Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
98 postów 3794 komentarze

Spartakus

wk..ny - "TRUST NO ONE", TYLKO WARIACI SĄ COŚ WARCI DIVI LESCHI GENUS AMO

JESTEM ŚMIERTELNIE ZDROWY!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

ŻYCIE TO CHOROBA ŚMIERTELNA PRZENOSZONA DROGĄ PŁCIOWĄ.

No i stało się.. zakupiłem w markecie Dino maseczkę jak na zdjęciu wprowadzającym, za 7,99.

Z zasady maski nie noszę, chociaż chcąc coś kupić w markecie budowlanym, zamiast zabić ochroniarza, wolałem założyć namordnik. Ten nowy namordnik spodobał mi się; noszę go na czapce, albo pod brodą, a jak trzeba straszę kasjerki w markecie ;)  to tak tytułem wstępu.

 

MEDIA ŚWIRUS, PLANDEMIA. Każdy kto ma IQ powyżej 120 (niestety tutaj ciężko takowych uświadczyć) wie o co chodzi.. Spirytus Jarek odszedł i średnia intelektu na Neonie spadła :(

Nie chcę pisać o tym co napisano, wolę świeży powiew wiedzy dać.

Oglądając telavizję stałem się chory. Nie mam żadnych objawów, ja i moja rodzina czujemy się wyśmienicie, ale telavizja uświadomiła mi, że jestem śmiertelnie chory i jestem śmiertelnym zagrożeniem dla otoczenia.

Oglądam telavizję, analizuję (goopi nie jezdem) wiadomości nie z jednego źródła; TVP, Polsat i TVN, a nawet Jackowskiego oglądam..Mamy straszną plandemię mediaświrusa!!!  

Otwieram Neon i oczom nie wierzę!!!  Prawdziwi Covidianie jak Oskar i  Interesariusz, oraz ten tamten wychodek Putina, są przez Was bluzgani!!!  WSTYDŹCIE SIĘ!!!!!

 

Rynce i gacie opadywują!!!!  miliony Polaków na ulicach umiera z powodu plandemii, a Wy masek nie chcecie nosić ?!?!?!?

 

  

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

KOMENTARZE

 • 17+
  Tak trzymaj Trzymaj!
 • Masz rację
  Piszę z tableta więc nie napiorcze, od pióra, wiecej... Musimy się nauczyć być razem mimo franc zbolalej żółtej lub czerwonej zony.
  Pozdrawiam
 • @wk..ny 19:45:01
  Amigo nie galopuj .Salut .
 • @Repsol 20:18:51
  Bo?
 • @wk..ny 19:45:01
  :) przepraszam, skomentuje to jutro, nie da się pisać z tableta,, uwierz! Ale dobry tekst, jak zawsze i poprawne wnioski!
  Pozdrawiam
 • Ja
  Właśnie jestem w szpitalu......z powodu duszności. To pikawa, a nie żaden świrus. Chyba będxie zero sxlugów i browsry też pójdą w zapomnienie.
 • ja zamawiam taką maseczkę - solidna niemiecka produkcja
  https://armyworld.pl/product-pol-583-Ocieplacz-Na-Twarz-Bundeswehr-Oryginal-Maska-Ocieplajaca-Nowa.html
 • @zbig71 20:47:30
  Zdrowiej Amigo .Salute .
 • @Repsol 21:26:22
  Dzięki bracie!
 • @zbig71 20:47:30
  Zdrowia!

  PS: mam nadzieję, że nie w pewnej podwarszawskiej mordowni.
 • @lipao45 22:09:39
  Szpital św.Anny w Piasecznie
 • x
  "Rynce i gacie opadywują!!!! miliony Polaków na ulicach umiera z powodu plandemii, a Wy masek nie chcecie nosić ?!?!?!?"

