Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
85 postów 3390 komentarzy

Spartakus

wk..ny - "Twoja siła zaczyna się tam gdzie kończy strach", "Na zgniłym fundamencie nie wybudujesz solidnego domu", "Jeżeli prawo i sprawiedliwość są w konflikcie, musimy wybrać sprawiedliwość i nieposłuszeństwo wobec prawa",

Jarosław Kaczyński wielkim Polakiem i Patriotą jest.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

5 dla zwierząt Kaczyńskiego, to dbanie o nasze prawa, prawa Goim.

 Tytuł przewrotny, ale po dogłębnej analizie obecnej sytuacji tak twierdzę. Ten wielki Patriota chce zadbać o nas. Zrównując nas ze zwierzętami, chce abyśmy mieli humanitarne warunki w klatkach..

Nie mam ochoty rozpisywać się w tym temacie, obrazy moim zdaniem cenniejsze od słów, więc zapodam ku przemyśleniu:

 

 

 

Do stworzenia tej notki zmusiła mnie obecna sytuacja, a natchnnieniem był film. Niestety nie pamiętam czy był to "wirus", czy "epidedemia" ale coś w tym stylu. Usraelskie kino katostroficzne. Producentka narkotyków mając wszystko, ale będąca persona non grata w cywilizowanym Świecie zatruła swoje narkotyki, aby szantażować Świat. Miała jako jedyna antidotum. Kadr z filmu, który zapadł mi w pamięci, to stadion do footbolu amerykańskiego zapełniony jednoosobowymi klatkami dla ludzi zarażonych. Tysiące klatek piących się na wiele pięter, ludzi odizolowanych, chorych, umierających. Niestety nie potrafię odszukać kadru z tego filmu :( 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Lubię wiedzieć..
  z tego powodu rozmawiam, pyta. Mam sąsiada policjanta. Spotkałem go na parkingu bez maseczki i miałem powód do rozmowy od razu. Twierdzi, że to ściema, nie wlepia mandatów ludziom, ale mówi, że ma kolegów na komendzie, którzy lubują się w gnębieniu obywateli. Mówi, że są tam ludzie jak wszędzie. Zapytałem, czy poznańska policja wystąpi przeciw Narodowi? Odpowiedział, że poznańska policja jest za Narodem i nie będzie pałować ludzi na żądanie z góry.

  Wśród polskich służb mundurowych są jednak patrioci. Rząd o tym wie, więc od dawna przyjmuje do służb Ukraińców. W rozgromieniu protestu przedsiębiorców brali udział przebierańcy z USarmy stacjonujący na terenie Polski opłacani z naszych pieniędzy. Stworzenie WOT staje się też jasne, to do obrony nie przed wrogiem zewnętrznym, a raczej takie nowe ZOMO.

  Będzie wojna domowa, bo ja i wielu mi podobnych nie damy się zaszczepić, czy nawet dłubać patykiem w mózgu co to testowaniem zowią. Do klatki nie zamkną mnie, szybciej do trumny.

  LEPIEJ UMRZEĆ STOJĄC, NIŻ ŻYĆ NA KOLANACH!!!
 • @wk..ny 21:28:33
  Na Helmutowiźnie oraz wielu innych krajach tambylcy myślą tak samo, jak pan. Wojna będzie więc nie domowa, ino światowa.

  Dobrze, że my po tej samej stronie frontu bić się będziem, panie autor. A potem, po wojnie, jako że my zawsze jako Naród wtopę zaliczamy, pewnie w tem samem konclagrze nas osadzą. Ale przynajmniej w godnem towarzystwie przekiblujemy. Zupą z brukwi zawsze się z panem podzielimy, taki los.
 • @wk..ny 21:28:33
  W związku z zawodem jaki wykonuję, mam codziennie kontakt z kilkudziesięcioma klientami dziennie. Od soboty Poznań jest w czerwonej strefie, a akurat w sobotę byłem w pracy. Klienci w znakomitej większości bez maseczki, kilku z maseczką asekuracyjnie na szyi. Dwóch przyszło w namordniku. Jeden jak mnie zobaczył bez, zrobił głośne "UFF" i zdjął ten idiotyzm, aby nie dusił się. Jeden zdarzył się; taki Oskar czy inny Interesariusz wszedł twardo w namordniku nie zmienianym od tygodnia. Ja do niego grzecznie.. "Czy Pan jest chory?" on na to, że nie. Kazałem mu zdjąć maseczkę, bo maseczki noszą chorzy, a chorych nie obsługuję :)
  no i zdjął.. u mnie w firmie jest strefa wolna od świrusa.. przeciwnie do innych, ludzi w masce nie obsługuję :))

  Większość z Was dzieli się tym co wyczyta w internetach.. ja czytam dużo, analizuję, ale za wiarygodne źródło uznaję tylko to co sam dowiem się..

