Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
98 postów 3794 komentarze

Spartakus

wk..ny - "TRUST NO ONE", TYLKO WARIACI SĄ COŚ WARCI DIVI LESCHI GENUS AMO

Media wirus, to narzędzie..

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

..do osiągnięcia wielu celów.

 

Od kilku tygodni chodzi mi ta notka po głowie. Przez ten czas uzupełniałem wiedzę. Wyszłą by książka, na której pisanie czasu nie mam, a mało kto by przeczytał :( więc zdecydowałem się na szybką notkę.

W tym czasie, większość rzeczy, o których chciałem napisać, już ktoś opisał. Cieszę się, że nie jestem sam!

Podjąłem próbę napisania notki bezpośrednio na Neonie, niestety jak zawsze kasowane są pojedyncze słowa i wychodzi z tego bełkot..

Widzę w czasie rzeczywistym jak pisząc kasuje mi się tekst..

Wracam do pisania w edytorze tekstu i wklejania do posta całej treści.

Ostatnio aby móc uruchomić program antywirusowy walczyłem z komputerem kilka godzin, niby wszystko teraz gra, lecz nie do końca.

Kilka programów przeciw wirusom i złośliwemu oprogramowaniu nie widzi już problemów, a one jednak są :(

Do rzeczy, póki mogę coś jeszcze pisać. Analizując statystyki zachorowań i śmiertelność, dodając do tego medialną otoczkę, jestem pewien, że mamy do czynienia z mediawirusem. Typowa akcja false flag, operacja psychologiczno socjologiczna. Wytworzenie problemu i podanie antidotum, gdzie twórca i "uzdrowiciel" to ta sama osoba. Zostaliśmy poddani totalnej manipulacji, w której uczestniczą rządy, media i lekarze (lekarze od dawna to debile wykształceni na handlowców bigpharmy). Ja dobrze pamiętam jak w latach 80tych lekarz zawsze przepisywał witaminę C przy każdej chorobie na podwyższenie odporności. Teraz przepisują dziesiątki medykamentów co to zapewniają im wakacje w ciepłych krajach pod pozorem konsylium, a żadna ta medyczna prostytutka niczym modelki połykające kał szejków nie powie, aby zakupić kwas askorbinowy!!!!!! Kasus Pana Zięby usuniętego z YT i Allegro jest potwierdzeniem tego, że jest coś na rzeczy, zapewne tak samo jest z THC.

Moich rodaków opanował strach tak irracjonalny, że myślę; gdyby media trąbiły na okrągło ile osób codziennie ginie w wypadkach drogowych, to by zrezygnowali z samochodów. Skala zidiocenia i zmanipulowania społecznego jest wymierna. Mam przykłąd z życia. Od poniedziałku mój syn ma zamknięte przedszkole, a w piątek na 120 dzieci był jednym z trójki dzieci w przedszkolu. Oczyma wyobraźni widzę, że 197 par rodziców jest w stanie rzucić się na mnie i zabić, jeśli dowiedzą się, że nie szczepię dziecka na Odrę Świnkę i Różyczkę, a także jakieś wymyślone pneumokoki.. o sezonowej grypie niewspominając. Ci debile mając dzieci zaszczepione na wszystko, będą bali się mojego syna niezaszczepionego, a tak naprawdę, to ja boję się, że ich dzieci mające wszczepione żywe wirusy są nosicielami chorób!!! Kasus Hiszpanki, o której tutaj na Neonie ładnie ktoś napisał. Ze smutkiem dochodzę do wniosku, że ci ludzie będą ustawiać się w kolejkach, ustanawiać komitety kolejkowe przed przychodnią, która będzie oferowała "cudowną" szczepionkę! Znając życie, będzie dochodziło do korupcji personelu, przekupstwa kolejkowego i wynoszenia szczepionki na czarny rynek, bo popyt będzie ogromny, wszak debili w Polsce nie brakuje, a jest ich lekko licząc 90%.

PROSZĘ PAŃSTWA, MAMY PANDEMIĘ!!!! LECZ NIE JAKIEJŚ TAM GRYPY, LECZ PANDEMIA MEDIAWIRUSA, PANDEMIA GŁUPOTY.

Obrazek wprowadzający notki nie jest przypadkowy, ja w tym upatruję wszystko co dzieje się obecnie. JESTEŚMY U KRESU ERY RYB, A POCZĄTKU ERY WODNIKA. Cykl trwa ok 2150lat. Astronomowie i Astrolodzy nie są pewni, czy to nastąpiło, czy jesteśmy w trakcie, czy dopiero nastąpi? Ja dedukuję, że przejście jest płynne i nie ma jasnej granicy, że w tym i tym dniu kończy się jedna era, a zaczyna druga.

Era Ryb to chrześcijaństwo, zwodzenie mas indoktrynacją religijną, widzimy, że świadomość ludzka ewolułuje i ludzie od tego odchodzą, ta idea rozegrała się już, chce się powiedzieć, że papież jest nagi. Religia stworzona dla niewolników, aby trzymać ich w ryzach strachu, pokuty już przestaje działać. Ludzie powoli budzą się z hipnozy religijno medialnej. System kapitalistyczny polegający na prywatyzacji zysków i nacjonalizacji strat wraz z finansowym polegającym na kreacji długu padają na mordę, tego trupa nie da dalej się reanimować kolejnymi dodrukami pustego pieniądza.

Świat jest na krawędzi, ludzie budzą się z letargu i wyjścia są dwa, albo ludzie powstaną i zbuntują się aby zniszczyć oko Horusa, a w zasadzie RA na szczycie piramidy, albo Lewici mający od tysięcy lat tajemną wiedzę zasiadając na szczycie piramidy pokarmowej Świata zniewolą doszczętnie rasę ludzką.. o to ta gra idzie!!


 

Pandemia medialna jak każda operacja false flag, czyli dla przykładu 10.04.2010 Smoleńsk ma upiec wiele pieczeni na jednym ogniu. Celi jest wiele, ale główny to totalne zniewolenie ludzkości..

Sprawy jak: 5G, Chemitrals, Szczepionki, Chip podskórny, Dochód gwarantowany, Obrót bezgotówkowy, Punktacja obywateli, Depopulacja ludzi myślących inaczej niż media każą, Totalitaryzm, Zamordyzm itd. To wszystko jest ze sobą powiązane, jest to plan realizowany od setek lat w celu "przygotowania", a raczej wytresowania społeczeństwa na czas nowej ery WODNIKA..

 


 

 


  

 

KOMENTARZE

 • Dodam tylko..
  ..jeśli ktoś uważa, że rządzący robią cokolwiek dla naszego dobra, JEST SKOŃCZONYM DEBILEM!! to są jedynie aktorzy, którzy za dorwanie się do koryta, robią co im każą :(
 • @Autor
  Era 5G coraz bliżej używam zakazanego przez googla systemu 360 Total Security i jeszcze jakoś dycham . Ale też widzę jak wolność w necie się kończy .Salute 5* .
 • @wk..ny 23:27:32
  Jest jeszcze gorzej jak piszesz .Same polityczne prostytutki . Ave .Amigo.
 • W końcu porządna notką na temat
  (ś)wirusa.
  To co się teraz dzieje potwierdza tylko moją tezę, że większość ludzkości to idioci i wytresowany motłoch. Teraz dokręcają śrubę i zaraz ten motłoch da sobie zaaplikować czipa razem ze "szczepionką".
  Ja nie dam sobie nic wsadzić.
  5*
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:37:36
  Panie Jarek, proszę do tablicy:

  Czemu czcicie masonów, Rzymian, którzy odłączają Was od Boga i biorą od was pieniądze na kilka sposobów, o ile nie na kilkanaście?

  Czemu nastęcza(ł) Pan ,,Końfederację"? Podejrzewam że robi to Pan w tzw dobrej wierze, ale dlaczego nie próbuje Pan się rozwijać tylko dochodzi do momentu do którego długość łańcucha pozwala i nie chce przyjąć do wiadomości jego istnienia oraz obroży na własnym karku?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:37:36
  Smartfon plus . Generacja debili .Salute . :)
 • @Oracz 23:47:54
  Nie galopuj , bo zaorasz się sam . Salute :)
 • @Repsol 23:51:02
  Spływaj półgłówku. Do ciebie nic nie pisałem.
 • @Oracz 23:47:54
  Nie bardzo zrozumiałem ten komentarz. Proszę o rozwinięcie.

  A mój "łańcuch" jest stąd do nieskończoności :)
 • @Repsol 23:49:10
  Dokładnie!
 • @Oracz 23:52:14
  Sam gamoniu robisz tu za niedorobionego . Twoja matka pisała że jak się połowa wylała na prześcieradło to co można oczekiwać . Salute :)))))
 • 48 16 11
  9-1
  9-2
  9-11
 • @wk..ny
  No i niedorobiony spałował .Salute .
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 00:08:45
  No to się trafił gamoń na miarę ssania chanukowej świecy . Salute Amigo . : https://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2018/10/axxa.jpg
 • Autor
  Doczytałem notkę do:
  //na czas nowej ery WODNIKA..//

  Przewijam... i CO KONIEC?!?
  Łot de fak?
  To co z tym wodnikiem? Jak będzie teraz?
 • @
  Co do cykli to z tego co kawki skrzeczą... Coś w tym jest...
  2150 x 12 = 25800
  25800 / 2 = 12900
  Co pół cyklu albo powódź albo ogień z nieba, tak kraczą...
  To co będzie?
  I... kiedy, kiedy!?!
 • @Franek Ganek 01:19:50
  I tu coś:

  https://i.pinimg.com/736x/7f/29/29/7f29296ae54ee9918ee24731ba0c79fa.jpg

  https://www.przepisychinskie.pl/public/assets/images/Artykuly/Chinskie-znaki-z-odiaku.gif

