, żadnej ideologii, religii.
  Każdy może pisać i komentować - co chce, dowolnie, według własnego tzw. "widzi mi się"

  Oczywiście, przyznaję zależało mi bardzo by to było robione w sposób kulturalny, na poziomie, w formie merytorycznej dyskusji -
  (a nie jakiejś rynsztokowej nawalanki).

  Jak wszyscy widzimy - nie bardzo to wychodzi.
  A więc powstaje oczywiste pytanie: Co dalej?
  Moim zdaniem, niewiele się zmieni, będzie to samo - a wszystko zależy od spoełczności Neon24.pl.
  Administracja pełni tylko tak naprawdę fukcje porządkowe...
  (a że i tutaj są różnice zdań - mamy to co mamy; czasem stabilizację a czasem kołowrotek).
  Muszę przyznać, że czasem jestem bardzo rozczarowany tym co się dzieje, ale... życie toczy się dalej, codziennie jest inny dzień...
  "Life must go on"...

  Na koniec, chciałbym dodać, że tak naprawdę coraz mniej rozumiem Polaków. Dlaczego jest w Naszym Narodzie tyle nienawisci - jednego Polaka wobec drugiego. Dlaczego jest tyle niezgody, kłótni.
  Polska staje się krajem coraz bardziej spolaryzowanym, skłóconym.

  Patrząc z boku, z perspektywy Neonu - wygląda to coraz gorzej, coraz bardziej minorowo.
  Wygląda na to, że Polska jest krajem 30-tu paru milionów geniuszy.
  I to są wszystko wybitne indywidualności - ale tylko jednostkowo.
  Cała reszta, zdaniem tych "indywidualnych geniuszy" - to śmiecie.

  No cóż - w takim własnie kraju przyszło nam żyć...
  I być może Neon24.pl - jest właśnie potrzeby po to:
  Aby Polacy mogli kiedyś zrozumieć Polaków...

  Z wyrazami szacunku -
  Pozdrawiam Pana i wszystkich Państwa.

  PS. Jeżeli komuś się nie podoba moja autobiografia "Amen" - przecież nie musi tego czytać. Przecież w ostateczności to jest w pewnym sensie mój ogródek - i mogę w nim sadzić to co mi się podoba.
 • @SZS 00:13:47
  :))
 • @wk..ny 22:00:03
  Tak, nieco cię znam i trochę pamiętam.
  Ustny wojownik.

  Nie znasz mnie. Znasz tylko legendę o mnie. Tak właśnie buduje się pogardę dla wroga.

  Wyleciałeś z hukiem....... gwiazdorzyłeś (popraw sobie).......
  Co słowo to bzdura. Brałeś w tym aktywny udział. Jak w gang bangu.

  A kloaka już jest. I zapewniam, że w ciągu roku będzie mniejsza.
  Będziesz spokojniejszy i radośniejszy. Będziesz wreszcie mógł spuścić to zatrute powietrze z opon.
 • @Hades 22:08:48
  Może na horyzoncie jakieś zwroty dla bossa i stąd ta "zmiana" zwana dla niepoznaki "dobrą" ?
 • @Janusz Kamiński 05:10:53
  No jak Januszek coś powie to "czapki z głów...spadają.
  "Wyleciałeś z hukiem....... gwiazdorzyłeś (popraw sobie).......
  Co słowo to bzdura. Brałeś w tym aktywny udział. Jak w gang bangu.
  "

  To miał być portal otwarty na wszystkie poglądy, tak twierdzi właściciel.. i chwała mu za to.
  Januszek jak widać poglądy cenzuruje... i uważa że trzeba wywalać za niewłaściwe poglądy bo przecież niewłaściwe poglądy "to bzdury"...

  Mnie Januszek konsekwentnie blokuje, nie chce się zmierzyć z moim kontr argumentami... to tchórzostwo a może tylko świadomość że nie jest w stanie się wybronić ...więc stosuje metody "poza merytoryczne".
 • Przestroga dla Januszka
  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/wroclaw-hejter-ktory-obrazal-ukraincow-uslyszal-zarzuty/tm9rbtd

  Rzecz dotyczy słownictwa "krytycznego" przeciw banderowcom, żydom...
  jest wyrok...

  Co ciekawe tego typu słownictwo w stosunku do Rosji, PRLu stosowane przez różnych "Januszów" jest dopuszczalne i niekarane w tym "demokratycznym" kraju.
 • @Oscar 07:55:42
  Jesteś starym dobrym komunistą. Więc to naturalne, że manipulujesz, przekręcasz, byle tylko być daleko od prawdy i logiki.

  Gdy ja oświadczam, że facet kłamie, to Oskarek twierdzi, że manipuluję. Wiem, że Oskarek na manipulacjach się zna, jako były lektor komunistycznych idei, choć z zawodu, jak Wałęsa technik; więc manipuluje, mówiąc, że to ktoś manipuluje. Dosłownie jakbym słyszał Ławrowa, lub piątą kukłę Putlera.