  Obecnie test PCR, a mianowicie jego wiarygodność jest podważany nawet przez Szumowinę, redaktora z TVP, a nawet w RMF-ie jakiś profesur powiedział, że to nie wykrywa wirusa, a jakieś śmieci genetyczne.

  Zdębiałem!! Słowo honoru. Media głównego ścieku zaczynają mówić prawdę?? Po głębszym zastanowieniu jednak widzę drugie dno.. tzw. dupochron robią sobie. Temat jest bardziej skomplikowany. Po tym co dowiedziałem się, śmiem twierdzić, że z oszczędności nie robią nawet tych wadliwych testów PCR, tylko manipulują wynikami.

  Koleżanka żony mojego kolegi pracuje w laboratorium, które zostało teraz zaprzężone do badań. ONA NICZEGO NIE BADA!!!
  Dostaje z góry narzucone ile ma być wyników pozytywnych!!!!!!!!!!!
  Znam dwie firmy transportowe, gdzie kazano zrobić kierowcom testy, w zasadzie pobrać ślinę i przesłać próbki. W obu z braku kierowców na miejscu, bo byli w trasie, swoje próbki dał właściciel. W jednej na 15 testów 12 negatywnych i 3 pozytywne.. w drugiej na 8 jeden pozytyw.
  To jest niezbity dowód na to, że jest to jedna wielka manipulacja.

  Moja żona pracuje w branży przynoszącej ogromne dochody podatkowe dla budżetu, będą ich kierować na badanie krwi.. gdyby zrobili fałszywe testy PCR, to by całą branżę zamknęli, a na to nie ma zgody..

  O policjantach (ci wyżsi rangą) szkolonych już pisałem w innej notce, ale przypomnę: Powiedziano im, że to jest ogólnoświatowa akcja w celu wyeliminowania gotówki.

  Co coś napiszę, to przypomni mi się kolejny news..

  Kolegi żona jest rezydentem anestezjologiem. Zamknięto szpital, bo u ordynatora wykryto wirusa fałszywym testem PCR. Na kwarantannę posłano większość personelu. Stąd brak personelu. Łóżek i respiratorów nie brakuje!!! W mediach sprzedają nam ściemę, że do obsługi respiratora musi być wykwalifikowany personel, niczym 1:1 lekarz chory.. Na cały szpital musi być 2 anestezjologów i jeden rezydent, a respiratory są monitorowane na monitorach przez jedną pielęgniarkę. Wmawiają nam, że jednym chorym pod respiratorem opiekuje się 24h/dobę niewykwalifikowana pielęgniarka, bo lekarzy brak..

  W marcu mój znajomy był pod respiratorem po operacji, w tym czasie mówiono w telavizji o zajętych respiratorach i wolnych.. zaliczono go do Covidian

  Kłamstwo na kłamstwie.. ta piramida kłamstw runęła niczym domek z kart!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • @Pan podporucznik 22:16:07
  Panie podporucznik, baczność!!!
  LEPIEJ UMRZEĆ STOJĄC, NIŻ ŻYĆ NA KOLANACH!!!
  ja żołnierzem nie byłem, mój dziadek pułkownik, 45 lat służby, ale do PZPR nie należał, więc wikipedia gloryfikuje jego podwładnych, co to generałami zostali za przynależność do partii, a o nim milczy. Dziadek był dowódcą i twórcą tego rodzaju wojsk w Polsce. Znam nowy portfel, gdzie debile koniunturaliści partyjniacy po 30 latach służby mają tą samą emeryturę co mój dziadek. 5000zł emerytury mojego dziadka jest przegięciem, ale głupsi krócej będąc w wojsku mają więcej.. O Sławoju generale dywizji nie wspominając ;)
  Jestem z wojskowej rodziny, bardzo dużo wiem i z zasady mam brak szacunku do mundurowych..



