Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
98 postów 3794 komentarze

Spartakus

wk..ny - "TRUST NO ONE", TYLKO WARIACI SĄ COŚ WARCI DIVI LESCHI GENUS AMO

Wielkanoc 2021 – ŚWIĄT NIE BĘDZIE?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

JEZUS JEST PRAWDĄ. JEZUS ZMARTWYCHWSTAŁ. PRAWDA ZMARTWYCHWSTAŁA?

 Pomimo, że jestem agnostykiem negującym żydowską interpretację Boga, jestem Polakiem, chrześcijaninem (wychowany w rodzinie katolickiej i nie dokonałem apostazji) widzę polakokatolicyzm podobnie do Romana Dmowskiego:

„Katolicyzm nie jest dodatkiem do polskości, zabarwieniem jej na pewien sposób, ale tkwi w jej istocie, w znacznej mierze stanowi jej istotę. Usiłowanie oddzielenia u nas katolicyzmu od polskości, oderwania narodu od religii i od Kościoła, jest niszczeniem samej istoty narodu.”

 Tysiąc lat kształtowania polakokatolika nie jest czymś co można zmienić w ciągu mojego życia, więc nie zaprzątam sobie tym głowy i muszę się z tym pogodzić.
Zbliżają się najważniejsze święta chrześcijańskie. Zmartwychwstanie Pańskie. Kolejne polskie święta, które chcą rządzący zniszczyć. Polakokatolik zazwyczaj bezrefleksyjnie uczestniczy w ceremoniach gdzie tresowany na rozkaz siada, wstaje i klęczy. Ja mając dystans do religii, próbuję zauważyć to co nas łączy, a nie dzieli. Jezus jest personifikacją prawdy, miłości, dobra. Wyznaję te same zasady, więc Jezus jako PRAWDA łączy mnie z katolikami – tyle że oni tego nie widzą :(

 Kilka biblijnych cytatów, aby nie być gołosłownym:
„Ja jestem drogą i prawdą, i życiem” (J 14, 6)
„... prawda was wyzwoli” (J 8, 32)
„Ja się na to narodziłem i na to przyszedłem na świat, aby dać świadectwo prawdzie” (J 18, 37)

 W obecnej sytuacji na Świecie gdzie kłamstwo kłamstwo kłamstwem pogania, naszą jedyną bronią jest PRAWDA!
Jak ktoś już musi religijnie personifikować, to nasza jedyna obrona w JEZUSIE.
Widzę tutaj różnicę pomiędzy mną a polakokatolikami.
Ja uważam, że PRAWDA jest naszym orężem i to my musimy walczyć. Polakokatolicy uważają, że oddając się modłom zostaną uratowani przez ponowne przyjście na Świat ich Chrystusa. Postawa aktywna kontra bierna.
„K: Oto wielka tajemnica wiary. W: Głosimy śmierć Twoją, Panie Jezu, wyznajemy Twoje zmartwychwstanie, i oczekujemy Twego przyjścia w chwale.”
Cała ta wielka tajemnica wiary to nic innego jak programowanie biernej postawy, bo Jezusek przyjdzie i pokona zło. Przy takim założeniu apokaliptyczne zniewolenie, właśnie wdrażane na Świecie, nie spotka oporu polakokatolików.

Ja widzę to tak: Prawdę zabito, prawda musi zmartwychwstać aby zwyciężyć.

 
Żadne Deus ex machina tutaj nie zadziała, to MY musimy walczyć z medialnym kłamstwem propagując prawdę.

KOMENTARZE

 • @
  Polakokatolik w obecnej formie był formowany przez 1000lat.
  Covidianie to wynik ewolucji medialnej ostatniego roku.
  Zmiany w umysłach tych pierwszych są już genetycznie uwarunkowane, natomiast dla covidian jest światło nadziei na wyleczenie.
  W.Ch. powiedział: "Czasami ludziom zdarza się potknąć o prawdę, ale większość prostuje się i idzie dalej, jakby nic się nie stało"
  Wniosek z tego taki: propagować prawdę należy wszędzie, tak aby po wyłączeniu telewizora prawda atakowała odłączonego od medialnego przekazu. Tak, aby jak potknie się i padnie, to aby twarzą wyrżnął w PRAWDĘ na chodniku i zanim wstał, zmądrzał :)
 • @wk..ny 11:05:47
  Szanowny @wk..ny

  Z obrazu sytuacji obłędu covidowego w ciągu minionego roku wyziera smutna(?) konkluzja, że 1000 lat katolickiej indoktrynacji miało słabszy, wręcz mizerny, wpływ na Polako-katolików, niż 30 lat konsumpcyjnej demokracji demokratycznej i roczna zintensyfikowana propaganda mendialna na temat Plandemii mitycznego covida.
  1000 lat - wg oficjalnej historii - tejże indoktrynacji o "dobrym żydzie" rozpłynęło się niczym mgła na wietrze; pozostało tylko wspomnienie...

