Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
98 postów 3794 komentarze

Spartakus

wk..ny - "TRUST NO ONE", TYLKO WARIACI SĄ COŚ WARCI DIVI LESCHI GENUS AMO

Baćka satrapą NWO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

..komentarz zamieniam na notkę

Nauczony doświadczeniem, że byle frajeżyna neonowa może skasować mój komentarz, przepisuję komentarz 

LEONARDO.neon24.pl/post/156933,tak-opisuje-to-co-dzieje-sie-na-bialorusi-sputnik#comment_1706813

pomyślalem, napisałem się, szkoda, aby to przepadło.. chcociaż wiem, że byle frajeżyna neonowa potrafi skasować notkę, a nawet całe konto.. bez ostrzeżenia, bez wytłumaczenia.. taka natura "wolnego" portalu :((

Frajerstwo w sieci jest normą, nawet tutaj.. staram się przywyknąć.

 

 

 

Putin gra w grę NWO, podlega twórcą tej idei, bo to oni posadzili go na stołku. Jednakże w tej piramidzie władzy jest wyżej od Gatesa czy tam Sorosa, dzięki czemu dążąc do tego samego celu (NWO) może grać na własnych zasadach osiągając własne cele pośrednie.

Własna szczepionka (nie ma jej) jest narzędziem do uzyskania celów pośrednich; zarobi na niej oligarchia rosyjska, a nie usraelska. Ponadto będzie wiedział i miał wpływ na to co wszczepuje się Rosjanom. Putin pomimo pewnej niezależności, w kwestiach najważniejszych musi iść do celu. Będą mu kazali zamieścić chip RFID w szczepionce, to to zrobi. Jednak w przeciwieństwie do Kornhausera zwanego Budyniem, będzie miał wybór; czy usraelski, czy chiński, czy własny opracuje. W jego pozycji jest jego siła!!!! Podobnie z wprowadzeniem sieci 5G. Narzucono mu wprowadzenie, ale ma dowolność wybrania technologii i oprogramowania; to że musi być kompatybilne z globalnym systemem NWO jest pewne.

Łukaszenka jest wychwalany pod niebiosa, a to zwykły Satrapa.
Geopolitycznie pod wpływami Rosji puszcza oko do Jewrounii, aby pieniądze wyciągać. Obecne wybory dały jasny sygnał, że Białoruś pozostaje pod wpływem Rosji i nadal będzie romansować z Jewrounią.

Faktem jest, że nie wpuścił do kraju totalniackiego żydokapitalizmu, buduje drogi bez dofinansowań jewrounijnych. Moim zdaniem można go przyrównać do Gierka; państwo w rozkwicie i biedy nie było, ale izolowane.

Za mało wiem aby wypowiadać się w temacie własności banków, kamienic, oligarchów, roszczeń żydowskich na terenie Białorusi. Wiem jednak w tych tematach wystarczająco wiele, aby z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że ci którzy piszą na Neonie w tych tematach "NIC NIE WIEDZĄ!!!"

Reasumując; ani Putin, ani Łukaszenka nie powzięli działań zmierzających do zwiększenia odporności społeczeństwa. Propozycję zdrowej diety, suplementacji, uprawiania sportu. Ja będąc KRÓLEM, w telewizji państwowej puszczał był na okrągło propagowanie zdrowego trybu życia. Jednak obojgu nie zależy na tym! Putin poleciał w stronę szczepionek, Baćka zaproponował: "traktor, bala, wódka". W tym zestawieniu Aleksandr wychodzi dużo lepiej. Ludzie śmieją się z tego traktora i reszty, ale to jest najmądrzejsze co usłyszałem od ludzi władzy. Przemycił w tym stwierdzeniu remedium na choroby: praca, sport, higiena, dezynfekcja. Jednakże nie jest samodzielny, bo "zachorował" bezobjawowo, co sprowadza go do poziomu intelektualnego Małysza!!

 

Fenomen Łukaszenki polega na tym co Dudy.. Reżimowe media dały wygraną jednemu i drugiemu. Nie pozwolono i nie wypromowano nikogo. Tichanowskaja to taka polska Hołownia , margines. W Polsce mamy jednak duopol medialny, co dał Dudzie niewielką przewagę nad Trzaskowskim. Na Białorusi tego nie ma. Ja gdybym miał media pod sobą oraz służby zrobiłbym kota Prezesa Prezydentem.. niestety tak to działa :((

 

Komentaż był pisany do Talbota; trolla usraifilskiego rusofobicznego.. niestety większość na Neonie jest jeszcze głupsza od niego... On wykonuje zadanie, a Wy wierzycie w bajki..