  Do Pańskiego towarzystwa nie mam problemu, ale do Pańskiego nastawienia :((

  Pozdrawiam mimo wszystko
 • Właśnie
  Wróciłem do Polski z Holandii, gdzie byłem parę miesięcy. Tam spotkać kogoś w maseczce na mieście graniczy z cudem, u nas odwrotnie.
 • @zbig71 23:06:08
  Kolega przyjechał z Anglii, zdębiał jak zobaczył zamordyzm w Polsce, a media mówią o Anglii, że tam wojsko na ulicach.
  https://www.youtube.com/watch?v=2aE1nfDi2-s
  jak ktoś obcy zobaczy powyższy film, też może wyrobić sobie zdanie na temat Polski.. dziewczęta z policji i WOT pacyfikują bezmaseczkowca.. moim zdaniem ustawka pod sianie strachu..

  Maseczki to tresura, jak klękanie w kościele.. mam taką jak w poprzednim artykule.. straszę ekspedientki w sklepach :))
 • chyba jestem prorokiem..
  Budują szpital na stadionie narodowym :(
 • Do autora
  Zrównując nas ze zwierzętami, chce abyśmy mieli humanitarne warunki w klatkach..

  -dziwisz sie? Ludzie sie tak dali i to dobrowolnie. Przeciez baran przebil inteligencja czlowieka, bo on przynajmniej placze idac na rzez, a czlowiek?
  On sie cieszy, ze rzad dba tak wzorowo o obywateli. Mi slow brak na to wszystko.


  Twierdzi, że to ściema, nie wlepia mandatów ludziom, ale mówi,

  Ja zawsze powtarzam, mandatow za brak szmaty nie dawali i nie daja!!! W tym celu nagrali kilka przerazajacych scenek z dupy wzietych, jak to czlowieka powalaja za brak maski i wiekszosc sie przestraszy i nalozy szmate jeszcze w domu. Wiesz ile razy mnie zwykli ludzie zaatakowali? Ile razy mi zyczono smierci? Jakie epitety w moja strone leca? To sa te kary dla osob bez maski, od zwyklych ludzi. Taki czlowiek sie czuje jak tredowaty, pomimo, ze jestem osoba wysportowana, czyli nie tlusta baba:) Mnie tacy brzydza tluste, upocone prosiaki, ale bezpieczni, bo w szmacie, i taki sie mnie boi, bo ja egoistka i nie dbam o niego jak on o mnie, przeciez to tragedia!!! Ja sie nauczylam nie patrzec na ludzi, jedynie zwroce uwage jak nerwowo odskakuja ode mnie, kto taki madry.
  Ja mam swoje 3 miejsca w ktorych jeszcze moge po ludzku zrobic zakupy, nawet zamienie kilka slow z paniami. Jak dlugo? tego nie wiem. Pomimo, ze ludzie widza, ze jestem bez szmaty sami nie zdejma, ba oni nawet z nosa nie zsuna, i ty sie dziwisz, za tak nas traktuja? Ja ich widze jak niewolnikow, ktorzy powinny byc zadowoleni, ze pan dal mozliwosc zrobienia zakupow kasa na stol i morda w kubel.
  W pracy mam ten komfort, ze nie musze nosic.


  Będzie wojna domowa, bo ja i wielu mi podobnych nie damy się zaszczepić, czy nawet dłubać patykiem w mózgu co to testowaniem zowią. Do klatki nie zamkną mnie, szybciej do trumny.

  -tu wojny nie trzeba, jakby kazdy sie zachowywal normalnie, bez paniki, nie nosil szmaty, odgwizdaliby zwyciestwo z wirusem. Oni dokladnie obserwuja nas i serwuja komunikaty, daja rozwiazania z sytuacji, a ludzie jak Zombie, wykonuja rozkazy, mysle, ze maja z tego ubaw. To taki Matrix przeniesiony do reala.

  W rozgromieniu protestu przedsiębiorców brali udział przebierańcy z USarmy stacjonujący na terenie Polski opłacani z naszych pieniędzy.


