Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
98 postów 3794 komentarze

Spartakus

wk..ny - "TRUST NO ONE", TYLKO WARIACI SĄ COŚ WARCI DIVI LESCHI GENUS AMO

Maseczka – symbol zniewolenia.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pierdolę, nie noszę! Jestem WOLNYM człowiekiem! ZDEJMIJ KAGANIEC LUDU SKUNDLONY!!!

 

 

 

 

Do tej pory posiadałem maseczkę taką jak w artykule wcześniejszym:

spartakus.neon24.pl/post/158110,jestem-smiertelnie-zdrowy

Dumnie nosiłem ją na czole, na czapce. Wykożystywana w ostateczności; jak przed ochroniarzem na wejściu do marketu budowlanego. Niestety uległa zniszczeniu,a może stety!

Ludzie, nie widzicie, że maska na ryju jest symbolem waszego niewolnictwa, TAK!! TAK!! To już nie feudalizm ,a jawne niewolonictwo. Stajemy się powoli numerem zażadzanym przez usraelskie korporacje. Chichot historii, IBM dostarczał sprzęt do katologizowania więźniów w obozach niemieckich. Debile u władzy raz mówią tak, raz inaczej, a do tego widzimisię dostosowywują prawo dla posłusznego bydła (vide przyłbice) które posłusznie implementuje wszelkie nonsensy. Zapewne gdyby w telewizorze powiedziano, najlepiej ktoś z tytułem proesora, że 90% wirusa unosi się na wysokońci 1.5m i chodzenie na czworaka zmniejsza ryzyko zakżenia 18,5 krotnie to połowa covidian zapierdalałą by na czworakach. Nonsens tej plandemii został, miałem nadzieję, po roku obnażony. Ludzie inaczej do tego podchodzą. Już się tak nie boją. Maseczki noszą gdzie muszą, tzn w sklepach, a ponoć trzeba wszędzie, hehe.. ludzie mają to w dupie. To jest ten moment. Zdjąć namordniki i domagać się rozliczenia rządzących za ludobujstwo większe niż Katyń.

W komentażu do jakiegoś covidianina dzisiaj napisałem:
Wirus grypy wywołuje grypę. Powikłaniem pogrypowym może być zapalenie płuc.
Zawsze tak było, jest i będzie, a że w XXI w. plandemiczna nowomowa mówi tak: 
wirus=SARS-CovV-2 (pisownia z Wiki) 
grypa=COVID-19
zapalenie płuc=SARS
Nic nie zmienia dla inteligentnej osoby. Jarek Spirytus napisał dobrą notkę o szarańczy.
Miałeś grypę z powikłaniami, a żona bez powikłań. Zawsze ludzie chorowali, teraz zaczęto tym straszyć. Ja także jestem ozdrowieńcem. W zeszłym roku w marcu z bliskimi przechorowaliśmy grypę przez tydzień w sumie, z tego ja z żoną po 3 różne dni rozłożeni totalnie. Wiem, że CowID nie został wyizolowany, ale jestem pewien, że to właśnie go miałem, zwłaszcza że jest un tak zabójczy, że wyeliminował wszystkie choroby układu oddechowego z grypą sezonową na czele.

Dodajmy nieżetelność testów, o której mówił sam twórca jak i teraz WHO. Statystyka i wiele przykładów z otoczenia gdzie fałszowano statystyki wpisując covida wszystkim, pokazują jasno, że to ściema, tyle że na skalę globalną.. I o to na oczach niedowiarków wyłania się NWO, nowy wspaniały system globalny dla planety Ziemia. Wspaniały dla garstki właścicieli, dla przydatnych niewola cyfrowa, a nieprzydatni do utylizacji aby dać oddach planiecie Zienia. Stąd ta cała ekologia. To nie dbanie o wspólne dobro, a dbanie o ich Ziemię, oni chcą depopulacji dla dobra planety i aby mniejszymi masami efektywniej zarządzać.
Kim są "oni"? Mateuszek kłamczuszek mówił o nich "ŁiDePipyl".
Tu jest dobry moment, aby wkleić zalążek notki, którą miałem opublikować 11 listopada z okazji "wolności i niepodległości".


"ŁiDePipyl" ukradli plantetę Ziemia Ludzkości.
Chcąc zrozumieć Świat, należy zacząć od uświadomienia tego sobie.


