Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
98 postów 3794 komentarze

Spartakus

wk..ny - "TRUST NO ONE", TYLKO WARIACI SĄ COŚ WARCI DIVI LESCHI GENUS AMO

III WOJNA ŚWIATOWA trwa.. POBUDKA!!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

To samozwańcze elity wypowiedziały ją Społeczeństwu Świata.

   Tytułem wstępu przytoczę refren utworu:

wklejam to zamiast youtube, ponieważ youtube wymaga logowania google.
 
"To dotyczy wszystkich, nie tylko tych z bloków
To dotyczy ciebie, mnie, dotyczy nas
Podejmiesz walkę czy będziesz stał zboku
Może wypić kielich goryczy już czas
Prawo ponad prawem, państwo w państwie
Manipulacja całych ludzi mas
Serwowane nam kłamstwo na kłamstwie
Otworzyć oczy obudzić się czas "
 
Wiem doskonale, że podziemny polski RAP to nie bajka większości użytkowników Neonu, jednak mam nadzieję, że po przesłuchaniu utworu stwierdzicie, że oni patrzą w tą samą stronę co Wy.
 
 
  Od lat jesteśmy świadkami upadku moralnego i gospodarczego Świata. Gdyby 40 lat temu chłoporobotnikom z Solidarności pokazano do czego doprowadzi 30 lat "wolności i demokracji" to by te wszystkie KORniki szkodniki powywieszali na bramach przedsiębiorstw, których już nie ma. Niestety dali się zakłamanej wizji americandream, działaniom dywersyjnym agentury, a to wszystko pod przewodnictwem JP2.
Obecnie mamy podobną sytuację z fałszywymi autorytami, ludzie wierzą w papieża Franciszka oraz "filantropa" Billa Gatesa, oraz w media i ich zakłamany przekaz. Do tego wielu sprzedało duszę i umysł za 500+.
 
  Zmorą polskiego Narodu jest "tumiwisizm" na zasadzie "mnie to nie dotyczy", oraz wiele przywar;
WTC to akcja wewnętrzna służb – a co mnie to interesuje?
Husajn w Iraku nie miał broni biologicznej – a co mnie to interesuje?
Bandyci zabili Kaddafiego i rozwalili Libię – a co mnie to interesuje?
Rządzi Światem elita zboczeńców i okultystów – a co mnie to interesuje?
Plan NWO jest realizowany od dawna, w ostatnich 100 latach przyspieszył – kolejny teoretyk spiskowy.
Katastrofy w Smoleńsku nie było – a co mnie to interesuje?
Mniejszość żydowska w Polsce ma większość w polityce – to dobrze, bo to mądrzy ludzie, lepiej oni niż sąsiad z naprzeciwka.
Urzędników jest zbyt wielu i za dużo zarabiają – należy im się, a co mają iść na bezrobocie?
Kościół w Polsce to pasożyt stojący ponad prawem – Ty k..wo, odpier..dol się od mojego kościółka przenajświętszego, to ja daję na tacę, a nie ty.
Rząd nie ma prawa drukować pieniędzy tylko pożyczać – gadasz jak Lepper, haha
UE okrada nas – idioto zobacz jaką ładną ścieżkę rowerową zbudowano i ten basen na wsi.
..itd..itp.. to tylko krótki opis reakcji Polaków podczas rzucania pereł przed wieprze.
 
  O ile nad debilizmem i "tumiwisizmem" rodaków pochylam się od lat z ulitowaniem, próbując nieść kaganek prawdy w realu jak i sieci, to teraz nadszedł czas na wstrząs i obudzenie mas. Praca u podstaw uprawiana od lat jakieś efekty dała, lecz liche. Jak widzę ludzi karnie chodzących w namordnikach, sterowanych za pomocą telewizora to płakać chce mi się.. Jak tak niegdyś Dumny Naród dał się sku..wić????
 
  Gorzej niż niewolnicy, bo niewolnicy mieli chociaż świadomość własnej sytuacji. Niewolnik w Starożytnym Rzymie miał zapewniony wikt i opierunek przez Pana. Teraz pracownik dostaje często pensję nie starczającą na podstawy egzystencji (mieszkają z rodzicami, czy słynne słoiki; co weekend przywożące jedzenie od rodziny). Stado bezmyślnych zindoktrynowanych owiec, co to tylko jedzą, wydalają i kopulują. Nie pracują, po to aby żyć, ale aby przeżyć.
Ten kazus owiec jest bardzo ciekawy, bo to właśnie judeochrześcijaństwo od setek lat nazywa ludzi owcami, co to pasterza potrzebują. Do tego apokalipsa biblijna.. wychodzi na to, że to wszystko było szczegółowo zaplanowane i realizowane. Pokusiłbym się o stwierdzenie, że od tysięcy lat, ale zostawię te dywagacje na inny czas. Faktem jest, że na naszych oczach ten plan jest dopinany. Znamienne jest, że spieszą się. Moim zdaniem koniec Ery Ryb, a początek Ery Wodnika jest determinantą.
 