  -oni maja swoich, ktorzy stana za nimi murem, ukraincow nie musza brac. Najpierw umecza, potem wmowia, za przeciez tylko prostest moze cokolwiek zmienic i tak sie bledne kolo kreci. Wiesz, ze my dokladnie jestesmy wodzeni za nos? Wydaje nam sie, ze to nasze zdanie, a nami steruja. Pozdr. Aga, nie zjedz mnie za bardzo, bo 5 dalam:)
 • @wk..ny 22:31:54
  Kłamstwo na kłamstwie.. ta piramida kłamstw runęła niczym domek z kart!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  -oni sie juz dawno z logika mineli, jednak krach nastapi dopoki oni osiagna to co maja osiagnac.To niestety nie Domino czy domek z kart, bynajmniej nie taki, ktory znamy. Maski to tylko temat zastepczy, grube sprawy zalatwia sie ponad naszymi glowami. Zapodali nam cos co dziala na wiekszosc jak plachta na byka, zarowno na przeciwnikow jak i zwolennikow masek, bo przeciez moga umrzec, a tak beda zyc do samej smierci.
 • @Aga-Jaga 16:07:06
  Cześć; "nie zjedz mnie za bardzo"?? Nie mam powodu, ponieważ patrzymy w tę samą stronę i myślimy podobnie. Za 5* ślicznie dziękuję :)

  Dzisiaj porozmawiałem sobie na Neonie z Oskarem.. Doszedłem do wniosku, że elity i media wyhodowały nowy gatunek człekokształtnego z telewizorem zamiast mózgu. Nazywam ich COVIDIANIE.. Mamy atak OBCYCH!!! ;)

  Pozdrawiam
 • @Aga-Jaga 16:19:55
  Co roku organizowany jest konkurs na słowo roku. W 2019 "KLIMAT" I "LGBT" były najpopularniejsze, w tym roku myślę, że pod względem idiotyzmu i popularności 2019 rok zostanie pobity przez "BEZOBJAWOWY".

  Do końca roku będę je jeszcze pompował, w kontekście: Covidianin to bezobjawowy homo sapiens :))))))))))
 • @wk..ny 16:28:34
  Dzisiaj porozmawiałem sobie na Neonie z Oskarem.. Doszedłem do wniosku, że elity i media wyhodowały nowy gatunek człekokształtnego z telewizorem zamiast mózgu. Nazywam ich COVIDIANIE..

  Ludzie dziela sie na dwie grupy:

  1)idioci mowiacy tv, bojacy sie wirusa, kontaktu z drugim czlowiekiem, czyli Covidanie:),

  2)pozyteczni idioci , czyli udostepniajacy bzdury w celu zastraszenia ludzi, ktorzy wirusa sie nie boja, jednak strach przed mandataami lub skuciem nie pozwala im wyjsc z domu bez szmaty. Ba oni ze strachu powielaja takie filmy, ze ktos zna kogos, kto ma znajomego, ktory widzial podobna akcje, Nawet nie widzial, bo to znajomy znajomego dostal kare, wiec ten znajomy musi prawde mowic i tak sie napedza caly ten cyrk, ktory nakrecany jest strachem!!!

  Brakuje 3 grupy ludzi, czyli myslacych logicznie, chodzacych bez szmat.


  Co do Oskara, to przemilcze :), szkoda mi czasu na jego wysrywy. Kase musi kase brac, wiec pisze bzdury:).

  Nie mam powodu, ponieważ patrzymy w tę samą stronę i myślimy podobnie

  -wiesz, zawsze mozna pocisnac, ot tak dla zasady, ale dzieki:). Pozdrawiam Aga
 • @wk..ny 16:34:28
  Covidianin to bezobjawowy homo sapiens :))))))))))

  -ciekawe czy tylko korona jest bezobjawowa, czy depresje rowniez mozna miec bez symptomow:)?. Jak tak, to moga miec pretekst do zamkniecia wszystkich w psychiatryku:). Wmowia nam, ze mamy depresje, za kilka lat wypuszcza, jako wraka, ale zdrowego, bez deprechy:). To wszystko sie kupy nie trzyma, szkoda, ze nieliczni to widza.
 • @wk..ny 16:34:28
  witaj
  moze skoro mniej wiecej wiemy co system chce , troche mu poprzeszkadzajmy >

  apelujmy aby ludzie starali sie uzywac gotowki
  aby karty z chipami zabepieczyli gdzies w domu najlepiej zawiniete w folie aluminiowa
  w miare mozliwosci ograniczyli lub zrezygnowali z uzywania wi-fi
  wyjeli gotowke z banku
  trzymali minimum dwu tyg zapas wody i podobny produltow spozywczych
  jesli to mozliwe i maja stare aparaty telefoniczne , bezpieczniej jest ich uzywac
  aby dbali o siebie , o swoje zdrowie ,
  dokonywali zakupow w miare mozliwosci w malych polskich sklepach
  tyle mi przyszlo do glowy ,
 • @rowszan 17:31:12
  Z takim rowszanem, to się zgadzam.
 • @zadziwiony 17:47:54
  odpowiedzialem ci na Hiszpance - mozesz sie nie zgadzac , ale to mysli nie uczesane sa
  pozdrawiam cie jak zawsze
  pamietaj wiele drug prowadzi do celu :)))))
 • @rowszan 17:31:12
  no i niech każdy ziemiankę w lesie zbuduje..
  masz rację i nie masz..
  najlepszą obroną jest atak, a nie okopywanie się czekając na bombardowanie!
 • @rowszan 18:00:45
  Spijacie sobie z dziobków, tylko LGBT ma radość z kolejnych członków :))