  W którą to stronę się kręci w końcu?
 • @Franek Ganek 01:33:31
  I tu mamy jakieś postacie:
  6) A Niewiasta zbiegła na pustynię, gdzie miejsce ma przygotowane przez Boga, aby ją tam żywiono przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni. (7) I nastąpiła walka na niebie: Michał i jego aniołowie mieli walczyć ze Smokiem. I wystąpił do walki Smok i jego aniołowie, (8) ale nie przemógł, i już się miejsce dla nich w niebie nie znalazło. (9) I został strącony wielki Smok, Wąż starodawny, który się zwie diabeł i szatan, zwodzący całą zamieszkałą ziemię, został strącony na ziemię, a z nim strąceni zostali jego aniołowie. (10) I usłyszałem donośny głos mówiący w niebie: Teraz nastało zbawienie, potęga i królowanie Boga naszego i władza Jego Pomazańca, bo oskarżyciel braci naszych został strącony, ten, co dniem i nocą oskarża ich przed Bogiem naszym. (11) A oni zwyciężyli dzięki krwi Baranka i dzięki słowu swojego świadectwa i nie umiłowali dusz swych - aż do śmierci. (12) Dlatego radujcie się, niebiosa i ich mieszkańcy! Biada ziemi i morzu - bo zstąpił na was diabeł, pałając wielkim gniewem, świadom, że mało ma czasu.
  (Apokalipsa (Objawienie) 12:6-12)
 • @Franek Ganek 01:41:40
  1260 x 2 = 2520
  2520/ 12 = 210
  Czyli mamy nie 2150 ale 2100 lat
 • @Franek Ganek 01:49:44
  Gdzie patrzy lew?
  Dlaczego ma ludzka twarz?
  W odmetach morza, tam gdzie zrodla swiezych wod mieszaja sie z tonia morska, byl klucz.
  Nie blyszczal, chocoaz delikatnie swiecil.
  Pomimo tego ze lezal na dnie otchlani, drzwi ktore otwiera, prowadza do podmuchu ognia ktory oczyszcza z wszystkich chorob cale swiaty.
  48
  16
  11
  9-1
  9-2
  9-11
  Ogien oczyszczenia spadnie na ziemie w dniu samozaplaty za ludzka glupote, ale nim rak zostanie wypalony, pacjent bedzie cierpial przez stadia choroby.
  Zaczynaja sie powazniejsze symptomy.
  Niebo nabrzmialo granatem i purpura, wiedz ze nadchodzi burza.
 • @eonmark 02:21:38
  "Zaczynaja sie powazniejsze symptomy."

  W telewizoru tak powiedzieli? ;-)

  Pozdro!
 • @ Autor
  Ode mnie 5*

  Z tą erą wodnika, to może być po prostu wejście w inną część wszechświata przez Układ Słoneczny, który się przemieszcza na jednym z ramion Galaktyki Drogi Mlecznej - ta się obraca, najprawdopodobniej wokół czarnej dziury. Możemy wtedy wpaść w rój meteorytów, jakichś zbłąkanych obiektów kosmicznych itp, ale może zmienić się też nieco forma materii - ale ponieważ jesteśmy z takich samych atomów co nasza Ziemia to tego nawet nie zauważymy - do tego zjawiska może dojść na skutek zmiany oddziaływań grawitacyjnych i magnetycznych. Ciekawe jakby na takie coś zareagowała nasza świadomość. Wg mnie jednym z symptomów może być to, że coraz więcej osób mówi o tym, że czas płynie dużo szybciej niż kiedyś...
  Ciągle mi też chodzi po głowie coś, co powoduje, że ludzie nie mogą żyć dłużej niż 120 lat. Zupełnie jakby ktoś coś zablokował, albo usunął. Mam jakiś trop - wydaje mi się strasznie głupi, ale może coś jest na rzeczy. Zrobię o tym notkę, ale jeszcze muszę znaleźć źródła, bo nie pozapisywałem linków, a skojarzenie naszło mnie zupełnie niespodziewanie.

  Ukłony
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 00:08:07
  Wyjaśniam:

  Z taką wiedzą nikt się nie rodzi.

  Próbuję to tłumaczyć jak najdelikatniej. Repsolowi też, tylko nie przepadam, gdy jestem napadany z tego powodu.

  Jakaś siła kazała Repsolowi tak, nie inaczej potraktować mnie, gdy dotknąłem tego tematu.

  To jest kwestia kogo OSTATECZNIE się słucha i KOMU ostatecznie się ufa.

  Np, gdy człowiek powiedzmy wyjdzie na dach, taki spadzisty, potknie się i zsuwa się w dół. Do kogo wtedy odruchowo zwróci się o pomoc? Nadmieniam żeby sobie to wyobrazić tak jak ja gdy o tym piszę, że cała akcja dzieje się błyskawicznie.

  I druga kwestia to taka: powiedzmy że ufamy komuś, kto robi na nas dobre wrażenie, nie daje się prowokować. W dyskusji ładnie artykuuje swoje racje. Jest politykiem a my popieramy go nie bez powodu. W teorii wybieramy sobie polityka, który reprezentuje, o ile to możliwe, nas (oby miał jak najbliżej naszym poglądom).
  Tak ludzie popierają i wybierają. To wiadomo.

  Co się dzieje gdy takim politykiem jest agent?

  W ogóle kto to taki: agent.
  Czym się ktoś taki charakteryzuje?

  (Co do długości łańcucha i obroży, to ustaliliśmy już że Pan takowy posiada i jest zadowolony z jego długości)
 • @Repsol 00:26:43
  https://www.prezydent.pl/gfx/prezydent/pl/defaultaktualnosci/5379/196/1/n2050311798.jpg
 • @wk..ny 23:27:32
  Ja tylko dodam, że końcowa wersja tej hucpy - to pełny totalitaryzm z kontrolą wszelkich poczynań i reglamentacją wszystkiego.
  Już pojawiły się wypowiedzi (policja), że za chodzenie po ulicach, co stanowić może zagrożenie dla innych, należy wsadzać do więzienia (izolować - identycznie jak w szpitalach).
  Przy dużej ilości zakażonych lub kwarantannowych - obozy koncentracyjne są konieczne - to jedyne wyjście.
  I można tam wsadzić każdego - wystarczy podejrzenie, choćby kichnięcie w miejscu publicznym.
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:35:27
  Należy spodziewać się ustawy mówiącej że:

  Każda osoba pojawiająca się w miejscach publicznych bez zaświadczenia o ważnym szczepieniu przeciwko covid-19 będzie traktowania na równi z terrorystą uzbrojonym w odbezpieczony pas szachida, gdyż przyjmuje się, że każdy jest nosicielem potencjalnie śmiertelnego wirusa.
 • kto kogo pierwszy ?
  W kwestii ostatecznego rozwiązania kwestii gojowskiej sprawy zaszły już tak daleko, że praktycznie nie ma odwrotu. Teraz grają tylko na zwłokę aby przed przymusowymi szczepieniami depopulacyjnymi nie było generalnej rebelii niewolników. I tak, każą siedzieć w domach, aby potencjalni leaderzy nie mogli kontaktować się osobiście, a komunikację elektroniczną łatwo namierzą i wyłapią opozycję; obiecują krajom astronomiczne sumy rekompensat na pokrycie strat biznesowych i prywatnych, podczas gdy przed wirusem brakowało nawet małych kwot na lokalne projekty socjalne i infrastrukturalne. Już mówi się o wprowadzeniu drastycznych zmian w internecie z uwagi na zalew rzekomo fałszywych informacji zagrażających ładowi społecznemu i zdrowiu obywateli. Czyli zaczęło się, i pytanie jest, po czyjej stronie opowiedzą się armie, bo ten czynnik zadecyduje o naszym losie. :-(
 • @Nibiru 08:43:18
  Po stronie królowej nieba. Kapelani wojskowi i policyjni mają nadane wysokie stopnie nie od parady.
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:35:27
  Oj p.Wojtas, co żeście wybrali? Królową nieba żeście wybrali, i Bóg zagiął na Was parol!

  (Dysleksja mi się uruchomiła)
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:35:27
  Byleby były koedukacyjne. Wspomnienia z psychiatryka (obserwacja) mam całkiem przyjemne. Nie byłem tam jedynym ,,normalnym"*.

  *Jak ktoś sam ręczy że jest normalny, wtedy jest prawdopodobnie wariantem.
 • @eonmark 02:21:38
  //Gdzie patrzy lew?
  Dlaczego ma ludzka twarz?//

  (5) Tak samo wy, młodzieńcy, bądźcie poddani starszym! Wszyscy zaś wobec siebie wzajemnie przyobleczcie się w pokorę, Bóg bowiem pysznym się sprzeciwia, a pokornym łaskę daje. (6) Upokórzcie się więc pod mocną ręką Boga, aby was wywyższył w stosownej chwili. (7) Wszystkie troski wasze przerzućcie na Niego, gdyż Jemu zależy na was.

  (8) Bądźcie trzeźwi! Czuwajcie! Przeciwnik wasz, diabeł, jak lew ryczący krąży szukając kogo pożreć.