  No dobrze, to tytułem wstępu, kolejny raz wykonam syzyfową pracę i postaram się kogoś znów oświecić, rzucanie pereł przed owce, to taka syzyfowa praca, ale no cóż, uważam, że nie należy się poddawać, bo mimo wszystko widzę efekty mojej i nie tylko mojej pracy przez ostatnie 10lat.
 
„Wolność i demokracja”
O wolności nieświadomego niewolnika żal pisać wiele, ale coś napiszę. Wolność kończy się tam gdzie pięść władzy. Namordniki na ulicach i zakaz zgromadzeń są kwintesencją „o take polske walczylem” wypowiedziane przez elektryka z Noblem. Ten Nobel i zagraniczne grantowane wykłady ćwierćinteligenta, co „jestem, za i nawet przeciw”, to jest zalegalizowane wypłacanie łapówki za zniszczenie Polski. Wolności do posiadania broni, a nawet naturalnego THC nie ma.
Wolno nam raz na 4 lata wziąć udział w przedstawieniu pt. wybory parlamentarne.. tyle wolno.
Doszliśmy do wyborów, czyli „święta demokracji”. Jak to z tą demokracją w Polsce jest?
Dla zobrazowania przytoczę liczby z wyborów 2019.
 
Ilość uprawnionych wyborców = 30111000
Ilość oddanych głosów ważnych = 18470710
Frekwencja = 61,74% (liczona wraz z głosami nieważnymi)
Ilość oddanych głosów na PiS = 8051035
Ilość oddanych głosów na opozycję = 10419675
 
Z prostej matematyki wynika:
PiS dostał 43,59% głosów, czyli o prawie 2,4mln głosów mniej od opozycji, dzięki używanej metodzie liczenia d'Hondta (promującej wielkie ugrupowania) 43,59% = 51% miejsc w sejmie.
Czyli mniejszość ma większość. Idźmy dalej. Biorąc pod uwagę frekwencję, to rzeczywiste poparcie dla bandy Kaczelnika to 26,74% !!!!!!!!!! Moim zdaniem tak wysokie, bo mamy ok 500.000 urzędników, a w samej budżetówce w sumie ok 2.000.000 ludzi zatrudnionych, którzy mają rodziny.. lekko licząc; 3.000.000 ludzi to twardy elektorat pasożytniczy przyspawany do cycka budżetowego. Nie oszukujmy się, „służba” zdrowia jak i nauczyciele nie chcą zmian systemowych jak stawianie wymagań i rozliczanie z efektów, odbijanie się kartą w pracy, oni jak wielu innych chcą bronić przywilejów i uzyskać większe dochody.. uczeń czy pacjent nie liczy się.
Mohery od Rydzyka to kolejny elektorat; kupieni za wszelkie dotacje dla oligarchy sukienkowego. No i na koniec sprzedajne debile, co to za 500zł będą wielbić nawet kota Kaczelnika.
Reasumując: 26,74% społeczeństwa będącymi interesowni, zmanipulowani lub kupieni za 500+ daje władzę wbrew 73,26%, komu? Tu zaczyna się jazda bez trzymanki na pohybel demokracji. Władzę w Polsce ma Kaczelnik, prezes partii, ale zwykły poseł, na którego głosowało 248935 Warszawiaków, przegrał z idiotką Kidawą; to wiele mówi o wyborcach jak i kandydatach.
Dalej zwykły poseł niedemokratycznie (konsultacji z kotem nie liczę) mianuje premiera, ministra, a nawet kandydata na prezydenta. Oczywiście mam świadomość, że decyzje zapadają na innym, wyższym szczeblu za granicą, ale dla prostego czytacza, którego zmęczyło już czytanie dwóch stron tekstu bardziej niż 1000 odcinków „M jak miłość” pominę to, bo kto wie ten wie, a inni nie zrozumieją, chociaż w dalszej części tekstu coś o tym wspomnę.
Czyli poseł, który przegrał w swoim okręgu, rządzi partią, która przegrała wybory, gdyby nie metoda d'Hondta i uważa się za władcę Polski i nominuje cały rząd z Morawickiem na czele i Szumowiną. Oboje nie zostali demokratycznie wybrani!!!!!!!!!!!!!!! Mimo to dają nakazy, rozkazy, obostrzenia w stosunku do Polaków!!!!!!!!!!!
Dosyć!!! Art. 4 Konstytucji polskiej mówi o formach sprawowania władzy:
 
1. Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu.
2. Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio.
 
