Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
98 postów 3794 komentarze

Spartakus

wk..ny - "TRUST NO ONE", TYLKO WARIACI SĄ COŚ WARCI DIVI LESCHI GENUS AMO

STOIMY NADZY NA TORACH..

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

..CZEKAJĄC AŻ NAS ZAPĘDZĄ DO BYDLĘCEGO WAGONU. CZY HISTORIA MUSI SIĘ POWTARZAĆ??

  Tytuł notki jest nawiązaniem do czasów, gdy "śmietanka intelektualna" Polski, bezradnie i bezwiednie pakowała się do bydlęcych wagonów wiozących ich na śmierć.

Jest to moim zdaniem doskonale alegoryczny przykład tego, co czeka nas.

Historię należy znać, aby wyciągać z niej wnioski, lepiej uczyć się na cudzych błędach niż na swoich.

Pominę zakłamaną historię Świata od jego zarania, bo kto wie ten wie, a kto nie wie i tak nie przetrawi wykładu na setki stron, bo tyle musiałbym napisać aby w skrócie przekazać moją wiedzę. W skrócie postaram się napisać: NIEWOLNICTWO I FEUDALIZM NIGDY NIE UPADŁY!!

W powyższym jednym zdaniu zamieściłem kwintesencję historii Świata. Od czasów Sumeru rządzą Lewici. Jeśli jeden drugiego nie zabił z powodu manii władzy, zazdrości o kobietę, to nie znam przypadku w kilku tysięcznej historii Świata, aby zwykli ludzie zbuntowali się i wybili do piątego pokolenia rody kapłańskie. Atlantyda, Sumer, Lechia.. praktycznie nic nie wiemy o tym, jesteśmy wciąż okłamywani i manipulowani w tych tematach. Narzucono nam jedną wizję Świata, żydowską. Pojęcie historii oraz Boga zostały narzucone praktycznie całej ludzkości poprzez religie abrahamowe, których wszystkich trzech podstawy czerpią z mitologii żydowskiej. Zwycięzcy piszą historię i narzucają swoją narrację, nic nowego, niestety większość nie ma o tym pojęcia.

Jeśli ktoś chciałby rozwinąć swoją wiedzę w powyższym temacie, zapraszam do czytania moich starych notek, piszę o tym od początku istnienia w blogosferze.. Z początku wyśmiewany, następnie negowany, a po latach wychodzi, że miałem rację.. niestety :(

Mamy XXIw. a jak widzimy system feudalny ma się wyśmienicie, a niewolnictwo ubrano w ładne słowa. W przeciągu stu ostatnich lat, 300 rodów przejęło w posiadanie 90% zasobów materialnych Ziemi.Nawet debi to przyzna, a trolla i zadaniowca poznać po tym, że zaprzeczy.
NIE MA TO NIC WSPÓLNEGO Z DEMOKRACJĄ!!
Czy ktoś z nas ma jakikolwiek wpływ na WHO, czy ktoś z nas wybrał Billa Gatesa na specjalistę globalnego w sprawie zdrowia ludzkości?? NIE!!!!

Jeżeli ktoś ma całe bogactwo Świata, to czego mu brakuje? Władzy i kontroli nad miliardami ludzi.

Obecna pandemia została ogłoszona, nie ma nic wspólnego z medycyną. Stworzono narzędzie do totalnego zniewolenia ludzkości. Wbrew nauce i faktom niszczą ludzi, kraje, Świat w celu objęcia totalną kontrolą całej populacji ludzkości. Powodów, po za zwykłą chęcią dominacji i kontroli jest wiele, tak wiele, że sam nie wiem, który jest priorytetem. Abstrahując od głębokiej analizy stanu obecnego i jego przyczyn, skupmy się na tym co obecnie;

Obecnie stoimy nadzy na torach czekając na bydlęcy wagon, który wywiezie nas na śmierć lub do niewoli. Tak wtedy, jak teraz jesteśmy pozornie bezbronni. Przytaczam historyczny fakt, gdy setki ponoć "intelektualistów" dały się zagonić do bydlęcych wagonów przez kilkunastu uzbrojonych strażników. Moim zdaniem dziesięciu odważnych mających chociażby bierne poparcie reszty, rozprawiło by się z oprawcami, w czego wyniku kiladziesiąt osób przeżyło by.. kilku postronnych, kilku prowodyrów, ale wszyscy oprawcy stracili by życie. Suma sumarum, ofiary by wygrały z oprawcami.