  (9) Mocni w wierze przeciwstawcie się jemu! Wiecie, że te same cierpienia ponoszą wasi bracia na świecie. (10) A Bóg wszelkiej łaski, Ten, który was powołał do wiecznej swojej chwały w Chrystusie, gdy trochę pocierpicie, sam was udoskonali, utwierdzi, umocni i ugruntuje. (11) Jemu chwała i moc na wieki wieków! Amen.
  (1 List Piotra 5:5-11)

  //W odmetach morza, tam gdzie zrodla swiezych wod mieszaja sie z tonia morska, byl klucz.
  Nie blyszczal, chocoaz delikatnie swiecil.
  Pomimo tego ze lezal na dnie otchlani, drzwi ktore otwiera, prowadza do podmuchu ognia ktory oczyszcza z wszystkich chorob cale swiaty.//

  Opis poniższy: studnia czeluści - wulkan ,dym... (potem zlodowacenie)...:

  (1) I piąty anioł zatrąbił: i ujrzałem gwiazdę, która z nieba spadła na ziemię, i dano jej klucz od studni Czeluści. (2) I otworzyła studnię Czeluści, a dym się uniósł ze studni jak dym z wielkiego pieca, i od dymu studni zaćmiło się słońce i powietrze. (3) A z dymu wyszła szarańcza na ziemię, i dano jej moc, jaką mają ziemskie skorpiony. (4) I powiedziano jej, by nie czyniła szkody trawie na ziemi ani żadnej zieleni, ani żadnemu drzewu, lecz tylko ludziom, którzy nie mają pieczęci Boga na czołach. (5) I dano jej nakaz, by ich nie zabijała, lecz aby pięć miesięcy cierpieli katusze. A katusze przez nią zadane są jak zadane przez skorpiona, kiedy ugodzi człowieka. (6) I w owe dni ludzie szukać będą śmierci, ale jej nie znajdą, i będą chcieli umrzeć, ale śmierć od nich ucieknie. (7) A wygląd szarańczy: podobne do koni uszykowanych do boju, na głowach ich jakby wieńce podobne do złota, oblicza ich jakby oblicza ludzi, (8) i miały włosy jakby włosy kobiet, a zęby ich były jakby zęby lwów, (9) i przody tułowi miały jakby pancerze żelazne, a łoskot ich skrzydeł jak łoskot wielokonnych wozów, pędzących do boju. (10) I mają ogony podobne do skorpionowych oraz żądła; a w ich ogonach jest ich moc szkodzenia ludziom przez pięć miesięcy. (11) Mają nad sobą króla - anioła Czeluści; imię jego po hebrajsku: Abaddon, a w greckim języku ma imię Apollyon.

  http://biblia.oblubienica.eu/interlinearny/index/book/27/chapter/9/verse/1/param/1/version/TR

  http://biblia.oblubienica.eu/interlinearny/index/book/27/chapter/9/verse/2/param/1

  http://biblia.oblubienica.eu/interlinearny/index/book/27/chapter/9/verse/11/param/1/version/TR

  I jeszcze (w chińskim horoskopie) co jest na przeciwko smoka - węża?

  (3) Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz? (4) Albo jak możesz mówić swemu bratu: Pozwól, że usunę drzazgę z twego oka, gdy belka /tkwi/ w twoim oku? (5) Obłudniku, wyrzuć najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz, ażeby usunąć drzazgę z oka twego brata.

  (6) Nie dawajcie psom tego, co święte, i nie rzucajcie swych pereł przed świnie, by ich nie podeptały nogami, i obróciwszy się, was nie poszarpały.

  (7) Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. (8) Albowiem każdy, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. (9) Gdy którego z was syn prosi o chleb, czy jest taki, który poda mu kamień?
  (Ewangelia Mateusza 7:3-9)

  (23) Lecz On nie odezwał się do niej ani słowem. Na to podeszli Jego uczniowie i prosili Go: Odpraw ją, bo krzyczy za nami! (24) Lecz On odpowiedział: Jestem posłany tylko do owiec, które poginęły z domu Izraela. (25) A ona przyszła, upadła przed Nim i prosiła: Panie, dopomóż mi!

  (26) On jednak odparł: Niedobrze jest zabrać chleb dzieciom a rzucić psom.

  (27) A ona odrzekła: Tak, Panie, lecz i szczenięta jedzą z okruszyn, które spadają ze stołów ich panów. (28) Wtedy Jezus jej odpowiedział: O niewiasto wielka jest twoja wiara; niech ci się stanie, jak chcesz! Od tej chwili jej córka była zdrowa. (29) Stamtąd podążył Jezus dalej i przyszedł nad Jezioro Galilejskie. Wszedł na górę i tam siedział.
  (Ewangelia Mateusza 15:23-29)

  Ewangelia Marka

  (24) Wybrał się stamtąd i udał się w okolice Tyru i Sydonu. Wstąpił do pewnego domu i chciał, żeby nikt o tym nie wiedział, lecz nie mógł pozostać w ukryciu. (25) Wnet bowiem usłyszała o Nim kobieta, której córeczka była opętana przez ducha nieczystego. Przyszła, upadła Mu do nóg, (26) a była to poganka, Syrofenicjanka rodem, i prosiła Go, żeby złego ducha wyrzucił z jej córki.

  (27) Odrzekł jej: Pozwól wpierw nasycić się dzieciom; bo niedobrze jest zabrać chleb dzieciom, a rzucić psom.

  (28) Ona Mu odparła: Tak, Panie, lecz i szczenięta pod stołem jadają z okruszyn dzieci. (29) On jej rzekł: Przez wzgląd na te słowa idź, zły duch opuścił twoją córkę. (30) Gdy wróciła do domu, zastała dziecko leżące na łóżku, a zły duch wyszedł.
  (Ewangelia Marka 7:24-30)
 • @Oracz 10:06:42
  Zgłosiłem nadużycie, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią.
 • @Franek Ganek 10:17:08
  Ok. Przyjąlem do wiadomości i drżę. Ale nie przed księdzem, by sobie ksiądz za dużo nie wyobrażał.
 • Administracja
  Kwestię z tym biednym, opętanym człowiekiem wyjaśniałem tu:
  http://franekganek.neon24.pl/post/153703,uwaga

  Szczegółowo tu:

  @Oracz 15:36:31
  Po pierwsze nie obmawiaj mnie (nawet na tym samym blogu gdzie ja piszę) bo nie zamierzam nawet czytać takiego... czegoś.
  Ja wolę mieć cyt.: "wulgarny język" niż takie rozumowanie jakie prezentujesz. Wszystkie Twoje myśli są wulgarne.
  NIE CZYTAM TWOICH WPISÓW. Poinformowałem więc Twoim obowiązkiem moralnym jest nie pisać na mój temat - wymieniając moje dane osobowe, tu: nick, czy jego część - nie nawiązywać do mojej osoby.
  Ja do Twojej nie nawiązuję JUŻ.
  Jeśli to wcześniej zrobiłem to wybacz, choć mogłeś to tam zrobić - tę soją zemstę.
  nadużycie link skomentuj usuń
  Franek Ganek 18.03.2020 15:54:59

  @Oracz 16:11:40
  Kolejny taki wpis będę zgłaszał do Administracji jako nadużycie.
  Proszę o mojej osobie więcej nie pisać bo ja JUŻ nie zamierzam się przepychać z Tobą.

  //ty możesz zachowywać się w niej jak żul, to ja mogę zająć stanowisko w tej sprawie.//
  Ani ja żul dla Ciebie ani zajmujesz stanowisko. Zresztą, jedno się tłumaczy przez drugie.

  Do administracji: Oczywiście proszę o zapytanie o podstawy rzekomego nadużycia. Na PW czy na forum - bez różnicy raczej.
  nadużycie link skomentuj usuń
  Franek Ganek 18.03.2020 16:30:44

  @Franek Ganek 16:30:44
  Dodam:
  Oracz, Twoje wpisy są dla mnie zupełnie niezrozumiałe i kompletnie pomieszane.
  Proszę sobie znaleźć partnera do dyskusji na własnym poziomie intelektualno - moralnym.
  Ja dziękuję Tobie już.

  Jako przykład podaję Twoje wchodzenie w kompetencje Administracji, tj. umieszczanie przez wklejanie zrzutu ekranu (zapewne celowo by utrudnić czytelnikom odnalezienie ich w kontekście byłej rozmowy) przez Ciebie moich rzekomo wulgarnych słów w różnych miejscach bez potrzeby porozumienia, czyli bez związku z poruszanymi aktualnie kwestiami.
  I skoro to tak gorszące według Ciebie słowa (- same słowa - formy) to niepojętym wydaje się być ich rozpowszechnianie.
  Każdy ma swoje sumienie i wchodzenie drugiemu w butach w nie uważam za wyraz poważnego szaleństwa, czy opętania. Zwrot przeze mnie użyty tj.: "w butach" - uważam tu za nieuzasadnione ingerencje bez nawet chęci umotywowania.
  Dziękuję.
  nadużycie link skomentuj usuń
  Franek Ganek 18.03.2020 16:51:00
  http://roux.neon24.pl/post/153767,swiecona-woda-leczy-czy-przenosi-zaraze#comment_1648794
 • @Franek Ganek 10:25:25
  Sprawdzałem i ten wpis którego tak się obawiasz wisi i dociekliwi, których tu jest trochę mogą obadać konteksty. Tam się uczniowie Pawła z Tarsu za łby wzięli, tradycyjnie i analogicznie do świata chrześcijan, który Paweł z Tarsu zapoczątkował.

  Jak ci wadzi księże żem biedny, to możesz się podzielić. Tylko że ,,nie wynaleziono jeszcze takich grabi, któreby grabiły /od siebie/ miast /do siebie/.
 • @Oracz 10:23:38
  //Ok. Przyjąlem do wiadomości i drżę. Ale nie przed księdzem, by sobie ksiądz za dużo nie wyobrażał.//

  (15) Wprowadzam nieprzyjaźń między ciebie a niewiastę, pomiędzy potomstwo twoje a potomstwo jej: ono zmiażdży ci głowę, a ty zmiażdżysz mu piętę.
  Rdz3

  Księga Hioba

  (6) Czy można jeść to, co jest bez soli i mdłe, albo czy ma jakiś smak białko jaja? (7) Czego się dotknąć wzdrygałem, to jest teraz moim cierpkim pokarmem. (8) Oby się spełniło moje życzenie i Bóg zaspokoił moje pragnienie! (9) Oby Bóg zechciał mnie zmiażdżyć, oby podniósł ręce i przeciął nić mego życia! (10) Miałbym jeszcze tę pociechę i skakałbym z radości mimo srogich cierpień, że się nie zaparłem słów Świętego. (11) Skąd wezmę siłę, abym jeszcze wytrwał? Do jakiego kresu mam cierpliwie czekać? (12) Czy moja moc jest twarda jak skała albo czy moje ciało jest ze spiżu?
  (Księga Hioba 6:6-12)

  (9) Zasłania widok swojego tronu i rozpościera nad nim swój obłok. (10) Na krańcu wód zakreślił granice, oddzielił światłość od ciemności. (11) Kolumny niebieskie chwieją się i drżą przed jego groźbą. (12) Swoją mocą uspokoił morze, a swoją mądrością zmiażdżył Rahaba. (13) Od jego tchnienia rozjaśnia się niebo; jego ręka przebiła giętkiego węża. (14) Oto zaledwie zarys jego dróg, a tylko jak cichy szept jego słowa słyszymy! Lecz któż zrozumie grom wszechmocy jego?
  (Księga Hioba 26:9-14)