Oczywiście pkt 1 dotyczy Narodu polskiego, bo to polska konstytucja i podciąganie pod to naród przebrany jest nadużyciem, które powinno być karalne, a tak teraz sobie to tłumaczą, że Polska jest ich i nazywa się Polin.
 
Pkt 2 jest niemniej kluczowy. Władza przedstawicielska jest doszczętnie skompromitowana jak i demokracja parlamentarna, co wyżej opisałem. Moim zdaniem suweren może w obecnej sytuacji przejąć władzę w Polsce przy poparciu 250000 Polaków, czyli więcej niż poparcie szeregowego posła, co to królem mianował się.
 
Wszelkie sądy i trybunały są patologią ponad 30-letnią, doszczętnie skompromitowaną. W ostatnich czasach lekko zmodyfikowaną na modłę Kaczelnika, ale wciąż to są ci sami ludzie, czy ich dzieci, wnuki, bo to zamknięta kasta, która jest antypolską sitwą. Niezawiśli sędziowie to oksymoron, chyba, że brać to dosłownie, to pełna zgoda.. co ma wisieć, nie utonie. Żadna z tych kurew nigdy oficjalnie nie przytoczyła 4 art, Konstytucji i nie pokazała drogi Narodowi do obalenia dymokracji kompradorskiej!!!!!!!!!!!!!!!!! Oni od zawsze stoją tam „gdzie stało ZOMO”.
 
 

Mamy obecnie epidemię bez epidemii i stan nadzwyczajny bez stanu nadzwyczajnego.
Jakaś pandemia nie wybuchła, a została OGŁOSZONA. Rozumiecie??? To jest tak jakby w środę ogłoszono, że jest niedziela i pod groźbą kar, nakazów i zakazów wszystkim ludziom kazano zamiast do pracy iść do kościoła. Czego jednak spodziewać się od ukoronowanego świrusa, którego nikt nie przekona, że białe jest białe?
 
Jak to zaczęło się? Chciało by się powiedzieć; dawno, dawno temu nad Jordanem..
W zasadzie do końca XXw. wszystko było ustalane w tajnych gabinetach, czy na równie tajnych spotkaniach. Wszystkie wojny i rewolucje były planowane w tym samym gronie, samozwańczych wybrańców spośród 300 rodzin. Oni do spółki z Watykanem planują na setki lat do przodu, a nie jak zwykły człowiek na pokolenie. Po upadku ZSRR byli już na tyle pewni swojej wygranej nad ludzkością Świata, że przestali się z tym kryć. Zaczęli głośno mówić o NWO, zrównoważonym rozwoju; czyli depopulacji. Podług nich człowiek jest największym zagrożeniem dla Ziemi, 500mln to optymalna liczba niewolników, co udokumentowali w 9 językach wyrytych w 1980r w Georgii:
 
 
 
  Pod koniec XXw. pojawia się informatyzacja i komputeryzacja. Wraz z nią Bill Gates, twórca Microsoftu. Wizjoner, spełnienie americandream od pucybuta do milionera, ktoś kto dał Światu Windowsa. Niestety, prawda jest inna. Ten człowiek ukradł pomysł okienek graficznych, a pochodził z bogatej bankierskiej rodziny pracującej dla najmożniejszych tego Świata. Pieniądze rodziny i pozwolenie CIA (Windows od zawsze ma wbudowane furtki dla służb) stworzył globalny szpiegowski system komputerowy, który zagościł niemal w każdym komputerze. Z tego co mi wiadomo, Rosja i Chiny dopiero po latach zabroniły używać tego systemu w komputerach w swoich urzędach. Po udanym przedsięwzięciu zwanym Windows, Bill stał się jednym z najbogatszych ludzi na Świecie (oczywiście spośród tych, którzy chcą aby ich nazwiska Forbes publikował). Dostał się do elity najbogatszych, ale nadal jest tylko ich żołnierzem, wykonuje zadania.
Dostał przydzielone nowe zadanie, a mianowicie depopulacja. Wojny z użyciem najnowocześniejszych arsenałów są obecnie bardzo niebezpieczne dla samozwańczych elit, bo rykoszetem mogą ucierpieć fizycznie lub finansowo. Wymyślono użycie medykamentów jak szczepionki. Bill zaczął inwestować w firmy z branży medycznej. Zaraz zaczął hojnie sponsorować WHO, które stało się jego prywatnym folwarkiem. Jego WHO dawało zalecenia rządom, aby kupowały szczepionki w jego firmach. Inwestycja 300mln$ w WHO potrafiła zrobić 10x taki obrót w jego firmach. Do tego przekupstwo urzędników koralikami w postaci setek tysięcy dolarów i droga otwarta do zarabiania na szczepionkach, które szkodzą zdrowiu, zabijają, a także sterylizują. Upieczono dwie pieczenie na jednym ogniu.
 