  Dwóch kolesi, co to aktywni są na portalu, a pomysłu na powstrzymanie obecnej histerii brak?

  Co to za myślenie?? Po co mi dwu tygodniowy zapas wody, jak Biedronka za rogiem?? Pedały, a nie wojownicy z Was, no sorry, taki mamy klimat.

  Sorry za pojechanie, ale Aga jakoś mi przypomniała me korzenie :)

  Wody jak jedzenia mi i mojej ekipie nie zabraknie, po prostu weźmiemy sobie z miejsca gdzie jest. Jestem gotowy zabijać i zginąć za to, a Wy??

  Co wam jeden z drugim z zapasów?? Jak przyjdę i je zabiorę??

  Jesteście oderwani od rzeczywistości, mam nadzieję, że przezornie macie dużo broni czarnoprochowej.. przyda mi się :))

  NIC NIE ROZUMIECIE!!!
 • @wk..ny 21:01:46
  PO CO MI ZAPASY, JAK W KOŁO PEŁNO COVIDIAN, CO TO MI WSZYSTKO ODDADZĄ????
 • @wk..ny 21:06:44
  Jak wcześniej zauważyłeś, ty też masz rację i nie masz racji. Jak spokojnie pomyślisz przyznasz mi rację.
  Co do kobiet. Zauważyłem, że są w obecnej sytuacji o wiele bardziej waleczne niż mężczyźni. Nawet odwagi mają więcej. Widać to na manifestacjach i dyskusjach portalowych. Rolą mężczyzn jest budowanie barykad i walka, a kobiet opieka nad dziećmi, donoszenie jedzenia walczącym mężczyznom i opatrywanie ich ran. O ile tacy jeszcze są. Kobiety są zbyt cenne dla życia by to ich życie bez bardzo ważnego powodu narażać.
  Ps.
  Dokręcają śrubę ustawą (namordnik+).
 • @wk..ny 21:06:44
  PO CO MI ZAPASY, JAK W KOŁO PEŁNO COVIDIAN, CO TO MI WSZYSTKO ODDADZĄ????

  -oddadza, pod warunkiem, ze bedziesz w szmacie plus bedziesz mial zdezynfekowane rece. Broni tradycyjnej nie potrzeba, wystarczy jak powiesz stoj, bo Maske zdejme, rak nie dezynfekowalem, rekawiczek nie mam, sama ostra amunicja:). Kasa, woda co tylko chcesz powedruje na stol, bylebys zachowal bezpieczny odstep dwoch metrow. Kurde, ja ciagle sie zastanawiam skad takie pizdy sie biora? Jak takie cioty kraju by bronily? Noo jak? Czlowiekowi cisnienie sie podnosi, bo na glupote nie ma lekarstwa, a to przeciez choroba z symptomami.
 • @zadziwiony 21:36:16
  nie pamiętam, abym o kobietach pisał, chyba, że Ty albo Rowszan za nią robi.. takie czas.. takie czasy.
 • @Aga-Jaga 21:42:58
  :)) trochę inaczej to widzę, ale niech Ci będzie :) biorę co moje, nawet Ciebie.. ;)
 • @wk..ny 22:28:43
  Zaś nie zrozumiałeś. Prawdziwy wojownik-zwycięzca najpierw myśli potem działa. Ty strzelasz do wszystkiego co się rusza. Kiedyś postrzelisz siebie samego lub swego najbliższego.
 • @wk..ny 22:28:43
  Prawdziwy wojownik-zwycięzca najpierw myśli potem działa. Ty strzelasz do wszystkiego co się rusza. Kiedyś postrzelisz siebie samego lub swego najbliższego.

  -brawo dla pana,otoz to, co nagle, to po diable. Za nerwowo, za szybko wszystko robisz, a tylko spokoj nas moze uratowac. Za kolkiem chyba ciagle trabisz na wszystkich.