  Święta? a kij tam święta - ważne, żeby galerie handełowe były czynne... i żeby prąd był w sześćdziesięciocalowym ołtarzu wiszącym na ścianie w pokoju, aby Polak katolik mógł uczestniczyć w pełnym re-ligijnej bojaźni, nieustającym, misterium Sekty Covida.
 • @Kmieć 11:59:08
  Ja jednak upatruję jedyną szansę w tym, że polakokatolicy obudzą się, że są okłamywani w sprawie cowida, a kłamstwo jest przeciwieństwem prawdy, czyli ich Jezuska!!!!
  Większość Polaków to polakokatolicy i większość Polaków chodzi w namordnikach. Można założyć, że te grupy w znacznej mierze są tożsame w społeczeństwie.
  Społeczeństwo dzielę na MY WY ONI
  Wojna toczy się między MY i ONI, a WY to cała ta masa nazywana bydłem.
  Naszym problem jest to bydło, bo nieste większość stada ludzkiego nadaje pęd zmian, a kierunek ustalany jest za pomocą mediów. Gdyby wyłączyć telewizję w Polsce to by plandemia zniknęła. Trzeba by kilka satelit telewizyjnych strącić, może to prostsze niż uświadamianie ludzi???
 • @
  Tak sobie przeglądając dane statystyczne dot. CowID-a dochodzę do coraz ciekawszych odkryć.
  1. W Polsce jest ponad 200.000 pielęgniarek i ponad 20.000 hospitalizowanych z powodu CowID.
  2. Większość testowanych to te same osoby! Znajomy był w szpitalu i był 3 razy testowany i 3 razy pozytywnie. Jestem pewien, że w statystykach widnieje jako 3x zakażony, co zapewne jest robione globalnie powszechnie.
  Chodzą słuchy, że zarządza się testowanie odgórnie w DPS-ach, aby mieć wzrosty.
  3. Nigdzie nie mogę znaleźć metodologii do jakiejkolwiek danej statystycznej co potwierdza, że są one "z kapelusza" co udowodniłem w poprzedniej notce odnośnie korelacji w czasie wyników i testów.

  KŁAMSTWO JEST TAK ORDYNARNE, że wystarczy tylko chcieć je dostrzec.. tylko chcieć.. tylko tyle :(
 • @a.b.c. 12:39:07
  Ty mnie niestety nie zaskoczyłaś.. jak większość potrzebujesz pasterza, a to kłóci się z ideą wolności.
  Żyjesz w oparach narzuconej żydowskiej narracji na temat Boga, którą ja odrzucam. Monoteizm jest zbrodnią na historii ludzkości, ale nie o tym dzisiaj ;)
 • Na początek
  Wystarczyło by, aby polakokatolicy przestali ,,nadstawiać drugi policzek,, a nawet pierwszy policzek, tylko od razu z bani wyświecić.
  Inna sprawa, że Kościół w Polsce abdykował jużw zeszłym roku, choć nawet za komuny nie dochodziło do sytuacji w której zamykano by kościoły.
  A tu zrobiono to na rozkaz Bankstera......
 • @zbig71 13:35:08
  Rotszyld strzelił jajka, święconki nie będzie :-)
 • @wk..ny 12:49:37
  // upatruję jedyną szansę w tym, że polakokatolicy obudzą się, że są okłamywani w sprawie cowida, a kłamstwo jest przeciwieństwem prawdy, czyli ich Jezuska!!!!//

  Żartuje Pan?

  Mam w bezpośrednim sąsiedztwie dwie rodziny ultakatolików i pozostała reszta też bardzo nie odbiega...

  W ubiegłym tygodniu, gdy było trochę cieplej, widziałem jak jeden z tych ultrasów po swoim własnym podwórku kręcił się w masoneczce przy jakichś wczesno wiosennych pracach.

  Od około pół roku gdy mnie z daleka widzą, to odwracają się, żeby nie musieć odpowiadać na dzień dobry. Mój światopogląd znają od bardzo dawna i wcześniej nie przeszkadzał im on w rzadkich rozmowach i przywitaniach. No, ale przecież widzą mnie, że nie chodzę, jeżdżę, robię zakupów w masoneczce, bo nie noszę kagańca wcale, więc pewnie to oni mają mnie za szurniętego "nieodpowiedzialnego" foliarza.

  Oni wirtualnego wirusa z telewizora bojają bardziej niż swojego boga.
  Więc brak świąt odprawianych w "betlejemce" nie będzie im przeszkadzał. Jeszcze sobie to wytłumaczą katolicką "odpowiedzialnością" wobec bliźnich, i pozostanie na Wielkanoc w domach policzą sobie za "dobry uczynek"...