  Powiedziałem, że chyba nikt cię nie wywali, bo błazen musi być.
  I cenzury też nie doświadczysz, bo leszcze spokojnie mogą sobie pływać.
 • @Mind Service 22:31:53
  "od dawna nie jestem na niepoprawni.pl"
  Nawet kłamać trzeba umieć. Ile dni temu na niepoprawnych.pl cię Korniku przyłapałem? Niektórzy mają kłamstwo tak mocno w krwi, że już nawet nie kontrolują jak łatwo mogą być na nim przyłapani.
 • @Ryszard Opara 02:51:54
  ,,Przecież w ostateczności to jest w pewnym sensie mój ogródek - i mogę w nim sadzić to co mi się podoba.".
  W rzeczy samej, panie Opara, w rzeczy samej.
  Dokładnie o tym pisałem i szkoda tylko, że nie zauważa Pan, iż ten Jego ogródek, to już tylko pożywka dla chwastów, a to pańskie ,,forum dla wszystkich Polaków", to zużyty przed chwilką kawałek papieru toaletowego, bo tak po prawdzie to żadne forum jest, a kolejna tuba propagandowa na wzór Gazety Wyporczej, czy Gazety Polskiej; jeden ch... zresztą. Jest Pan albo bardzo naiwny, albo kompletnie głupi.
  Patrząc na to czym był Neon niegdyś i na to, czym jest dzisiaj, to wnioski nasuwają się same. Pan po prostu ma problem z szacunkiem dla innych i co by Pan nie robił na niwie obecnego chlewu, to zawsze ktoś wytknie Panu ów brak szacunku, choć Pan zawsze będzie się starać o zrobienie z siebie ofiary, a nie winowajcy i to jest Pana największy problem i myślę, że nie jest Pan świadomy swojej ułomności w tym zakresie.

  PS
  Pańskie ,,Amen" posłużyło mi w moim komentarzu jedynie za alegorię, ale pycha wzięła górę i wynika z tego, że nie bardzo Pan łapie, o co mi w istocie chodziło.
  Poza tym, skoro jest Pan na etapie amenowego epilogu, to chyba zbyt późno już na wskazówki, aby tego nie czytać, prawda?
  Salomon mówił, że pycha chodzi przed upadkiem, a wyniosłość ducha przed ruiną i patrząc na dzisiejszy Neon potwierdza się reguła, że warto wziąć sobie do łba salomonowe mądrości.

  Pozdrawiam serdecznie!
 • @Mind Service 21:52:25
  Ostrzegam i proszę, wznieś się do poziomu wymaganego w dyskusji na Neon, inaczej urlop szkoleniowy z kultury wypowiedzi masz jak banku.
 • @Ryszard Opara 02:51:54
  O co chodzi? już wyjaśniam.
  Neon jako jeden z ostatnich bastionów ludzi nie oczadzonych propagandą pisousraelską ma zostać zdobyty. Idą wybory, idzie wojna. Nie może być tak, że ktoś będzie krytykował władzę za to, że polscy żołnierze giną na bliskim wschodzie w imię przyjaźni z usraelem. Im więcej trolli wpuści się na portal, tym mniej słyszalny będzie głos sprzeciwu.

  Pozdrawiam
 • @Janusz Kamiński 05:10:53
  Z tego co pamiętam huk, to ty z mendą usługową narobiliście największego wylatując stąd :)
 • @Ryszard Opara 02:51:54
  Pisze Pan : "Moim zdaniem, niewiele się zmieni, będzie to samo - a wszystko zależy od spoełczności Neon24.pl. "
  Obawiam się, że nie ma Pan racji. Pozwolił Pan odejść swoim Adminom, którzy pełnili na portalu, jak Pan słusznie zauważył funkcje porządkowe. Znając życie, wiem, że z chwilą kiedy zaczyna brakować strażników, wzrasta anarchia i bandyterka. Można taki trend zauważyć już na tym blogu w wypowiedzi "legendy" różnych portali, niejakiego Kamińskiego,
  (wpis tuż poniżej Pańskiego), który już obiecuje i zapowiada wyczyszczenie NEonu z "kloaki", i spuści "to zatrute powietrze z opon"....
  Mając już swoje lata, takie słownictwo wywołuje u mnie głębokie zaniepokojenie, zarówno z racji moich zainteresowań historycznych, jak i osobistych (choć mglistych) eksperiencji.
  Nie znam przyczyn, i nie obchodzą mnie one, ale zastanawia mnie tak radykalna zmiana kursu na skrajny prawy pas. Efekty tej wolty już widać, i wylewanie z tego powodu krokodylich łez, to lekka kazuistyka...
  I niestety, nie wszystko zależy od społeczności Neon24.pl. Argumenty tych "przywróconych" są nie do obalenia. Normalni ludzie nie ogarniają takiej intelektualnej aberracji.
  Pzdr.
 • @Oscar 08:06:46
  Co ciekawe tego typu słownictwo w stosunku do Rosji, PRLu stosowane przez różnych "Januszów" jest dopuszczalne i niekarane w tym "demokratycznym" kraju.

