Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
87 postów 3380 komentarzy

Spartakus

wk..ny - "Twoja siła zaczyna się tam gdzie kończy strach", "Na zgniłym fundamencie nie wybudujesz solidnego domu", "Jeżeli prawo i sprawiedliwość są w konflikcie, musimy wybrać sprawiedliwość i nieposłuszeństwo wobec prawa",

5G LED

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

komentarz zamieniam na notkę

 U Niny zamieściłem komentarz, jest na tyle istotny, aby przemienić go w notkę;

 

 

W kwestii 5G mam dysonans poznawczy. Z jednej strony czytam to co Ty podlinkowałaś i wielu innych w tej kwestii.. siedząc na balkonie na pod poznańskiej wsi widzę dwa maszty telefonii komórkowej w odległości ok. 0,5km ode mnie. Z drugiej strony słyszałem, że w Wuhan było ponad 40.000 nadajników. Mam kolegę, który fizycznie buduje te maszty, zapytałem go ostatnio jak z tym jest w Poznaniu. Powiedział mi, że dopiero w Warszawie i Krakowie jest faza testowa, dodał, że fale 5G mają zbyt mały zasięg i masztów musiało by być zbyt wiele. Docelowo mają montować latarnie LED z dołączonym routerem przekazującym sygnał.
 
Konkludując, te maszty to dopiero pierwszy etap, to stacje bazowe, które będą zbierały sygnał latarni i przekazywały do starlinków Muska w stratosferze. Aby dopiąć sieć globalną 5G należy postawić jeszcze wiele routerów.. stąd policja telekomunikacyjna, która może wejść na posesję i zainstalować router, aby nie było dziur w zasięgu.
 
Bardzo proszę o relalacje ludzi, którzy coś wiedzą, czy coś zae już ułożyłem tę układankę, ale mogę mylić się..
 
 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Warto się czegoś
  Dowiedzieć na temat 5g od fachowca
  https://youtu.be/mtWjSc9p7yM
  Sam chciałem kupi miernik promieniowania , ale po odsłuchaniu tych informacji, póki co zrezygnowałem. To skomplikowany temat.
 • przecież plus uruchomił już 5G w wielu miastach
  z tym że na częstotliwości 2600.

  Docelowa częstotliwość dopiero po przyznaniu konkretnych częstotoliwości operatorom sieci.
 • @interesariusz z PL 21:06:21
  Ty jak zwykle nic nie rozumiesz..

  Nadal siedzisz w domu w rękawiczkach i maseczce przed komputerem??

  Mam dla Ciebie złą wiadomość, Bill Gates to potwierdzi, zapytaj go. Czytając mój post zostałeś zarażony. Windows prawdę Ci powie.

  Podług rozporządzenia premiera przy współpracy WHO oraz ONZ wspieranych przez Sorosa masz położyć się na dywanie i czekać na śmierć, w ciągu 14 dni umrzesz i zostaniesz zakwalifikowany jako ofiara wirusa.

  Baczność! rozkaz wykonać!!
 • @zadziwiony 19:00:30
  w dupie mam filmiki, napisz co i jak.. przekaż Swoją wiedzę, a nie spamuj..

  ja mogę odesłać Cię do globalna.info i zabronić Ci wstępu na mojego bloga, dopóty nie przyswoisz wiedzy, ale nie o to chodzi, mamy rozmawiać i przekazywać sobie informacje, ja mam informacje nie zdobyte od gadających głów, a z pierwszej ręki..

  Naoglądasz się, to to streść.. filmik jaki zamieściłeś jest dowodem na karę śmierci dla tych co to wdrożyli.. profesory sprzedajne..

  Filmik dobry, ale zrób z tego notkę!!!!! wklejać mogę wiele, ale chodzi o to aby wyłuskać z tego mądry spójny przekaz.

  Chcesz okraść mnie z 1,5h życia abym oglądał ten filmik??