  A wcale bym się nie zdziwił, jeśli kiedyś okażą mi "miłość bliźniego" związaną z wiarą w wirusa, taką w wersji inkwizycyjnej...
  Strach się bać...
 • @Kmieć 14:12:18
  Także widuję w koło covidian, ale jak to mawiają, nadzieja umiera ostatnia, więc trwam przy niej, bo poddać się nie zamierzam.
  Zauważ, że moja notka na Neonie z 20.03.2020 była jedną z pierwszych kwestionujących pandemię, pamiętam jak dziś, że rok temu to było wołanie na pustyni, a jak dodało się do tego pisanie o NWO, Agenda2030, Nowy Ład było to jak zawsze abstrakcją teorii spiskowych knutych przez pryszczatych małolatów w domkach na drzewie.
  Po roku już na samym Neonie widać przebudzenie. Ci, którzy wyśmiewali rok temu teorie spiskowe teraz widzą, że teoria okazała się praktyką, a spisek istnieje od stuleci. Widać progres, moje 10 letnie pisanie na Neonie nie obudziło tak ludzi jak bezsensowne lockdowny.
  Ja w firmie, w której pracuję, wprowadziłem strefę wolną od Covida. Życie toczy się jak dawniej. Kurierzy przyjeżdżający do nas mówią, że u nas jest oaza wolności, bo gdzie indziej to do kuriera nawet nie podejdą bliżej niż na 10m w maseczce obowiązkowo. Codziennie mam kontakt z wieloma klientami. Większość bez maseczek. Czasem wystraszeni z namordnikiem na twarzy widząc mnie normalnego jak by telewizor wyłączony i człowiek człowieka od razu nie zaraża na śmierć, ściągają sami ten namordnik z wielką ulgą i już odwąznie wyrażają swój pogląd na obecną plandemię. Czasem zabłąka się jakiś covidianin twardo z dumą noszący swój namordnik z najnowszej generacji filtrem kupiony przez żonę pod choinkę. Wtedy taką osobę proszę o opuszczenie firmy, bo chorych nie obsługujemy. Na to on na to, że on jest zdrowy przecież!! Wtedy tłumaczę mu, że zdrowy nie musi nosić maseczki, a nosząc szkodzi sam sobie, po chwili konsternacji co drugi zdejmuje namordnik :)
  Ostatnio jeden klient przyszedł i w drzwiach chwali się, że zaszczepił się i to tą lepszą szczepionką bo Pfitzera. Musiałem pana uprzejmie wyprosić, bo nie życzę sobie ofiar eksperymentów biotechnologicznych na terenie firmy, bo nie wiem co mu wstrzyknięto i nie wiem co może roznosić.
  Mina jego była bezcenna. U mnie Covidianie są piętnowani, a normali ludzie mają chwilę normalności :) Wbrew pozorom, tych normalnych jest coraz więcej i w tym upatruję szansę zwycięstwa.
 • @ Autor
  „Katolicyzm nie jest dodatkiem do polskości,(...) w znacznej mierze stanowi jej istotę. Usiłowanie oddzielenia u nas katolicyzmu od polskości, (...) jest niszczeniem samej istoty narodu.”
  ________________

  Proszę pamiętać, iż Dmowski był wytrawnym politykiem i nie mógł sobie pozwolić na wzrost wrogości Kościoła względem polskiego nacjonalizmu, gdy ten zaczynał dopiero raczkować.

  Polecam wywiad z R.Dmowskim jaki udzielił rosyjskiej prasie w 1907r.

  fragment:
  – A wasz klerykalizm? Przecież Polak nosił na sobie silne piętno wpływów kościelnych.

  – Co znaczy wpływów? Jesteśmy przeciwnikami zależności polityki od Kościoła i uważamy, że w programach politycznych niema miejsca na kwestye religijne. Nie do nas, działaczów partyjnych, należy pytać się każdego, jakie są jego przekonania religijne. Ale jeżeli stronnictwo opiera się o głęboko wierzący lud, nie może ono nie zwracać się z szacunkiem do jego wiary, nie patrząc na to, że wśród kierowników mogą się znaleźć ludzie niezupełnie wierzący. W Polsce Kościół długo podlegał prześladowaniom, jako część składowa życia narodowego. Czyż może polityka narodowa nie bronić go, jako instytucyi narodowej? To właśnie jest zawarte w naszym programie. Niech duchowieństwo pracuje razem z nami, ale jako równi nam, jako obywatele. Nie przyznajemy mu roli przodującej. Przeprowadzamy wyraźną granicę między życiem politycznem i kościelnem; duchowieństwu pozostawiamy kierownictwo tylko w tem ostatniem. Stąd znaczna część duchowieństwa, zwłaszcza wyższego, jest przeciwna. W ostatnich czasach zaznacza się to dość wyraźnie.

  więcej tu: https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/136150,2-stycznia-1939r-zmarl-roman-dmowski
 • @wk..ny 13:20:08
  "Tak sobie przeglądając dane statystyczne dot. CowID-a dochodzę do coraz ciekawszych odkryć". -

  --- Interesujące są te spostrzeżenia. I zgodne z prawdą.

  *****
 • @wk..ny 15:03:46
  Tańce żydków w Leżajsku nad cadykiem się odbyły, odbyły, bez problemu, teraz czas na Chanukę. Tylko katolicy są szykanowani, nie dziw się. Pzdr! i 5!
 • @Kmieć 14:12:18
  "... gdy było trochę cieplej, widziałem jak jeden z tych ultrasów po swoim własnym podwórku kręcił się w masoneczce przy jakichś wczesno wiosennych pracach". -