Człowiek będący eugenikiem, głośno opowiadający się za depopulacją, przyczynił się bezkarnie do kalectwa i śmierci milionów, oraz sterylizacji kolejnych milionów, a przy tym zarobił ogromne pieniądze i to bezkarnie. Ba.. bezkarnie?? Morawicek i Szumowina zachwycają się nim jako zbawcą Świata. Przypomnę o szczepionce na HPV, której w Anglii zabroniono, gdy okazało się, że prowadzi do bezpłodności kobiet. Po tym i tak Duduś zawsze długopis, podpisał ustawę o przymusie szczepień tą sterylizacyjną szczepionką – również bezkarnie przy niewiedzy Polaków i aplauzie mediów.
 
ZADAJCIE SOBIE SZCZERE PYTANIE: CZY CZŁOWIEKOWI, TAKIEMU JAK BILL GATES POWIEŻYLIBYŚCIE ZDROWIE SWOJE I SWOICH DZIECI???
 
CZY TEMU BIZNESMENOWI SZCZEPIONKOWEMU, KTÓRY KUPIŁ WHO I KORUMPUJE URZĘDNIKÓW PAŃSTW ZALEŻY NA NASZYM ZDROWIU???
 
Jeżeli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedzieliście „TAK”, to dajcie sobie spokój z dalszym czytaniem, dajcie 1* i zarezerwujcie miejsce w kolejce do testowania wszczepiania cokolwiek wymyślą, o wykupieniu miejsca na cmentarzu zapomnijcie, bo wasze ciała jako wysoko toksyczne będą utylizowane naprędce, aby zatrzeć ślady.
 
  Pandemia wirusa. W zeszłym roku WHO zmieniła klasyfikację pandemii, złagodziła „normy”. Podług nowych norm, pandemia może być zawsze i wszędzie – czyżby Bill Gates otworzył okno dla swojego szczepionkowego biznesu na globalną skalę niczym Windows.
Pisałem wyżej, że WHO to prywatny biznes Billa, ale ta instytucja ma za sobą zaklasyfikowanie, podłóg badań wielu naukowców, homoseksualizmu jako chorobę, po czym lobby LGBT wpłacało dotacje i kupiło sobie zmianę klasyfikacji własnego zboczenia, wykreślenia z arkuszu chorób. WHO przeprowadziło telefoniczną ankietę z psychiatrami (starannie wyselekcjonowanymi) i „demokratycznie” uznało, że to nie choroba, a teraz nawet norma propagowana, bo jednopłciowcy nie rozmnażają się, a o to chodzi sponsorom.
 
Wróćmy do samego wirusa. Podstawowe pytanie; czy on istnieje??
Ludwik Pasteur wynalazł wirusa wścieklizny, a zmarł w 1985r, gdy mikroskop elektronowy wynaleziono dopiero w 1931r. Kariera od syna grabarza po autorytet w dziedzinie wirusologii, zastanawiające.. Ja nazywam go ojcem chrzestnym świrusologii.
 
Nie jestem biotechnologiem, jak nie jestem astronautom, aby widzieć naocznie i rozwiać wszelkie wątpliwości, opieram się na swej wiedzy i spostrzeżeniom, analizie faktów.
Podłóg lekarzy i naukowców, wirusy są od zawsze z nami, wirusy z grupy koronowych zostały odkryte 50 lat temu. W Polsce umiera ok. 400.000 rocznie, czyli ponad 1000 dziennie, zwykłą grypę przechorowuje ponad 3mln ludzi w Polsce, co roku. Wchodząc na WP uderzają liczbami, już prawie 1000 osób zmarło (w 3 miesiące)!! Szok, panika, niepokój, strach ogarnia ludzi. Widać jak na dłoni, że to jest medialna pandemia. Do tego należy wziąć pod uwagę, że jeśli ktoś miał kaszel i zginął w wypadku samochodowym, jest zaliczany do ofiar wirusa. NIKT W POLSCE NIE ZMARŁ Z POWODU TEGO WIRUSA!!! W Polsce, ale bardziej w USA, nikt nie umiera z powodu zwykłej grypy, czy zapalenia płuc, wszyscy są podczepiani pod mediaświrusa. Jak ktoś wk..wi się i odstrzeli Szumowinę, to będzie pierwsza potwierdzona ofiara tego wirusa; gadał,
ściemniał, kłamał i manipulował i z tego powodu zmarł.
Ten coronalnyświrus nie został nawet wyodrębniony, wszystko co widzimy to kreatywność grafików komputerowych. Testy na niego nie istnieją, to co jest w użyciu w instrukcji ma zapisane, że nie nadaje się do testów, a do prac naukowych. Ponoć wynalazca w tym roku zmarł. Jeśli wirusy mutują, to każda szczepionka będzie musztardą po obiedzie.
 
