Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
98 postów 3794 komentarze

Spartakus

wk..ny - "TRUST NO ONE", TYLKO WARIACI SĄ COŚ WARCI DIVI LESCHI GENUS AMO

Jarosław Kaczyński wielkim Polakiem i Patriotą jest.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

5 dla zwierząt Kaczyńskiego, to dbanie o nasze prawa, prawa Goim.

 Tytuł przewrotny, ale po dogłębnej analizie obecnej sytuacji tak twierdzę. Ten wielki Patriota chce zadbać o nas. Zrównując nas ze zwierzętami, chce abyśmy mieli humanitarne warunki w klatkach..

Nie mam ochoty rozpisywać się w tym temacie, obrazy moim zdaniem cenniejsze od słów, więc zapodam ku przemyśleniu:

 

 

 

Do stworzenia tej notki zmusiła mnie obecna sytuacja, a natchnnieniem był film. Niestety nie pamiętam czy był to "wirus", czy "epidedemia" ale coś w tym stylu. Usraelskie kino katostroficzne. Producentka narkotyków mając wszystko, ale będąca persona non grata w cywilizowanym Świecie zatruła swoje narkotyki, aby szantażować Świat. Miała jako jedyna antidotum. Kadr z filmu, który zapadł mi w pamięci, to stadion do footbolu amerykańskiego zapełniony jednoosobowymi klatkami dla ludzi zarażonych. Tysiące klatek piących się na wiele pięter, ludzi odizolowanych, chorych, umierających. Niestety nie potrafię odszukać kadru z tego filmu :( 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Lubię wiedzieć..
  z tego powodu rozmawiam, pyta. Mam sąsiada policjanta. Spotkałem go na parkingu bez maseczki i miałem powód do rozmowy od razu. Twierdzi, że to ściema, nie wlepia mandatów ludziom, ale mówi, że ma kolegów na komendzie, którzy lubują się w gnębieniu obywateli. Mówi, że są tam ludzie jak wszędzie. Zapytałem, czy poznańska policja wystąpi przeciw Narodowi? Odpowiedział, że poznańska policja jest za Narodem i nie będzie pałować ludzi na żądanie z góry.

  Wśród polskich służb mundurowych są jednak patrioci. Rząd o tym wie, więc od dawna przyjmuje do służb Ukraińców. W rozgromieniu protestu przedsiębiorców brali udział przebierańcy z USarmy stacjonujący na terenie Polski opłacani z naszych pieniędzy. Stworzenie WOT staje się też jasne, to do obrony nie przed wrogiem zewnętrznym, a raczej takie nowe ZOMO.

  Będzie wojna domowa, bo ja i wielu mi podobnych nie damy się zaszczepić, czy nawet dłubać patykiem w mózgu co to testowaniem zowią. Do klatki nie zamkną mnie, szybciej do trumny.

  LEPIEJ UMRZEĆ STOJĄC, NIŻ ŻYĆ NA KOLANACH!!!
 • @wk..ny 21:28:33
  Na Helmutowiźnie oraz wielu innych krajach tambylcy myślą tak samo, jak pan. Wojna będzie więc nie domowa, ino światowa.

  Dobrze, że my po tej samej stronie frontu bić się będziem, panie autor. A potem, po wojnie, jako że my zawsze jako Naród wtopę zaliczamy, pewnie w tem samem konclagrze nas osadzą. Ale przynajmniej w godnem towarzystwie przekiblujemy. Zupą z brukwi zawsze się z panem podzielimy, taki los.
 • @wk..ny 21:28:33
  W związku z zawodem jaki wykonuję, mam codziennie kontakt z kilkudziesięcioma klientami dziennie. Od soboty Poznań jest w czerwonej strefie, a akurat w sobotę byłem w pracy. Klienci w znakomitej większości bez maseczki, kilku z maseczką asekuracyjnie na szyi. Dwóch przyszło w namordniku. Jeden jak mnie zobaczył bez, zrobił głośne "UFF" i zdjął ten idiotyzm, aby nie dusił się. Jeden zdarzył się; taki Oskar czy inny Interesariusz wszedł twardo w namordniku nie zmienianym od tygodnia. Ja do niego grzecznie.. "Czy Pan jest chory?" on na to, że nie. Kazałem mu zdjąć maseczkę, bo maseczki noszą chorzy, a chorych nie obsługuję :)
  no i zdjął.. u mnie w firmie jest strefa wolna od świrusa.. przeciwnie do innych, ludzi w masce nie obsługuję :))

  Większość z Was dzieli się tym co wyczyta w internetach.. ja czytam dużo, analizuję, ale za wiarygodne źródło uznaję tylko to co sam dowiem się..