Pinokio został nagrany podczas snucia planów wzrostu gospodarczego opartego na niewolniczej pracy za miskę ryżu. Podczas tych wynurzeń aktorzyna powiedział, że Polska należy do
"ŁiDePipyl". Dodajmy do tego, że nasz kraj jest zarejestrowany w USA na giełdzie papierów wartościowych jako spółka "Poland Republic of". Polska jak wiele krajów emituje obligacje i zadłuża się, w obecnej mediopandemii robią to na potęgę. Jeżeli jest dłużnik to musi być wierzyciel.
Tak jak dłużnik hipoteczny nie jest właścicielem zadłuzonego mieszkania, tak Polacy nie są właścicielami Polski, a w zasadzie tego co po niej pozostało; lasy, woda, złoża i kilka dużych przedsiębiorstw państwowych. Na licytacji komorniczej zbankrutowanego dłużnika, pójdzie to wszystko na spłatę długów za ułamek wartości. Taki LOT zapewne za mniej niż kosztowały Dreamlinery. Miasta i gminy rzuciły się na inwestycje gdzie 40% z UE i 60% kredyt, wierzyciel przejmie i to, bo obecna sytuacja wykańcza budrzety lokalne. Polska nie należy do Polaków, a do "ŁiDePipyl". Kto kryje się za tym mitycznym określeniem? Znamienne, że w 89r. słowa Wałęsy "My Naród" zostały przetłumaczone na "ŁiDePipyl" i spotkały się z owacją na stojąco. Tajne stowarzyszenia istnieją od zarania dziejów. Moim zdaniem wszystkie zaczęły się globalizować od końca XVIIIw. pod egidą Iluminati. Następnie po plotce o wygranej Napoleona pod Waterloo "CzerownaTarcza"sprywatyzował Wielką Brytanię i stał się pierwszym kapitalistą nie z królewskiego rodu, który zebrał tak ogromny majątek. Przez dwa wieki spisków, wojen, morderstw, kłamstw, przekupstw; prywatne osoby stały się bogatsze od państw. Wprowadzono pieniądz fiducjarny co pozwoliło kreować dług z niczego, i pobierać od niego realne odsetki. Kilkaset rodów pomnażało swe majątki, aby stać się właścicielami większości Świata. Wielki obecny kryzys pandemiczny pozwoli im sprywatyzować to co pozostało, za długi, które wszystkie państwa obecnie pomnażają.

"ŁiDePipyl"posiadając większość majątku Świata, roszczą sobie prawo własności planety Ziemia na wyłączność.

Mając powyższe na uwadze zastanawiam się jak można w dniu dzisiejszym świętować Wolność i Niepodległość???

Nie opublikowałem tego, bo straciłem wiarę na pobudkę ludzkości. Kradną ludzkości planetę Ziemia, a ludzkość posłusznie jak niewolicy w namordnikach w kolejce po szczepionki numer obozowy.. zrobili nam obóz koncentracyjny, ponoć w Nowej Zelandii już to działa doskonale :( Po ściemie ze świńską grypą szczepieni dostali odszkodowania w Szwecji za powikłania, ale nie słyszałem aby którykolwiek urzędas odpowiedział za cokolwiek. Od gminy po Brukselę urzędniczydują na ludziach i do tego kombinują jakby jeszcze utrudnić niewolnikom życie :(

NIE, NIE, NIE NOSZĘ namordnika, jestem WOLNYM CZŁOWIEKIEM!!!

CZAS ZERWAĆ KAJDANY-NAMORDNIK I PRZYPOMNIEĆ SOBIE KIM SIĘ JEST!!!!!

ZARAZ JAKIŚ URZĘDAS POWIE, ŻE NIE JESTEM CZŁOWIEKIEM, A ZAGROŻENIEM EPIDEMIOLOGICZNYM!

 

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  "Ludzie, nie widzicie, że maska na ryju jest symbolem waszego niewolnictwa, TAK!! TAK!! To już nie feudalizm ,a jawne niewolnictwo". -

  --- Nie widzą i to jest nie tylko bolesne, ale po prostu przerażające.