Robert Koch, ponoć mądry, bo instytuty mu stawiają, w 1892roku przedstawił 4 reguły diagnostyczne, Spełnienie tych postulatów jest dowodem na to, że konkretny mikroorganizm może powodować określoną chorobę:
1. Drobnoustrój musi być obecny u wszystkich osób mających daną chorobę i powinien mieć związek ze zmianami chorobowymi.
 
Jakby nie naginać rzeczywistości, obecny koronaświrus nie spełnia rzadnej z tych regół.
 
Ja jednak w wirusy nie wierzę, bo jeśli czegoś nie widziałem, to być, albo nie być tego, jest WIARĄ. Przekonuje mnie jednak stwierdzenie jakiejś mądrej głowy(przepraszam, nie pamiętam kto to), bez grantów WHO i pistoletu najemnika przy skroni: „test wykrywa egzosomy produkowane przez człowieka w celu komunikacji międzykomórkowej”, czyli wszyscy to mamy.. markery RNA, modyfikacja DNA, to dla mnie czarna magia, nie będę o tym pisać, bo nie znam się, ale każdy może podążyć tym tropem i sprawdzać.
Co ciekawsze, w pierwszym kwartale 2020 roku w Polsce śmiertelność niższa niż w ubiegłym roku, grabarzom nie wiedzie się interes, ale ponoć mamy pandemię, epidemię, śmiertelnego srajwirusa.
TO JEST ŚCIEMA W CELU DEPOPULACJI!!!
 
No to mamy, logicznie do bólu przedstawione o co w tym chodzi. Niestety, to tylko początek, niczym u Hitchcocka, potem jest tylko gorzej.
Niczym Deus ex machina pojawia się Elon Musk i rozpoczyna drugi akt tego ludzkiego dramatu.
Kolejny „wizjoner” miliarder, co to dla dobra ludzkości chce dać za darmo internet z szybkością 5G.
Kolejny żołnierz elit, któremu pozwolono w zamian za oddanie i posłuszeństwo. Elon jak i Bill znaleźli się w okolicach szczytu piramidy, niewiele poziomów brakuje im do poznania OKA opatrzności. Podobnie jak Bergoglio papieżem zwany, a jest tylko żołnierzem Jezuitów podlegającym Czarnemu Papieżowi.
 
Szczepionki i 5G nie mają nic wspólnego? Mają wiele, jeśli do szczepionek dodamy chip RFID.
Mamy Agenda2030, która jest celem pośrednim do ładu opisanego na kamieniach w Georii. Na chwilę obecną mamy projekt ONZ pod nazwą ID2020, czyli oznakowanie wszystkich ludzi na Świecie niczym bydła. W znakowaniu bydła firma Microsoft jest potentatem. Apokalipsa mówi o przyjęciu znaku bestii na rękę czy czoło, o chip chodzi, bez którego nie będziesz funkcjonował, nic nie kupisz ani sprzedasz. Upiorna apokaliptyczna wizja jest łagodzona przez Billa, podług niego chip ma informować o stanie zdrowia oraz być certyfikatem zaszczepienia. Tyle chipów, tyle informacji, do tego potrzebny jest superkomputer (jest w Brukseli „bestia”), super serwer (Bill inwestuje w Polsce chyba 1mld$) i super połączenia, a to 5G i star linki Eltona zrobią.
Wszystko poukładane?? Puzzle pasują?? Ponadto Bill zaoferował wyprodukowanie 15mld szczepionek, aby każdemu starczyło na dwa razy, jak nie będzie miał pieniędzy, to dostanie za darmo, taki to wizjoner, „dobry człowiek” i „filantrop”.. zdrowie ludzi dla depopulatora najważniejsze.... hahaha, tego nawet kabaret nie wymyśliłby.
 
Jeżeli jakieś jeszcze wątpliwości, to zadajcie sobie pytanie, dlaczego szczepionki, a nie lekarstwo?
Taka chlorochina jest dopuszczonym lekiem na malarię, udowodniono, że bardzo dobrze pomaga na niewydolność płuc. Jest jeszcze kilka innych leków, które pomagają i lekarze w innych krajach zalecają je chorym. Ponoć pod presją społeczno naukową w Polsce chlorochinę (lek dopuszczony, przebadano) poddano testom klinicznym, które będą dłuższe niż praca nad szczepionką.
Ponadto żadne ścierwomedia nigdy nie podniosły tematu odporności!!! Suplementacji i diety, a zamykanie ludzi w domach naraża ich na stres i brak witamin z grupy „D”, samo promieniowanie UVB pokrywa 90% dziennego zapotrzebowania organizmu.
 