  Te dwie gadające głowy gówno wiedzą!!!
 • @ Autor
  Nie wiem czy to dobrze poskładałeś z tym 5G, routerami i starlinkiem, ale to może być prawda i dlatego daję 5*

  Pozdro!
 • Tak 5*
  szukasz , to dobrze .
  Podobno ma wejść rozporządzenie Chyżego Ruja , nakazujące obywatelom wykonywać maksymalnie 10 wdechów powietrza na minutę . Podobno to zmniejszy ryzyko rozpowszechniana się zarazy o 30 %. Dla zdyscyplinowanych obywateli , którzy wykonają mniej wdechów świeżego powietrza rząd przewidział specjalne gratyfikacje finansowe . Nad przestrzeganiem prz\ez obywateli tego regulamina , ma czuwać specjalna aplikacjana telefon już opracowana i przetestowana na posłach . Specjalnie powołana do tego komisja ma rozpatrzyć wysokość tych środków. Wszystko pod hasłem " Mniej oddychasz, mniej zarażasz "
  pozdr.
 • @wk..ny 23:04:40
  Tobie z nerwów już odbija. Uważaj na emocje. Nie chcesz, nie oglądaj nie zmuszałem cię, jedynie podałem ścieżkę do fachowych informacji. Nie jestem fachowcem w tym temacie więc się nie będę wymadrzał i ośmieszał. Zapewniam cię ze mylisz się zaliczając siebie do tych najmądrzejszych. Dużo ci brakuje, mimo że mieszkałes w hotelu 5*.
 • @Jasiek 11:14:03
  Jestem z wykształcenia informatykiem i logistykiem. O Znakowaniu RFID uczyłem się na studiach. Kilkanaście lat temu miało to zasięg jak bluetooth obecnie.. postęp jest znaczny, ale są ograniczenia.

  Chip RFID ma ograniczony zasięg odbioru, stacje bazowe GSM nie dadzą rady łączyć się z każdym zachipowanym człowiekiem, one są stacjami pośredniczącymi..

  Elon Musk wysyłając Starlinki chce zapewnić internet wszystkim, a Bill Gates szczepionkami chce wszystkich zachować w zdrowiu, hahah, to jest kawał na miarę XXIw. Oni razem chcą pełnej kontroli nad społeczeństwem.. ONI?? kolejny żart.. ten kabaret (wielowiekowa manipulacja), to żart z nas wszystkich!!! Gates, Musk, Zuckerberg to tylko narzędzia, aktorzy!!! Reżysera nigdy nie widać na przedstawieniu, jest scenarzysta jeszcze, a i sponsorzy i władcy sponsorów..

  Gates, Musk, Zuckerberg to w piramidzie mają jeszcze ze dwa/trzy piętra nad sobą.. takie laufry i wieże w nomenklaturze szachowej..

  Pozdrawiam!
 • @Zorion 12:23:35
  Witam autostopowicza z przeszłości.. Chyży Ruj nie ma nic już do powiedzenia, wykonał zadanie i cieszy się jewrounijną emeryturą..

  Twój komentarz nie jest ani śmieszny, ani merytoryczny..

  Tracisz poziom :(

  zaczytuję innego "jasnowidza"
  za: https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/minister-zdrowia-lukasz-szumowski-straszy-dwoma-epidemiami-jesienia?page=3