 

WIĘKSZOŚĆ Z WAS MAM ZA BANDĘ DEILI.. niestety.. z Wami WIELKIEJ POLSKI nigdy nie zbuduje się :((((((

 

Pozdrawiam tę gtarstkę myślących..

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Wpis ok
  Tak niestety jest nie tylko na neonie. Jak patrzę na ludzi w tramwaju, autobusie z tymi namordnikami na ryjach, to myślę sobie czy ja mam coś z główką, czy to oni są kretynami. Niektóre wpisy tu na neonie w szczególności tych nawiedzonych to po prostu rozpacz. Ograniczam już komentarze do minimum, bo to i tak nic nie daje. Oni wiedzą lepiej i chu... .
 • //byle frajeżyna neonowa potrafi skasować notkę, a nawet całe konto.//
  Znasz taki przypadek, że Administracja skasowała komuś notkę albo całe konto?
  Mógłbyś dać jakiś konkretny przykład?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:18:51
  Jarek, głupa nie pal!! proszę.. to nie Ty to zrobiłeś, ale Ciebie informowałem..
  moje konto było skasowane.. do teraz nie wiem przez kogo, ale wiem, że Pan Opara zadziałał, aby je przywrócić.. wyzerowany był mój dorobek, tak jakbym nigdy nie istniał na Neonie.
 • @wk..ny 15:33:58
  "ale wiem, że Pan Opara zadziałał, aby je przywrócić.. "

  Bo wszystkie Ryśki to dobre chłopy ;-)
  No, prawie wszystkie, bo był taki co teczkę za balcerkiem nosił, a potem kobitki go z własnej partii wysiurdały...

  5*

  Pozdro!
 • @dolby 15:16:55
  "Po h...a komukolwiek, jest potrzebna jakakolwiek władza, od tego należy zacząć."
  racja, chociaż ja bym napisał przez "ch".. w zasadzie język polski jak każdy ewoluuje i żaden żyd Miodek nie będzie mi mówił jak pisać, podobnie jak kochanek żydówki Koneczny nie będzie mnie historii Polski uczył!!

  Twoje pierwsze zdanie przeczytałem pięciokroć (muszę poprawić się; dzięsięciokroć). Masz rację relatywnie, lecz subiektywnie nie zgadzam się.

  Władza jako taka jest potrzebna, tylko musi być oddolna. W wakacje odwiedziłem średniowieczną osadę Słowian w Pucku (POLECAM KAŻDEMU BĘDĄCEMU W REJONIE TRÓJMIASTA). Bardzo ciekawe zwiedzanie z prelekcjami, do tego bardzo smaczne jedzenie ;) Za dawnych czasów w osadzie nie było demokracji w naszym rozumieniu. Najważniejsza była Rada Starców, Mędrców nastawionych prospołecznie i to oni głosowali. Wczoraj oglądałem dokument o Czeczenii, tam do teraz to działa. Chociaż traktowano o długowieczności, bo tam wiele osób dożywa 90+, to w tym kontekście "przypadkowo" pokazano hierarchię tam obowiązującą; szacunek dla starszych i ichnią decyzyjność. Klany, Vendeta, ugoda i porozumienie. Ma to sens w wielopokoleniowych domach, klanach, osadach.. ciężko mi to przełożyć na realia Polski, zwłaszcza gdyby taki Wojtas miałby mną zawiadować ;)
 • @wk..ny 15:33:58
  Szczerze mówiąc nie przypominam sobie.
  To ja zresztą wprowadziłem zmianę, żeby w przypadku bana notki i komentarze zostawały i tak jest do dziś.

  Znasz jeszcze jakieś inne przypadki?
 • @goat 15:06:22
  Bardzo dziękuję za poruszenie tematu.. notki nie mam czasu ani ochoty robić w temacie namordników, a Ty dałeś mi pretekst :))

  Właśnie wróciłem z wakacji nad morzem, polskim, a jakże, na kwarantanny nie mam ochoty.

  Ogólne spostrzeżenie jest takie, że zdecydowana większość Polaków ma w głębokiej d..pie Szumowiny zalecenia, nakazy itp.