  maski/naryjce nie mają tu nic do rzeczy! Przedstaw sobie Waść taką sprawę: jestem malarzem, malarzyną artystą z dyplomem (...) i chuj z czerwoną, żółtą, zieloną strefą|! Jak mam?! patrzeć/widzieć Świat skoro jest w 3/4tych zakryty?! Wyobraź sobie Mana Lizę w masce... nie wiem cokolwiek... tzry czwarte chleba z masłem staje się niewidoczne!?! Ja odpadam. Uczciwie, przyznaję się! No way!
  Aaaale samobójstwa jak Vincent nie popełnię, nie wyjadę jak Gaugin na Bora-Bora ;) Zostanę tutaj ... i będę robił to co robię, bo wiem, że to ma sens. :) Bo ja wiem co ma sens a co nie. :)
  Pozdrawiam Cię
 • x
  im więcej "testów" tym więcej "chorych" ... A ja mówiłem, że te "testy są o kant d...y rozbić.
 • @JimA 14:45:10
  A tak nawiasem, to kiedy Tokarski stał się gwiazdą tutejszego portalu? ... ,mnie przy tym nie było :/, i jak to jest?! skoro jest taką "gwiazdom" nie ma żadnego konstruktywnego pomysłu na uzdrowienie ekonomiczne portalu? Ma?

  :)

  Pozdro
 • @zbig71 20:47:30
  Pikawa nie ma nic wspólnego ze szlugami ani z browcem! Poważnie. Po prostu "przedefiniuj" lub "zrewiduj" swoje życie emocjonalne. Jeśli rozwiążesz ten węzeł wszystko inne znajdzie swoje właściwe miejsce, rozmiar i okoliczności. :)

  Zdrowia!
 • @JimA 15:44:55
  Dzięki.
  Też kiedyś byłem optymistą.
  A dziś już nie jestem.....
 • @zbig71 20:47:30
  "To pikawa, a nie żaden świrus."

  Mega pozdro!

  Ukłony
 • @euro.pejski.sceptyk 21:24:01
  Dzięki za link - czegoś takiego szukałem na zimę.
  Pozdro!
 • @Autor
  Gdzie się podziewałeś, że Cię nie było na Neonie, wrosłeś w kanapę przed telewizorem?

  Jackowskiego oglądasz, jako trzecie źródło? :)) A kto go nie ogląda?

  Wracając do wpisu - wstydzimy się i posypujemy głowy popiołem. :)
  Teraz lepiej?
 • @Repsol 20:18:51
  może faktycznie zagalopowałem się..

  ALE!!!!

  Jackowski analizuje przesłanki i i prognozuje przyszłość na tych danych.. żaden z niego jasnowidz.. Pan Opara opisuje teraźniejszość.. taka między nimi różnica.. a do mnie obu brakuje dużo :)) NWO opisuję od dawna..

  Taki Kurwin, teraz neguje, a jak ja pisałem na wiosnę, biegał ubrany niczym kosmita po markecie.. tyle mam do powiedzenia w ocenie osób "publicznych"

  Pozdro

  P.S.
  Amigo, Salut?? znamy się długo i dotąd nie rozumiem skąd Ci się to bierze?? Ja jestem Słowianinem, skundlonym genetycznie, ale nie psychicznie!!!

  Ja powiem: Trzymaj fason Bracie, Pozdrawiam Przyjacielu..
  Te Twoje "teksty" mają zrobić z Ciebie poliglotę?? żal.pl

  Bardzo Ci daleko do mnie.. a także do Polski i bycia Polakiem..
  zastanów się, proszę..
 • @JimA 13:15:42
  SARKAZM dla malarza niepojęty?? nie mam Ci za złe.. Ministerstwo Niezdrowia jest na bakier z logiką, matematyką, statystyką (co by o niej nie powiedzieć) jest wyżej od szarlatańskiej medycyny..

  Tak mnie naszło.. możesz rozpocząć nowy nurt w malarstwie!
  COVIDIANIZM! malowanie w przyłbicy i maszecce (niedotlenienie także wpłynie wartościowo artystycznie).. plexa na twarzy zmienia postrzeganie Świata niczym LSD.. ktoś kto chodzi w przyłbicy 8h będzie miał zniszczony wzrok - to jest FAKT!!!

