Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
87 postów 3380 komentarzy

Spartakus

wk..ny - "Twoja siła zaczyna się tam gdzie kończy strach", "Na zgniłym fundamencie nie wybudujesz solidnego domu", "Jeżeli prawo i sprawiedliwość są w konflikcie, musimy wybrać sprawiedliwość i nieposłuszeństwo wobec prawa",

WSZYSKIE SZABLE POTRZEBNE

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

ZGODA BUDUJE, A NIEZGODA RUJNUJE

 

Jestem tutaj od zarania czyli prawie 8 lat. Moja wiedza była często wyszydzana, ignorowana.

Dla potwierdzenia przytoczę kilka moich notek sprzed lat;
https://spartakus.neon24.pl/post/84430,polska-a-d-2015
https://spartakus.neon24.pl/post/91524,obalmy-republike-kolesi-zburzmy-ten-zgnily-fundament-wspolnie-w-tym-celu-w-jednosci-sila
https://spartakus.neon24.pl/post/123272,czy-chcemy-zmienic-polske

Tym, którzy nie czytali, miłej lektury rzyczę, a reszcie ku przypomnieniu, że od 2012roku rzucam perły przed wieprze.

Do napisania tej notki sprowokował mnie Wojtas, który mnie zbanował dawno temu, a Nathanelowi i Nikanderowi pociska. Ja niczym w trójkącie bermudzkim jestem zagubiony, bo wszystkich nich lubię i szanuję, a także rację w wielu sprawach przyznaję.. dołączyłbym do tego towarzystwa Kosiura, co to z Polski jakąś rzecz pospolitą robi.. Skłamałbym, gdybym powiedział, że żaden z nich nigdy mnie nie wk..wił ;)

Mamy bardzo specjalny czas, wymagający specjalnych reakcji. Możemy nie lubić się, kłucić się, nawet nie szanować. Nawzajem, a raczej razem stańmy naprzeciw wspólnemu problemowi.

Tu chodzi o nas, o naszych bliskich, o Polskę i Polaków!!!!

Odłóżmy animozje na potem, moja prawda jest najmojsza, jest to oczywista oczywisość, ale zostawmy to na potem. Teraz Ojczyzna wzywa, a może raczej;
Naród w potrzebie, czyli MY WSZYSCY!!

Ustaliliśmy tu na Neonie fakty, w skrócie jest to mediaświrus wywołany w celu zachipowania nas jak bydło. Dla niezorientowanych polecam notki blogera RAM tak na początek..


Sprawa jest jasna, wiemy że jest globalna ściema i w jakim celu wdrożona. ID2020 i Agenda 2030 są z tym powiązane.

Po tym krótkim wstępie tylko debil albo zadaniowana kurwa będzie przeciw :)

Obecna sytuacja pokazała, że Putin jak i Kurwin są umoczeni..

Trump? Co poniektórzy wierzą, że walczy z deep state, a zapominają, że wybory prezydenckie w USA są w listopadzie.. to jest teatrzyk, Jared Kushner 666, biblijny antychryst?
W dupie mam żydowską mitologię, ale une nie.. apokalipsa będzie, bo tego uny chcą..

Sytuacja obecnie jest nieciekawa, minister mówi, że w ciągu dwóch lat chce zaszczepić wszystkich Polaków, Bill Gates chce w ciągu pięciu lat zaszczepić cały Świat,

Musimy coś zrobić!!!
na początek to:
Pojęcie „terroryzm” wywodzi się niewątpliwie od słowa terror. W Oksfordzkim Słowniku języka Angielskiego termin terroryzm pojawił się jużnw 1795 roku, wkrótce potem, jak podczas porewolucyjnego terroru we Francji w latach 1792–1794 zgładzono tysiące ludzi. Słowo terroryzm oznacza tam „rządy poprzez zastraszenie, sprawowane przez siły będące u władzy”. Terroryzm w tym znaczeniu to rządy (bez względu na podmiot) sprawowane poprzez terror. Współcześnie pojęcie terroryzmu odbiega wyraźnie od swego słownikowego pierwowzoru.

Konstytucja mówi, że Suweren sprawuje włądzę pośrednio, lub bezpośrednio. Pośrednicy skompromitowali się, okazali się zwykłymi sprzedajnymi kurwami (Bosaka, Brauna i Winnickiego nie wyłanczając).

APELUJĘ DO WAS, BĄDŹMY RAZEM, DZIAŁAJMY RAZEM!! bez patrzenia na animozje z przeszłości..