  Chociaż zauważyłem kilka śmieszno tragicznych wyjątków na plaży;
  -spacerowicze na plaży w strojach kąpielowych i namordnikach
  -plażowicze leżący za parawanem w strojach kąpielowych i namordnikach

  W hotelu coronaświrus szaleje między 10-17, wtedy jest dezynfekcja i zakaz wejścia do pokoju hotelowego. Na śniadaniu wszystko co ciepłe podaje kelnerka; coronaświrus rozprzestrzenia się w ciepłej kawie, ale nie na zimnym serze.

  W sobotę po wprowadzeniu rygoru Szumowiny z dnia 8.08.2020 w Gdańsku na plaży odbywał się Puchar Polski w siatkówce plażowej. Leżąc na plaży obok imprezy z ciekawości zajrzałem. Na wejściu ochrona, obowiązkowa maseczka i dezynfekcja rąk.. a na trybunach ścisk, nie ma zasady jakiejkolwiek odległości, namordniki miało może 10% kibiców. Najciekawsze w tym wszystkim, że wszystko pod egidą sponsorów; państwowych (ponoć) firm; ORLEN i LOTOS, oraz miasta Gdańsk.

  Dyskoteka: na wstępie ochrona wymusza na każdym noszenie maski, po zakupie biletu obowiązkowa dezynfekcja rąk. Na samej imprezie nie widziałem nikogo w namordniku.

  Najlepsze zostawiam na koniec!!! :) Aquapark; tutaj coronaświrus panoszy się przy kasach, w szatniach, w toaletach.. Nakaz noszenia maseczek, ale już przy basenie, w basenie, na zjeżdżalniach nie ma go!!!! niestety w kąpielówkach będąc nie miałem przy sobie telefonu, aby zrobić zdjęcie, a była informacja na ścianie; CHLOR ZABIJA WSZYSTKIE WIRUSY, NIE OBAWIAJCIE SIĘ!!! Polacy to genialny naród, wymyślili remedium na Coronaświrusa jakim jest chlor i dzielą się tą wiedzą tylko z tymi, co zakupili bilet do Aquaparku, heheh ;)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:21:36
  nie byłeś wtedy Adminem..
 • Z sieci:
  "Ubrałem się w stara kufajkę, czapkę i rękawice wyszedłem na pocztę, jako bezobjawowy mam co prawda nadmiar cukru w piwnicy, ale wczoraj spotkałem tylu zarażonych w tych maskach, że podjąłem ryzyko, pożegnałem się z rodziną, wziąłem kilkanaście oddechów rześkiego powietrza z samego rana i zatelefonowałem do lekarza rodzinnego, oddzwonił po północy / na pocztę /, zrobił ze mną typowy wywiad koronowirusowy i po chwili spytał się o mój wiek / 94 lata / przebyte choroby i czy mam jakiś spadek /?/, po kilku minutach przyjechała opatulona w maseczki załoga pavulon bis i zostałem na sygnale wywieziony do jakiegoś imiennego szpitala na krańcu województwa, zamknęli mnie na izolatce, podłączyli respirator ...
 • @wk..ny 16:42:16
  To nie ma znaczenia. Żeby usunąć notki trzeba zrobić to ręcznie, sztuka po sztuce. Nie sądzę, żeby komuś się chciało bo niby dlaczego? W razie czego daje się bana i szlus. A ty bana jak widzę nie masz.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:21:36
  ja dwa bany przeżyłem.. wszystko zostało oprócz możliwości logowania. To była inna sytuacja.. tracąc kontakty z PW napisałem do WPS na ich maila bezpośrednio, byłem tak zdesperowany, chciałem aby Polak Polakowi pomógł.. a to zwykłe zadaniowane kurwy okazały się na żołdzide, banda frajerów.. Tobie także maila napisałem, bo numer telefonu straciłem. Nie obwiniam Ciebie o tamtą sytuację, ale jeżeli jakiś bloger dostaje bana powinien dostać informację mailem: informacja, powód.. a tutaj sądy kapturowe urządzane są przy banowaniu blogerów.. sytuacja z usunięciem mojego konta była wyjątkowa, jeżeli jesteś tym zdziwiony, to proszę, abyś zrobił dochodzenie i ujawnił tę kurwę, która ośmieliła się skasować mój cały dorobek na ponad miesiąc (już nie pamiętam ile dokładnie).