  Obecnie test PCR, a mianowicie jego wiarygodność jest podważany nawet przez Szumowinę, redaktora z TVP, a nawet w RMF-ie jakiś profesur powiedział, że to nie wykrywa wirusa, a jakieś śmieci genetyczne.

  Zdębiałem!! Słowo honoru. Media głównego ścieku zaczynają mówić prawdę?? Po głębszym zastanowieniu jednak widzę drugie dno.. tzw. dupochron robią sobie. Temat jest bardziej skomplikowany. Po tym co dowiedziałem się, śmiem twierdzić, że z oszczędności nie robią nawet tych wadliwych testów PCR, tylko manipulują wynikami.

  Koleżanka żony mojego kolegi pracuje w laboratorium, które zostało teraz zaprzężone do badań. ONA NICZEGO NIE BADA!!!
  Dostaje z góry narzucone ile ma być wyników pozytywnych!!!!!!!!!!!
  Znam dwie firmy transportowe, gdzie kazano zrobić kierowcom testy, w zasadzie pobrać ślinę i przesłać próbki. W obu z braku kierowców na miejscu, bo byli w trasie, swoje próbki dał właściciel. W jednej na 15 testów 12 negatywnych i 3 pozytywne.. w drugiej na 8 jeden pozytyw.
  To jest niezbity dowód na to, że jest to jedna wielka manipulacja.

  Moja żona pracuje w branży przynoszącej ogromne dochody podatkowe dla budżetu, będą ich kierować na badanie krwi.. gdyby zrobili fałszywe testy PCR, to by całą branżę zamknęli, a na to nie ma zgody..

  O policjantach (ci wyżsi rangą) szkolonych już pisałem w innej notce, ale przypomnę: Powiedziano im, że to jest ogólnoświatowa akcja w celu wyeliminowania gotówki.

  Co coś napiszę, to przypomni mi się kolejny news..

  Kolegi żona jest rezydentem anestezjologiem. Zamknięto szpital, bo u ordynatora wykryto wirusa fałszywym testem PCR. Na kwarantannę posłano większość personelu. Stąd brak personelu. Łóżek i respiratorów nie brakuje!!! W mediach sprzedają nam ściemę, że do obsługi respiratora musi być wykwalifikowany personel, niczym 1:1 lekarz chory.. Na cały szpital musi być 2 anestezjologów i jeden rezydent, a respiratory są monitorowane na monitorach przez jedną pielęgniarkę. Wmawiają nam, że jednym chorym pod respiratorem opiekuje się 24h/dobę niewykwalifikowana pielęgniarka, bo lekarzy brak..

  W marcu mój znajomy był pod respiratorem po operacji, w tym czasie mówiono w telavizji o zajętych respiratorach i wolnych.. zaliczono go do Covidian

  Kłamstwo na kłamstwie.. ta piramida kłamstw runęła niczym domek z kart!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • @Pan podporucznik 22:16:07
  Panie podporucznik, baczność!!!
  LEPIEJ UMRZEĆ STOJĄC, NIŻ ŻYĆ NA KOLANACH!!!
  ja żołnierzem nie byłem, mój dziadek pułkownik, 45 lat służby, ale do PZPR nie należał, więc wikipedia gloryfikuje jego podwładnych, co to generałami zostali za przynależność do partii, a o nim milczy. Dziadek był dowódcą i twórcą tego rodzaju wojsk w Polsce. Znam nowy portfel, gdzie debile koniunturaliści partyjniacy po 30 latach służby mają tą samą emeryturę co mój dziadek. 5000zł emerytury mojego dziadka jest przegięciem, ale głupsi krócej będąc w wojsku mają więcej.. O Sławoju generale dywizji nie wspominając ;)
  Jestem z wojskowej rodziny, bardzo dużo wiem i z zasady mam brak szacunku do mundurowych..  Do Pańskiego towarzystwa nie mam problemu, ale do Pańskiego nastawienia :((

  Pozdrawiam mimo wszystko
 • Właśnie
  Wróciłem do Polski z Holandii, gdzie byłem parę miesięcy. Tam spotkać kogoś w maseczce na mieście graniczy z cudem, u nas odwrotnie.
 • @zbig71 23:06:08
  Kolega przyjechał z Anglii, zdębiał jak zobaczył zamordyzm w Polsce, a media mówią o Anglii, że tam wojsko na ulicach.
  https://www.youtube.com/watch?v=2aE1nfDi2-s
  jak ktoś obcy zobaczy powyższy film, też może wyrobić sobie zdanie na temat Polski.. dziewczęta z policji i WOT pacyfikują bezmaseczkowca.. moim zdaniem ustawka pod sianie strachu..