Czasy zmieniły się,minęło prawie 80lat od tamtych wydarzeń, technologia poszła na przód, lecz relacje pomiędzy ofiarą, a oprawcą są stałe, nie zmienne.

Pisząc niniejszą notkę, mam świadomość, na jakim portalu ją zamieszczam i kto jest jej odbiorcą.
Przekonanych nie przekonam, a zadaniowców i trolli nie mam nawet zamiaru. Piszę do tych kilkunastu osób na tym portalu, co coś tam próbują, pisząc chcą zmienić rzeczywistość, ale błądzą.
Nazywam Was eunuchami sprawczymi, bo ile można pisać?? bez konkretnego działania...

 

"Ojczyzna to nie kraj, w którym mieszkasz, ale kraj którego potrzebujesz i potrzebuje Ciebie,

abyś chciał w nim żyć".

 

KOMENTARZE

 • OD PLANDEMII DO DYKTATURY
  Jesteśmy obecnie świadkami oficjalnych narodzin dyktatora Polin. Kaczyński wyszedł zza kotary i stał się nadpremierem, oficjalnie. Do tego ustawa o bezkarności urzędniczej będzie wracać jak bumerang; to przez nią Ziobro został przywrócony do pionu. Ochrona BOR zwiększyła wydatki Polski o 70mln, nawet byli ministrowie mają limuzyny z ochroną. Zakupy policji jak armatki wodne, rosomaki. Wzrost ochrony sejmu. WOT i USArmy nie są do obrony Polski militarnie zewnątrz, tylko do obrony rządu Polin w NWO przed obywatelami, co to nie chcą być niewolnikami :(

  Próbuję budzić ludzi, ale jest to dla nich zbyt popierdolone, odstające od ich rzeczywistości; praca, dom, rodzina, kredyt.. że nie chcą wierzyć, a jak przyjdzie co do czego, to jak bydło będą posłuszni systemowi, który z demokracją i wolnością ma tyle wspólnego co Bill Gates z medycyną.
 • @
  No właśnie.. piszesz.. i to od początku.

  Jakieś dwa tygodnie temu, lechicki wojownik pojechał do Turunia, i po krótkiej rozmowie podpalił swój samochód na parkingu toruńskiego (rzymskiego) biznesmena karmionego publicznym szmalem.

  A ty nie podpaliłeś nawet ukradzionego sąsiadom roweru.
 • "demokracją i wolnością ma tyle wspólnego co Bill Gates z medycyną."
  .  https://m.neon24.pl/4af163e343c36e053fe1c32c9e2187db,14,0.jpg
  Bogumił Boguchwał
 • Demokracja- system dla naiwnych
  http://www.pospoliteruszenie.org/Demokracja.htm
 • "STOIMY NADZY NA TORACH.."
  -------------
  Cała ludzkość stworzona przez Boga tak właśnie stoi na tych torach.
  Dlaczego?
  Bo nie dotarło do niej, że dzielą Ziemię ze wszystkimi tego konsekwencjami z tymi - co to ich ojcem jest diabeł. Diabeł!
  Czy Syn Boga Ojca - Jezus Chrystus - przybył na Ziemię tak sobie - dla jaj?
  Wniosek?
  Cały tragizm tej sytuacji polega na tym, że Autor widzi - dzieci diabła chociaż ich za takich nie bierze - ale utożsamia z nimi jako jednego z nich także Jezusa Chrystusa. Przecież - gdyby nie Jezus Chrystus - nikt by nie wiedział, że na Ziemi są nie tylko dzieci Boga ale także i dzieci diabła - których po owocach mamy zawczasu poznać i przedsięwziąć odpowiednie działania.
 • Do @wk..ny 22:15:49
  PISZE PAN !
  Próbuję budzić ludzi, ale jest to dla nich zbyt popierdolone, odstające od ich rzeczywistości; praca, dom, rodzina, kredyt.. że nie chcą wierzyć, a jak przyjdzie co do czego, to jak bydło będą posłuszni systemowi,

  Panie wk..ny ! wie pan co to jest instynkt samozachowawczy narodu ?

  podam przykład , w czasach PRL ludzie w swojej masie chodzili na wybory , pracowali brali kredyty itp. ale jak poczuli szanse na zmianę to w miesiąc 10 mln Polaków zapisało się do solidarności !