  --- Stosunek do covida jest - według moich spostrzeżeń - niezależny od światopoglądu czy barw politycznych. To tak ogólnie. Jeśli chodzi o partie polityczne, to bardziej czy też tylko antycovidove są ugrupowania patriotyczne /nacjonalistyczne, np. AfD w Niemczech (bardzo konsekwentnie, przynajmniej do ostatnich wyborów w dwóch landach) czy Konfederacja w Polsce.
 • @Rzeczpospolita 15:28:24
  Dmowski był wytrawnym politykiem i do polikatolicyzmu panującego w społeczeństwie podszedł pragmatycznie.Nie zmieniać ich, a szukać u nich poparcia. Instytucja kościoła, a Kościół jako wspólnota to dwie różne rzeczy. Mi chodzi o przebudzenie ludzi, wspólnoty Kościoła, a nie o hierarchię kościoła co to z pompą otwiera miejskie szalety.
  Pan Dmowskiego podziwia, lecz on w polikatolikach widział przyjaciół, a Pan wrogów. Z takim podejściem nic w Polsce z Polakami dla Polaków nie zrobi Pan - ku przemyśleniu.
 • @Kmieć 14:12:18
  Ja także nigdy namordnika nie założyłem i nie założę, także w sklepach, 2 razy jakieś 2 z namordnikami zaczęły pyskować, powiedziałem won ode mnie etc.. a personel sklepu /Dino/w śmiech był bez masek.
 • @kula Lis 69 15:52:15
  Ja maskę muszę włożyć tylko i jedynie wchodząc do marketu budowlanego, ale tylko na wejściu, bo ochroniarz ma rozkaz nie wpuszczać, ale już po markecie nie biega. Traktuję to jako akcję dywersyjną w celu obalenia systemu i zamaskowana twarz przy ochroniarzu jest jak najbardziej wskazana :)
 • @zygmuntbialas 15:41:25
  Jak się zbiorę w sobie, a tak od tygodnia nie mogę ;) to pojadę na koczowisko cygańskie w Poznaniu, gdzie widziałem w mediach wjazd służb państwowych z policją WOT na czele, a kosmonauci z sanepidu mieli przymusowo testować całą populację. Strasznie jestem ciekaw jak to się skończyło, bo w mediach o tym ani słowa. Pewnie weszli z przytupem do pustego koczowiska :))
 • @wk..ny 15:51:07
  "Pan Dmowskiego podziwia, lecz on w polikatolikach widział przyjaciół, a Pan wrogów."

  Nie wiem, jak Pan wyprowadził wniosek, że jestem idiotą - bo on do tego się sprowadza.

  Otóż, chodzi o odbudowę w Polakach narodowej, polskiej, słowiańskiej, świadomości.
  I nie ja jestem wrogiem Polaka katolika - Polakatolika -, ale to Polak katolik jest nieświadomym wrogiem samego siebie jako Polaka i jako Słowianina. Polak katolik nigdy nie będzie zdolny do efektywnej politycznej pracy na rzecz własnego narodu i państwa.
  Chodzi nie tylko o odrzucenie antypolskiej, politycznej, instytucji Kościoła, ale o odrzucenie żydowskiej religii katolicyzmu, która jest destrukcyjna dla polskiej, słowiańskiej, mentalności. Jeśli to się kiedyś uda, to dopiero wtedy pojawią się szanse na odzyskanie suwerenności, na polskie w Polsce rządy.
  Polak katolik musi najpierw przestać być wrogiem dla samego siebie jako Polaka i Słowianina.
 • autor
  Cieszy pewna refleksja u Pana, ale...

  U Dmowskiego występuje brak rozróżnienia chrześcijaństwa i katolicyzmu.
  Nie winię go za to, gdyż obecnie dalej to występuje - choćby brak takiego rozróżniania u Kosiura.

  Chcę zwrócić uwagę, że istotne odejście od chrześcijaństwa nastąpiło na Soborze Trydenckim; od tego momentu KK zaczął intensywnie judaizować się. Dla wielu to czas ekspansji KK, ale patrząc przez pryzmat nauki Chrystusa - jest to jej zaprzeczenie.
  Owszem, formalnie dalej opiera się nauki KK na miłości bliźniego, ale pod warunkiem posłuszeństwa klerowi.

  Natomiast polskim celem nie jest zwalczanie KK, a odbudowanie polskości. Obecna forma świąt Wielkiej Nocy - nie odpowiada mi, gdyż jest kultywacją cierpienia i tragedii Jezusa, a zupełnie pomija Jego nauczanie.

  Z kolei Zmartwychwstanie jest też porównywalne z odbudową życia po "śmierci " zimowej. Stąd bliskie naszemu odczuwaniu celebracje.
 • @ Autor, All
  "Żadne Deus ex machina..."

  O! Dla mnie bardzo ciekawym zjawiskiem jest to, że wyjaśnienie tego terminu kończy się na poziomie tragedii greckiej - mało kto sięga głębiej i docieka dlaczego to właściwie sami Grecy wpadli na pomysł ukucia tego głupkowatego w swej wymowie terminu - bo jak już Deus, to po co mu ta machina?
  No a jako to się ma do wiary kowidowej? Otóż ma się w ten sposób, że jak pytam "gdzie grypa?" to słyszę odpowiedź, że zniknęła przez lokadłny i maseczki. Ale jak już pytam dlaczego lokdałny i maseczki zadziałały na wirusa grypy, a nie chcą zadziałać na wirusa-kowidusa, to w oczach widzę zaskoczenie... Bo po co wnikać głębiej...

  A co do ojczulków, to coraz więcej wskazuje na to, że tłuste nóżki wyrastają im raczej nie ze ST ale bardziej z Eufratu - w tych rejonach przekazy są jednak bardziej zbliżone do "machina" niż do "Deus"....

  Ode mnie oczywiście 5*

  Ukłony
 • @a.b.c. 12:39:07
  Czy przedsoborowi ojczulkowie choć w jednym kazaniu poruszyli temat suwerenności monetarnej w słowach tak prostych żeby większość trzódki mogła zakumać o co ka'man?
  Bo jeśli nie, to jest z nimi tak samo jak z "narodowcami" którzy niosą baner "Bóg - Honor - Ojczyzna", a jak zauważył Ś.P. Nikander tylko umacniają oni ukryty przekaz: głupi goju, masz chcieć Boga, a nie własnego pieniądza....

  Wręczam kwiatuszka:

  @--->>>>>>-------------------------------
 • @wk..ny 12:49:37
  "Ja jednak upatruję jedyną szansę w tym, że polakokatolicy obudzą się, że są okłamywani w sprawie cowida, a kłamstwo jest przeciwieństwem prawdy, czyli ich Jezuska!!!!"