  KURWY NALEŻY ROZLICZAĆ, ALE ZANIM ZACZNIEMY WIESZAĆ TYCH ZE ŚWIECZNIKA, ROZLICZMY TYCH CO SĄ POŚRÓD NAS!!!!!!!!!!!

  POZDRAWIAM :)
 • // puszcza oko do Jewrounii, aby pieniądze wyciągać //
  I ile już wyciągnął?

  // Baćka zaproponował: "traktor, bala, wódka". //

  Bania.https://pl.wikipedia.org/wiki/Bania_(%C5%82a%C5%BAnia)

  //Fenomen Łukaszenki polega na tym co Dudy.. Reżimowe media dały wygraną jednemu i drugiemu//

  Nieprawda.Łukaszenko ma mandat społeczny.Jako kandydat (do pierwszej kadencji) był człowiekiem znikąd.Miał przeciw sobie: własny,bardzo wówczas proeuropejski establishment i niechętny mu rosyjski rząd, też w tamtych czasach nieznośnie proeuropejski.
  Pierwszą kampanie wyborczą wygrał wyłącznie dzięki wolontariuszom.Tak białoruskim jak i rosyjskim.To oni kolportowali jego materiały,organizowali,koordynowali,ochraniali,przedwyborcze spotkania.Popularność Łukaszenki rosła jak śnieżna kula.Z pierwszej kadencji wywiązał się znakomicie dzięki czemu zyskał zaufanie tych którzy jeszcze kilka lat wcześniej wogóle o nim nie słyszeli.
  Jak można autentycznego lidera wyniesionego ponad głowami elit przez "prostu lud",porównywać z wydmuszką,marionetką wyhodowaną w salonach to jakieś nieporozumienie.Lub nieznajomość realiów.
 • @wk..ny 16:41:31
  Jest więcej absurdów. Leje deszcz, na przystanku tramwajowym wszyscy stłoczeni pod wiatą. Dupa o dupę się trze. Nikt nie ma maski. Podjeżdża tramwaj, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wszyscy do tramwaju wsiadają w namordnikach.
  Idę na mecz. Przy okazaniu karnetu obowiązkowa dezynfekcja rąk, mierzenie temperatury, oczywiście namordnik. Na trybunach już masek nikt nie ma, kiełbaski, piwko i doping. W przerwie na holu pod trybuną wszyscy jarają papieroski, kolejka do bufetu, a masek brak.W Łodzi nie działają fontanny, bo korona. Zastanawiam się, co mają fontanny do covidu. To nie na moją głowę.
  16-20 latkowie, gdzie nawet łże media nie podały przypadku zakażenia, ale bezmózgi w maskach. Traktują ją jak część ubioru. Oto zasłyszana rozmowa dwóch dziewczynek w autobusie:" Ty jaką masz zajebistą maskę. Gdzie kupiłaś?
  Słuchaj w sklepie(podaje adres), ale miał tylko jeszcze jedną taką.Słuchaj, miał inne, jedna jest tak zajebista, że jutro po nią jadę.
  To pojedziemy razem.
  OK."

  I bądź tu człowieku mądry. Czy stado debili mnie osaczyło?
 • //a mało wiem aby wypowiadać się w temacie (...), roszczeń żydowskich na terenie Białorusi.
  Nikt pary z gęby na temat roszczeń nie puścił i nie puści w kierunki Białorusi.
  Białoruś jest całkiem inaczej traktowana.Poważnie.Izrael traktuje Białoruś normalnie.Czyli jak obce państwo którego prawa trzeba respektować.
  Jak w 2019 podczas budowy dużego obiektu odkryto miejsce pochówku żydów z brzeskiego wojennego getta,to żydzi nie wtrącali się w białoruskie procedury.Ąni miejscowi ani "przyjezdni" żydzi nie protestowali przeciwko ekshumacji.Przybyły rabin odmówił modlitwy i to wszystko.A przecież chodziło o szczątki aż 1214 osób .Wszystko odbyło sie bez światowej sensacji.

  https://euroradio.fm/ru/v-breste-perezahoronili-ostanki-1214-rasstrelyannyh-uznikov-getto
 • @dolby 17:49:15
  sorry.. goopi jezdem..

  teoria teorią, a praktyka swoje...