  Maseczki to tresura, jak klękanie w kościele.. mam taką jak w poprzednim artykule.. straszę ekspedientki w sklepach :))
 • chyba jestem prorokiem..
  Budują szpital na stadionie narodowym :(
 • @Aga-Jaga 16:07:06
  Cześć; "nie zjedz mnie za bardzo"?? Nie mam powodu, ponieważ patrzymy w tę samą stronę i myślimy podobnie. Za 5* ślicznie dziękuję :)

  Dzisiaj porozmawiałem sobie na Neonie z Oskarem.. Doszedłem do wniosku, że elity i media wyhodowały nowy gatunek człekokształtnego z telewizorem zamiast mózgu. Nazywam ich COVIDIANIE.. Mamy atak OBCYCH!!! ;)

  Pozdrawiam
 • @Aga-Jaga 16:19:55
  Co roku organizowany jest konkurs na słowo roku. W 2019 "KLIMAT" I "LGBT" były najpopularniejsze, w tym roku myślę, że pod względem idiotyzmu i popularności 2019 rok zostanie pobity przez "BEZOBJAWOWY".

  Do końca roku będę je jeszcze pompował, w kontekście: Covidianin to bezobjawowy homo sapiens :))))))))))
 • @wk..ny 16:34:28
  witaj
  moze skoro mniej wiecej wiemy co system chce , troche mu poprzeszkadzajmy >

  apelujmy aby ludzie starali sie uzywac gotowki
  aby karty z chipami zabepieczyli gdzies w domu najlepiej zawiniete w folie aluminiowa
  w miare mozliwosci ograniczyli lub zrezygnowali z uzywania wi-fi
  wyjeli gotowke z banku
  trzymali minimum dwu tyg zapas wody i podobny produltow spozywczych
  jesli to mozliwe i maja stare aparaty telefoniczne , bezpieczniej jest ich uzywac
  aby dbali o siebie , o swoje zdrowie ,
  dokonywali zakupow w miare mozliwosci w malych polskich sklepach
  tyle mi przyszlo do glowy ,
 • @rowszan 17:31:12
  Z takim rowszanem, to się zgadzam.
 • @zadziwiony 17:47:54
  odpowiedzialem ci na Hiszpance - mozesz sie nie zgadzac , ale to mysli nie uczesane sa
  pozdrawiam cie jak zawsze
  pamietaj wiele drug prowadzi do celu :)))))
 • @rowszan 17:31:12
  no i niech każdy ziemiankę w lesie zbuduje..
  masz rację i nie masz..
  najlepszą obroną jest atak, a nie okopywanie się czekając na bombardowanie!
 • @rowszan 18:00:45
  Spijacie sobie z dziobków, tylko LGBT ma radość z kolejnych członków :))

  Dwóch kolesi, co to aktywni są na portalu, a pomysłu na powstrzymanie obecnej histerii brak?

  Co to za myślenie?? Po co mi dwu tygodniowy zapas wody, jak Biedronka za rogiem?? Pedały, a nie wojownicy z Was, no sorry, taki mamy klimat.

  Sorry za pojechanie, ale Aga jakoś mi przypomniała me korzenie :)

  Wody jak jedzenia mi i mojej ekipie nie zabraknie, po prostu weźmiemy sobie z miejsca gdzie jest. Jestem gotowy zabijać i zginąć za to, a Wy??

  Co wam jeden z drugim z zapasów?? Jak przyjdę i je zabiorę??

  Jesteście oderwani od rzeczywistości, mam nadzieję, że przezornie macie dużo broni czarnoprochowej.. przyda mi się :))