  To może być zbyt trudne skojarzenie dla szerokich mas pracujących...
  Jak już ojczulkowie - pastuszkowie dali się ogłupić, to trzódka podąży za swoimi pastuszkami.

  Robię co mogę - pytam o grypę, mówię o szczepionkach, adiuwantach, wektorach, korupcji - może chociaż kilka istnień uda się ocalić.
  Mój znajomy nosił jedną maseczkę przez co najmniej... pół roku...
  Jak się dowiedziałem opier... dostał od razu. Pomimo bycia starszym o 10 lat. Nie dyskutował. Zrozumiał. Boję się jednak, że za późno :-(
 • @zbig71 13:35:08
  " choć nawet za komuny nie dochodziło do sytuacji w której zamykano by kościoły.
  A tu zrobiono to na rozkaz Bankstera......"

  Stąd już blisko do stwierdzenia, że ojczulkowie służą złotemu cielcowi.
  Nie zauważyli tylko, że złoto jest już tylko wirtualne - ot, takie religijne "amber gold".
 • @Rzeczpospolita 17:07:16
  Zgadzam się z Panem w ocenie polakokatolika. Różnica jest jednak taka, że Pan chce go zmieniać, a Dmowski przeszedł nad tym do porządku dziennego i bez rozpamiętywania różnic chciał współpracować z każdym Polakiem. Pana odczucia w tej kwestii są nieznaczące gdyż nie podważą odczucia wrogości z Pana strony u chrześcijan Neonowych. Mają Pana za wroga, nie pójdą za Panem. Krótko i na temat.
  Pan nazwał Siebie idiotą, ja bym to nazwał tak: nie jest Pan wytrawnym politykiem formatu Romana Dmowskiego :)
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:09:31
  Rozróżnianie, to dzielenie, ja chcę łączyć. Każdy wyznawca Chrystusa powinien doskonale wiedzieć, że Jeszue jest PRAWDĄ, DOBREM.
  Mamy w tej chwili bezprecedensowy koncert ordynarnych kłamstw, które my jako blogerzy demaskujemy na co dzień, a służy do zniewolenia nas, czyli ZŁU. DOBRO I PRAWDA przegrywa ze złem.

  JEZUS PRZEGRYWA!!!

  I tutaj dochodzimy do podstawowej sprawy. Jezus to MY, to MY przegrywamy. Prawda i dobro to nasz oręż, albo chcemy wziąć go do ręki, albo będziemy oczekiwać Jego przyjścia w chwale.. nie doczekamy się, bo Jezus to MY, to MY musimy działać, a nie czekać na wolę boską.


  "Natomiast polskim celem nie jest zwalczanie KK, a odbudowanie polskości." Rozumiem, że w tej kwestii kością niezgody między Panem i Kosiurem jest chrześcijaństwo. Myślę, że jak pochyli się głębiej nad tym co mu napisałem, to powinniście dogadać się dla dobra Polski, bo obu Was mimo wszystko lubię i szanuję ;)
 • @Jasiek 17:23:55
  "Deus ex machina" to starożytni kosmici, którzy byli dla ludzi bogami, żydzi wprowadzili monoteizm aby zatrzeć ślad po Elohim.
  Nie całą historię Świata udało się zniszczyć, ale całą zakłamać :(

  Co do ojczulków to mam zagwozdkę. Nowy Ład zakłada nową globalną religię, może nawet Elohim Niburu itp.?? Nie widzę tam miejsca dla kościołów, Wielka Nierządnica zostanie zniszczona.. ciągle zastanawiam się, czy da się zmienić losy Świata i zapobiec biblijnej apokalipsie, która jest tylko i aż wytycznymi dla ŁiDzePipil??
 • Wmówiono nam...
  ...że czarne jest białe. Rozumiecie?
  Nie?
  Niech wam wieszcz Komarenko zaśpiewa.

  Nawracajcie się, albowiem bliskie jest królestwo niebieskie.
 • @a.b.c. 18:03:23
  "Pieprzysz od rzeczy."

  Suwerenność monetarna nigdy nie jest od rzeczy.
  Kowid to także pośrednio skutek jej braku.
  Ale widzę, że zaczynasz niekulturalnie wierzgać, więc chyba nadepnąłem na odcisk - dobrze Ci tak ;-P
 • "Ja widzę to tak:
  Prawdę zabito, prawda musi zmartwychwstać aby zwyciężyć."
  ---------------
  ************
  Tak - prawda wzmacnia ludzi a zabija czarci pomiot - i odwrotnie.
  ************
  Jezus Chrystus - jako Syn Boga Ojca - przysłany na Ziemię głównie po to aby pokazać jak należy postępować z dziecmi diabła - to jedno.
  Drugie - to przenicowane nauki Jezusa Chrystusa pod siebi o 180 stopni przez dzieci diabła.
  Wniosek?
  Mamy wiedzieć, że Ziemię musimy dzielić z dziećmi diabła - więc mamy z tego tytułu określone obowiązki - jeżeli nadal chcemy pozostać ludźmi na chwałę Boga - a po śmierci nie mieć szlabanu na Niebo - i to wszystko. Co ponad to - od Złego pochodzi.
  Jazus Chrystus oznajmiił, że świat nie dzieli się na człowieków i bydło w ludzkiej skórze - tylko na:
  ***************
  dzieci dziabła i ludzi stworzonych przez Boga.
  ***************
 • @Lemański 18:34:34
  "Niech wam wieszcz Komarenko zaśpiewa."