  Wójt?? Burmistrz?? une tak samo powinni zdobić latarnie..

  Byłem kilka dni temu w Sopocie, po kilku latach..

  Przy plaży był kiedyś tylko Grand Hotel, około 10 lat tamu na wałku postawiono obok Sheratona. Współpracowałem przy budowie tego hotelu, więc dużo wiem. Kilka dni temu będąc w Sopocie zdębiałem!!! Był Monciak, czyli najsłynniejszy deptak w Polsce prowadzący na molo, Ulica Bohaterów Monte Cassino. Widzę Molo, a nie widzę Monciaka, bo ktoś tam postawił hotel!!!!!!!!!!!! Jest 10m szerokie przejście dla pieszych.. To tak jakby w Poznaniu na ulicy Półwiejskiej czy w Łodzi na Piotrkowskiej postawiono na środku budynek z wąskim przejściem dla pieszych..

  W keji jachty droższe od mieszkań.. zgaduj zgadula, ile należy do urzędników???????

  Coś tam wiesz, chwała Ci za to, ale masz duuuuuże braki w wiedzy.. na pocieszenie powiem Ci, że jak większość na tym portalu.. Zadaj Sobie pytanie, dlaczego nie komentują u mnie? Zostali zmierzeni i zważeni dawno i po prostu boją się blamażu :)
 • @ikulalibal 17:41:20
  Podług Ciebie Mikołaj istnieje, a służby nie..

  Solidarność strwożyła Wałęsę oddolnie, heheh

  Znamy się nie od dzisiaj, głupi nie jesteś.. sam w to nie wierzysz co piszesz..

  NIE ZE MNĄ TE NUMERY BRUNER :)) indoktrynować to Ty możesz głupszych od Siebie, wielu takich znajdziesz tutaj na Neonie. Niestety mi nie jesteś godzien nawet butów czyścić, bo ja takich jak Ty batem traktuję..
 • to ja też powtórzę
  nie znam innego prezydenta/premiera, który by tak promował tężyznę fizyczną, jak Putin, osobiście.
 • @goat 15:06:22
  Jak widać są tacy, co nadal z zapałem zaprzeczają faktom, żywiąc pogardę do zapobiegliwych.

  Właśnie znajomy nie może się o własnych siłach ubrać. Też uważał, że świrusa nie ma, że to ściema. A teraz ani nóżką, ani łapką.
 • @wk..ny 18:50:34
  //Solidarność strwożyła Wałęsę oddolnie, heheh//

  Skąd masz pewność że wiązała z nim jakieś nadzieje.Wałęsa ze swoim dużym długopisem był potrzebny nie na rynek wewnętrzny ale dla zachodniego telewidza.Dla kilku filmowych ujęć zwanych dziś "historycznymi"
  Chyba tylko ty możesz wierzyć że w trzydziestoparo milionowym społeczeństwie bezpieka nie mogła dopasować kogoś sposobniejszego tylko wybrała co wybrała.Nie wykluczam że w owym wyborze odczytuję głęboką pogardę i niechęć do polskiego narodu.Nie wiem czy mieli powody żeby aż tak nami gardzić.

  //Niestety mi nie jesteś godzien nawet butów czyścić, bo ja takich jak Ty batem traktuję..//

  chociaż czy ja wiem? .....może mieli
 • @wk..ny 16:41:31
  gorzej, służby medyczne też mają zapobieganie gdzieś,
  widać, lepiej zarabiać na chorych, ostatnią koszulę oddadzą nawet nie za ratunek, tylko brak cierpień w ostatniej przeprawie.
 • @dolby 19:48:42
  brawo Ty!!!
 • @interesariusz z PL 19:18:16
  mój teść leży pod respiratorem, na pneumonologii, tam powinno być zatłoczenie covidowców.. a nie ma.. łóżka puste, a podłóg narracji powinien leżeć na korytarzu.. zajęli się nim dobrze, wraca do zdrowia..

  Skąd Wy bierzecie wiedzę?? gówno wiecie..
 • @ikulalibal 19:15:39
  kompromituj się dalej.. droga wolna, u mnie każdy pisze na własny rachunek. Nikogo nie kasuję i nie banuję.. niech inni Ciebie ocenią, ja to już zrobiłem i nie chce mi się więcej tłumaczyć..