 
 
 
Pytanie na koniec, niech każdy zada sobie samemu. Czy dałbyś się wraz z rodziną zapakować do bydlęcego wagonu, a potem z pistoletem przy skroni patrzyłbyś jak gwałcą ci żonę i córkę, a ty bezsilnie sikałbyś pod siebie? Historia lubi się powtarzać, tylko od nas zależy, czy do „bydlęcego wagonu wsiądziemy” - to alegoria do zachipowania.
 
Ku chwale Ojczyzny,
 póki My żyjemy,
 Za Naszą i Waszą wolność,
 co nam obca przemoc wzięła, szablą odbierzemy!
 

KOMENTARZE

 • @All
  "Gdyby 40 lat temu chłoporobotnikom z Solidarności pokazano do czego doprowadzi 30 lat "wolności i demokracji" to by te wszystkie KORniki szkodniki powywieszali na bramach przedsiębiorstw, których już nie ma". -

  --- Oszukało się społeczeństwo. Nie ostatni raz.
 • Oczywista manipulacja.
  Na identycznych podstawach i zasadach rządził Tusk z PO, czy Miller ze swoim LSD.
 • @maricus 06:29:52
  co jest manipulacją? Tekst Wkur--nego?
 • Polska (Naród Polski|) nie ma szans na wywalczenie wolności.
  Naród jest zbyt głupi by ją wywalczyć..
  Wszystkie próby są z łatwością wykolejane przez wrogów Narodu Polskiego.
  Polska może tylko otrzymać wolność w darze od mądrzejszych...i silniejszych...o ile wygrają z globalnym bandytą.

  Najśmieszniejsze i najtragiczniejsze jest to że wielu ogłupionych Polaków tej wolności nie zechce i będą ją zwalczać ręka w rękę z wrogami Narodu Polskiego.
  Pomijam tutaj w rozważaniach "obywateli" Polski bo ci są zdecydowanie anty Polscy i nieustannie tego dowodzą swoimi działaniami.

  Kto może Polsce ofiarować wolność ?
  Niemcy ? na pewno nie oni chcą Polsce zabrać pół Polski o odtworzyć III Rzeszę w czym i bardzo i entuzjastycznie pomagali solidaruchy (anshluss NRD)... cierpliwie knują i się czają by dokonać kolejnego kroku..a mają w Polsce silną swoją V kolumnę.

  USA ? Dla nich Polska to tylko terytorium podbite którego główną wartością jest fakt że z Polski Amerykańskie rakiety mają bliżej do Moskwy... Polska dla USA terytorium z którego wygodnie jest wyprowadzić niespodziewany atak na Rosję..jak trzeba to nawet Polskimi rękoma uzbrojonymi w amerykańską broń...
  To w istocie powtórka ze strategii Piłsudskiego, Hitlera..

  Polska może uzyskać wolność jedynie w darze od Rosji..a co w zamian.. dobre sąsiedztwo..
  Dla Rosji "Polsza" to mało znacząca pozycja ekonomiczna ale znaczący bufor od bandyckiego zachodu...Kulturowo Ruskie Polaków lubią podziwiają Polską kulturę..

  Amerykańskie rakiety w zachodniej Europie nie są dla Rosji tak groźne jak gdyby były umieszczone w Polsce.

  Nie ma innych szans na wolność dla Polski..
  albo członek zachodniej bandy globalnych bandytów ze wszystkimi konsekwencjami albo nie... też ze wszystkimi konsekwencjami..
  Polak katolik zrobi to co jest w interesie Watykanu a Watykan jest wrogiem Rosji...chyba że teraz dogada się z cerkwią..
  Obywatel "Polak" jest w istocie wrogiem istnienia takiego sztucznego tworu ja Polska stworzonego na dodatek przez znienawidzoną przez "obywateli" Rosję.
  Obywatele to dla wyjaśnienia obywatele Polski innej niż Polska narodowości żydzi, Ukraińcy, Volksdojcze..
  To oczywiście prawdy statystyczne bo w każdej grupie są ludzie przyzwoici..
 • @dolby 22:45:55
  Typowe polskie myślenie, widzenie szklanki do połowy pustej, zamiast do połowy pełnej, czyli problemy i bariery, zamiast szanse i możliwości.
  Rządy Suwerena bez pośrednictwa partyjniaków istniały w historii, literatura opisuje wiele możliwości. Ja osobiście stawiałbym na "radę starszych" czyli zarząd składający się z demokratycznie wybranych przedstawicieli różnych środowisk, których rola była skupiona na rekrutacji fachowców do ministerstw oraz nadzór nad referendami. Tak, referenda internetowe to jest kwintesencja demokracji Narodu.