  To wcale nie jest ciekawe.

  Gwarantowany błąd systemu równowagi w konstytucji, że liczba 3. nieparzysta daje równowagę na Ziemi, jest warunkiem koniecznym, aby wszystko stało na głowie razem z takim demokratycznym krajem.

  Komunizm, wbrew matematyce twierdził – raz zdobytej władzy nigdy nie oddamy.
 • @Janusz Kamiński 08:33:27
  Januszek cieniutko cieniutko ale za to emocjonalnie...
  Wykażę teraz że to ty kłamiesz...

  kłamstwo nr 1
  - komunistą nigdy nie byłem .. i wiele razy to uzasadniałem..(socjalizm tak komunizm nie)... ty to wiesz bo wiele razy czytałeś a pamieć masz dobrą a mimo to mnie obsmarowujesz.

  kłamstwo nr 2
  "Wiem, że Oskarek na manipulacjach się zna, jako były lektor komunistycznych idei"
  - nigdy nie byłem lektorem żadnych politycznych idei .. zawsze zajmowałem się działalnością techniczną.

  kłamstwo nr 3
  "choć z zawodu, jak Wałęsa technik..."
  - ty wiesz przecież że studiowaliśmy razem na jednym roku na PG na elektronice...a wciskasz mi poziom Wałęsy (po zasadniczej zawodówce góra)... i nie jestem Cześkiem B. z którym masz na pieńku..

  Kłamstwo nr 4
  "I cenzury też nie doświadczysz, bo leszcze spokojnie mogą sobie pływać."
  - zablokowałeś mi możliwości wypowiadania się na twoich wpisach.
  a to przecież nic innego jak totalitarna cenzura.

  Teraz popatrz napisałeś 8 linijek tekstu a w tym 4 fundamentalne dyskredytujące mnie kłamstwa.
  Spójrz w lustro ...lustro prawdę ci powie.. tak jak większość uczestników tego i nie tylko tego portalu.
 • @Jan Twardowski 08:48:10
  Chłopie ty wprost prowokujesz Oparę by zamknął Neon...
  a tego chcieć mogą tylko wrogowie Polski... zwłaszcza przed wyborami.

  mówisz chwasty ... a gdzie to rosną kwiaty ? może w TVP Kurskiego ?
  może w TVN albo innym Polsacie ?
  a może na Fox news czy innym CNN albo BBC ?

  Dzisiaj tylko internet może być pluralistyczny i otwarty na poglądy dzięki takim inicjatywom jak Neon... gdyby nie tacy jak ty... destruktorzy.
 • @goodness 09:09:23
  "Komunizm, wbrew matematyce twierdził – raz zdobytej władzy nigdy nie oddamy."

  Do kompletu warto podać że Oligarchia twierdzi to samo od zarania dziejów a nadto twierdzi że "ich "władza pochodzi od Boga"

  Tu można wysuwać różne logiczne wnioski na temat "konieczności istnienia Boga" jak "alibi" dla władzy oligarchów... oligarchowie od wieków korzystali z tego argumentu.. i takie "prawdy" wciskali poprzez ambonę chłopskim niewolnikom...
 • Moja teoria spiskowa.
  Moim zdaniem administratorzy "polecieli" bo Opara został do tego zmuszony...przez służby wykazujące "troskę"" o wynik wyborów...

  Pewnie dostał ofertę "nie do odrzucenia..." albo zamkniemy Neona'a albo zmienisz adminów na takich jak Januszek..

  I wszystko jasne...

  To tylko moja teoria spiskowa... żeby nie było że kłamię .. ja tylko przypuszczam dociekam... przyczyn tej tajemniczej zmiany.
 • Jaki ma być NEON?
  Poniżej zamieszczę wypowiedź właściciela kwartalnika "Opcja Na Prawo" pana Józefa Białka która może dać do myślenia w NEON-owej dyskusji.

  "No i co najważniejsze, Ty sam bardzo powstrzymujesz się od wpływania
  na ograniczanie treści w „Opcji”. Przecież pojawiają się w niej
  artykuły, z którymi Józef Białek się nie zgadza, można powiedzieć, z lekkim
  przymrużeniem oka, że niektóre wywołują u niego wręcz oburzenie.