  Dzis wszystko sie robi w bialych rekawiczkach. Od leczenia po bron spojrz tylko dookola. Wszystko niby dla nas jest robione, dla naszego dobra.

  Trzeba sobie dobrze towarzystwo wybierac i polegac na sobie samym, na swojej wiedzy, samemu do wszystkiego dojsc, bo od innych to glupot sie dowiemy i tak mowimy pozniej od rzeczy.

  trochę inaczej to widzę, ale niech Ci będzie

  -sprobuj przetestowac, a sam zobaczysz, jak bedzie sie odsuwac. Sprobuj z kobieta, no zawsze mozesz z mezczyzna najwyzej powiesz ty homofobie. Problem bedziesz mial jak na teczowego goscia trafisz, zaprosisz go na msze do egzorcysty to szybko sie odczepi. Dzis powaznie nie potrzeba broni. Czlowiek boi sie drugiego czlowieka.
 • Daję 5*
  Za wpis, dyskusję, komentarze. Od samego początku wiedziałem, że ta cała pejsdemia to ściema. 95% ludzi to kretyni. Nie jestem prawnikiem, ale wypisałem sobie na kartce, paragrafy ,artykuły i definicje z konstytucji, kodeksu karnego itd. Po przeczytaniu przez policjanta lub sokistę nie było do tej pory problemu. Odstępują od dalszych czynności i rozmowy.
  Pozdrawiam
 • @wk..ny 10:13:28
  chyba jestem prorokiem..
  Budują szpital na stadionie narodowym :(

  -wszystko jest robione z premedytacja, my mamy sie bac wszystkiego. Z czasem pokaza,jak ludzie tam umieraja, ba oni tam beda konac w meczarniach, wiekszosc, bedzie widziala siebie w tym szpitalu, i jeszcze skrupulatniej przypilnuje osoby bez szmaty, bo nalezy wszystko zrobic, by byc zdrowym. Oni tylko daja haselka, a ludzie sami zalatwiaja robote. Przeciez w razie koniecznosci, mozna w tym celu wykorzystac sale gimnastyczne w szkolach, Galerie handlowe i wiele,wiele innych budynkow. Jest dla nich rowniez okazja dodatkowa na wyprowadzenie kasy. Zrobia jakas atrape podziela sie kasa i git, wszyscy szczesliwi i oni i ludzie, bo to wszystko z troski o nasze zdrowie.

  Nalezy takie info ze spokojem brac i obserwowac dalej przedstawienie.

  trochę inaczej to widzę, ale niech Ci będzie :)

  -odnosnie walki :
  stoj, bo Maske zdejme, rak nie dezynfekowalem, rekawiczek nie mam, sama ostra amunicja:)

  to wojny tym sposobem nie wygrasz, ale wode od pizdy zdobedziesz jak najbardziej. Mamy w historii kilka wspanialych przykladow, np. gen Sosnowski, jeszcze jeden czlowiek jednak nazwiska nie podam z pewnych wzgledow. Oni nam pokazali jak nalezy walczyc z wrogiem, a my ciagle robimy od dupy strony.

  Coz obserwujmy dalej, kilka scen za nami, zapewne kilka przed nami, bal maskowy jednak trwa dalej:). Wrzucaj czesciej na luz, bo sie wykonczysz, szybciej niz sie tobie wydaje. Pozdr Aga
 • @Aga-Jaga 15:41:10
  Pamiętasz? Jak zaczęli budować orliki i stadiony mówiliśmy, że będą mieli nas gdzie zamknąć. I jest tak jak przypuszczaliśmy. Do autora norki mam dużo sympatii. Musi jednak pamiętać, że czasami trzeba przejsć od demonstracji do konspiracji. Że osmolonym kalibrem 44 , to można sterroryzować emeryta i słoiki z piwnicy mu wynieść, ale nic się nie poradzi ekipie ciężkozbrojnych policjantów.
  I że wojny wygrywa rezerwa, bo "maładcy " giną w pierwszej linii od pierwszej czy drugiej salwy. Sytuacja wg. mnie jest dramatycznie ciężką i chyba masz rację twierdząc, że trzeba na razie czekać na rozwój wypadków. Póki co u mnie w mieście tasiemcowe kolejki do testów.
 • @zadziwiony 16:29:43
  Pamiętasz? Jak zaczęli budować orliki i stadiony mówiliśmy, że będą mieli nas gdzie zamknąć. I jest tak jak przypuszczaliśmy

  -mysle, ze do tej sytuacji nie dojdzie. Jelopy sami sie zamkna w domu, u mnie nawet co niektorzy kartki w oknach wystawili, ze sa odpowiedzialni i nie wychodza z domu:)), to dopiero trzeba byc idiota, zeby sie tym chwalic, ale czy wariat moze poznac swoj stan? Tak dla nich korzystniej wiezien sam sie utrzyma, musi zapierdalac na przyslowiowa miske ryzu, nic za darmo.