  Księga Psalmów

  (10) Jak długo, Boże, wróg będzie urągał? Czyż nieprzyjaciel wiecznie będzie bezcześcił twe imię? (11) Dlaczego cofasz rękę swoją,A prawicę swoją chowasz w zanadrzu? Skończ! (12) Wszak Ty, Boże, z dawna jesteś moim królem; Ty dokonujesz dzieł zbawienia na ziemi. (13) Tyś mocą swoją rozdzielił morza, Zmiażdżyłeś głowy potworów na wodach. (14) Tyś rozbił głowę Lewiatana, Oddałeś go na żer zwierzętom pustyni. (15) Ty sprawiłeś, że wytrysnęło źródło i potoki, Tyś osuszył rzeki potężne. (16) Twój jest dzień i twoja jest noc, Tyś ustanowił światło i słońce.
  (Księga Psalmów 74:10-16)

  (8) Bóg groźny jest w gronie świętych, Potężny i straszny nad wszystkich wokół niego. (9) Panie, Boże Zastępów, któż jest jak Ty? Mocny jesteś, Panie, a wierność twoja otacza cię. (10) Ty panujesz nad morzem nieokiełznanym, Gdy fale jego się podnoszą, Ty je uśmierzasz. (11) Tyś zmiażdżył Rahaba ugodzonego śmiertelnie, Mocnym swym ramieniem rozproszyłeś nieprzyjaciół twoich. (12) Twoje są niebiosa, twoja też ziemia: Tyś ugruntował świat i to, co go wypełnia. (13) Tyś stworzył północ i południe; Tabor i Hermon radośnie wykrzykują imieniu twemu. (14) Ramię twoje jest potężne; Mocna jest ręka twoja, A wysoko podniesiona prawica twoja.
  (Księga Psalmów 89:8-14)

  Księga Przysłów

  (25) nie wierz mu, choć odzywa się miłym głosem, gdyż siedem obrzydliwości jest w jego sercu. (26) Choć nienawiść ubiera się w szatę pozornej życzliwości, to jednak jej złość wyjdzie na jaw w zgromadzeniu. (27) Kto kopie dół, wpada weń, a kamień wraca na tego, kto go toczy. (28) Fałszywy język nienawidzi tych, których zmiażdżył, a usta pochlebcy prowadzą do zguby.
  (Księga Przysłów 26:25-28)
 • @Franek Ganek 11:09:44
  A co będzie jak ksiądz wk..i wk..nego?
 • @Oracz 04:37:30
  //Np, gdy człowiek powiedzmy wyjdzie na dach, taki spadzisty, potknie się i zsuwa się w dół. Do kogo wtedy odruchowo zwróci się o pomoc? //

  Wtedy w mgnieniu oka podejmuje decyzje na podstawie tego co się nauczył od:

  //powiedzmy że ufamy komuś, kto robi na nas dobre wrażenie, nie daje się prowokować. W dyskusji ładnie artykuuje swoje racje. Jest politykiem a my popieramy go nie bez powodu. W teorii wybieramy sobie polityka, który reprezentuje, o ile to możliwe, nas (oby miał jak najbliżej naszym poglądom).
  Tak ludzie popierają i wybierają. To wiadomo.//

  //Wyjaśniam:

  Z taką wiedzą nikt się nie rodzi.//
  Ty nic nie wyjaśniasz...

  Ty...
  (28) A ponieważ nie uznali za słuszne zachować prawdziwe poznanie Boga, wydał ich Bóg na pastwę na nic niezdatnego rozumu, tak że czynili to, co się nie godzi. (29) Pełni są też wszelakiej nieprawości, przewrotności, chciwości, niegodziwości. Oddani zazdrości, zabójstwu, waśniom, podstępowi, złośliwości; (30) potwarcy, oszczercy, nienawidzący Boga, zuchwali, pyszni, chełpliwi, w tym, co złe - pomysłowi, rodzicom nieposłuszni, (31) bezrozumni, niestali, bez serca, bez litości. (32) Oni to, mimo że dobrze znają wyrok Boży, iż ci, którzy się takich czynów dopuszczają, winni są śmierci, nie tylko je popełniają, ale nadto chwalą tych, którzy to czynią.
  (List do Rzymian 1:27-32)

  (8) Tak przeto odprawiajmy święto nasze, nie przy użyciu starego kwasu, kwasu złości i przewrotności, lecz - przaśnego chleba czystości i prawdy. (9) Napisałem wam w liście, żebyście nie obcowali z rozpustnikami. (10) Nie chodzi o rozpustników tego świata w ogóle ani o chciwców i zdzierców lub bałwochwalców; musielibyście bowiem całkowicie opuścić ten świat. (11) Dlatego pisałem wam wówczas, byście nie przestawali z takim, który nazywając się bratem, w rzeczywistości jest rozpustnikiem, chciwcem, bałwochwalcą, oszczercą, pijakiem lub zdziercą. Z takim nawet nie siadajcie wspólnie do posiłku. (12) Jakże bowiem mogę sądzić tych, którzy są na zewnątrz? Czyż i wy nie sądzicie tych, którzy są wewnątrz? (13) Tych, którzy są na zewnątrz, osądzi Bóg. Usuńcie złego spośród was samych.

  (1) A wiedz o tym, że w dniach ostatnich nastaną chwile trudne. (2) Ludzie bowiem będą samolubni, chciwi, wyniośli, pyszni, bluźniący, nieposłuszni rodzicom, niewdzięczni, niegodziwi, (3) bez serca, bezlitośni, miotający oszczerstwa, niepohamowani, bez uczuć ludzkich, nieprzychylni, (4) zdrajcy, zuchwali, nadęci, miłujący bardziej rozkosz niż Boga. (5) Będą okazywać pozór pobożności, ale wyrzekną się jej mocy. I od takich stroń. (6) Z takich bowiem są ci, co wślizgują się do domów i przeciągają na swą stronę kobietki obciążone grzechami, powodowane pożądaniami różnego rodzaju,
  (2 List do Tymoteusza 3:1-6)

  (7) Już samo to jest godne potępienia, że w ogóle zdarzają się wśród was sądowe sprawy. Czemuż nie znosicie raczej niesprawiedliwości? Czemuż nie ponosicie raczej szkody? (8) Tymczasem wy dopuszczacie się niesprawiedliwości i szkody wyrządzacie, i to właśnie braciom. (9) Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, (10) ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego. (11) A takimi byli niektórzy z was. Lecz zostaliście obmyci, uświęceni i usprawiedliwieni w imię Pana naszego Jezusa Chrystusa i przez Ducha Boga naszego. (12) Wszystko mi wolno, ale nie wszystko przynosi korzyść. Wszystko mi wolno, ale ja niczemu nie oddam się w niewolę. (13) Pokarm dla żołądka, a żołądek dla pokarmu. Bóg zaś unicestwi jedno i drugie. Ale ciało nie jest dla rozpusty, lecz dla Pana, a Pan dla ciała.
  (1 list do Koryntian 6:7-13)

  10) dla rozpustników, dla mężczyzn współżyjących z sobą, dla handlarzy niewolnikami, kłamców, krzywoprzysięzców i [dla popełniających] cokolwiek innego, co jest sprzeczne ze zdrową nauką, (11) w duchu Ewangelii chwały błogosławionego Boga, którą mi zwierzono. (12) Dzięki składam Temu, który mię przyoblekł mocą, Chrystusowi Jezusowi, naszemu Panu, że uznał mnie za godnego wiary, skoro przeznaczył do posługi mnie, (13) ongiś bluźniercę, prześladowcę i oszczercę. Dostąpiłem jednak miłosierdzia, ponieważ działałem z nieświadomością, w niewierze. (14) A nad miarę obfitą okazała się łaska naszego Pana wraz z wiarą i miłością, która jest w Chrystusie Jezusie. (15) Nauka to zasługująca na wiarę i godna całkowitego uznania, że Chrystus Jezus przyszedł na świat zbawić grzeszników, spośród których ja jestem pierwszy. (16) Lecz dostąpiłem miłosierdzia po to, by we mnie pierwszym Jezus Chrystus pokazał całą wielkoduszność jako przykład dla tych, którzy w Niego wierzyć będą dla życia wiecznego.
  (1 List do Tymoteusza 1:10-16)

  (1) Ty zaś głoś to, co jest zgodne ze zdrową nauką: (2) że starcy winni być ludźmi trzeźwymi, statecznymi, roztropnymi odznaczającymi się zdrową wiarą, miłością, cierpliwością. (3) Podobnie starsze kobiety winny być w zewnętrznym ułożeniu jak najskromniejsze, winny unikać plotek i oszczerstw, nie upijać się winem, a uczyć innych dobrego. (4) Niech pouczają młode kobiety, jak mają kochać mężów, dzieci, (5) jak mają być rozumne, czyste, gospodarne, dobre, poddane swym mężom - aby nie bluźniono słowu Bożemu. (6) Młodzieńców również upominaj, aby byli umiarkowani;
  (List do Tytusa 2:1-6)

  (13) Kto zaś będzie wam szkodził, jeżeli gorliwi będziecie w czynieniu dobra? (14) Ale jeżelibyście nawet coś wycierpieli dla sprawiedliwości, błogosławieni jesteście. Nie obawiajcie się zaś ich gróźb i nie dajcie się zaniepokoić! (15) Pana zaś Chrystusa miejcie w sercach za Świętego i bądźcie zawsze gotowi do obrony wobec każdego, kto domaga się od was uzasadnienia tej nadziei, która w was jest. (16) A z łagodnością i bojaźnią [Bożą] zachowujcie czyste sumienie, ażeby ci, którzy oczerniają wasze dobre postępowanie w Chrystusie, doznali zawstydzenia właśnie przez to, co wam oszczerczo zarzucają. (17) Lepiej bowiem - jeżeli taka wola Boża - cierpieć dobrze czyniąc, aniżeli czyniąc źle. (18) Chrystus bowiem również raz umarł za grzechy, sprawiedliwy za niesprawiedliwych, aby was do Boga przyprowadzić; zabity wprawdzie na ciele, ale powołany do życia Duchem. (19) W nim poszedł ogłosić [zbawienie] nawet duchom zamkniętym w więzieniu,
  (1 List Piotra 3:13-19)  //Próbuję to tłumaczyć jak najdelikatniej. Repsolowi też, tylko nie przepadam, gdy jestem napadany z tego powodu.