Nie czekajmy na wojnę domową w USA, gdzie uzbrojeni redneksi mogą stawić czoła USArmy, TU JEST POLSKA!!!! tu jest inaczej, kropla drąży skałę, jak 100.000 Polaków obudzi się, to nie dadzą rady nas pokonać!!

BUDŹMY RODZINĘ, ZNAJOMYCH, PRZYPADKOWYCH LUDZI. Tyle możemy.. mam nadzieję, że nie przyjdzie nam iść z gołymi pięściami na czołgi :(

 

 

KOMENTARZE

 • Zupełnie nie rozumiem o co panu chodzi
  //. W Oksfordzkim Słowniku języka Angielskiego termin terroryzm pojawił się jużnw 1795 roku, wkrótce potem, jak podczas porewolucyjnego terroru we Francji w latach 1792–1794 //

  To już koniecznie trzeba zaglądać do słownika j.angielskiego?
  Zwyczajny,polski (z uwagą że terror to po łc.strach,groza) ,już nie wystarcza? czy może idzie o pańską wiarę w to że jeśli coś nie jest angielskie to jest niewiarygodne.
  I o jakim porozumieniu między nami,to jest między mną a panem,może być mowa? na jakim tle mogę porozumieć się z człowiekiem który nie wie (lub nie chce wiedzieć) że Anglicy nie musieli czekać na rewolucję francuską dla ilustrowania słowa "terror". Ich własna,angielska,historia składa się wyłącznie z ociekających krwią epizodów.Rzezi,czystek,jatek,rewolucji,na długo przez wielką rewolucją francuską.
  Stanowczo nie kupuję pańskiego apelu.
 • @
  Jesteś psycholem...
  I widzę, że od 2008 roku Twój stan się pogarsza.

  // 666, biblijny antychryst?
  W dupie mam żydowską mitologię,//

  Jesteś taki pomieszany... taki opętany...
  Żal mi Ciebie, Panie "coś".

  Teraz pluj do bólu...
 • @Franek Ganek 23:48:03
  No to już ustaw się w kolejce po szczepionkę i chipa. Po tym fakcie juz nikt nigdy się nie zorganizuje do żadnego oporu przeciw terrorystom.
 • @ikulalibal 22:40:22
  Tym razem przyczepiłeś się dla zasady. Człowiek wyszedł z pewną inicjatywą i od razu chcesz ją utrącić .Nie wiem z jakiego powodu.
 • @wk..ny 22:50:09
  Zajrzyj tutaj. https://youtu.be/rIbHEehqxcs. Z emerytami niewiele da się zrobić w szczególności gdy inie potrafią opanować swojego ego.
 • Z baranami nic się nie da zrobić!
  95% baranów narodowości polskiej karnie założyło namordniki i paraduje z nimi po ulicach miast. To są ludzie dwóch kategorii:
  1. którzy wierzą, że cała ta "pandemia" to jest naprawdę - czyli durnie! Oni są gotowi zlinczować normalnych ludzi, bo ich zarażą, o czym mówili w telewizji!
  2. którzy może i przeczuwają, że to cyrk, ale boją się represji jeśli zdejmą maseczki - czyli tchórze!
  I TY tych baranów, czyli durni i tchórzy chcesz zmusić do samoobrony?
  Pierwsza kategoria tych ludzi (durni) jest nie edukowalna!!! Do nich nie docierają żadne argumenty! NIC!
  Drudzy (tchórze) przyznają ci rację, ale ze strachu prędzej narobią w gacie, niż okażą jakiś bunt!
  Tych baranów do działania zmusi tylko głód! TYLKO GŁÓD!
  Daliśmy się sterroryzować w sumie garstce bandytów
 • @władek 09:21:25
  Panie Władku Szanowny.
  Sam bym lepiej nie napisał.

  W pełni się z Panem zgadzam.
  Pozdrawiam serdecznie.
 • @władek 09:21:25
  Mylisz się, nie należę, ani do tych,ani do tych drugich. Sam, w pojedynkę, to mogę sobie co najwyżej dupę podetrzeć. Zacząłem drukować broszurkę z informacjami o tej pseudo pandemi, o działaniach "naszego"żondu nie zgodnymi z konstytucją, o powiązaniach światowj lichwy z "polskimi elitami". Chodzę i rozdaję i o dziwo jest na to popyt. Ludziska pytają mnie czy będzie ciąg dalszy.
 • "Poldkie gady" w naszym kraju
  Korespondencja z Japonii

  https://www.youtube.com/watch?v=rTp7i-z88R4
 • autor
  No, mogę Szanownego odbanować - pod warunkiem używania w miarę kulturalnego języka - bo za to Szanowny został zbanowany.