  Wiesz, jak beda chcieli, to wszedzie moga to zrobic, nie musza byc to stadiony. Im chodzi o groze, by utrzymac sytuacje w napieciu(a i kasa tez sie przyda), ludzie maja sie bac, bron Boze nie daja nam oddechu na przemyslenie, tylko laduja i jeszcze i jeszcze. Do dzis nie mam pojecia jak to mozliwe, ze tyle ludzi sie w te bajke wkrecilo. Jakby czlowiek stanal z boku i to jako film zobaczyl ze soba w roli glownej to by powiedzial idiota, a to przeciez on, dlatego nas bombarduja, zebysmy z boku nie staneli, tylko jak aktorzy grali dla nas napisana role.

  Sytuacja wg. mnie jest dramatycznie ciężką i chyba masz rację twierdząc, że trzeba na razie czekać na rozwój wypadków.

  - dopoki ludzie nie obudza sie nie widze zadnych szans. Na pobudke rowniez widze nikle szanse, oni sa jak w transie. Na koncu okaze sie i tak, ze krol jest nagi, zobaczysz, oni tez wyjda na tym jak Zablocki na mydle.


  Póki co u mnie w mieście tasiemcowe kolejki do testów.

  -jepoly i tyle, nakrecaja caly ten cyrk.

  zadziwiony, nie lam sie co nas nie zabije, to nas wzmocni, w koncu trzeba sie dowiedziec ile w tym jest prawdy:). Wiem, wiem nieustanny bal maskowy bywa meczacy, do gory glowa i do przodu, bo kto jak nie my, przeciez nie te jelopy:). Pozdr. Aga
 • @Aga-Jaga 18:10:08
  Jakiś znany amerykański wynalazca, z obozu Trampa twierdzi, że ten zmasowany amok jest wynikiem wpływy na mózg między innymi chemitrali. Czy jest w tym prawda ? Być może. To niemożliwe by tyle ludzi zdolność do dość prostej analizy i logicznego myślenia w taki masowy sposób straciło. Też uważam, że tylko masowa świadomość rzeczywistości może pokonać siły zła. Pojedyńcze, nawet najbardziej heroiczne i bohaterskie wyczyny skazane są na porażkę. Bez choćby skrytego wsparcia służb siłowych także o sukces będzie trudno. Miejmy jednak nadzieję, że wydarzy się coś co zmieni układ sił. Nie raz już tak bywało.
 • @zadziwiony 20:03:25
  Jakiś znany amerykański wynalazca, z obozu Trampa twierdzi, że ten zmasowany amok jest wynikiem wpływy na mózg między innymi chemitrali. Czy jest w tym prawda ?

  - ja takim naukowcom nie wierze, oni maja swoich na wszystkich stronach barykady do robienia jeszcze wiekszego metliku w glowach ludzi. Chemtrails na nich nie bylby bez wplywu, wiec nie do konca bym sie z tym zgodzila.

  Glowna przyczyna wg mnie,jest taka, ze po pierwsze, drugie i trzecie ludzie nie potrafia myslec. Wiekszosc po przebudzeniu wlacza komorki lub TV, tam znajduje recepte na wszelkie dolegliwosci zyciowe. Pokieruja une juz odpowiednio czlowieka. Zwroc uwage, ze ludzie kilka min nie potrafia pomyslec, poobserwoac otoczenie. Co robia jak stoja w kolejkach? jak jada autobusem? alez oni wcale ze soba nie rozmawiaja, maja swoje nosy w srajfonach.

  Kto ma media TV, ten ma wladze, nawet nie wiedzialam, ze taka moc razenia mass media posiadaja. Oni sa wszedzie na forach rowniez, ich od groma, ich zadanie jest mieszac w glowach, zeby ludzie dalej nic nie wiedzieli.