  Jakaś siła kazała Repsolowi tak, nie inaczej potraktować mnie, gdy dotknąłem tego tematu.//

  //Co się dzieje gdy takim politykiem jest agent?

  W ogóle kto to taki: agent.
  Czym się ktoś taki charakteryzuje?

  (Co do długości łańcucha i obroży, to ustaliliśmy już że Pan takowy posiada i jest zadowolony z jego długości)//

  (7) I nastąpiła walka na niebie: Michał i jego aniołowie mieli walczyć ze Smokiem. I wystąpił do walki Smok i jego aniołowie, (8) ale nie przemógł, i już się miejsce dla nich w niebie nie znalazło. (9) I został strącony wielki Smok, Wąż starodawny, który się zwie diabeł i szatan, zwodzący całą zamieszkałą ziemię, został strącony na ziemię, a z nim strąceni zostali jego aniołowie.

  (10) I usłyszałem donośny głos mówiący w niebie: Teraz nastało zbawienie, potęga i królowanie Boga naszego i władza Jego Pomazańca, bo oskarżyciel braci naszych został strącony, ten, co dniem i nocą oskarża ich przed Bogiem naszym.

  (11) A oni zwyciężyli dzięki krwi Baranka i dzięki słowu swojego świadectwa i nie umiłowali dusz swych - aż do śmierci. (12) Dlatego radujcie się, niebiosa i ich mieszkańcy! Biada ziemi i morzu - bo zstąpił na was diabeł, pałając wielkim gniewem, świadom, że mało ma czasu. (13) A kiedy ujrzał Smok, że został strącony na ziemię, począł ścigać Niewiastę, która porodziła Mężczyznę.
  (Apokalipsa (Objawienie) 12:7-13)
 • @Franek Ganek 11:25:03
  https://www.youtube.com/watch?v=sCNrK-n68CM

  *
 • @Oracz 10:32:46
  //Sprawdzałem i ten wpis którego tak się obawiasz//

  To dopiero teraz sprawdziłeś? Nic nie sprawdziłeś.

  //wisi i dociekliwi, których tu jest trochę mogą obadać konteksty. //

  Ale co z niedociekliwymi - jak Ty?
  Trollujesz.

  //Tam się uczniowie Pawła z Tarsu za łby wzięli, tradycyjnie i analogicznie do świata chrześcijan, który Paweł z Tarsu zapoczątkował.//

  I to Ci tak nie daje spokoju, że zapoczątkował...

  //Jak ci wadzi księże żem biedny, to możesz się podzielić. Tylko że ,,nie wynaleziono jeszcze takich grabi, któreby grabiły /od siebie/ miast /do siebie/.//

  Zwróć się do Pana Jezusa Chrystusa o pomoc a okaże Ci łaskę... i nabędziesz u Niego swoje grabie.
 • @Oracz 11:18:42
  //A co będzie jak ksiądz wk..i wk..nego?//

  Ojejku. Twoje przekleństwa Ci nie dokuczają? Bo wykropkowałeś?
  Współczuję Ci.
  Zdenerwuje jak Ciebie, czym? Biblią, Słowem Bożym?
 • @Oracz 11:29:27
  O, jak szybko czytasz Biblię.
  Współczuję Ci. Szatan Tobą pomiata jak brudną szmatą.
 • @Oracz 10:32:46
  //Sprawdzałem i ten wpis którego tak się obawiasz wisi i dociekliwi, których tu jest trochę mogą obadać konteksty. //

  Łżesz oszczerco... Ale dzięki temu też sprawdziłem i widzę, że podobnie kłamie diabeł 57KerenOr. Usunął wpis, do którego tyczyły się moje słowa wykorzystując fakt, że zaadresowałem tylko małpą (@). Co i tak wiele nie zmienia kontekstu bo, i tak napluł tam niemało.

  Zapieraj się bardziej szatanie.
 • @Jasiek 03:41:41
  //Z tą erą wodnika, to może być po prostu wejście w inną część wszechświata przez Układ Słoneczny, który się przemieszcza na jednym z ramion Galaktyki Drogi Mlecznej - ta się obraca, najprawdopodobniej wokół czarnej dziury. //

  Właśnie o to chodzi. O odchylenia... I mamy skrajne pozycje: wychylenie w jedną i w drugą stronę oraz punkt zerowy. Baranek i Ryby oraz Panna i Waga.
 • @wk..ny 23:27:32
  Przepraszam, że powstało zaśmiecenie wątku, choć można by to uznać za ewidentny przykład obłędu.
  Już sobie zapisałem posta i możesz usunąć zbędne wpisy jak chcesz.
  Dziękuję.
 • @Franek Ganek 14:46:13
  Zdradza ciebie jęzor. A usuwanie wpisów nie da ci nic. Bo robię zrzuty ekranu. Najwyżej administracja wykopie mnie z tego portalu po raz drugi i ostatni zarazem. I zostanie tu kilku nauczycieli twojego pokroju.
  Moja misja tu się zakończy a zacznie się wirusowe zapalenie płuc i ,,do domu Ojca" po prawicy na tron, oczywiście gdy ktoś wierzy w brednie wyssane z brudnego ludzkiego palucha.
 • @Franek Ganek 14:46:13
  Jeszcze jedno nauczycielu ślepy. Te twoje ,,kórwa", nie było pisane u Keren, więc Keren tego usunąć nie mógł. Mogłeś zrobić to: ty, moderator, lub Bara-bar. Tyle w kwestii prawdomówności.
  Naprawdę dziwne jest to że pospólstwo nie widzi nic dziwnego w twoim bluzganiu, kłamstwach, insynuacjach powiązanych z cytowaniem Biblii. Mało to psychopatów ma Biblię pod pachą? Mało morderców ją czyta w kryminałach?

  Jesteś ślepym przewodnikiem ślepych. Może dlatego nikt nic nie widzi.
 • @Oracz 15:25:48
  //Zdradza ciebie jęzor.//

  Jak każdego... Nie jesteś wyjątkiem.

  //A usuwanie wpisów nie da ci nic.//

  Już sześć razy rozpowszechniłeś słowa, które tak Ciebie rzekomo gorszą...

  //Bo robię zrzuty ekranu. //

  Rób, rób...

  //Najwyżej administracja wykopie mnie z tego portalu po raz drugi i ostatni zarazem.//
  Oby jak najszybciej... Mniejszą szkodę sobie poczynisz:

  (2) A wy unieśliście się pychą, zamiast z ubolewaniem żądać, by usunięto spośród was tego, który się dopuścił wspomnianego czynu. (3) Ja zaś nieobecny wprawdzie ciałem, ale obecny duchem, już potępiłem, tak jakby był wśród was, sprawcę owego przestępstwa. (4) Przeto wy, zebrawszy się razem w imię Pana naszego Jezusa, w łączności z duchem moim i z mocą Pana naszego Jezusa,

  (5) wydajcie takiego szatanowi na zatracenie ciała, lecz ku ratunkowi jego ducha w dzień Pana Jezusa.

  (6) Wcale nie macie się czym chlubić! Czyż nie wiecie, że odrobina kwasu całe ciasto zakwasza? (7) Wyrzućcie więc stary kwas, abyście się stali nowym ciastem, jako że przaśni jesteście. Chrystus bowiem został złożony w ofierze jako nasza Pascha. (8) Tak przeto odprawiajmy święto nasze, nie przy użyciu starego kwasu, kwasu złości i przewrotności, lecz - przaśnego chleba czystości i prawdy.
  (1 list do Koryntian 5:2-8)

  // I zostanie tu kilku nauczycieli twojego pokroju.//

  Oby przybyli.

  //Moja misja tu się zakończy a zacznie się wirusowe zapalenie płuc i ,,do domu Ojca" po prawicy na tron, oczywiście gdy ktoś wierzy w brednie wyssane z brudnego ludzkiego palucha.//

  Kończ i wstydu sobie oszczędź.
 • @Franek Ganek 16:01:58
  Ostatecznie pójdę do odpowiednich organów i whlyjaśnimy sobie wszystkie kwestie przed sądem złożonym z ludzi!
 • @Oracz 15:32:15
  //Jeszcze jedno nauczycielu ślepy. //

  To Twój osąd.
  Może i sam jestem ślepy ale wiem, że mnie prowadzi Pan Jezus Chrystus.

  //Te twoje ,,kórwa", nie było pisane u Keren, więc Keren tego usunąć nie mógł. //

  Odmotaj się człowieku nieszczęsny tak, że nawet o tym nie wiesz.
  Keren nie mógł usunąć swojego własnego wpisu? O czym Ty paplasz w ogóle nie słuchając?

  //Mogłeś zrobić to: ty, moderator, lub Bara-bar. Tyle w kwestii prawdomówności.//

  Tyle w kwestii prawdomówności? Już dziękujemy za taką prawdomówność.
  Ja nie mogłem usunąć czyjegoś wpisu na nie swoim blogu.
  A moderator może sprawdzić czy wpis Kerena został usunięty i przez kogo.
  Proś, może Ci udostępni informację. To Twoja sprawa nie moja. Ja mam sumienie czyste i się nie tłumacze a obnażam działanie szatana dla innych.

  //Naprawdę dziwne jest to że pospólstwo//

  O, jak traktujesz tutejszą społeczność. Dobrze, że się przyznałeś, choć nieświadomie zapewne.

  // nie widzi nic dziwnego w twoim bluzganiu, kłamstwach, insynuacjach powiązanych z cytowaniem Biblii.//

  Może nie jest tak źle? Może widzą, że wyciągasz z kontekstu, którego już nawet nie widać w pełni przez działanie szatana, tu: 57KerenOr.
  Cóż, mam nadzieję, że w razie czego zwrócą mi uwagę tak jak ja Tobie.