  Naród w swej masie jest posłuszny ! ale jak poczuje szanse to powstanie tak jak Pazdzierniku 1956 na wiecu w Warszawie mln osób sie zebrało bo mieli dość stalinizmu !

  Co do walki to trzeba mieć czym walczyć ! dopóki Rosja nie będzie czynnie logistycznie wspierać dążeń Słowian do zrzucenia żydowskiej okupacji to nie ma co się rzucać ! bo nie mamy czym !!!! odwagi nam nie brakuje !!! okupant żydowski to doskonale wie, stąd 110 tyś policja i 12 tajniackich służb a teraz kilkanaście tyś żydo-natowskich wojsk z USA do PILONOWANIA nas Polaków !

  JEST NADZIEJA żydom bozia rozum odbierze i ruszą na Rosje !!! otworzą puszkę Pandory i to będzie ich smutny koniec czego sobie i Słowianom życzę . AMEN !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @ele 09:04:32
  "Próbuję budzić ludzi, ale jest to dla nich zbyt popierdolone, odstające od ich rzeczywistości"

  Niestety jest. Musi Pan popracować więcej nad swoim przekazem, nie tyle nad formą ale nad treścią.

  Wyjaśnianie wszystkiego spiskami żydowskimi do niczego nie prowadzi, bo szanse na stworzenie jakiejś słowiańskiej wersji nazizmu są nikłe. Może jak Pan obwini o wszystko jezuitów albo iluminatów, będzie większe zainteresowanie?

  Proszę mnie dobrze zrozumieć, wcale nie twierdzę, że Żydzi są bez zarzutu. Uważam tylko, że jedni są warci drugich :(

  A tak w ogóle nie wierzę w zbiorową odpowiedzialność. Dobrzy i źli ludzie są w każdej nacji. Ważne jest którzy dominują. Jeśli społeczeństwo się rozwija, to znaczy że pierwsi, jeśli się zwija to drudzy. (Zresztą tak powiedział niejaki A. H. który doprowadził swój kraj do katastrofy, co by sugerowało, że należał do tych drugich.)
 • Do @Pedant 09:34:57
  Próbuję budzić ludzi, ale jest to dla nich zbyt popierdolone, odstające od ich rzeczywistości" To cytat z nicka wk..ny ! a nie mój !!!!

  Wmawiasz mi że jak chcę jakiś Słowiański nazizm założyć to musze sobie zadać pytanie !
  1. czy pan jest upośledzony umysłowo w stopniu lekkim ?
  2. czy może pan jest żydowski klasyczny pasożyt który wszędzie widzi nazistów by ukryć swój pasożytujący tryb życia !


  UWAGA ! jesteś biały to jesteś faszysta nazista ! taka propagand sączy się codziennie z żydowskich mass-mediów w Polsce i w świecie !

  Słowianie ! MAMY ŚWIĘTE PRAWO DO NARODOWEGO PAŃSTWA !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @ele 10:59:42
  "1. czy pan jest upośledzony umysłowo w stopniu lekkim ?
  2. czy może pan jest żydowski klasyczny pasożyt który wszędzie widzi nazistów by ukryć swój pasożytujący tryb życia !"

  Zapewne jedno i drugie. Jestem upośledzonym żydowskim pasożytem, który nie wiadomo dlaczego, widzi w Panu neonaziolka, dla którego Żydzi są wyjaśnieniem wszelkich tajemnic wszechświata.

  "Słowianie ! MAMY ŚWIĘTE PRAWO DO NARODOWEGO PAŃSTWA !"

  Według kryteriów rasowych czy językowych?
 • @władek 08:11:34
  Ktoś napisał, że najpiękniejszą kobietą jest czarownica. A ludzie łatwowiernie Tak samo mówią o pięknej demokracji.
  Że czarownica sama się nazywa najpiękniejszą kobietą nie trzeba w to wierzyć.
  Prawdziwej demokracji jeszcze nie było.
  A mniejsza większość, nigdy demokracją nie będzie, tylko dyktatorem.
 • Do Pedant 11:33:50
  Pyta pan [ Według kryteriów rasowych czy językowych? ]

  odpowiadam według Haplogrupy R1a1 (Y-DNA) gen Słowian !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach
 • @Oracz 00:04:38
  Widzisz, albo zauważ chociaż mą statystykę czynnej obecności w sieci. Zaczynałem jako wk..ny20latek, u Tomasza Urbasia. Onety i inne. Na Nowym Ekranie jestem od początku, w pierwszych miesiącach dołączyłem. Piszę oczywiście o komentowaniu i dyskutowaniu, bo wachlarz stron/portali, które dziennie odwiedzam jest szeroki.. nie czytam wszystkiego, ale dużo. Staram się być na bieżąco z każdą narracją, aby analizując dane wyciągać własne wnioski. Nigdzie indziej, niż tutaj nie publikuję, w zasadzie też nie komentuję. Moja działalność dawno przesunęła się do rzeczywistego życia, tutaj jestem z przyzwyczajenia, a mimo wszystko nie ma drugiego takiego miejsca z taką dozą wolności.