  - Starałem się, aby nigdy nie zostać cenzorem. Redakcja żyje swoim życiem,
  choć i ja jestem jej częścią. Jeśli ktoś ma jakieś przeciwne poglądy, może je
  u nas wyrazić, pod warunkiem, że nie ucierpi na tym zbytnio sam poziom argumentów
  i elementarna przyzwoitość. Jeśli tekst jest merytorycznie dobry, to nie
  mam nic przeciwko, żeby był u nas opublikowany, myślę też, że mamy wymagającego
  i myślącego czytelnika, który sam potrafi wyciągać wnioski i formułować
  swoje zdanie bazując na argumentach obu stron. Oczywiście nie chciałbym też
  sprawiać wrażenia liberała, którego głównym celem jest stworzenie swoistego
  Hyde Parku. Nie, „Opcja”, choć to się zmieniało, ma jednak jasno określoną wizję
  i raczej szukamy autorów, którzy w różnych aspektach patrzą podobnie i potrafią
  ten kierunek rozszerzyć i ubogacić. Inaczej to wszystko byłoby na nic."
 • @Oscar 09:37:16
  Ogarnij się i przestań pleść farmazony. Nikt niczego nie zamknie, a wybory wygra PiS, albo POPiS, jak wolisz. Dukaty przeciw orzechów stawiam.
  Nie wyborcy, drogi Oscarku, o tym decydują. Obudź się.
 • @Robik 10:36:58
  ,*5
  Marzenia ściętej głowy w przypadku Neonu. PiSowskich komuchów Polska jest najbardziej mojsza. Z kim tu dyskutować, skoro (przykład z brzegu) ktoś twierdzi, że Rosja okupuje Syrię, albo, że napadła na Gruzję. Żeby dyskutować z kretynami, musiałbyś zejść do ich poziomu, a po co, zapytam?
 • @Jan Twardowski 10:39:10
  To że PIS wygra to i ja wiem.
  Idzie o większość konstytucyjną.. a z tym już nie jest to tak oczywiste.

  "Nie wyborcy o tym decydują" ... no wiem .. decydują właściciele mediów
  czyli propaganda oraz ci którzy liczą głosy (komisje wyborcze różnego szczebla...) ... czyli jak podobno było za Stalina po II wojnie światowej.
  Wspólny mianownik czasów Stalinowskich i dzisiejszych (po 89r) to "wiodąca rola mafii żydowskiej"... ta sama mafia i te same metody.
  przy czym czasy Stalinowskie to mylące określenie... to nie Stalin o wszystkim decydował a jedynie firmował decyzje NKWD a NKWD było zdominowane przez mafię żydowską.
 • @Ryszard Opara 02:51:54
  "Jak wiele razy wspominałem, chciałem, żeby Neon24.pl - funkcjonował jako platforma medialna - Forum Polaków (Forum wszystkich Polaków).
  Taki w pewnym sensie "Hyde Park" - z Londynu.
  Każdy może prezentować swoje poglądy, opcje, argumenty.
  Dlatego nie ma na Neon oczywistej linii swiatopoglądowej ani też nie ma preferencji - do żadnej opcji politycznej, żadnej ideologii, religii.
  Każdy może pisać i komentować - co chce, dowolnie, według własnego tzw. "widzi mi się""

  Przyznaję, że uwierzyłem kiedyś w szczerość pańskich intencji - inna rzecz, że wtedy było to już pewnego rodzaju nowym otwarciem.
  Pierwsze zdanie cytowanego fragmentu - jest wielkim wyzwaniem i nadzieją dla Polski i polskości.
  Aby napisać, że NEON ma być forum wszystkich Polaków - należy dokonać określenia, kogo za Polaka można uznać. czyli podać cechy polskie.
  Ja nad tym cały czas pracuję, ale jakoś małe mam po temu wsparcie.
  Do tej pory pojawiają się notki, gdzie autorzy co i rusz to odwołują się do wskazanej zasady - i nic nowego nie wprowadzają.

  Tymczasem już to mogło i powinno być szyldem portalu. Dlaczego nie jest mimo deklaracji?

  Cała reszta spraw może i powinna być rozwinięciem tej pierwszej kwestii.

  Jeśli portal padnie, czy obniży swą rangę, to będzie to wynik braku zgodności deklaracji z faktycznymi celami. I będzie to w takim samym stopniu pańska "zasługa" jak adminów, którzy (faktycznie) jakby trochę zagubili się we mgle poprawności i bieżących zawirowań.
 • @Oscar 09:49:00
  jestem podobnego zdania. Dlatego w pierwszym komentarzu napisałem-
  "Jak nie wiadomo
  o co chodzi, to chodzi z pewnością o pieniądze. Jak zawsze zresztą. "

  Więc albo kasa poszła w ruch- przed wyborami, albo "pistolet" przy skroni...
 • @Oscar 11:52:22
  No widzisz, myślimy podobnie, zatem skąd nasza. tu polemika. Uwierz mi proszę, że ta większość konstytucyjna, o której piszesz, nie ma najmniejszego znaczenia przy parlamentarnym dualizmie, który z powodzeniem stworzył Kaczelnik.
  Ja pójdę na wybory i oddam swój głos, ale niestety ze świadomością, że rzeczywistości nie zmienię.
 • @Jan Twardowski 13:25:45
  OK polemika zawsze jest pożyteczna...
  konsensusu pewnie nie osiągniemy bo to i tak pachnie totalitaryzmem
  ale jakiś szeroki wspólny nurt to już jest to o co chodzi.
 • @Jan Twardowski 11:42:31
  Masz rację. Przecież nie można dyskutować z kimś kto przeczy oczywistym faktom. I nie są to niestety kretyni co mogłoby być dla nich jakimś usprawiedliwieniem.
 • @Robik 14:15:20
  Zatem wg Ciebie mamy do czynienia z manipulatorami. Jest to poniekąd prawda, ale proszę mi wierzyć, że niektórzy wierzą w to, co piszą i doprawdy nie wiem, czy to ich usprawiedliwia.
 • @Oscar 09:43:25
  Oczywiście, oni mówią prawdę tylko o ukradzionej boskości.