  //Mało to psychopatów ma Biblię pod pachą?//

  Ale Biblia nie jest do trzymania pod pachą ale otwartą w rękach.

  // Mało morderców ją czyta w kryminałach?//

  Chciałeś powiedzieć byłych morderców...?

  //Jesteś ślepym przewodnikiem ślepych.//

  Tego nie udowadniasz nawet nie próbując...
  Ale jest coś co udowadniasz w swej nieświadomości...

  //Może dlatego nikt nic nie widzi.//

  Każdy widzi w pewnym sensie.
 • @Oracz 16:04:40
  //Ostatecznie pójdę do odpowiednich organów i whlyjaśnimy sobie wszystkie kwestie przed sądem złożonym z ludzi!//

  Idź już.

  (1) Czy odważy się ktoś z was, gdy zdarzy się nieporozumienie z drugim, szukać sprawiedliwości u niesprawiedliwych, zamiast u świętych? (2) Czy nie wiecie, że święci będą sędziami tego świata? A jeśli świat będzie przez was sądzony, to czyż nie jesteście godni wyrokować w tak błahych sprawach? (3) Czyż nie wiecie, że będziemy sądzili także aniołów? O ileż przeto więcej sprawy doczesne! (4) Wy zaś, gdy macie sprawy doczesne do rozstrzygnięcia, sędziami waszymi czynicie ludzi za nic uważanych w Kościele!
  (1 list do Koryntian 6:1-4)
 • @Franek Ganek 16:15:34
  Jak można być byłym mordercą, po mordzie na człowieku?

  Czy ty myślisz? Czy taką szkodę jak mord (nawet nie zabicie tylko mord) można naprawić? Widać twoją moralność.
 • @Franek Ganek 16:17:21
  Przed sądem to odczytasz i dadzą ci wolną rękę do oszczerstw. Na 100%!
 • @Repsol 00:09:24
  @Oracz 23:52:14
  Sam gamoniu robisz tu za niedorobionego . Twoja matka pisała że jak się połowa wylała na prześcieradło to co można oczekiwać . Salute :)))))


  Zasalutujesz mi Repsol w sądzie za ten wpis, chyba że naprawisz szkodę składając przeprosiny i obietnicę poprawy swojego zachowania, bo przekroczyłeś wszelkie granice przyzwoitości tym wpisem. Chyba nie muszę ci tłumaczyć dlaczego. A jeśli muszę to ci to wytłumaczę!
 • Ci sami ZBRODNIARZE
  .
  którzy w tych miesiącach realizują operację "Covid-19" zorganizowali ludzkości pierwszą i drugą Wojnę światową z likwidacją części populacji żydowskiej włącznie, kryzys finansowy 1929, 2008, 911 i wiele innych zbrodni wobec ludzkości. Zacytuję tu tekst, wskazujący na zbrodniczy charakter operacji "Covid-19"

  - https://ram.neon24.pl/post/153871,koronawirus-upiorny-fortel-fobokracji

  Wg podobnej metody zastraszania zrealizowano w roku 2009 operację "grypy świńskiej", niestety opozycja społeczeństwa i środowisk lekarskich była tak silna, że udało się jedynie wcisnąć krajom UE truciznę za parę miliardów euro, nazwaną „szczepionką”, jednakże na szczęście ludność nie dała się zaszczepić i cała partia tej trucizny została wyrzucona do śmiecie.

  Tym razem bandyci z MWF

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#MWF

  wezwali do pomocy organy przemocy: policję i wojsko, aby sterroryzować ludność i doprowadzić do gospodarczej zapaści i nędzy

  - https://marucha.wordpress.com/2020/03/18/o-pochodzeniu-plag-egipskich-i-nadchodzacej-dyktaturze/#comment-887676

  a przy okazji znowu obrabować ludność.

  W roku 2009 zbrodniarze z przemysłu farmaceutycznego, chodzi o firmę Novartis, eksperymentowali z jakąś trucizną, nazwaną "szczepionką" w Grudziądzu na ludziach bezdomnych, czym doprowadzono, nie bez udziału polskiej służby tzw. "zdrowia", do śmierci licznych osób. Ale także w USA: "apokaliptyczne «kolczykowanie bydła ludzkiego» ćwiczy się także na amerykańskich bezdomnych z Austin w Teksasie", patrz pierwszy link. Polacy otrzymali do celów zarządzania pogłowiem PESEL, aby żaden nie wymknął się, gdy zostanie zaplanowana na nich akcja oczyszczająca.

  Myślę, że co inteligentniejsi zrozumieją, że rozkład kościoła

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

  i zastąpienie etyki chrześcijańskiej "prawami człowieka" w talmudycznym wydaniu nie jest przypadkowe. Kolczkowanie dla "inteligentnych" odbywa się na drodze samokolczykowania za pomocą I-Phonu i Smartphonu. Dumni posiadacze x-phonów zostali przy przejęci wraz ze wszystkimi ich organami, nie tylko wewnętrznymi w stan posiadania koncernu o nazwie POLTRANSPLNT, który dysponuje prawie 40 milionami dostawców części zamiennych dla potrzebującej zbrodniczej „elity”

  - https://marucha.wordpress.com/2020/01/14/krotsze-zycie-wiecej-chorob/#comment-876443
 • @Oracz 16:41:34
  //Jak można być byłym mordercą, po mordzie na człowieku?

  Czy ty myślisz? Czy taką szkodę jak mord (nawet nie zabicie tylko mord) można naprawić? Widać twoją moralność.//

  Tak myślę.

  (4) Nauczycielu, tę kobietę dopiero pochwycono na cudzołóstwie. (5) W Prawie Mojżesz nakazał nam takie kamienować. A Ty co mówisz? (6) Mówili to wystawiając Go na próbę, aby mieli o co Go oskarżyć. Lecz Jezus nachyliwszy się pisał palcem po ziemi. (7) A kiedy w dalszym ciągu Go pytali, podniósł się i rzekł do nich: Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci na nią kamień. (8) I powtórnie nachyliwszy się pisał na ziemi. (9) Kiedy to usłyszeli, wszyscy jeden po drugim zaczęli odchodzić, poczynając od starszych, aż do ostatnich. Pozostał tylko Jezus i kobieta, stojąca na środku. (10) Wówczas Jezus podniósłszy się rzekł do niej: Kobieto, gdzież oni są? Nikt cię nie potępił?
  (Ewangelia Jana 8:4-10)

  (43) Dlaczego nie rozumiecie mowy mojej? Bo nie możecie słuchać mojej nauki. (44) Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa. (45) A ponieważ Ja mówię prawdę, dlatego Mi nie wierzycie. (46) Kto z was udowodni Mi grzech? Jeżeli prawdę mówię, dlaczego Mi nie wierzycie? (47) Kto jest z Boga, słów Bożych słucha. Wy dlatego nie słuchacie, że z Boga nie jesteście. (48) Odpowiedzieli Mu Żydzi: Czyż niesłusznie mówimy, że jesteś Samarytaninem i jesteś opętany przez złego ducha? (49) Jezus odpowiedział: Ja nie jestem opętany, ale czczę Ojca mego, a wy Mnie znieważacie.
  (Ewangelia Jana 8:43-49)
 • @Oracz 15:25:48
  //Najwyżej administracja wykopie mnie z tego portalu po raz drugi i ostatni zarazem.//

  Skąd to przypuszczenie? Czujesz, że robisz coś niewłaściwego?
 • @Franek Ganek 17:33:28
  Rozmawiając z tobą - tak.
 • @AGrzdyk 17:01:11
  Bardzo dziękuję za mądry głos w temacie.. jak widać powyżej, dwóch klechów żydowierców niczym neandertalczycy naparza się sztachetami wyrwanymi z maminego wychodka w polu :( Dwóch debili chrystiowierców, tak jak im pan buk żydowski nakazał, nienawidzi się wzajem.. cytują biblię, hehe, pałają do siebie nienawiścią, wszystko zgodnie i po linii..
  Biblię napisali Lewici z Sumeru, a nie żaden buk czy tam inny niepiśmienny Jeshue. Skończyła się era Barana, nastała zmiana, a Lewici pozostali, teraz kończy się era Ryb, a zaczyna Wodnika, a ci sami przy władzy.. Biblijna Apokalipsa, to nie proroctwo, a instrukcja napisana na początku ery Ryb zapowiadająca jej koniec :(
  Podług ludzi siedzących w temacie, era Wodnika ma przynieść ogólnoświatowe otrzeźwienie umysłów, zerwanie kajdan narzuconych religii i całego ładu społecznego. Uwolnienie duszy, aby mogła wznieść się na wyższy poziom percepcji. Człowiek wolny, mądry, samodzielnie myślący jest wrogiem Lewitów. Za nim to się stanie, a już się dzieje, należy Goim zagonić do zagród, zniewolić totalnie, a niepokornych zdepopulować.

  Od Nas tylko zależy, czy kilku Lewitów mająca setki psychopatów na żołdzie we wszystkich krajach i instytucjach na Świecie, da radę milionom obudzonym z Matrixa?!?!?!

  Mamy czas przebudzenia, który Uny chcą spacyfikować.. ja sam nic nie zrobię, ale jeśli będą nas miliony?? samym tupotem gołych stóp zadepczemy im bunkry!
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:35:27
  Rzadko z Panem zgadzam się, ale w tym wypadku zgadzam się..

  Mamy sytuację wyjątkową! Jeśli będą chcieli nas przymusowo szczepić, to powinniśmy pozostawić animozje i walczyć ramię w ramię. Nie ważne kto w co wierzy, nie ważne jaki ma kolor skóry, czy orientację (pedały w obcisłych portkach i nagich kostkach też przydadzą się, jako mięso armatnie , hehe) każdy jest potrzebny!!! Oczyma wyobraźni widzę, jak Pan współpracując z Nikanderem robicie wspólną akcję niczym w "mission impossible''.. emeryci u kresu życia giną na chwałę Narodu i Polski!!!!! Zrobię zbiórkę na pomnik.. obiecuję :) Pamiętaj!! Cel to nie pionki jak rząd i premier i prezydent; to marionetki!! uderz w OKO na szczycie piramidy!!!!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:37:36
  dzięki.. niestety nawet Ty nie rozumiesz :((
 • @Repsol 00:13:29
  Repsolku, też masz dużo lekcji do odrobienia, bo nie masz pojęcia o co chodzi, chociaż węch masz dobry ;)
 • @wk..ny 18:28:10
  Jest Pan tak zafiksowany na swoją wszechwiedzę, że widzi Pan to co chce zobaczyć. Proszę wskazać, jeśli to ja jestem jednym z tych debili, gdzie:

  ,,Dwóch debili chrystiowierców, tak jak im pan buk żydowski nakazał, nienawidzi się wzajem.. cytują biblię, hehe, pałają do siebie nienawiścią, wszystko zgodnie i po linii.."