  Przytaczasz bezowocny atak jakiegoś głupiego taliba (za nazwanie go lechickim wojownikiem przejebałeś Sobie po całości, nie tylko u mnie-to tak nawiasem ;) Taki Nikander przed śmiercią opracowałby i wykonał lepszy atak, ale nie chciał..?? może nie był sprawny fizycznie od dawna, nie wiem tego.. Teraz tylko Wojtasowi pozostaje mi kibicować :)

  Przywaliłeś się do roweru.. to jest tylko elegoria, że gardzę Tobą i jak przyjdzie potrzeba, To Cię zjem.. PROSTE??
 • @Krystyna Trzcińska 00:10:34
  Dziękuję za skromny komentarz. Słuchasz moich rad i dajesz raz, a w cel zamiast spamować.

  Pozdrawiam
 • @demonkracja 08:51:43
  O ile świadomość istnienia dobra i zła nie jest mi obca, o tyle neguję Twoje pojmowanie narzucone przez religię semicką. Z Cerbera Charona i Hadesu mam tak samą polewkę, jak z żyda Jeshua..Personalizowanie symboli dobra i zła jest wypracowaną metodologią manipulacji Takimi jak Ty..

  Nie chcąc Cię obrazić, zacytuję klasyka: "sorry, ale taki mamy klimat"

  Mimo wszystko pozdrawiam i dziękuję za odwiedziny, patrzymy w jedną stronę, ale nasze drogi są inne ku celowi.. wspólnota w osiągnięciu celu jest najistotniejsza. Tylko zjednoczone miliony Polaków mogą obalić tą całą pierdoloną Polin pod egidą NWO
 • @ele 09:04:32
  Pozdrawiam eunucha sprawczego, ruskiego Słowianina.

  Słowianin, Lach?? nie bądź śmieszny!! jakiś kundel jesteś..

  Nie wiem czy we krwi, ale w głowie na pewno mam Wandalowie i Arjowie, a nie prostytutka Putina :)
 • @goodness 14:55:56
  W końcu. dzięki Tobie spojrzałem inaczej na żonę :P

  Dziękuję serdecznie :)
 • @wk..ny 20:00:36
  Horror!
 • @ele 17:55:00
  Proszę o przedstawienie dokumentu potwierdzającego Pańską czystość genetyczną. Rozumiem, że jest Pan wysokim dobrze zbudowanym blondynem o niebieskich oczach :))))
 • @Oracz 21:01:58
  Człowieku.. OBUDŹ SIĘ!!!!!!

  Horror, to uny nam gotują, a my niczym ta gotująca żaba przyjmujemy z uśmiechem podwyższanie temperatury..

  Ty jesteś kandydatem na zombiaka systemu, a nawet tego nie pojmujesz..
  współczuję.. chociaż są tacy, co wolą umrzeć w niewiedzy, czyli głupimi.
 • @wk..ny 21:11:47
  Wypisujesz, jak dla mnie, truizmy. Ja też się w to bawiłem. Jeszcze z 5 lat temu. Przecież jaki jest koń każdy widzi. Dr Opara zaproponował jakieś kroki zaradcze ,(w jego mniemaniu).

  Ja widzę że spełniają się moje najgorsze koszmary, a miałem przeczucia mając połowę tych lat kiedy to zaczynałeś pisać.
  Nawet zastawiałem się gdzie wyrobileś sobie pióro.
  Niepotrzebnie tylko tak się przeceniasz. To zbędne.
 • @wk..ny 20:41:51
  Bajki opowiadają o prawdzie.

  Lustereczko przecie, kto jest najpiękniejszy na świecie?

  To liczba nieparzysta, która wielu blogerom neonu24.pl daje najlepszą równowagę.
 • O rozkoszy bycia niewolnikiem
  .
  " NIEWOLNICTWO I FEUDALIZM NIGDY NIE UPADŁY!!" i są źródłem demokratycznej rozkoszy.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Niewol

  polecam także definicję "Demokracja" tamże.