  Pozdrawiam
 • @maricus 06:29:52
  Nie manipulacja, tylko pisanie o obecnej sytuacji, po wyborach 2019!!!
  Masz rację, ta patologia trwa od 30 lat bez względu kto rządził.
  Wszyscy bez wyjątku realizowali interesy obcych, a nie Polaków.
  Jeśli miałbyś dobrą wolę, to byś zauważył, że notka w zasadzie jest to tu i teraz i o tym co nam chce pisopatyczny rząd zgotować.
 • Mamy jeszcze tvn, polsat, mendia rydzola i tvp, którą zaraz zlikwiduje Maślak
  i powstaje pytanie, które z tych "otwartych i pluralistycznych" przekaziorów
  pokazałoby film na kanwie tego artykułu ?
  To co jest niezależne telewizyjnie i sieciowo, to ledwie 1 procent, gdzie ta "tajemna" wiedza ma możliwość zaistnienia ?
  Hasło klucz "spiskowa" !
 • Póki co reżim zbroi policję i tworzy dodatkowe brygady
  Ostry cień mgły pod kolumną Zygmunta: https://www.youtube.com/watch?v=0KEfNlnNt1Y
  Policja używa gazu pieprzowego wobec protestujących ludzi. Policjantów jak mrówków. Pasożyty u koryt posługują się innymi pasożytami dla gnębienia ludzi.
 • @wercia 10:07:38
  Dodatkowe brygady z Ukraińców!może z Prawego Sektora albo innych nazi ugrupowań....
  4 minuta 25 sek.
  Dialog: szto takoje??
  Odp.:Da

  https://youtu.be/gXGtW4kHLtc
 • @zygmuntbialas 23:33:56
  Z odpowiedzią do Pana zwlekałem, musiałem przemyśleć. Jest Pan mądrym człowiekiem i używa słów rozważnie.
  Ja bym napisał: "oszukano społeczeństwo", Pan napisał "Oszukało się społeczeństwo"; szanuję Pana intelekt na tyle, że wiem, że to nie było przejęzyczenie.. Polonistą nie jestem, ale trochę znam się na tym;
  "Oszukało się społeczeństwo"; można rozumieć dwojak:
  1. społeczeństwo oszukało się samo, co wobec faktów historycznych nie ma sensu.
  2. oszukaliśmy społeczeństwo, czyli logicznie wychodzi, że stoi Pan po drugiej stronie barykady.. przykre to, chociaż autorytetem dla mnie nigdy Pan nie był, ale wielu Panu ufało :(( żal.pl
 • @Oscar 07:22:42
  znowu mącisz i mataczysz, Polacy to wciąż dumny Naród, ale nie te korpoludki, a ULICA..

  Geopolitycznie jesteś debilem, sprawdź jak Rosja przyjęła mediaświrusa - tak jak inni. W Europie tylko Białoruś nie poddała się. Jesteś zadaniowaną kurwą, dawno ci to powiedziałem, a ty zadanie masz do wykonania i tutaj wchodzisz.

  Gdyby jakiś gospodarz zwyzywał mnie od zadaniowanych kurew, to bym chciał nawiązać dialog, aby mu wytłumaczyć swoje racje, albo trzymałbym się z dala.
  A ty dalej zadanie wykonujesz.. spierdalaj zadaniowcu!!!!!!!!!!!!
 • @provincjał 08:17:10
  ja mam kilku kolegów Raperów, kilku rysowników, grafików, informatyków..

  Znam wiele osób, kreskówka była by najtańsza i najłatwiejsza do zrobienia..

  Scena pierwsza: wk..ny obywatel zabija młotkiem Szumowinę, i mamy pierwszą ofiarę koronoświrusa.. potem nawrót do przeszłości, aby pokazać jak do tego doszło. Najlepsze scenariusze pisze życie.
 • @trojanka 10:37:37
  Pomimo wszystko; Ślązak Ślązaka nie zabije, Polak Polaka, a i owszem, chociaż nie każdy!!! Od wielu lat Ukraińcy są wcielani do polskiej policji, nawet do szkół oficerskich. W necie znajdziecie mszę policyjną prawosławną.

  Ja znam policjantów, co to nigdy nie pójdą pałować Polaków, rodaków.

  Z tego powodu w oddziałach prewencji są Ukraińcy i BlackWater, czy też przebierańcy z USarmy stacjonujący na terytorium Polski.


  MOJA NOTKA NIE WYLĄDOWAŁA NA TOPIE, chociaż sam ją napisałem, a notka Zygmunta Białasa, który przedrukowuje Tiamat, która kogoś tam przetłumaczyła..