  Do kompletu warto podać że Oligarchia twierdzi to samo od zarania dziejów a nadto twierdzi że "ich "władza pochodzi od Boga"

  Tu można wysuwać różne logiczne wnioski na temat "konieczności istnienia Boga" jak "alibi" dla władzy oligarchów... oligarchowie od wieków korzystali z tego argumentu.. i takie "prawdy" wciskali poprzez ambonę chłopskim niewolnikom...

  Bóg jako Najwyższa Wiedza 100% istnieje.

  Alibi korzystania z systemu Boga na Ziemi jest nielegalne, bo trójpodział w Niebie posiada 100% Wiedzy, a na Ziemi ludzie używają przez złą edukację 10% mózgu.

  Ograniczeni cwani ludzie z rozwiniętym tylko do 10% mózgiem w celach korzyści omijają naturalny system równowagi Ziemi.

  Dlatego, od Solona 2400 lat panuje ukradziony, boski trójpodział na ziemi a totalitarni ziemscy bogowie pilnują łupu jak ambrozji.

  Niebezpiecznie jest się domagać ziemskiego systemu równowagi dla demokracji w liczbie parzystej, bo wrzeszczą, że to atak na trójpodział i nieważne że zgodnie z prawem matematyki.
 • @Oscar 09:30:36
  Teraz popatrz, "napisałem 8 linijek tekstu", a ty teraz na tym się doktoryzujesz.
  Czyli ciebie inspiruję na starość i umrzesz jako dobry człowiek.
 • @Husky 22:15:02
  Jakie PW? O co Ci chodzi?
 • @Hades 17:55:44
  Pomylka
  Przepraszam
 • @Jan Twardowski 08:48:10
  .


  " Pan po prostu ma problem z szacunkiem dla innych..."

  Nie to właśnie pan ma problem szacunku do innych. Pomijając już brak dobrego wychowania, bo to już cecha permanentna.

  Ktoś wykłada swoje myśli w miejscu, które prywatnie zostało stworzone przez człowieka i udostępnione dla wszystkich. Zazwyczaj gości zaprasza według pewnego klucza i gospodarz dba, by wszyscy czuli się dobrze i razem cieszyli się tą ucztą za darmo.
  Otwarcie drzwi na oścież i nieodrzucanie nikogo, skutkuje tym, że oto pojawia się taki Twardowski i zaczyna gospodarzowi ubliżać ("Jest Pan albo bardzo naiwny, albo kompletnie głupi."). Przecież gdyby gospodarz go nie wpuścił do siebie, to nie mógłby tego robić tutaj. Gdzieś za płotem, na jakimś onecie owszem, ale nie na Neonie.
  Ta pogarda i chęć ubliżania jest u niektórych ogromna. Są już przeżarci złem. A kto się pyta dlaczego, to powiem, że to stres i frustracja, nawet panika przegranego. I to takiego, który przegrywa wszędzie. Wylewa swą żółć, jak ci KODziarze, czy UBywatele. Po prostu pojął, że to koniec. No to jeszcze chatę, gdzie go zaproszono wysmaruje gównem, a gospodarza co najmniej opluje.
  Fakt, to wina gospodarza. Był dla was za dobry, albo nie miał czasu i zaufał innym. A ci mu teraz wysmażyli taki ogród zoologiczny.

  Na całe szczęście to tylko kilka osób. Ciągle wściekłych, chamskich, ordynarnych i po prostu głupich. Ale tych paru chorych chce nadawać ton. A ponieważ, o Boże, zabrano im opiekuna i mentora, to są zagubieni i zrozpaczeni.
  Coś z nimi trzeba będzie zrobić...
  Leczyć za darmo Panie Doktorze?
 • @Janusz Kamiński 17:38:27
  Nie doktoryzuje się ale po prostu obnażam twój wnętrze.
  To kolejne potwierdzenie tego kim wewnętrznie jesteś.

  Niby nic nowego... nie ja jeden cie prześwietliłem.

  Powinieneś się spalić ze wstydu .. ale ty nie masz wstydu..
 • @Janusz Kamiński 18:17:38
  Będą jaja... Januszek wprowadza porządki... pewnie w stylu Januszka..
  muszą być jaja... z pluralizmu i swobody wypowiedzi.
 • @Ryszard Opara 02:51:54
  "chciałem, żeby Neon24.pl - funkcjonował jako platforma medialna - Forum Polaków (Forum wszystkich Polaków).
  Taki w pewnym sensie "Hyde Park" - z Londynu."