  Ale wróćmy do "Niewolnictwa": "Za istotny atrybut niewolnika uważa się niezdolność tworzenia trwałych więzi społecznych, jego odspołecznienie." taki program jest aktualnie realizowany jako tzw. "social distance" czyli dystans społeczny, niezbędny w środowisku niewolniczym.

  Nie zdajemy sobie tego zwykle, ale podstawą naszej cywilizacji było i jest niewolnictwo. Co prawda chrześcijaństwo było być może jedyną religią, która usiłowała zaprzeczyć niewolnictwo, człowiek boży, należący do Boga, nie może należeć do jakiegoś właściela, być niewolnikiem, co było zresztą praktykowane w społeczeństwach plemiennych Europy na długo przed chrześcijaństwem, ale jak wiemy tryumf renesnasu doprowadził do odrodzenia niewolnictwa, które przyjęło formę niewolniczej zależności pańszczyźnianej, że n.p. w Rosji wartość majątku ziemskiego nie była szacowana w jego powierzchni tylko w liczbie dusz, tzn. liczbie niewolników pańszczyźnianych.

  Polacy nie powinni jednak zadzierać nosa wobec Rosjan, bowiem zniesienie niewolnictwa pańszczyźnianego miało miejsce w Polsce już po zniesieniu pańszczyzny w Rosji i to nie za sprawą tzw. polskiej elity szlacheckiej, ale za sprawą rosyjskiego cara.

  Zniesienie pańszczyzny nie było żadnym aktem dobroczynnym a jedynie koniecznym krokiem dla zapewnienia rozwijającemu się przemysłowi siły roboczej. Mniej więcej równocześnie dokonano w USA zniesienia niewolnictwa murzynów z tych smych zresztą względów. Motorem wojny secesyjnej, która przyniosła te zmiany, był dom bankowy Rotszyldów, Londyn finanoswał stany północne, Paryż południowe tak długo, aż te banki osiągnęły swe cele finansowe.

  Cele finansowe tzw. "Pandemi Covid-19" zostały zrealizowane dopiero w połowie, w planie "Event 201" chodziło o przeszło 60 milionów zarażonych, oznacza to, że organizatorzy plandemii przeciągną operację do roku 2021, co zresztą jeden z organizatorów B. Gates miał oficjalnie potwierdzić. Należy oczekiwać dalszych przypadków bankructwa osób prywatnych i przedsiębiorstw, jak też dalszego szybkiego wzrostu zadłużenia krajów należęcych do globalnego imperium w domach bankowych klanu Rostszyldów, Rockefellerów i innych uproawnionych do ściągania trybutu z ludzkości, czyli z niewolników imperium.

  Krążące przekonanie o wolności ludzkiej, szczególnie wspierane medialnie w środowiskach dobrze wyposażonych w środki mateirialne, jest oczywistą złudą, pozorne wolności tych środowisk, są wywołane brakiem troski o środki żywnościowe i inne, sprowadzane z regonów, w których ludność dalego bardzij poddana jest reżymowi niewolniczemu. Ten system nazywany fntazyjnie demokracją, która z definicji jest dozwolona jedynie dla niewielkiego procentu ludności, ma tylko jeden cel:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Cel

  WYWŁASZCZENIE, operacja plandemii pozbawiła własności wielu milionów ludzi, przygotowując je do przejęcia losu niewolniczego, bez jakichkolwiek wątpliwości, ba, radośnie, bowiem bez pracy niewolniczej nie powstał chyba ani jeden pomnik naszej kultury i cywilizacji, które budzi naszą zasłużoną dumę.
 • Konkertne działanie ...
  .
  "Nazywam Was eunuchami sprawczymi, bo ile można pisać?? bez konkretnego działania..."

  ... ma dopiero sens od odpowiedniego stopnia świadomości społeczeństwa, inaczej działanie nie może być konkretne a co najwyżej szalone. Jak chce Pan działać, żeby zamaseczkowane pachołki i konfidenci wybili Panu zęby? Niestety udało się wytresować całą masę kapusiów, którym wyprano mózgi doszczętnie, z takich elementów rekrutuje się kapo do obozów koncentracyjnych i oddziałów represyjnych.

  Poruszony przez autora Temat jest jednym z najważniejszych w dniu dzisiejszym, szkoda, że tak mało znalazł zainteresowania.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031