  Jesteś mądry i inteligentny, tego Ci nie zaprzeczę, lecz stoisz po niewłaściwej stronie.. szkoda, bo Polska potrzebuje takich jak Ty, a Ty sprzedałeś się :(
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:52:10
  doszliśmy do wniosku, po detektywistycznym śledztwie, że to była AgnieszkaS.. to było w sierpniu 2018, czyli dwa lata temu.. ja jestem pamiętliwy.. Pozdrowił
 • @goat 15:06:22
  " Ograniczam już komentarze do minimum, bo to i tak nic nie daje."

  Myślę, że to coś daje- dla wielu milczących Czytelników takie komentarze są wartościowe- ale nie dowiesz się od nich tego, bo z definicji, nie komentują.

  Też kiedyś odpuszczałem ale doszedłem do wniosku, że nie tędy droga.
  Trzeba walczyć dopóki sił starcza.

  Bo trollom o to właśnie chodzi-
  atakują dużą ilością bezsensownych komentarzy aż rozsądny człowiek opada z sił i dzięki temu w przestrzeni internetu zostają tylko ich durne komentarze.

  Na ich 1 komentarz powinno być 10 komentarzy normalnych ludzi.
  Tylko tak można ich ograniczyć: publicznie pokazac ich prawdziwy debilizm.
 • Autor
  Chciałam dać 5* ale to klikanie muszę jeszcze poćwiczyć, bo zapisała się tylko jedna. Lubię ludzi trzeźwo i racjonalnie myślących. Ma Pan rację pisząc o podobieństwie Łukaszki i Dudy. Obaj są zależni chociaż nie tyle od mediów, co od swoich mocodawców. Pierwszy ma Wielką Rossiję, drugi usraelskich gangsterów.
 • @ikulalibal 17:41:20
  Nieśmiało przypomnę, że Wałęsa kiedyś też miał mandat społeczny. Ale nawet Pan nie zaprzecza, że na początku temu rzekomo umiłowanemu przez naród przywódcy Rosja odrobinę pomogła. A później pewnie pomagała coraz więcej. Jednak żadna miłość nie trwa wiecznie...Miłość do Stalina lud udawał długo i doskonale wiemy, co było podłożem tego udawania.
 • @viridiana 23:22:47
  //Miłość do Stalina lud udawał długo i doskonale wiemy, co było podłożem tego udawania.//

  Niech lepiej pani tego nie mówi jeśli chce uchodzić za osobę znającą realia.

  //Nieśmiało przypomnę, że Wałęsa kiedyś też miał mandat społeczny//

  Tak był popularny że zaledwie kilka miesięcy po odzyskaniu niepodległości Mazowiecki (i inni znani aktywiści ) musieli żebrać u wyborców żeby głosowali na Wałęsę a nie na Tymińskiego.
  Bo ludzie w grudniu 1990 gotowi byli głosować na "człowieka znikąd" byle nie na Wałęsę.
 • @interesariusz z PL 19:10:51
  A zna Pan prezydenta, który by tak śpiewał? https://www.youtube.com/watch?v=ekeq4szDmJo i miał takie portfolio
  https://facet.dlastudenta.pl/fotoalbum/988000,99825,1.html#photo-anchor
 • @wk..ny 21:32:01
  civodowcy leżą oddzielnie, nawet mają oddzielnych lekarzy.
 • @Aga-Jaga 22:27:24
  //-bana nie dostaje sie na wieki wiekow, tylko do zmiany IP//

  Piszesz bzdury.
 • @Aga-Jaga 09:29:08
  //98% ludzi ma zmienne IP, wiec tak latwo na rok, lub na dluzej nie mozna dac bana//

  Nie masz zielonego pojęcia jak funkcjonuje NEon a się mądrzysz. IP nie ma nic wspólnego z banem. Co więcej można zablokować także IP i z niego nie założysz tu więcej konta. Zablokowane konto będzie zablokowane na wieki wieków, chyba, że administracja odblokuje.
 • @Aga-Jaga 10:28:56
  Ja piszę o sprawach technicznych, o których nie masz pojęcia a ty mi wyjeżdżasz z Dudą i Szumowskm. Litości...
  Skoro tak się znasz na polityce to pisz o tym, kto ci broni?
 • @interesariusz z PL 00:27:25
  Coś dla ciebie. W czerwonych strefach trup ściele się gęsto... Uważaj na siebie!
  https://youtu.be/3q2u-eoUI7M

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031