  No i praktycznie projekt ten jest na ukończeniu:
  - neon jest platformą medialną
  - piszą ludziki z Polskimi rodowodami
  - i na dodatek z Londynu

  Tylko czy aby na pewno O TAKI NEON chodziło?
  Bo ja mam co do tego bardzo mocne wątpliwości

  "wszystko zależy od spoełczności Neon24.pl.
  Administracja pełni tylko tak naprawdę fukcje porządkowe"

  I szkoda że jeszcze do Pana nie dotarło że do tych funkcji porządkowych zalicza się też i odseparowywanie wszelakiej maści durni, trolli i zwykłych chamów od reszty właśnie tej normalnej społeczności portalowej która to dopiero będzie nadawała portalowi jakiś ton, wyraz, rozpoznawalność, ale też i ukierunkowanie, oraz opinie zewnętrzne....
  Nie ujmując nikomu swoimi jakimiś posunięciami/działaniami zmusił Pan do rozstania się z portalem dwie i najbardziej rozpoznawalne osoby, i w pełni oddane temu portalowi, i cieszące się wielkim poważaniem, bądź respektem, itd... - a tacy właśnie ludzie są zawsze i wszędzie potrzebni a w szczególności na takich portalach gdzie górują goście udzielający się incognito...

  Cytując kawałki znanego filmu:
  "widzisz Wąski... urwałeś kurze złote jaja..."
  "i cały misterny plan poszedł w PIS..." - tutaj nawet skrót idealnie pasuje

  Nadal nie wiem czy Pan tego nie rozumie, czy też było to posunięcie celowe z tylko Panu znanych powodów.......

  Kasa? Zastraszenie? Czy może dał się Pan otumanić tymi odsłonami wg. Jego z dyni? Zawód miłosny? .......
  Bo na pewno nie nagły impuls, gdyż drgawki przedśmiertne były minimum od kilku dni...
  Lekarz i tego nie zauważył?

  "Gdynia" list żelazny miał od jakiegoś czasu, teraz wszędzie go pełno i starszy "odhaczonymi" oraz czystkami na portalu do jesieni... czyli już jest jako ADMIN 3, a w zasadzie ADMIN 1, czekam tylko na jawną prezentację seniority Studzińskiej jako zastępczyni red Nacz i Admina 2
 • @Janusz Kamiński 18:17:38
  Wciąż Pana nie rozgryzłem:
  - kompletny cham ?
  - czy kompletny jełop ?

  Cham: bo to co Pan pisze w tym swoim komentrzu w jakichs 99,99% jest opis Pańskich dokonań oraz stanu umysłowego i jest Pan tego w pełni świadom tylko bezczelnie swoje cechy przypisuje każdemu kto ma inne zdanie niż Pańskie - a tacy są praktycznie wszyscy

  Kompletny JEŁOP: bo nie widzi w sobie takich cech które zostały wymienione w komentarzu a tylko na siłę wtłacza je w innych

  Tak czy siak: ciężki i beznadziejny przypadek
  Pozostaje tylko OLEWAĆ I LAĆ - jakakolwiek edukacja czysto werbalna nie ma najmniejszego sensu
 • @Hades 18:37:33
  pamiętam na innych forach parę lat temu podobnie mnie atakowały różne trolle (chamstwo, insynuacje, infantylna obrona "żydowskiego" punktu widzenia).. wtedy doszedłem do wniosku że to polska hasbara.
  Z poziomu wypowiedzi wnioskowałem że to jacyś np mundurowi kandydaci na politruków .. dostali rozkaz "ukierunkować dyskusję lub rozbić poprzez kłótnie.

  Dzisiaj do takiej roli pasuje styl Janusza choć on ma wyższe wykształcenie czyli nie jest zwykłym trepem.
  Może jest po szkoleniach... tego nie wiem ..ale styl mocno przypomina ten hasbary.

  Przykro mi że "kolega" z podstawówki a potem ze studiów nie kolegowaliśmy się ale uczęszczaliśmy razem... tak się wyalienował..
  Był na studiach jeszcze jeden podobnie wychowany w domu "rewolucjonista" już nie żyje Waldek W. poglądy miał zbliżone do Janusza ale był w porządku.. był uczciwy, towarzyski, nie chamski.. umiał dyskutować bez obrażania...bardzo go lubiłem mimo odmiennych poglądów..

  Jak widać można się lubić nawet z pozycji politycznie odległych.
  Cześć pamięci Waldkowi.
 • @wk..ny 08:56:22
  No to źle pamiętasz. I wcale się nie dziwię, bo przy takiej wścieklicy to muszą być dziury w mózgu.

  Ale tak z ciekawości. O co chodzi: " narobiliście największego wylatując stąd :)"
  Narobiliście największego czego?

  Tego, co ty teraz robisz? Gdy ja sam zdecydowałem się odejść z NE, to nie z powodu neonu, tylko kliki Ruszkiewicza.