  Żeby ojczulkowie mieli chociaż tyle w głowie co on, to wiara kowidowa dostałaby centralnie kopa w twarz i już nigdy nikt nie wyskoczyłby z poronionymi pomysłami jak kowid, świńska grypa czy depopulacja.

  https://www.youtube.com/watch?v=EZjqrW1EwZ4&ab_channel=IvanKomarenko

  ---------------------

  "Nawracajcie się, albowiem bliskie jest królestwo niebieskie."

  Zaszczep się, wstąpisz szybciej. Najlepiej zażyj wszystkie szczepionki i śpij w maseczce.

  Oczywiście żartuję. Nie rób tego. Ja mam szacunek do życia, więc nie chcę żebyś je stracił.

  Nawet usilnie Cię pozdrawiam :-)
 • @a.b.c. 18:48:13
  "Ty za cienki jestes, by umiec komus dowalic, niestety:). Znajdz sobie Malgosie na swoim poziomie, bo niestety pomyliles adresy."

  Najpierw przekleństwa, a potem przytyki osobiste :-)
  To twój "poziom"? Dla mnie dno.
 • @a.b.c. 19:12:33
  "Jasiek tobie placa za pajacowanie..."

  Dlaczego w ogóle poruszasz temat płacenia, hę?
  Tylko się nie wykręcaj :-)
 • @wk..ny 18:00:11
  "nie jest Pan wytrawnym politykiem formatu Romana Dmowskiego"

  Nie tylko nie jestem wytrawnym politykiem, ale w ogóle nie jestem politykiem. Usiłuję być jedynie politycznym, nacjonalistycznym, publicystą i dlatego mogę sobie pozwolić na mówienie politycznej prawdy wprost, bez kunktatorstwa - bo nie zostało nam zbyt dużo czasu na polityczne kokietowanie Polakatolika.
 • @a.b.c. 19:38:12
  "Przepraszam moj blad, ty juz taki sie urodziles."

  Zadaję Ci konkretne pytania, a Ty walisz przytyki.
  Co to ma być? Co z Tobą?

  Powtarzam: dlaczego poruszasz temat płacenia za komentarze?
 • @Rzeczpospolita 19:34:33
  a tak sobie pomyślałem, że czepi się Pan słowa "polityk", no i masz :)
  Niech Pan "polityk" skreśli i zostawi "człowiek takiego formatu".
  Tu nie chodzi o polityczne kokietowanie. Polakokatolicy są wśród nas, są ich miliony, wśród nich jest bardzo wielu dobrych Polaków patriotów tylko: babcia chodziła do kościoła, mama chodziła, to i ja chodzę. Nic z tym nie zrobimy. To w tej chwili nie jest istotne, ważna jest Polska i jej Naród, któremu grozi eksterminacja, a wręcz dokonuje się (ponad 2x więcej zgonów ponadnormatywnych w zeszłym roku nie covidovych niż ofiar w Katyniu!) oraz niewola Nowego Ładu. Tu trzebaby docierać z obnażonymi kłamstwami do szerszej publiki. Chodziło mi po głowie pożyczenie wozu transmisyjnego TVPiS, ale taniej będzie dogadać się z Rydzykiem :)

  Nie czas na podziały inne niż Suwerenny Polak i cała reszta!

  Dmowski to rozumiał, ja to rozumiem, a Pan? Pan dobrze rozumie, ale woli dzielić niż godzić.
 • @Jasiek 19:31:05
  Kobieta temperamentna, rzuca na oślep, o bycie opłacanym nie posądzam Cię, za długo Cie znam. Tak próbuję zrozumieć skąd aż takie kobiece wzburzenie na to co napisałeś na początku? i ani huhu.. potem to już poleciało i oboje zapomnieliście o co tak naprawdę chodzi, hehe.
  Bez sensu, oboje stoicie po dobrej stronie, nie twórzcie sztucznych podziałów.
 • @a.b.c. 19:12:33
  "Sluchaj Brauna i polityki monetarnej"

  Nie wystarczy tylko słuchać, wypadałoby jeszcze myśleć, no i co nieco wiedzieć.
  W kwestii polityki monetarnej Ś.P. Nikander i pan Jasiek mają świętą rację parafrazując "Bóg, Honor, Ojczyzna" - głupi goju, masz chcieć Boga, a nie własnego pieniądza...."

  „Rozszerzenie Unii Europejskiej na Wschód, a także dążenie do stabilizacji monetarnej powinny prowadzić do coraz ściślejszego wzajemnego powiązania narodów (…)”

  Jan Paweł II,
  do korpusu dyplomatycznego akredytowanego przy Stolicy Apostolskiej.
  10 I 1998

  A G.Braunie (należy do bardzo wrednego skrzydła Kościoła) proszę sobie poczytać:
  Metody manipulacji Polakami – Grzegorz Braun jako przykład - http://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/120664,metody-manipulacji-polakami-grzegorz-braun-jako-przyklad
 • @wk..ny 20:09:31
  "Polakokatolicy są wśród nas, są ich miliony"