  Reasumując, Białas słucha Tiamat, która tłumaczy..
  Ja w odróżnieniu od nich, napisałem notkę samodzielnie..

  aaa..zapomniałem.. Białas został zważony i zmierzony..
 • SYMPTOMATYCZNE
  że spośród wielu komentatorów i blogerów na tym portalu praktycznie nikt nie zabrał głosu pod moją notką.

  Wszyscy znają mnie i wiedzą jaki jestem, boją się, bo merytorycznie polegną.. Ja nie jestem jak Wojtas, który za banem kryje się. U mnie nikt nie jest zablokowany, każdy ma prawo wypowiedzieć się, a ja z otwartą przyłbicą stawię każdemu czoła!!!

  Dawno zauważyłem, że mój komentarz kończył dyskusję na jakimś blogu.

  Banda baranów i zindoktrynowanych owieczek, do tego psy pasterskie trzymające stado w grupie, a i tak głupie.

  Ja jestem powyżej, na rożen wszystkich nabiję, aby prawdziwi Polacy głodni nie byli..
 • @wk..ny 21:02:40
  A jakiej chcesz dyskusji skoro wszyscy sa przerażeni covidem i możliwością złapania kaszlu? To o czym piszesz, to dla większości neonowych dyskutantów jakieś s-f, a nie realna pełzająca coraz szybciej najbliższa przyszłość.
  Nie chciałem cie chwalić za notkę, byś znowu od zadaniowca mnie nie wyzwał, choć 5* dostałeś.
 • @zadziwiony 09:10:10
  pełna zgoda.. czymś mnie wk..wiłeś.. chyba tą zazdrością o 5* hotel..

  Pozdrawiam, przepraszam, poniosło mnie, uważam Ciebie za jednego z mądrzejszych na tym portalu, ale wiele Ci brak do mnie :))
 • @Aga-Jaga 17:43:42
  Mądrze prawisz, to samo powiedział prezes firmy, któremu bezpośrednio podlegam. Przestałem ustawiać ludzi, a oni sami przychodzą do mnie po wytyczne.. Mam szacunek i poważanie w firmie. Niestety w blogosferze to inaczej działa. Brakuje mi intelektualnych swar, rzuć rękawicę, nawet na PRIV, jeżeli masz jakiekolwiek obiekcje do mojego wpisu, z chęcią je rozwieję, a będę jeszcze bardziej szczęśliwy, jeżeli udowodnisz, że mylę się.. czegoś nauczę i będę Ci wdzięczny.. CZEKAM!!
 • @Aga-Jaga 19:58:22
  ktosiu.. ,masz żeński nick, a gadasz jak koleś.. sam nie ogarnąłeś; czy jesteś babą z brodą, czy kolesiem z cyckami?

  żal mi ciebie..

  Ustosunkuj się proszę do mojej notki, tylko merytorycznie proszę..

  W notce nic nie pisałem o LGBT, mam w dupie co robicie w czterech ścianach, rodziny nigdy nie stworzycie.. PROSTE!!!
 • @wk..ny 18:53:19
  Nie ma sprawy. Celowo wkurzyłem cię tym hotelem, z powodu przypisania przez ciebie całemu mojemu pokoleniu sprawstwa tego czego teraz doświadczamy.. ale to pierdy. Jedziemy wszyscy na tym samym wózku i mamy praktycznie jednego wroga. Szczyt piramidy i ich krajowe marionetki.
  Pozdrawiam.
 • @wk..ny
  Tutaj masz na wszelki wypadek sposób na wirusa
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/koronawirus-jest-leczony-w-ciagu-jednego-dnia-szczepienie-nie-jest-potrzebne-wideo-2020-05
  Plus oczywiście węgiel aktywny wg. Przepisu
  dr.Jaskowskiegoo
 • @Aga-Jaga 20:52:09
  PROPONUJĘ WZIĄĆ ROZPĘD I UDERZYĆ GŁOWĄ W MUR.. MOŻE ZMĄDRZEJESZ..

  nie wmówisz, że białe jest czarne..

  "a będę jeszcze bardziej szczęśliwy"; tak kobieta nie pisze..

  O co Ci chodzi?? niczym wsza przyczepiłeś się do mnie..

  Proszę o merytoryczną, konstruktywną dyskusję w temacie notki..
 • @Aga-Jaga 22:16:59
  coś Ci się pomyliło.. ty gościsz na moim blogu, a nie odwrotnie..

  Beszczelny jesteś wielopłowciu..

  Nasrałeś na wycieraczkę i merdasz ogonem..

  Nie mi oceniać, przeczyta to wielu, pozostawię to im w ocenie.

  Żegnam chłodno i ozięble, idź srać gdzie indziej..

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031