  Gdzie cytowałem u Pana ,,biblię"?
  GDZIE?
 • @Franek Ganek 01:16:02
  Będzie prawda!!!
  Twoja Miriam dziewicą nie była, Josifiasz był pedofilem jak na dzisiejsze standardy, a Jashue truchło zostało wykradzione z jaskini, zmartwychwstania nie było.. nawet obecny frankon papież jest ostatnim papieżem, antypapieżem.. wielka nierządnica pada.. nawet obchody świąt wilekiej nocy przesunęli na wrzesień... heha

  ERA RYB KOŃCZY SIĘ, NIEWOLA W TEJ KWESTII KOŃCZY SIĘ!!!! NIESTETY CHCĄ NAS WRZUCIĆ POD NOWĄ NA MIARĘ XXIw. :( nie dajmy się!!!!

  Proponuję wszystkich księży i zakonnice wysłać do pomocy w szpitalach przy chorych!!! Mamy pandemię Koronawirusa, wszystkie ręce na pokład!!! Klasztory i inne zbory powinne być zamienione na oddziały zakaźne dla milionów zakażonych!! Bóg z nami!! Buka mamona pokonaliśmy na koniec ery Barana!! Złoty cielec poległ!!! Bądź jak Twój jezusek.. otwórz bramy kościołów i tego wszystkiego co macie na chorych, NIE ZROBICIE TEGO!!!!! diabeł to Wy, Jahwe, Jeszua i jego matka dziwka to zło!!!!! jestem w stanie uwierzyć, że przez 2000lat odwróciliście dobro ze złem, tak pogmatwani jesteście :( Czytając "Imię Róży" Umberto Eco, czy Ignacego Krasickiego "Monachomachia", to było ponad 20 lat temu, dostałem impuls do poszerzania wiedzy o WAS Pasożydach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gardze wszystkimi wyznawcami, a tym bardziej propagatorami religii abrahamowej... Przez całą erę Ryb mącicie!!
  Koniec z wami!!!!!!!!!!!!!!
 • @wk..ny 19:04:10
  Czyli chlapnął Pan znów głupotę, panie ,,wny".

  Pomylił się Pan mocno i zobaczył dwóch debili cytujących ,,biblię".
 • @Oracz 18:11:59
  (26) Pańska bowiem jest ziemia i wszystko, co ją napełnia. (27) Jeżeli zaprosi was ktoś z niewierzących a wy zgodzicie się przyjść, jedzcie wszystko, co wam podadzą, nie pytając o nic - dla spokoju sumienia. (28) A gdyby ktoś powiedział: To było złożone na ofiarę - nie jedzcie przez wzgląd na tego, który was ostrzegł, i z uwagi na sumienie. (29) Mam na myśli sumienie nie twoje, lecz bliźniego. Bo dlaczego by czyjeś sumienie miało wyrokować o mojej wolności? (30) Jeśli ja coś spożywam dzięki czyniąc, to czemu mam być spotwarzany z powodu tego, za co dzięki czynię? (31) Przeto czy jecie, czy pijecie, czy cokolwiek innego czynicie, wszystko na chwałę Bożą czyńcie (32) Nie bądźcie zgorszeniem ani dla Żydów, ani dla Greków, ani dla Kościoła Bożego,
  (1 list do Koryntian 10:26-32)

  (1) Przeto oddani posługiwaniu zleconemu nam przez miłosierdzie, nie upadamy na duchu. (2) Unikamy postępowania ukrywającego sprawy hańbiące, nie uciekamy się do żadnych podstępów ani nie fałszujemy słowa Bożego, lecz okazywaniem prawdy przedstawiamy siebie samych w obliczu Boga osądowi sumienia każdego człowieka. (3) A jeśli nawet Ewangelia nasza jest ukryta, to tylko dla tych, którzy idą na zatracenie, (4) dla niewiernych, których umysły zaślepił bóg tego świata, aby nie olśnił ich blask Ewnagelii chwały Chrystusa, który jest obrazem Boga. (5) Nie głosimy bowiem siebie samych, lecz Chrystusa Jezusa jako Pana, a nas - jako sługi wasze przez Jezusa.
  (2 list do Koryntian 4:1-5)

  (12) Powiedział jeden z nich, ich własny wieszcz: Kreteńczycy zawsze kłamcy, złe bestie, brzuchy leniwe. (13) Świadectwo to jest zgodne z prawdą. Dlatego też karać ich surowo, aby wytrwali w zdrowej wierze, (14) nie zważając na żydowskie baśnie czy nakazy ludzi odwracających się od prawdy. (15) Dla czystych wszystko jest czyste, dla skalanych zaś i niewiernych nie ma nic czystego, lecz duch ich i sumienie są zbrukane. (16) Twierdzą, że znają Boga, uczynkami zaś temu przeczą, będąc ludźmi obrzydliwymi, zbuntowanymi i niezdolnymi do żadnego dobrego czynu.
  (List do Tytusa 1:12-16)

  (16) Jak ludzie wolni [postępujcie], niech jak ci, dla których wolność jest usprawiedliwieniem zła, ale jak niewolnicy Boga. (17) Wszystkich szanujcie, braci miłujcie, Boga się bójcie, czcijcie króla! (18) Niewolnicy! Z całą bojaźnią bądźcie poddani panom nie tylko dobrym i łagodnym, ale również surowym. (19) To się bowiem podoba [Bogu], jeżeli ktoś ze względu na sumienie [uległe] Bogu znosi smutki i cierpi niesprawiedliwie. (20) Co bowiem za chwała, jeżeli przetrzymacie chłostę jako grzesznicy? - Ale to się Bogu podoba, jeżeli dobrze czynicie, a przetrzymacie cierpienia. (21) Do tego bowiem jesteście powołani. Chrystus przecież również cierpiał za was i zostawił wam wzór, abyście szli za Nim Jego śladami. (22) On grzechu nie popełnił, a w Jego ustach nie było podstępu.
  (1 List Piotra 2:16-22)

  (13) Kto zaś będzie wam szkodził, jeżeli gorliwi będziecie w czynieniu dobra? (14) Ale jeżelibyście nawet coś wycierpieli dla sprawiedliwości, błogosławieni jesteście. Nie obawiajcie się zaś ich gróźb i nie dajcie się zaniepokoić! (15) Pana zaś Chrystusa miejcie w sercach za Świętego i bądźcie zawsze gotowi do obrony wobec każdego, kto domaga się od was uzasadnienia tej nadziei, która w was jest. (16) A z łagodnością i bojaźnią [Bożą] zachowujcie czyste sumienie, ażeby ci, którzy oczerniają wasze dobre postępowanie w Chrystusie, doznali zawstydzenia właśnie przez to, co wam oszczerczo zarzucają. (17) Lepiej bowiem - jeżeli taka wola Boża - cierpieć dobrze czyniąc, aniżeli czyniąc źle. (18) Chrystus bowiem również raz umarł za grzechy, sprawiedliwy za niesprawiedliwych, aby was do Boga przyprowadzić; zabity wprawdzie na ciele, ale powołany do życia Duchem. (19) W nim poszedł ogłosić [zbawienie] nawet duchom zamkniętym w więzieniu,(20) niegdyś nieposłusznym, gdy za dni Noego cierpliwość Boża oczekiwała, a budowana była arka, w której niewielu, to jest osiem dusz, zostało uratowanych przez wodę. (21) Teraz również zgodnie z tym wzorem ratuje was ona we chrzcie nie przez obmycie brudu cielesnego, ale przez zwróconą do Boga prośbę o dobre sumienie, dzięki zmartwychwstaniu Jezusa Chrystusa. (22) On jest po prawicy Bożej, gdyż poszedł do nieba, gdzie poddani Mu zostali Aniołowie i Władze, i Moce..
  (1 List Piotra 3:13-22)
 • @wk..ny 19:04:10
  Myślisz, że jesteś pierwszym, który choćby w ciągu ostatnich 24 godzin tak... sobie zapluł brodę?
  No co Ty... wk..ny... :-)
  Co dzień potykam się z diabłem... Wczoraj moja własna matka nie takim jadem rzygała i to przez telefon, na żywo... A ty myślisz, że takim popierdywaniem mnie wyprowadzisz z równowagi?

  :-)
 • @wk..ny 19:04:10
  Bardzo, ale to bardzo daleko Ci do tego...
  Jeszcze nawet nie pijesz mleka... bobasku...
  Dopiero co w brzusiu kopytkami mamusię pukasz...
  Tylko poważne argumenty mogłyby mnie (ewentualnie) lekko zachwiać na nogach...
  :-)
 • @Oracz 19:23:25
  Tamten wpis do mnie był a w przedstawionym poniżej względzie na mnie nie licz jeśli się nie uderzysz w pierś i nie zaczniesz argumentować. Nie wystarczy jak ten płód napisać z wykrzyknikami "Będzie prawda!!!" a potem bełkotać.

  Kontekst:

  (9) Zasypał Go też wieloma pytaniami, lecz Jezus nic mu nie odpowiedział. (10) Arcykapłani zaś i uczeni w Piśmie stali i gwałtownie Go oskarżali. (11) Wówczas wzgardził Nim Herod wraz ze swoją strażą; na pośmiewisko kazał ubrać Go w lśniący płaszcz i odesłał do Piłata.

  (12) W tym dniu Herod i Piłat stali się przyjaciółmi. Przedtem bowiem żyli z sobą w nieprzyjaźni.