  A teraz, jak ten gostek w końcu jest out, mimo, że ma haki na każdego z was i numery telefonów itd, to wreszcie zapanuje porządek i uczciwość.
  Może ktoś pamięta, jak to tutaj przed Ruszkiewiczem było.
 • @Janusz Kamiński 21:30:34
  Gbur ma ze 200 synonimów. W tym cos w stylu "bamber"
 • @Mind Service 22:31:53
  Jesteś rasistą? A fe. W sumie Chazarowie Ruskich nie lubią.
 • @Mind Service 22:49:12
  Czyli UPAińca mamy?
 • @Robik 10:36:58
  Bardzo dobry cytat.

  Niech niektórzy czytają i czytają, aż znowu zaczną myśleć.
 • @Krzysztof J. Wojtas 12:08:39
  Szanowny Panie Krzysztofie Kochany!

  Proszę zwarcie i skrótowo napisać o tych kryteriach właściwej polskości, żebyśmy mieli nad czym dyskutować.

  To będzie bardzo wartościowy wkład w jakość portalu.

  Szacunek
 • @Janusz Kamiński 18:52:44
  nie udawaj idioty cytując tylko kawałek mej wypowiedzi: " narobiliście największego wylatując stąd :)" chodziło o HUK
  Nie Ty zadecydowałeś, a wyleciałeś.. ja co najwyżej zostałem zablokowany na jakiś czas, z czym nie zgadzam się i nie zostałem nawet o tym poinformowany.. W mojej historii na Neonie byłem nawet adminem, a ty zawsze zakłamanym trollem..

  Ja pamiętam jak było za ŁŁ, dostawał świetną wypłatę, Opara miał aspiracje polityczne i płacił nawet Kurwninowi za to, że NE jest słupem jego urojeń..

  Jarek zna mnie osobiście, to fakt, ale jakie haki może mieć na mnie, jak ja porządny obywatel jestem????

  Konfabulujesz ciągle, co ci Oskar udowodnił, wyleciałeś stąd z hukiem i to jest fakt, bo sam Spirytus wywalił cię.. jesteś jak ta menda zadaniowana, wróciłeś, bo masz zadanie.. ciekawi mnie tylko, czy Kangur został kupiony czy zastraszony.. teka senatora lub śmierć dziecka, tak to działa i niestety..

  Z Jarkiem wolałbym zgubić, niż z tobą znaleźć, taka jest prawda. Jak by nie było. traktuję Go tylko jako znajomego, na miano kolego nie zasłużył..
 • @wk..ny 21:27:05
  właśnie sobie przypomniałem, konfident Targalski doniósł na mnie, że ubliżyłem AgnieszkaS, która potem została adminem, syfu narobiła i już nie ma jej na portalu, a ja jestem,, znam się na ludziach, a na tobie poznałem się dawno.. Taki Husky zapowiada, że odejdzie, a un ma 5 starych kont, które Jarek z rozpędu mu odbanował (może)
 • @wk..ny 21:27:05
  Ty byłeś adminem, czyli stróżem do wynajęcia, a ja miałem na SG, na topie swoją zakładkę Klub Dyletanta, z uprawnieniami redakcyjnymi na moim obszarze
  Więc się nie pusz.
  Wróciłeś tu i zacząłeś dokazywać, bo to się podobało Ruszkiewiczowi i pasowało do kolejnej destrukcji portalu.
  Potraktował cie jak pionka, jak wszystkich was, co daliście się usidlić.
  Wymiana telefonów, spotkania przy kielichu, wspólne knucie. Nie pamiętasz?
  Dałeś mu haka na siebie? Nagrał coś? Się otworzyłeś, że np. lubisz małe dziewczynki?
  No widzisz... Więc śpiewasz, jak ci zagra.
 • @wk..ny 21:40:24
  Agnieszka S. wraca, więc będziesz mógł sobie merytorycznie podyskutować.
 • @Janusz Kamiński 21:52:44
  Jeśli AgnieszkaS wróci, to zawali portal, ludzie pamiętają co zrobiła.. spłonie na stosie prawdy.. kozaczysz jakbyś był już adminem, a nie jesteś..
 • @Janusz Kamiński 21:52:40
  Masz rację, jesteś dyletantem :)
  Ja nigdzie nie musiałem wracać, ja tu jestem dłużej ni ty..
  "małe dziewczynki"? debilem jesteś..
  ja nie banuję, nie kasuję.. niech inni wyrobią sobie zdanie o tobie
 • @wk..ny 22:20:54
  Ja adminem? Chyba sobie żartujesz.
 • @autor
  To nie o wybory chodzi. Nowy Ekran przez moment może był gdzieś tam wymieniany, ze dwa czy trzy razy w głównych mediach, jako źródło informacji, teraz całkowicie zaniknął, nie istnieje. Może aż 1% Polaków kojarzy go.... może tylko 0,1, nie wiem.

  Twierdzenie p. Opary, ze każdy Polak o nim słyszał, to fikcja, niepoparte faktami przekonanie. To absolutnie marginalny portal. Cyferki dot. klikalności nie mają żadnego znaczenia, większość użytkowników klika intensywnie wielokrotnie, z 3-4 różnych miejsc, stąd wrażenie ruchu.

