Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
98 postów 3667 komentarzy

Spartakus

wk..ny - "Twoja siła zaczyna się tam gdzie kończy strach", "Na zgniłym fundamencie nie wybudujesz solidnego domu", "Jeżeli prawo i sprawiedliwość są w konflikcie, musimy wybrać sprawiedliwość i nieposłuszeństwo wobec prawa",

RNA, DNA, COVID, PCR itd..

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński w wywiadzie tłumaczy zawiłości biologii genetyki.

 Jak większość społeczeństwa nie mam pojęcia o czym prawią gadające głowy z telewizora w temacie działania "szczepionki" Pfizera. Polecam dokształcić się:

stolikwolnosci.pl/wywiad-z-prof-romanem-zielinskim/

 

KOMENTARZE

 • 5*
  Pelikan do Ziemi, Ziemia do Pelikana... niewielu z nas wie o co kaman, niektórzy nawet już płaczą, hiroszima- straszny obiekt... Bądź mądry! nie daj się zabić. !
 • @
  Tyrania "rasy panów" dosięga DNA.
 • @Nibiru 20:45:55
  Krócej się nie da!
 • @Nibiru 20:45:55
  "Tyrania "rasy panów" dosięga DNA."

  Gorzej będzie jak ci, którzy zmajstrowali nam oryginał dowiedzą się, że ktoś zaczyna majstrować przy ich dziele... Mogą się nieźle wk... a wtedy "rasa panów" zostanie tak pięknie zutylizowana.
  Nie wierzę, żeby nie było tam zainstalowanego "alarmu".
  Jeśli już w sumie prymitywna broń atomowa jest często pod ich nadzorem, to co dopiero takie coś jak DNA.
  Ta Betelegeza to chyba nie na darmo okazała się być bliżej niż sądzono.
  Już lecą?

  Genetycznie i antykowidowo pozdrawiam.
 • @Jasiek 05:58:01
  Jeśli ci, którzy zmajstrowali nasze DNA maja choćby pół cech tego pustynnego demona, z którym Deal przybili jego ziemscy plenipotenci, to może się okazać, że to oni podjęli decyzję o likwidacji kompletnie nieudanego produktu zwanego Goim.
  A że to produkt nieudany, to hutzpa covidowa chyba dobitnie to wykazała? I to nie "rasa panów" zostanie zutylizowana, tylko ludzkopodobne bydło, co właśnie się dzieje, prawda? Panie Jaśku?
 • @Kmieć 09:20:27
  W pierwszej kolejności za kmieciów się wezmą.
 • NASZ ORĘŻ TO WIEDZA I PRAWDA
  z wywiadu:
  "Trzeba wyraźnie powiedzieć, że pandemia to ściema. Obostrzenia dotyczące maseczek, dystansu społecznego i kwarantanny są przeciwzdrowotne. Nie ma żadnego uzasadnienia na sianie paniki i stosowanie terroru biomedycznego w odniesieniu do obecności wirusa przeziębieniowego, którego 80% z nas przechodzi bezobjawowo. Szczepionki są niepotrzebne. Wirusy są wszędzie, od zawsze. Jedyną skuteczną obroną jest budowanie własnej odporności. Szczepienia to droga donikąd. Wirusów jest wiele."

  W tej nierównej walce, szalę zwycięstwa może przechylić tylko wiedza i prawda jak najszerzej rozpowszechniona. Garstka psychopatów, (którym uwidziało się, że Ziemia jest ich własnością, a człowiek największym szkodnikiem) gdyby nie tępe zmanipulowane/przekupione stado ludzkości nic by nie znaczyła. Moim marzeniem jest, aby wszyscy Polacy o północy w sylwestra wyszli przed swoje domy pokazując gdzie mają totalitarnych zamordystów z Wiejskiej.

  Wszyscy musimy propagować strony jak stolikwolnosci.pl
  Kropla drąży skałę, a w pewnym momencie kuli śnieżnej ludzkiego przebudzenia nie uda się zatrzymać; czego sobie i Wam życzę.
 • @wk..ny 13:59:41
  https://youtu.be/2KmaNbRlMXk
  Być może to druga nitka drogi prowadząca do obalenia złego.
  Jeśli chodzi o twoje marzenia- kiepsko to widzę. Coraz więcej ludzi coś kapuje, ale odwagi im nie przybywa.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031