  (13) Piłat więc kazał zwołać arcykapłanów, członków Wysokiej Rady oraz lud (14) i rzekł do nich: Przywiedliście mi tego człowieka pod zarzutem, że podburza lud. Otóż ja przesłuchałem Go wobec was i nie znalazłem w Nim żadnej winy w sprawach, o które Go oskarżacie. (15) Ani też Herod - bo odesłał Go do nas; a oto nie popełnił On nic godnego śmierci.
  (Ewangelia Łukasza 23:9-15)
 • @wk..ny 19:04:10
  //Koniec z wami!!!!!!!!!!!!!!//

  https://www.youtube.com/watch?v=Se3w_JlhPLQ

  (1) Niech zbyt wielu z was nie uchodzi za nauczycieli, moi bracia, bo wiecie, iż tym bardziej surowy czeka nas sąd. (2) Wszyscy bowiem często upadamy. Jeśli kto nie grzeszy mową, jest mężem doskonałym, zdolnym utrzymać w ryzach także całe ciało. (3) Jeżeli przeto zakładamy koniom wędzidła do pysków, by nam były posłuszne, to kierujemy całym ich ciałem. (4) Oto nawet okrętom, choć tak są potężne i tak silnymi wichrami miotane, niepozorny ster nadaje taki kierunek, jak odpowiada woli sternika. (5) Tak samo język, mimo że jest małym organem, ma powód do wielkich przechwałek. Oto mały ogień, a jak wielki las podpala. (6) Tak i język jest ogniem, sferą nieprawości. Język jest wśród wszystkich naszych członków tym, co bezcześci całe ciało i sam trawiony ogniem piekielnym rozpala krąg życia. (7) Wszystkie bowiem gatunki zwierząt i ptaków, gadów i stworzeń morskich można ujarzmić i rzeczywiście ujarzmiła je natura ludzka. (8) Języka natomiast nikt z ludzi nie potrafi okiełznać, to zło niestateczne, pełne zabójczego jadu. (9) Przy jego pomocy wielbimy Boga i Ojca i nim przeklinamy ludzi, stworzonych na podobieństwo Boże. (10) Z tych samych ust wychodzi błogosławieństwo i przekleństwo. Tak być nie może, bracia moi. (11) Czyż z tej samej szczeliny źródła wytryska woda słodka i gorzka? (12) Czy może, bracia moi, drzewo figowe rodzić oliwki albo winna latorośl figi? Także słone źródło nie może wydać słodkiej wody. (13) Kto spośród was jest mądry i rozsądny? Niech wykaże się w swoim nienagannym postępowaniu uczynkami dokonanymi z łagodnością właściwą mądrości. (14) Natomiast jeżeli żywicie w sercach waszych gorzką zazdrość i skłonność do kłótni, to nie przechwalajcie się i nie sprzeciwiajcie się kłamstwem prawdzie. (15) Nie na tym polega zstępująca z góry mądrość, ale mądrość ziemska, zmysłowa i szatańska. (16) Gdzie bowiem zazdrość i żądza sporu, tam też bezład i wszelki występek. (17) Mądrość zaś /zstępująca/ z góry jest przede wszystkim czysta, dalej, skłonna do zgody, ustępliwa, posłuszna, pełna miłosierdzia i dobrych owoców, wolna od względów ludzkich i obłudy. (18) Owoc zaś sprawiedliwości sieją w pokoju ci, którzy zaprowadzają pokój.
  List Jakuba 3
 • @Franek Ganek 20:31:15
  Nie wiem po co do mnie cokolwiek adresujesz człowieku. Jesteś dla.mnie przezroczysty jak ten do którego pisałes ,,kórwa".

  Znikaj.
 • @Oracz 22:10:27
  //Nie wiem po co do mnie cokolwiek adresujesz człowieku.//

  Bo chcę.

  //Jesteś dla.mnie przezroczysty//
  ...
  //Znikaj.//

  :-)))
 • @Franek Ganek 22:15:06
  https://pics.tinypic.pl/i/00999/9rbzeuzagi5f.jpg

  Masz mentalność pluskwy, kulturę żula, a poza tym chyba nie masz innego zajęcia niż chytre prowokowanie.

  Odpowiednie dla ciebie środowisko to inni, hmmm, nauczyciele ślepi prowadzeni przez bezgłowego Saula Szawła Pawła.

  Chcesz to masz.
 • @Oracz 22:26:31
  //Chcesz to masz.//
  :-)
  Nie. Nie tego chcę. To już było... To nudne i żenujące.
  Chcę raczej byś porzucił swoje nałogi, jak te złośliwości, obmowy... To też narkotyki. A Ty zarzucasz innym to co sam czynisz. Czepiasz się formy... Co Ty byś chciał w formalinie skończyć? Aż takie cudo to z Ciebie nie jest chyba...

  //Masz mentalność pluskwy, kulturę żula, a poza tym chyba nie masz innego zajęcia niż chytre prowokowanie.//

  I w czym się tu wykazujesz nazywając mnie pluskwą i żulem?
  Nie macie dzieci diabła za grosz wstydu już.

  //bezgłowego Saula Szawła Pawła//
  Właśnie dlatego tracisz zmysły... Ja tylko jestem świadkiem Pana Jezusa Chrystusa i Świętego Pawła Apostoła także.
 • @Franek Ganek 23:33:31
  Chłoptasiu z ,,mamą przez którą szatan przemawia" uprawiasz PROJEKCJĘ, tj własne przywary i wady przypisujesz innym. To takie proste. Natomiast nie wiem czemu Administracja twój chlew po tobie sprząta i pozwala ci trolować. Nie wiem tego, ale domyślam się że, ludzie ostatnio mają przeciążaną psychikę. Mnie opinie twoje nie interesują. Oczywiście możesz trolować dopóki ci na to pozwalają.

  Nawet to co zacytowałem z tojej ,,tfurczości" idealnie pasuje właśnie do twojego zachowania. Czyli jesteś jeszcze hipokrytą.
 • @Oracz 23:52:38
  Papugów Ci u mnie dostatek... Nudzisz.

  Powiedz: Co chcesz w ten sposób osiągnąć?

  Inaczej: Dlaczego to robisz?
 • @Franek Ganek 01:29:05
  Ja Was do jednego wora wrzucam.. oboje wierzycie w żydowskiego buka.. ale to już koniec.. barany, owieczki, bydło.. wasi pasterze mają Was za takich, a ja mam o Was jeszcze gorsze zdanie..

  P.S.
  nawet nie wiesz z kim zadarłeś.. jak tylko znajdę chwilę będę Cię tępił i zaorywał jak oracza, hehe.. banda zadaniowanych kórew :(
 • @wk..ny 20:53:21
  Rzeczywiście nie wiem z kim, jak to mówisz zadarłem.

  (20) A więc: poznacie ich po ich owocach. (21) Nie każdy, który Mi mówi: Panie, Panie!, wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie. (22) Wielu powie Mi w owym dniu: Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia?
  (23) Wtedy oświadczę im: Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości! (24) Każdego więc, kto tych słów moich słucha i wypełnia je, można porównać z człowiekiem roztropnym, który dom swój zbudował na skale. (25) Spadł deszcz, wezbrały potoki, zerwały się wichry i uderzyły w ten dom. On jednak nie runął, bo na skale był utwierdzony. (26) Każdego zaś, kto tych słów moich słucha, a nie wypełnia ich, można porównać z człowiekiem nierozsądnym, który dom swój zbudował na piasku.
  (Ewangelia Mateusza 7:20-26)

  (3) Wiedzcie, że to, co wystawia waszą wiarę na próbę, rodzi wytrwałość. (4) Wytrwałość zaś winna być dziełem doskonałym, abyście byli doskonali, nienaganni, w niczym nie wykazując braków. (5) Jeśli zaś komuś z was brakuje mądrości, niech prosi o nią Boga, który daje wszystkim chętnie i nie wymawiając; a na pewno ją otrzyma. (6) Niech zaś prosi z wiarą, a nie wątpi o niczym. Kto bowiem żywi wątpliwości, podobny jest do fali morskiej wzbudzonej wiatrem i miotanej to tu, to tam. (7) Człowiek ten niech nie myśli, że otrzyma cokolwiek od Pana, (8) bo jest mężem chwiejnym, niestałym we wszystkich swych drogach (9) Niech się zaś ubogi brat chlubi z wyniesienia swego,
  (List Jakuba 1:3-9)
 • @wk..ny 20:53:21
  (1) Psalm. Dawidowy. Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego. (2) Pozwala mi leżeć na zielonych pastwiskach. Prowadzi mnie nad wody, gdzie mogę odpocząć: (3) orzeźwia moją duszę. Wiedzie mnie po właściwych ścieżkach przez wzgląd na swoje imię. (4) Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną. Twój kij i Twoja laska są tym, co mnie pociesza.
  (Księga Psalmów 23:1-4)

  1 list do Koryntian

  (1) Niech więc uważają nas ludzie za sługi Chrystusa i za szafarzy tajemnic Bożych. (2) A od szafarzy już tutaj się żąda, aby każdy z nich był wierny. (3) Mnie zaś najmniej zależy na tym, czy będąc osądzony przez was, czy przez jakikolwiek trybunał ludzki Co więcej, nawet sam siebie nie sądzę. (4) Sumienie nie wyrzuca mi wprawdzie niczego, ale to mnie jeszcze nie usprawiedliwia. Pan jest moim sędzią. (5) Przeto nie sądźcie przedwcześnie, dopóki nie przyjdzie Pan, który rozjaśni to, co w ciemnościach ukryte, i ujawni zamiary serc. Wtedy każdy otrzyma od Boga pochwałę. (6) Mówiąc to, miałem na myśli, bracia, mnie samego i Apollosa, ze względu na was, abyście mogli zrozumieć, że nie wolno wykraczać ponad to, co zostało napisane, i niech nikt w swej pysze nie wynosi się nad drugiego. (7) Któż będzie cię wyróżniał? Cóż masz, czego byś nie otrzymał? A jeśliś otrzymał, to czemu się chełpisz, tak jakbyś nie otrzymał
  (1 list do Koryntian 4:1-7)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031