  Od dnia 15 kwietnia 2040 wchodzi rozporządzenie ministra zdrowia w związku z pandemią koronabakterii tak małej że jej nie widać (Wróg, którego nie widać zawsze wydaje się najbardziej przerażający) a wszystkie zgony na jakiekolwiek choroby należy zaliczać teraz do zgonów na koronobaktrię grasująca w odbytach i w powietrzu nakłada się obowiązek do odwołania na wszystkich obywateli noszenia termometru w du…e z duża czerwona lampką oraz odsłonienia odbytu z termometrem. Amerykańscy naukofcy udowodnili że najlepszym sposobem zatrzymania pandemii koronobakterii jest pomiar temperatury w odbycie. Można chodzić bez majtek i spodni a można także wyciąć dużą dziurę w spodniach, tak aby był z daleka widoczny odbyt z termometrem. Obowiązku tego nie stosuje się w przypadku złego stanu zdrowia i nie trzeba mieć zaświadczenia o stanie zdrowia. W przypadku zakrycia d…y policjanci będą nakładać mandaty w wysokości 500 zł lub kierować sprawę do sanepidu, który nałoży mandat od 5 do 30 tys zł. W przypadku gdy ktoś zobaczy świecąca czerwoną lampkę w odbycie należy natychmiast powiadomić pogotowie i zamknąć osobę na oddziale bakteryjnym. W hipermarketach i innych sklepach i obiektach zamkniętych sklepach itd. nakłada się obowiązek utrzymania odległości nie mniejszej ni 20 cm miedzy obywatelami. Jeśli termometry będą wtedy wypadać to należy się wypinać i osoby w najbliższej odległość mają obowiązek włożenia ich z powrotem. Aby ograniczyć liczbę zakażeń należy robić jak najmniej testów w czarnych czarodziejskich chińskich skrzynkach, a jeśli ilość zakażeń będzie się zmniejszać zbyt mocno to wtedy należy testować w tej skrzyneczce wymazy z kozy, przepiórki i owoców papai na obecność koronabekterii wtedy będziemy mieli więcej wyników pozytywnych i nie będziemy musieli ogłaszać końca pandemii i nie będzie zgromadzeń i protestów społecznych po ogłoszeniu końca pandemii.

  PS. W związku ze strachem przed wykupieniem podczas pandemii całych zapasów papieru toaletowego zwalnia się z obowiązku używania go.
 • @zadziwiony 15:01:11
  Hotel 5* przywołujesz tutaj nagle, bez związku?? Jakieś kompleksy?? Nie raz, nie dwa mieszkałem.. hotel jak hotel..
  Niczym zadaniowiec wyciągasz temat z jakiegoś komentarza, bez związku z tematem. O ile pamiętam, to napisałem to w kontekście, że spałem pod namiotem i w hotelach 5*, znam biednych i bogatych, wykształconych i nie, uczciwych i nie, heteryków i pedałów, ludzi zasad i konfidentów; znam praktycznie cały przekrój społeczeństwa.. to miałem na myśli pisząc o hotelu 5*, a Ty wyrywasz z kontekstu..

  Nigdy nie twierdziłem, że jestem najmądrzejszy!! W tej notce napisałem:
  "Bardzo proszę o relalacje ludzi, którzy coś wiedzą, czy coś zae już ułożyłem tę układankę, ale mogę mylić się.." (błędu nie poprawię, aby trollnia nie napadła mnie o to).

  To, że jestem mądrzejszy od Ciebie nie znaczy, że jestem najmądrzejszy. Masz ponad 20lat dorosłego życia przewagi, w zasadzie dwa razy więcej czasu na zdobywanie wiedzy, a jesteś dużo głupszy..

  Zawsze uważałem Cię, za bystrego gościa, ale okazuje się, że ukrywałeś się.. zostałeś zmierzony i zważony; ZADANIOWCEM JESTEŚ!

  Temat 5G, Smoleńsk, szczepionki, mediaświrus, WTC i wiele innych uruchamia demony w internecie, budzą się śpiochy, które budowały przez lata wiarygodność współśród braci blogerskiej, aby zaatakować w odpowiednim momencie.. MASKI SPADAJĄ

  Pozdrawiam
 • @wk..ny 21:15:55
  Bzdzisz jak Andzia. Twoja intuicja jest g- no warta. Jestem gotów notarialnie założyć się z tobą o 100000zl. Jeśli znajdziesz choć jeden dowód na moją zadaniowców , to wypłacę ci tą kwotę. Jeśli nie znajdziesz, to ty zasilisz moje konto wymieniona sumą. Idziesz na taki układ?
 • @zadziwiony 17:07:54
  masz racje, jestes zbyt glopi na zadaniowca, przekonales mnie..

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031