  NIC NIE ROZUMIECIE!!!
 • @wk..ny 21:01:46
  PO CO MI ZAPASY, JAK W KOŁO PEŁNO COVIDIAN, CO TO MI WSZYSTKO ODDADZĄ????
 • @wk..ny 21:06:44
  Jak wcześniej zauważyłeś, ty też masz rację i nie masz racji. Jak spokojnie pomyślisz przyznasz mi rację.
  Co do kobiet. Zauważyłem, że są w obecnej sytuacji o wiele bardziej waleczne niż mężczyźni. Nawet odwagi mają więcej. Widać to na manifestacjach i dyskusjach portalowych. Rolą mężczyzn jest budowanie barykad i walka, a kobiet opieka nad dziećmi, donoszenie jedzenia walczącym mężczyznom i opatrywanie ich ran. O ile tacy jeszcze są. Kobiety są zbyt cenne dla życia by to ich życie bez bardzo ważnego powodu narażać.
  Ps.
  Dokręcają śrubę ustawą (namordnik+).
 • @zadziwiony 21:36:16
  nie pamiętam, abym o kobietach pisał, chyba, że Ty albo Rowszan za nią robi.. takie czas.. takie czasy.
 • @Aga-Jaga 21:42:58
  :)) trochę inaczej to widzę, ale niech Ci będzie :) biorę co moje, nawet Ciebie.. ;)
 • @wk..ny 22:28:43
  Zaś nie zrozumiałeś. Prawdziwy wojownik-zwycięzca najpierw myśli potem działa. Ty strzelasz do wszystkiego co się rusza. Kiedyś postrzelisz siebie samego lub swego najbliższego.
 • Daję 5*
  Za wpis, dyskusję, komentarze. Od samego początku wiedziałem, że ta cała pejsdemia to ściema. 95% ludzi to kretyni. Nie jestem prawnikiem, ale wypisałem sobie na kartce, paragrafy ,artykuły i definicje z konstytucji, kodeksu karnego itd. Po przeczytaniu przez policjanta lub sokistę nie było do tej pory problemu. Odstępują od dalszych czynności i rozmowy.
  Pozdrawiam
 • @Aga-Jaga 15:41:10
  Pamiętasz? Jak zaczęli budować orliki i stadiony mówiliśmy, że będą mieli nas gdzie zamknąć. I jest tak jak przypuszczaliśmy. Do autora norki mam dużo sympatii. Musi jednak pamiętać, że czasami trzeba przejsć od demonstracji do konspiracji. Że osmolonym kalibrem 44 , to można sterroryzować emeryta i słoiki z piwnicy mu wynieść, ale nic się nie poradzi ekipie ciężkozbrojnych policjantów.
  I że wojny wygrywa rezerwa, bo "maładcy " giną w pierwszej linii od pierwszej czy drugiej salwy. Sytuacja wg. mnie jest dramatycznie ciężką i chyba masz rację twierdząc, że trzeba na razie czekać na rozwój wypadków. Póki co u mnie w mieście tasiemcowe kolejki do testów.
 • @Aga-Jaga 18:10:08
  Jakiś znany amerykański wynalazca, z obozu Trampa twierdzi, że ten zmasowany amok jest wynikiem wpływy na mózg między innymi chemitrali. Czy jest w tym prawda ? Być może. To niemożliwe by tyle ludzi zdolność do dość prostej analizy i logicznego myślenia w taki masowy sposób straciło. Też uważam, że tylko masowa świadomość rzeczywistości może pokonać siły zła. Pojedyńcze, nawet najbardziej heroiczne i bohaterskie wyczyny skazane są na porażkę. Bez choćby skrytego wsparcia służb siłowych także o sukces będzie trudno. Miejmy jednak nadzieję, że wydarzy się coś co zmieni układ sił. Nie raz już tak bywało.
 • @Aga-Jaga 19:23:13
  Najbardziej mnie wnerwia nie to , że oni to robią, tylko fakt totalnego zaczadzenia ludzi. Wolność nigdy nie jest dana raz na zawsze i ciągle trzeba o nią walczyć . A nie ma z kim. Dostajemy jej tylko tyle ile jej wywalczymy i nic więcej. Oni nas gnębią, bo mogą, bo na to pozwalamy. Kto nie czuje i nie ma potrzeby wolności, ten ją straci. Dostaniemy wszyscy to na co stado ogłupionych głupców zasługuje.
  Także pozdrawiam.
 • @wk..ny 21:28:33
  "Sᴛᴡᴏʀᴢᴇɴɪᴇ WOT sᴛᴀᴊᴇ sɪę ᴛᴇż ᴊᴀsɴᴇ, ᴛᴏ ᴅᴏ ᴏʙʀᴏɴʏ ɴɪᴇ ᴘʀᴢᴇᴅ ᴡʀᴏɢɪᴇᴍ ᴢᴇᴡɴęᴛʀᴢɴʏᴍ, ᴀ ʀᴀᴄᴢᴇᴊ ᴛᴀᴋɪᴇ ɴᴏᴡᴇ ZOMO."

  Dokładnie tak. Ci ludzie są szkoleni w Izraelu, mają też izraelskich instruktorów tu, w 'polsce'.

  Pytam - od kiedy to parchy uczą nas wojaczki, zwłaszcza w terenie, w lasach?

  Nie na pustyni!

  OD KIEDY!?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031