  *****
 • @
  "ŁiDePipyl" są twórcami https://en.wikipedia.org/wiki/Georgia_Guidestones
  gdzie jasno pokazują cel: 500mln ludzi. Są depopulatorami, eugenikami.
  Ci sami ludzie są właścicielami m.in big pharmy. Mają praktycznie wszystkie pieniądze świata, szczepionki to nie biznes, a służą wyższym celom tych samozwańczych władców. Ludzie w namordnikach dają ciche przyzwolenie na NWO. To dzieje się na naszych oczach.. To jest tak monstrualny przekręt, że ludzie nie potrafią uwierzyć :(

  Jakoś odbiło się bez echa, jak kilka miesięcy temu hakerzy włamali się na serwery brukselskich urzędników i wykradli maile z korespondencją z Pfizerem na temat warunków umowy. Najciekawsza informacja jaka dla mnie z tamtego wynikła to informacja, która powinna być skandalem na skalę Świata. Mianowicie; firma Pfizer proponowała kilka produktów o różnych składach mylnie nazywanych szczepionkami. KILKA PRODUKTÓW O RÓŻNYCH SKŁADACH: a nam wmawia się, że szczepionki różnią się tylko w zależności od producenta, a nie w jego obrębie.
 • @Autor
  Namordnik pełni dokładnie tę funkcję, jaką pełniła gwiazda Dawida naszywana na ubraniach przez żydów w czasie wojny.

  A może jest to jakiś za to rewanż? Przecież im dalej od wojny, tym ofiar holokaustu jest coraz więcej, zwłaszcza patrząc na to pod kątem oczekiwanych za to odszkodowań, więc problem nabiera tempa, a nie umiera śmiercią naturalną, prawda?
 • 5*
  Wszystkiemu jest winna matka, tfu! maska.
  chyba nadchodzi czas na buncik.
  Pozdrawiam Pana.
 • @rumpelsiltskin 23:58:30
  ------------------
  "Namordnik pełni dokładnie tę funkcję, jaką pełniła gwiazda Dawida naszywana na ubraniach przez żydów w czasie wojny."
  ------------------
  Tak - ale pełni on jeszcze coś więcej - otóż czyni ów namordnik ludzi w oczach dzieci diabła - bezanonimowym bydłem bez wyrazu.
  Wniosek?
  Człowiiek stworzony przez Boga to już nawet nie bydle w ludzkiej skórze tylko - kawałej zaplutej szmaty. Kawałej zaplutej, śmierdącej szmaty!
  To jest właściwy sens namordnika. Taką szmatę należy po prostu niezwłocznie - wrzucić na ruszt - aby oczyścic klimat.
  To nie są żarty!
 • x
  słuchaj, a nie dałoby się tego wszystkiego skrócić do jednego słowa: WYPAD!

  ?