  No właśnie - niestety. Pan popełnia błąd przykładając wszystkich do jednego, własnego, szablonu, a nie wszyscy jednakowo rozumieją i jednakowo oceniają polityczną sytuację kraju.
  Poza tym jest jeden istotny szczegół, którego Pan nie przeskoczy - to pieniądze na propagandę. Jesteśmy od nich odcięci. I jak Pan zadba o świadomość Polakatolika?
  R.Dmowskiego i KNP wsparł hr Zamoyski i sprzyjały im okoliczności polityczne. A my mamy tylko nieświadomych narodowo i politycznie Polakatolików i niczego poza tym.
 • @a.b.c. 20:52:30
  Mam pytanie, do jakiego skrzydła Kościoła należy G.Braun?
  I drugie, skoro pani nic nie czyta co wyszło spod pióra G.Brauna, to skąd pani wie, że to fałszywy lis?
 • @a.b.c. 20:52:30
  "dla mnie Braun to falszywy lis i nie bede nic co wyszlo z pod jego piora czytac"

  G.Braun nie jest autorem polecanego przez mnie tekstu.
 • @wk..ny 18:19:37
  Pewne wyjaśnienia.
  Nie ma DOBRA i ZŁA, jest działanie dobre (zgodne z prawdą) i złe , od prawdy odchodzące.
  Jeśli przyjmie pan, że jest dobro i zło, to z czasem przejdzie na judaizm.

  Czy nauka, którą głosił Jezus, przegrywa?
  To nie tak. Idee nie podlegają zmianom. Są jak zależności matematyczne - nie da się zmienić,że 2 X 2 = 4.
  Zmianom podlegają ludzkie interpretacje idei. Czyli np. reguły współżycia w społeczeństwie.
  I tu ma Pan rację - to MY przegrywamy swoje wyobrażenia i marzenia i to my musimy próbować ich przestrzegać.
  Nie piszę "walczyć", bo walcząc - już przegrywamy; walka jest skierowana na zewnątrz, gdy wrogiem jesteśmy sami sobie. Wróg nie ma dostępu do naszego wnętrza, dlatego na tym polu nie może wygrać.

  Z Kosiurem kością niezgody nie jest chrześcijaństwo, a jego próba uznania np. KK za wspólnotę chrześcijańską. Odnoszę wrażenie, że on świadomie nie rozróżnia.
  I dlatego ja nawet nie chcę go już przekonywać.
 • @a.b.c. 21:04:34
  "Znam mnostwo ateistow z zaszmaconymi gebami. SWIADOMOSC nie ma nic wspolnego z wiara."

  I wśród ateistów są idioci - i choć nie wierzą w Jezusa, to wierzą w "virusa".

  "SWIADOMOSC nie ma nic wspolnego z wiara."

  Świadomość polityczna, a często jej brak, jest niestety zależna od stosunku do religii. Historii Pani nie zmieni.
 • Co jest ważne
  To świadomość wspólnoty , wspólnego przeżycia tego momentu jakim jest odrodzenie wiosenne . Nic w tym złego gdy motywem jest Chrystus- Isa Hrast - Czysty Dąb postać mityczna , wiążąca nas z nasza odległa historią, której już nawet nie jesteśmy świadomi.
 • @a.b.c. 21:10:13
  "-ty swoich rzutow kula w plot pilnuj, bo masz ich troche."

  Chcesz ksywkę? Poziomica - może być?
 • @wk..ny 20:19:33
  "Tak próbuję zrozumieć skąd aż takie kobiece wzburzenie na to co napisałeś na początku?"

  Kiedyś słyszałem powiedzenie - jak nie jęczy w nocy, to w dzień szczeka ;-)

  Pozdro!
 • @wk..ny 15:03:46
  "Musiałem pana uprzejmie wyprosić, bo nie życzę sobie ofiar eksperymentów biotechnologicznych na terenie firmy, bo nie wiem co mu wstrzyknięto i nie wiem co może roznosić."

  Zgadza się. Geneza wirusów to tylko teoria. Mogą być sprawą wtórną w stosunku do życia i produktem ubocznym odtruwania się organizmu. Uszkodzone fragmenty materiału genetycznego mogą być wycinane (zwłaszcza jakiegoś rna), otaczane osłonką białkową i wydalane. Wypisz - wymaluj wirus jak nic. Wpadnie do innego organizmu osłabionego (np niski poziom cynku) wniknie w komórkę, namnoży się, przy okazji pozmienia, bo nie jest kontrolowany przez własny organizm i mamy infekcję...
  Druga sprawa to wektor - i tu straszny przykład: pierwszą szczepionkę przeciwko polio opracował Koprowski, w następnej jako wektora użyto małpiego wirusa (SV40) - ten wywoływał raka. O sprawie wiedziano już w latach 60, a mimo to przez ponad 20 lat eksportowano szczepionkę do krajów Bloku Wschodniego... może się załapałem.
  Co jest wektorem w szczepionce pfizera nie wiem, ale w astrze dr Jaśkowski (właśnie od niego wiem o SV40) powiedział, że też małpi wirus.
  I tu wypadałoby wrócić do kwestii HIV, bo ściema dla gawiedzi była taka, że to murzyn w buszu małpę wyłomotał i tak właśnie miał powstać HIV. Ale jak te skur...y w białych kitlach wskrzykują ludziom sami małpiego wirusa, to cicho - sza :-/
 • @wk..ny 20:19:33
  "potem to już poleciało i oboje zapomnieliście o co tak naprawdę chodzi, hehe."

  Ja nie zapominam gdy chodzi o pieniądze ;-)
  Bardzo mnie ciekawi dlaczego poruszyła wątek płacenia.
  Na razie wykręca się od odpowiedzi, wierzga, poziomuje, sadzi przytyki....
  Będę obserwował. Pewnie zmieni nick...