  POZDRO
 • @JimA 15:41:30
  pomysłów na uzdrowienie ekonomiczne portalu było wiele.. został zatopiony odgórnie z pistoletem przy skroni..
 • @Lotna 01:08:34
  Bardzo Cię lubię, nigdy tego nie ukrywałem. Niestety mylisz się, ja żyję w rzeczywistości. Twój przytyk jest dla mnie niczym nóż Brutusa :(

  Jackowski śmieję się z ludzi, którzy zrobili sobie z niego guru.. To jest zwykły inteligentny analityk, TYLKO TYLE!! Ja ma dużo większą wiedzę. Nie dotyka tematów, które są nie poruszane w sieci! On całe dnie siedzi w internecie i analizuje to co przyswoił! ANALITYK!!! nie jasnowidz!!

  Ja jestem też tylko analitykiem, ale cenię sobie ekskluzywne wiadomości, czyli takie, które zdobędę sam osobiście, a nie wyczytane w sieci.

  Chcesz ekskluzywną wiadomość? Dam Ci, bo Cię lubię, ale publicznie podzielę się, ponieważ chcę szerzyć wiedzę, a mianowicie:

  Kilka dni temu policja zawinęła kilku moich kolegów. Moi koledzy mądrzy z zasady, że to moi koledzy :) Niestety małolaty słuchać nie chciały starszego mądrzejszego (bez przytyku proszę), co to swoje przeżył (dawno w temacie nie siedzę, czysty jestem).. To tak tytułem wstępu, bo ktoś mi zarzuci, że nie wiem o czym piszę :(

  Napięcie wzrosło do pęknięcia gumek w gaciach.. więc nie będę trzymał Was w niepewności.

  Policja jest szkolona w kwestii COVID. Na szkoleniach mówią im, że Świat idzie w kierunku zlikwidowania gotówki, a plandemia to ściema.

  POWTÓRZĘ:

  Policja jest szkolona w kwestii COVID. Na szkoleniach mówią im, że Świat idzie w kierunku zlikwidowania gotówki, a plandemia to ściema.

  POWTÓRZĘ PO RAZ KOLEJNY:

  Policja jest szkolona w kwestii COVID. Na szkoleniach mówią im, że Świat idzie w kierunku zlikwidowania gotówki, a plandemia to ściema.

  DO TRZECH RAZY SZTUKA:

  Policja jest szkolona w kwestii COVID. Na szkoleniach mówią im, że Świat idzie w kierunku zlikwidowania gotówki, a plandemia to ściema.

  Zrozumiałaś??

  Pomyśl zanim napiszesz, wiem, że kobietom słabo to wychodzi.. wyjdź proszę z ram :))

  POZDRO
 • Eh...
  Na maseczce mozna napisać
  "Jestem niewolnikiem więc noszę maseczkę" albo
  "Plandemia koronawirusa to ściema" albo
  "Nie lubię policji" itp.

  Boję się jednak reakcji terrorystów maseczkowych i ZOMO (zwanej nie wiadomo czemu policją). Mam słabe nerwy :(

  Osobiście dla świętego spokoju na ulicy noszę maseczkę (na brodzie, żebym mógł oddychać) bo nie mam nerwów użerać się z tymi wszystkimi debilami którzy mnie otaczają.
 • @kowalskijan584 21:20:38
  DOKŁADNIE!! moją maseczkę stuningowałem, ma białe zęby..

  Ma być jeszcze na niej napis: "false pandemic", chociaż będąc Polakiem, chcę coś po polsku napisać. Jakieś propozycje? Mimo wszystko, język polski jest zbyt rozwinięty, a anglosaski jest lepszy w krótkich treściwych napisach.

  takie "fuck" jest zgrabniejsze od "pierdolić"

  Myślę nad "pierdolę pandemię", trochę długie, ale treściwe ;)

  Co jak co, wk..ny jestem, a to zobowiązuje do używania knajackiego języka

  Pseudo intelektualiści Neonowi nigdy tego nie zrozumieją, bo intelektem góruję nad nimi :) mundrości wyczytane mylą z wiedzą zdobytą..

  Mają mnie za troglodytę, co to ich zje jak przyjdzie potrzeba, a nie rozumieją potrzeby i Prawa Naturalnego :))

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031