  Co do "Łączmy się".
  No dobrze - ale w jakim celu? Aby nas nie zaczipowali? I tyle?

  Od dawna sugerowałem Oparze (jeszcze za NE), aby powstała tu akademia cywilizacyjna określająca/poszukująca modelu państwa w jakim chcielibyśmy żyć.

  I co? Nic.
  Jak Oświat chciał złożyć stowarzyszenie mogące być zalążkiem takiej struktury - też dupa zbita.

  I teraz płacz, że ludzie nie chcą się łączyć (pod wodzą - NAJMOJSZEGO)? Bo przecież to zawsze ma być MOJA RACJA - argumenty nie są wymagane.
  ITD., itp.
 • Kropla drąży skałę
  Jest w naszym narodzie to coś, co w sytuacjach skrajnych stawia nas do pionu. A obecna sytuacja rozwija się właśnie w tym kierunku. Weszło pomiędzy nas wielu judaszy i udawali, że są z nami. No i pacyfikowali tych wszystkich, którzy tą wolność nosili w sercach. No cóż. Najlepszy element został spacyfikowany. Tak się działo za Hitlera, później za Stalina. Został element drugiej kategorii, który stanie do walki ale sam z siebie nic nie wykrzesa. Tutaj jest potrzebna iskra, która poruszy całe to towarzystwo.
  Tylko z judaszami musimy coś zrobić, bo wiadomo, że judasz to sprzedawczyk i zdrajca. Przez judaszy dochodzi do pacyfikacji najlepszych z naszego narodu.
 • Autor
  Moze Wojtas zbanowal za ortografie?
  RZycze....
 • "WSZYSKIE SZABLE POTRZEBNE"
  -----------
  Tu jest potrzebna najpierw burza mózgów w wymiarze globalnym - bo i w takim wymiarze działa teraz czarci pomiot. Tylko w namordniku nie wyróżniasz się z tłumu - więc nie można manifestacyjnie chodzić bez namordnika - bo to tak jakby chłopcy z AK chodzili kiedyś po ulicach okupowanej Warszawy z pistoletami za pasem - specjalnie je eksponując.
  Ukoronowany świrus - to majstersztyk - i to właśnie powszechne chodzenie w namordnikach zbija z pantałyku okupanta - bo nie może skłócać ze sobą tych w namordniku i tych bez namordnika.
  Wniosek?
  Najważniejsza jest świadomość - a ją albo ma się albo nie - i w namordniku i bez namordnika. To świadomość może scalić przeciwko okupantowi okupowanych - natomiast nieświadomych z łatwością zagospodaruje okupant.
 • @demonkracja 13:20:52
  Ludzie musza zrozumiec ze cala cywilizacja oparta o wiare w postep technologiczny ktory ma byc gwarancja dlaszego rozwoju to kierunek ku katastrofie.
  Zmieniajac rzady, wywrotami, defakto idziemy w tym samym kierunku.
  Krolewna spi od zatrutego jablka, teraz trzeba ja obudzic.
  Nie obidza ja zamieszki, globalne rewolucje, palenie samochodow masztow 5g rzucanoe kamieniami w witryny sklepowe i zadymy z policja i wojskiem tylko przybliza ryzyko pelnowymiarowego totalitaryzmu.
  Krolewne trzeba obudzic rewolucja w sferze swiadomosci, tak jak napisales Demonkracja.
 • @zadziwiony 08:21:05
  8) Jeszcze raz wziął Go diabeł na bardzo wysoką górę, pokazał Mu wszystkie królestwa świata oraz ich przepych (9) i rzekł do Niego: Dam Ci to wszystko, jeśli upadniesz i oddasz mi pokłon. (10) Na to odrzekł mu Jezus: Idź precz, szatanie! Jest bowiem napisane: Panu, Bogu swemu, będziesz oddawał pokłon i Jemu samemu służyć będziesz. (11) Wtedy opuścił Go diabeł, a oto aniołowie przystąpili i usługiwali Mu.
  (Ewangelia Mateusza 4)
 • @demonkracja 13:20:52
  Dziękuję Ci za głos rozsądku.
 • @eonmark 14:05:10
  Tobie również dziękuję.
 • @Franek Ganek 20:49:51
  Jak mamy się zjednoczyć, być razem? Ty nie odpuszczasz i za każdym razem ładujesz te cytaty z żydo-biblii. Wiesz że spora część osób tego nie toleruje, a ty dalej z uporem maniaka wypisujesz te bzdety.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031