  Marginalizacja całkowita, po części na własne życzenie (brak jakiejkolwiek spójnej wizji - hasło: portal dla wszystkich = wszystko i nic.

  Lepiej być skrajnie pro-amerykańskim czy pro-moskiewskim czy pro-unijnym, albo antywszelkim, ale jakimś. A tu było - groch z kapustą. Sama dyskusja, brak działań + hasła o potrzebie kultury słowa, a wszystko zdeterminowane 1) nurtem religijno-antyjudaistycznym, 2) nawalankami osobistymi, 3) mocno zaakcentowaną osobowością właściciela.

  Nie mam tu pretensji do właściciela, ale tłumaczę stan faktyczny.
  Właściciel zafundował okręt, ale już na długotrwałą (10 lat) obsadę funkcji kapitana / bosmana czy majtka nie starczyło. Być może lepiej było inaczej zadysponować środki: mniej na łajbę, więcej na załogę? nie wiem, nie znam się. Sam p. Opara przecież nie da rady sterować czymś z założenia tak niesterownym. Trzeba najemnej załogi. A z najemną załogą jest tak, że musi być hierarchiczna, inaczej się nie uda (niepodważalna rola kapitana + jego świadomość, jak długo ma trwać rejs, jaki jest cel i ile żarcia pod burtą zmagazynowano). Na kapitana trzeba nakładać konkretne zadania i wypłacać mu żołd (czy jak tam się to zwie), a nie dawać mu wolną rękę, bo to prowadzi do anarchii.

  Inwestowanie to nie tylko fundowanie okrętu, to także obstalowanie załogi, określanie celu i terminu.
 • @Janusz Kamiński 21:52:44
  HAHAHAHAHAAHAHAAAAAA:


  "czekam tylko na jawną prezentację seniority Studzińskiej jako zastępczyni red Nacz i Admina 2
  nadużycie link skomentuj usuń
  Hades 11.07.2019 18:26:53

  A nie mówiłem....

  Wiecie co to po prostu była jedna wielka bezczelna w pełni wcześniej przygotowana ustawka aby Astra i Jarek sami stąd odeszli

  - podważanie decyzji adminów przez głównego Kangura
  - list żelazny dla małpy z dyni od głównego kangura
  - w pierwszej notce główny kangur pisze że jest ich decyzjami zaskoczony a tu wychodzi że już od jakiegoś czasu musiał za ich plecami po nich jechać i przygotowywać wielką manipulację: wystarczy poskładać do kupy wymienione powyższe oraz dodać do tego notkę ADEVO w którym go pyta o ew. adminowanie i co najważniejsze jest tam pewien dodatek:
  "Agnieszka zasugerowała kontakt z Panem"
  Czyli zanim uderzył do ADEVO linię programową oraz ekipę nadzorczą już wcześniej kosultował z Hamerykanką oraz oczywiście nowym przyjacielem: z Dyni

  Typowe zaplanowane działanie w czysto UB'eckim stylu
 • @Hades 17:47:54
  Ble ble nuda i znowu "stanie" w banie, mocium panie?
  Mam pytanie czy ty wierzysz w to co piszesz?
  8-)))))))
 • @Hades 17:47:54
  Pacjent jest jak Bolek. Megaloman i abderyta w jednym, a to konglomerat niezbyt zdrowy, dla samego pacjenta :)
  Tracisz czas po próżnicy, drogi Kolego.
 • @Janusz Kamiński 21:52:40
  Nigdy nie miałaś uprawnień redakcyjnych. Wykopałem cię szybciutko bo ty ordynarną mendą jesteś
  Podajesz, się za 'autochta kaszebskiego' a twój tatuś przyjechał na ruskim czołgu do Gdańska.
  Chcesz dalej,?
 • @wk..ny 08:54:59
  5*
 • @SZS 09:03:13
  5*
  "Normalni ludzie nie ogarniają takiej intelektualnej aberracji."
 • @Zawisza Niebieski 21:03:39
  "...robimy to po to, by Polacy mieli gdzie pisać.."

  I do tego potrzeba była zamiana: Astry, JR, Trybeusa ..na adveo i Agnieszkę z hameryki ?

  Żart ?
 • @Mind Service 21:52:25
  ...Stawiam centy p-ko kopiejkom, że odeszli na inny odcinek frontu ideologicznego, albo cierpliwość Rosjan się wyczerpała. Może poszli na adminów Sputnika albo na szkoleniowców w Olgino?"

  >> ty jednak głupolem jesteś ..
 • @wk..ny 08:54:59
  Neon jako jeden z ostatnich bastionów ludzi nie oczadzonych propagandą pisousraelską ma zostać zdobyty

  >> pewnie masz rację
 • @Janusz Kamiński 21:52:40
  do @wk..ny
  "Dałeś mu haka na siebie? Nagrał coś? Się otworzyłeś, że np. lubisz małe dziewczynki?
  No widzisz... Więc śpiewasz, jak ci zagra."

  >> zdrowy jesteś ?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031