  Dałoby się i jesteś tego świadom.
 • https://youtu.be/R_Tuyr2vW_g
  https://www.youtube.com/watch?v=R_Tuyr2vW_g
 • @ Autor - 5*
  DK
 • @wk..ny 22:39:39
  Dałam 5* mimo byków ortograficznych. I powiedz Pan, gdzie tak piękny namordnik można kupić?
 • @viridiana 23:22:40..."gdzie tak piękny namordnik można kupić?"...
  pisząc o szmacie w sposób widoczny j/w, przyznajecie, że macie mordy.
  Ciekawe...
 • @viridiana 23:22:40
  Przedkładam treść nad formę, ale przepraszam za wrodzoną nieleczoną dysgrafię oraz pośpiech. Złośliwe oprogramowanie wciąż psuje mi autokorektę, a i przy publikowaniu nie działa :(
  Co do maski, to w okresie haloweenowyn zakupiona w markecie Dino
 • @demonkracja 08:38:26
  Nakaz noszenia namordników oprócz upodlenia ludzi ma inne cele. Przede wszystkim aby ludzie nie zapomnieli o plandemii!!! Gdyby nie namordniki i ścierwomedia, to nawet nie wiedziałbym, że jakiś "stan epidemiczny" panuje. Co ciekawe, zacząłem szukać podstawy prawnej dla "stan epidemiczny" i nie bardzo znalazłem.
  Dodatkowym plusem nakazu noszenia maseczek jest zagrzybienie przewodu oddechowego i zejście delikwenta na CowID oczywiście. Zabójczy wirus, który nie został wyizolowany, a już jego mutacje znają, wyeliminował wszystkie choroby układu oddechowego. Co ciekawe, szczepionka ma chronić nawet przed przyszłymi wirusami, a to zasługuje na Nobla.
 • @JimA 09:02:33
  Jestem świadom tego, masz rację, ale WYPAD musi zrobić więcej osób.
  Gdybym niczym terrorysta Piłsudski zrobiłbym przewrót i wysadził sejm z cywilami, to po latach w zależności od obowiązującej narracji byłbym zbawcą lub wyklętym..a debile na forach internetowych nadal by to roztrząsali, eunuchy sprawcze, którzy boją się nawet bez namordnika w sklepie chodzić :(
 • @ABX 08:32:13
  Namordnik niczym kaganiec dla psa. Nie nadaje się do zastosowania przez człowieka. Człowiek nie ma mordy i człowiek nie nosi namordnika. Mordę mają covidianie, ale to jest inny podgatunek, takie "homononsapiens" czy jakoś tak; człowiek niemyślący. Przez setki lat kłamstw religijnych, historycznych, politycznych; człowiek ewoluuje w bezmyślną biomaszynę w namordniku. Wmówiono lądowanie na księżycu, wmówiono Smoleńsk, wmówiono WTC i jak tak spojrzeć to wszystko w koło to jakaś fikcja z zamachami terrorystycznymi i strzelaninami na czele. Ludzie w natłoku życia czerpią ukradkiem wiedzę z mediów plus widok innych w maskach czasem starczy aby kolejny covidianin wykiełkował.. ja mam kilku takich w rodzinie, na szczęście od strony żony :))
 • @wk..ny 23:05:43
  Gdyby okazało się, że to jakiś kosmiczny Truman Show, kosmos to hologram, a nasza Ziemia niczym moja hodowla krewetek; to by wiele tłumaczyło..
 • @a.b.c. 02:58:31
  Tak zachwalasz tego księdza, że znajdę chwilę aby obejrzeć.
  Pomimo, że jestem agnostykiem a awersją do instytucjo kościoła, to w obecnej sytuacji stoję murem po stronie katolików i ich kościoła jako wspólnoty, a nie instytucji. Mam swoje zdanie na temat religii abrahamowych, ale nie zmienia to faktu, że ludzie jako wspólnota kościoła w swej masie stoją po stronie dobra, samozwańczy władcy Świata stoją po stronie zła. Ja bez wahania wiem, po której stronie jestem w tym konflikcie i bliżej mi do mohera niż do satanisty.
  Więcej osób jest niezbędne do osiągnięcia masy krytycznej. Moja obecność w internecie prawie od 20 lat jest kamyczkiem pod fundament przemian, niestety idzie to opornie :( Jednakże żyję nadzieją, że moja i innych praca u podstaw nad wyrwaniem ludzi z medialnego letargu daje rezultaty i narazie mała kula śnieżna toczy się, ale z dnia na dzień staje się większa i większa i przebudzenie jednostek widać powoli, bardzo powoli, ale ten trend przebudzania jest nie do zatrzymania.Będą musieli nas zabić. Zabić mnie, czy Ciebie to nie problem, ale tysiące świadomych ludzi nie zabiją. Niestety większość optuje zasadzie wypowiedzianej przez Karakana "I żadne płacze i żadne krzyki nie przekonają nas, że białe jest białe a czarne jest czarne. " Podług tej zasady funkcjonuje ta cała plandemia!
  Fakty i statystyki przeczą jakiejkolwiek pandemii. Starzy i schorowani osłowie wychodzą z "choroby" obronną ręką.

  W Polsce mamy ponad 500 posłów i senatorów. Uwierzyłbym w pandemię epidemię zabójczego wirusa gdyby śmiertelność dotykała 10% obywateli polski czyli 5 posłosenatorów musiało by umrzeć w zeszłym roku, a wiemy, że dziwnym trafem żyją i mają się dobrze wszyscy.
 • @wk..ny 08:47:40
  50 musiało by wyparować - 10% a to już byłby ładny wynik
 • @wk..ny
  To jeszcze nie wszystko. Już co niektórzy z big farmy popiskują na razie cichutko, że człek zaszczepiony jest nieco zmodyfikowany genetycznie. Znaczy modyfikacja jest opatentowana... można w takim razie wykluczyć jakieś niemiłe skutki prawne z tego tytułu?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031