  Pozdro!
 • @wk..ny 11:05:47
  Bardzo piękny, wzruszający post. 5*
 • @a.b.c. 07:12:13
  I znów przytyki.
  Ja nie piję, ja czekam na odpowiedź dlaczego poruszyłaś wątek płacenia za komenty...
  Tylko bez wykrętów.
 • Akurat tych Świąt WIELKIEJNOCY GRZECHOW - KRWIĄ CHRYSTUSA - ODKUPIENIA, bym nie żałował zapomnienia
  Przeciż to jest IMITACJA ŻYDOWSKIEGO ŚWIĘTA PASCHY "baranka bożego" - względnie "kury bożej, w obrzędach KAPOROS - ofiarowania, za ZBRODNIE I INNE PRZESTĘPSTWA tych niewinnych zwierząt ofiarodawców!

  // tę KABAŁĘ KRZYŻA PAŃSKIEGO, zrelacjonował św. Augustyn, w pierwszych wersach jego HYMNU O WSPANIAŁOŚCI ODKUPIENIA (patrz Rz. 5: 9-19). Wersach recytowanych przez kler, po łacinie, po ciemku w sobotnią paschalną noc, tego iście SATANISTYCZNEGO obrzędu:

  O zaiste konieczny był grzech Adama,

  Który został zgładzony śmiercią Chrystusa!

  O szczęśliwa wina, skoro ją zgładził taki wielki Odkupiciel!

  Uświęcająca siła tej (Wielkiej) nocy

  Oddala zbrodnie, z przewin obmywa (itd.)//

  Czyż nie jest to NAJZWYKLEJSZA OB(R)ŻYDLIWOŚĆ ta "chrześcijańska wiara"?

  (NB. W EWANGELII TOMASZA, zepchniętej w NICOŚĆ przez kler po synodzie w Nicei w 325 roku, NIE MA ANI SŁOWA O TYM, ŻE JEZUS SIE MĘCZYŁ NA KRZYŻU za grzechy jego wyznawców: https://pismoswiete.fandom.com/pl/wiki/Ewangelia_Tomasza

  To zresztą twierdzą i muzułmanie, którzy - w przeciwieństwie do współczesnych chrześcijan - od swej wiary w Allacha "boga nad bogami" niechętnie odstępuja.
 • @ CZY WAS WSZYSTKICH POJEBAŁO???????????
  Analizując komentarze, większość odeszła od sedna sprawy. O wspólnocie w Prawdzie przeciw Kłamstwom w imię zła które nas czeka zapominacie, w obliczu toczącej się wojny z Narodem kłócicie się o katolików, chrześcijan, soborowych, posoborowych, każdy inaczej Chrystusa interpretuje, na koniec jeszcze żydek marcowy wrzucił swoje 3 grosze odbiegające od najważniejszego: CHRYSTUS JEST W NAS, CHRYSTUS TO MY, TO MY MUSIMY ZMARTWYCHWSTAĆ, NIKT NIC ZA NAS NIE ZROBI. NASZYM ORĘŻEM PRAWDA. W NASZEJ ILOŚCI SIŁA.

  10 lat temu jak zakładałem bloga jeszcze na NE, nazwy Spartakus nikt nie rozumiał, dopiero teraz powoli dociera, że jesteśmy w NIEWOLI.
 • @Jasiek 23:00:49
  Właśnie dowiedziałem się, że rodzina żony zaszczepiona, albo czeka w kolejce. Jest małżeństwo koło 70 co to na Pfitzera nie załapało się, ale cieszy się na Astre!!! Jak w dobie dzisiejszej wiedzy można iść się szczepić, a w szczególności czymś co zakazuje wiele krajów!! To musi być ewolucyjna eliminacja najgłupszych jednostek, jak tak mówię, to żona płacze, ale jest bezradna na covidianizm. Teściu czeka na Pfitzera z utęsknieniem, bo w telewizorni wmówiono mu, że wszystkie inne dolegliwości wyleczy! To tak jak jakiegoś blogera neonowego ojciec idzie, bo mu kuśka znowu wstanie..
  Chcę wierzyć, że ta walka nie jest przegrana, ale z tak zdurniałym społeczeństwem ciężko coś zrobić. Przeciętny polakokatolik nie skojarzy mojego ciągu logicznego na temat Świąt Zmartwychwstania :((
  Co do a.b.c. to ciesz się, że zwróciła na Ciebie uwagę, a nie odpuściła tematu. W Twoim wieku wszelkie obcowanie z kobietami nie często się zdarza zapewne ;P
 • @wk..ny 21:06:05
  To prawda. Słusznie Pan zauważył : Jesteśmy w niewoli. Pewna część społeczeństwa zaczyna to dostrzegać, a nieliczna grupa rozumie, że z własnej winy.
 • @a.b.c. 23:53:43
  "Nie zaczepiaj mnie nigdy wiecej"

  A Ty co napisałaś?

  Wzajemnie ;-P
 • @a.b.c. 23:53:43
  "Jasiek radze tobie skasowac to co napisales o mnie, bo to jest bardzo obrazliwe. Jezeli tego nie zrobisz autentycznie na tym nie poprzestane. Nie chce tobie robic problemow, wiec zrob to dobrowolnie. Nie znasz mnie, wiec nie szastaj takimi slowami. Nie zaczepiaj mnie nigdy wiecej"

  Zadowolona?

  To teraz przejrzyj swoje tępe komenty przypominające rynsztok.
  Bez odbioru :-P

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031