  Jakby w TV pokazali, ze wirus od metra atakuje, ludzie chodziliby jak psy, potem sie dziwimy, ze tak nas traktuja. Wystarczyloby scenke z dupy wzieta puscic w internetach:) oczywiscie z taka narracja, ze zaraz bedzie skasowana, nawet byliby sklonni szczekac, byle zyc, przeciez to upadek czlowieczenstwa. Ja nie moge uwierzyc w to wszystko, a to jeszcze nie dno, oj nie dno, studnia jest gleboka.

  Miejmy jednak nadzieję, że wydarzy się coś co zmieni układ sił.

  - w tym bym nadziei nie pokladala, bo wszyscy nas sprzedali za garsc monet. Pozdr
 • @Aga-Jaga 17:41:52
  Dodam tylko

  Miejmy jednak nadzieję, że wydarzy się coś co zmieni układ sił.

  - w tej chwili bramka jest jedna, ludzie widza jednak kilka, mozna to dokladnie zauwazyc przed wyborami.

  Nam juz od malego falsz jest wpajany, wiec co sie dziwic, ze wiekszosc nie widzi oczywistych spraw. Poczawszy od historii ze zdrajcow zrobili bohaterow, a ci prawdziwi poszli w zapomnienie. Przeciez na budowe domu potrzeba solidnych fundamentow, na byle jakich bedziemy miec chatke, ktora przy pierwszym podmuchu wiatru nam sie rozpadnie i tak sie z nami dzieje z naszym zyciem. Nie te wzorce, nie ta droga. Trzymaj sie i do przodu :) Pozdr. Aga
 • @Aga-Jaga 19:23:13
  Najbardziej mnie wnerwia nie to , że oni to robią, tylko fakt totalnego zaczadzenia ludzi. Wolność nigdy nie jest dana raz na zawsze i ciągle trzeba o nią walczyć . A nie ma z kim. Dostajemy jej tylko tyle ile jej wywalczymy i nic więcej. Oni nas gnębią, bo mogą, bo na to pozwalamy. Kto nie czuje i nie ma potrzeby wolności, ten ją straci. Dostaniemy wszyscy to na co stado ogłupionych głupców zasługuje.
  Także pozdrawiam.
 • @zadziwiony 22:08:43
  Najbardziej mnie wnerwia nie to , że oni to robią, tylko fakt totalnego zaczadzenia ludzi.

  -jakby ludzie byli swiadomi, nie byloby tej calej sytuacji. Ludzi jest wiecej w jednosci sila, dlatego masy oglupili, i bracia hulaja bez hamulcow, rowno po bandzie jada.

  Wolność nigdy nie jest dana raz na zawsze i ciągle trzeba o nią walczyć

  - czlowiek powinien sie rodzic jako istota wolna, jednak tak nigdy nie bylo i nie jest. Nam demokracja nie jest potrzebna, zadne rzady, bo to wszystko jest robione przeciwko nam. Jak ludzie to zrozumieja uklad sil moze sie zmienic.Nam moze pomoc jedynie pobudka ludzi, nie zadna prawica, czy lewica, bo gracze ci sami. My mamy zaczac rozgrywac, a nas ogrywaja bez konca .Pobudka ludzka moze poslac Braci tam gdzie ich miejsce. Oni o tym wiedza dlatego tak bombarduja i zaklamuja nam rzeczywistosc. Z logika bracia juz dawno sie mineli, jednak to ludziom nie przeszkadza,bo malo kto sie zastanawia sie nad sensem, moze testuja glupote, do czego mozna sie posunac:).

  Dostaniemy wszyscy to na co stado ogłupionych głupców zasługuje.

  -to jest cena, za brak swiadomosci, oj wysoka, wysoka.

  Pozdr. Aga
 • @wk..ny 21:28:33
  "Sᴛᴡᴏʀᴢᴇɴɪᴇ WOT sᴛᴀᴊᴇ sɪę ᴛᴇż ᴊᴀsɴᴇ, ᴛᴏ ᴅᴏ ᴏʙʀᴏɴʏ ɴɪᴇ ᴘʀᴢᴇᴅ ᴡʀᴏɢɪᴇᴍ ᴢᴇᴡɴęᴛʀᴢɴʏᴍ, ᴀ ʀᴀᴄᴢᴇᴊ ᴛᴀᴋɪᴇ ɴᴏᴡᴇ ZOMO."

  Dokładnie tak. Ci ludzie są szkoleni w Izraelu, mają też izraelskich instruktorów tu, w 'polsce'.

  Pytam - od kiedy to parchy uczą nas wojaczki, zwłaszcza w terenie, w lasach?

  Nie na pustyni!

  OD KIEDY!?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30